Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość impulsisko
nie no ja jestem facetem i jak dla mnie to po prostu ci goście to prostaki i tyle, piernąć kazdy musi, kobiety tez to robią jednak nie mówie ze np przy calej rodzinie a co do grzebania w jajkach to nie słyszałem o facecie ktory tego nie robił a bez mycia to sam się źle czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uralek
Co tam pierdzenie, dlubanie w nosie, bekanie i co tam jeszcze - ja 30 lat sikam sobie do umywalki zamiast do sedesu i świat się kręci dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEN
do uuuucccchhhhhh - a nie pomyślałaś gdzie tkwi przyczyna? Dlaczego do pracy ubiera się? - może tam widzą w nim CZŁOWIEKA. Opowiadała mi babcia, że kiedyś miała znajomą, która przez całe życie do swojego męża wołała " E, TY!". Dopiero pojego śmierci "dowiedziała się", że na imię miał Franciszek. I do końca swojego życia żałowała, że tak do niego się nie zwracała. Mówiła - cytuję za babcią: " Franek, Franiu, Franciszek. Jakie to piękne imiona" . Coś w tym jest. To co mamy jest bez wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wlaściwie
to po co wy się drapiecie po jajkach? Czy to sprawia wam przyjemność, coś w rodzaju masturbacji? czy może was swędą? Bo ja sobie nie wyobrażam żeby tak sobie przy ludziach grzebać w cipce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILEA
Hej wam,może to nie na temat ale przed moim mężem miałam faceta (10lat) który był (jest)okropnym pedantem, przy małym bączku umierał, prasował majtki,skarpety i chusteczki do nosa, butki musialy być poukładane w specjalnym rządku, a poduszki na sofie pięć razy strzepane........ HORROR!!!!!!!!!!!!!! I jeszcze tysiąc okropnych rzeczy-brrrrrrr...... z takim facetem nie chciałabym być. A mój mąż pierdzi i walczę z nim, to za nim to zrobi krzyczy UWAGA!!!! i mam zatykać uszy i nos (nie w towarzystwie) Jak mu się wymsknie to zwala na naszego 6-cio miesięcznego synka.. Kochany chłopak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drapaczaleniechmur
drapanie nie ma nic wspolnego z masturbacja ale jest to frajda jakich malo, choc kobitkom moze jest trudno to zrozumiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILEA
Hej wam,może to nie na temat ale przed moim mężem miałam faceta (10lat) który był (jest)okropnym pedantem, przy małym bączku umierał, prasował majtki,skarpety i chusteczki do nosa, butki musialy być poukładane w specjalnym rządku, a poduszki na sofie pięć razy strzepane........ HORROR!!!!!!!!!!!!!! I jeszcze tysiąc okropnych rzeczy-brrrrrrr...... z takim facetem nie chciałabym być. A mój mąż pierdzi i walczę z nim, to za nim to zrobi krzyczy UWAGA!!!! i mam zatykać uszy i nos (nie w towarzystwie) Jak mu się wymsknie to zwala na naszego 6-cio miesięcznego synka.. Kochany chłopak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bździuta
a co was pogniotło, żeby taki "gówniany" topik ruszyć. co was tak dziwi i irytuje w naturalnych odruchach ludzkich? a która dupa pachnąco bździ? nie wiecie, że prawdziwy facet, jak sika to pierdzi?!!!! powstrzymywanie wiatrów może skończyć się nerwicą jelit, a wtedy prosta droga do raka odbytu, i co wtedy?! święty Boże nie pomoże! a co do brudnych skarpet, po co je wąchać, wystarczy spojreć czy już stoją ... nic co ludzkie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oci
moj chlopak wlasciwie nigdy sie o mnie nie staral..bo jest egocentrykiem :) baki sa u niego na porzadku dziennym...i po 5 latach caly czas mu stoi ..szybki numerek moze zawsze...oby jak najszybszy i jak najczesciej......gra wstepna dla niego nie istnieje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwna 37
Mój facet podrywa w sieci . Ma swoje latka a tam jest mlody, sprawny i piękny. Tak realnie to nie jest taki zły. Nie przeszkadzało mi to ale do czasu. Teraz namiętnie śle sms do dwóch pań, one też mu ślą. Myslę że doszlo już do spotkania i chyba nawet czegos więcej bo ostatnio jedna dzwoniła i gadała 5 minut na komórkę. Może dla kogoś to błahostka ale dla mnie to co on robi jest obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzor. George Brickman
faceci przy was to pestka nie ma jak laska zdrapujaca śluzowe koraliki z majtek albo grzebiąca w dupie w celu opanowania gwałconcych ją stringów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik
jeszcze nigdy sie tak nie smialam :) a moj Misiu jak to przeczytal, obiecal ze juz nie bedzie PRZY MNIE dlubal w nosie, puszczl baczkow, bekal, nie bedzie wachal skarpetek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik
jeszcze nigdy sie tak nie smialam :) a moj Misiu jak to przeczytal, obiecal ze juz nie bedzie PRZY MNIE dlubal w nosie, puszczl baczkow, bekal, nie bedzie wachal skarpetek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakofana
Z wielkim szczęściem muszę stwierdzić że mój facet nie robi żadnej z opisanych tu rzeczy . Zawsze gdy rano wstaje bierze prysznic...czyste skarpetki,czysta bielizna i ciuszki.Gdy wraca z pracy znowu się kąpie i zmienia ciuchy. Jedyny problem to fakt,że mam dużo prania,bo Piotr przebiera się 2 razy dziennie...ale jakoś sobie z tym radzę. Co do mycia ząbków to jest wręcz fanatykiem,bo robi to po każdym jedzeniu :) Nigdy przez 8 lat jak jesteśmy razem nie udało mi się zauważyć jak dłubie w nosie.Nie obgryza paznokci,kiedy beknie to zawsze przeprasza. Wydaje mi się,że te wszystkie obleśne zachowania człowiek wynosi z domu.Jak matka faceta zgadzała się by on w jej obecności pierdział,bekał i tym podobne,to nie dziwie się że po pierwszej weryfikacji i akceptacji przez kobiete pokazuje swoje prawdziwe ja. Niestety faceci nie zachowują się jak ideał przez długi czas... Nie to co my kobiety :) Piotr jest całym moim życiem i każdego dnia dziękuję Bogu,że go spotkałam...To,że jest taki "czysty" sprawia,że kocham go jeszcze bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feedback
a za was skowronki wynoszą , bułkę przez bibułkę a fiuta cała ręką , cnotki nie wydymki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ha ha faktycznie laski nie
sa lepsze tylko lepiej sie kamufluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alizda
Ale, kabaret! Dawno tak się nie śmiałam. Mój stryj mówi "nie ma szczaty bez pierdziaty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alizda
Ale, kabaret! Dawno tak się nie śmiałam. Mój stryj mówi "nie ma szczaty bez pierdziaty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście wszyscy obleśni
jezeli to jest wszystko prawda co piszecie to jestescie wszyscy oblesni,faceci ze traktuja wasze mieszkanie jak w chlew,a wy ze na to pozwalacie,wszyscy nie macie za grosz klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feedback
jasne że własna chata, to taki mały chlewik, pozdrawiam fstręciuszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feedback
Po co trzymać bączka w dupie, niech sobie lata po chałupie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż
Czytam tego wszystkiego i poprostu nie rozumiem was kobiet. Nie możecie uogólniać wszystkich facetów że są śmierdzący i obleśni. Na temat kobiet też nie chciałbym się wypowiadać jak robią z siebie szmaty. Ale nie o to chodzi. Nie wiem ale ja znam się ze swoją żoną 8 lat i nigdy mi się takie rzeczy nie przytrafiły jak bekanie, pierdzenie itp. rzeczy więc proszę nie mówcie że wszyscy są tacy a i myje się i codziennie zakładam świerze skarpetki. Chciałem jeszcze wam powiedzieć że to wy wybierałyście sobie mężów a że się żenicie na siłę z byle kim to już wasz problem !!! Pozdrawiam normalne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuccchhhh
Spellbringer - na tresure juz za późno niestety. Czasem w krańcowych przypadkach walczę do upadłego wspomagana przez dzieci, ale nie mam juz siły. Mówi że jemu tak dobrze i już. MEN - nie wydaje mi się żeby w tym była przyczyna. To raczej wynika z tego że w domu chce byc na luzie, żeby go nic nie krępowało. Tak jak na wakacjach jak powiedział że ma urlop. Przecież wtedy też był między ludźmi, a jakoś mu nie przeszkadzało chodzić brudnym i jak łachmaniarz . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gangsta Raper
Buehehe.........prawie z krzesła spadłem czytając te teksty.......dawno się tak nie uśmiałem.............. A co do kobiet- moim zdaniem jest jedna maksymalnie obleśna rzecz, którą robi wiele z nich. Nie golą się w miejscach intymnych- sporo dziewczyn choduje sobie w tym miejscu "pękniętego jeża" i sądzi, że to takie seksowne..........odrzuca mnie na widok takich posklejanych i poskręcanych, brzydko pachnących kłaków....fuuuuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunner Rose
Masz po prostu faceta-brudasa i flejtucha!!! buhahahaha. I co tu sie duzo rozwodzic??? Moze on tak lubi se chodzic i smierdziec. Sa rozne zboczenia. A fuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wega
Ty gangsta raper- to pewnie nawet brwi tez masz wygolone. Wlosy rosnace w pewnych miejscach spelniaja rowniez palancie swoja role i tam powinny pozostac. Inna sprawa utrzymanie tych stref w czystosci. Wszystko co lyse, gole i sliskie jest ohydne tak jak wasze wygolone paly oblesnie swiecace, nie mowiac juz o wygolonych brrrr jajcach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gangsta Raper
Ja akurat jestem dość "kudłaty', co moim zdaniem powinno odróżniać faceta od kobiety.............a ty zostawiasz włosy pod pachami, czy tylko na nogach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gangsta Raper
Ja akurat jestem dość "kudłaty', co moim zdaniem powinno odróżniać faceta od kobiety.............a ty zostawiasz włosy pod pachami, czy tylko na nogach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turysta
drogie kobietki! 1. jak wiadomo, w kraju rośnie spożycie piwa. a że piwo wyzwala w organiźmie gazy to i rośnie liczba emisji tychże... nauczcie swoich chłopców przepraszać albo wychodzić do łazienki, jak to zrobiła ze mną moja małżonka, i będzie z głowy. podkołderniaki jadowite i tajniaki salonowe czasem się zdarzają, ale to incydenty:) 2. dłubanie w nosie to wspaniałe przeżycie, symboliczna wędrówka do głębi samego siebie, do głębi jaskini, z której wyszedł człowiek, więc nie odmawiajcie swoim chłopcom tej drobnej, ale archetypicznie niezwykle ważnej przyjemności:)) 3. w sprawach innych nie mam już takich uogólnień:))) 4. ...ale jedno jest pewne: jeśli wam się nie podoba życie z waszymi facetami, to po co spędzacie je właśnie z nimi. pozew do sądu i freedom!!! 5. my też możemy poopowiadać wiele o obleśnych zachowaniach kobiet, ale jaki sens ma takie biczowanie? i tak was kochamy:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radomianka35
o jesooooo obrzydliwe i zenujace :( i dotyczy to zarowno mezczyzn jak i koebiet .... no i juz wiem, ze schudne ... jesc sie odechciewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×