Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość uuuuccchhh
TopGun - ja dbam o siebie, dbam o higienę i ubiór, makijaż i wszystkie inne rzeczy które sprawiają że kobieta może być atrakcyjna i pociągająca. No i pociągam mojego mężą. Cały czas podkreśla że jestem seksowną kobietą. No i co mi z tego, jak moja druga połówka zupełnie o siebie nie dba i zapuścił asię całkowicie. Wcale się nie stara tego zmienić. Więc nie zawsze Twoja teoria się sprawdza., niestety : ) Jaro - nikt nie twierdzi ze te wszystkie oblesnie rzeczy są domeną tylko panów. I kobiety potrafią byc takie. To wcale nie zalezy od płci. Chyba tylko od kultury, dobrego wychowania i taktu danego osobnika. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię piątki
Ocean głupoty. Ale zabawa po pachy! Jeszcze nikt chyba nie pisał o grzebaniu między palami u nóg. Też śmierdzi. Tak samo i u Panów i Pań.Ale Paniska, brudasy cholerne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fortunato
odpowiadajac na: Gregor (paulin_78@wp.pl) W sumie to sam jestem obleśnym facetem. Poza wyjątkowymi sytuacjami gdy muszę być ładny, elegancki itd. robię wiele z rzeczy które tu podałyście - wąchanie brudnych skarpetek rano - chodzenie w brudnej bieliźnie - bekanie i puszczanie bąków bez ostrzeżenia - zapominanie o myciu zębów wieczorem - dłubanie w nosie, robienie kulek itd. - drapanie się po jajach i po dupie - wystające kłaczki z nosa - brudne uszka - do tego niewybredny język czasami jakbym się zastanowił albo przeczytał całe forum pewnie bym dodał więcej aaa i jestem pewien że kobiety dla których czasem jestem elegancki, dobrze wychowany itd. wcale nie zdają sobie z tego sprawy hehe _______________________ mysle, ze ty gregor nalezysz wlasnie do tej grupy facetow, o ktorych te wspaniale kobiety tu pisza. musisz byc totalnym prostakiem, ale naprawde prostakiem az do bolu - zeby sie jeszcze do tego przyznac... zasada jest ogolnie prosta - nie, nie wyksztalcenie swiadczy o zach9owaniu sie danej osoby, itp, (choc ma to cos wspolnego) lecz IQ - jesli ktos urodzil sie glupcem, glupim umrze... tak jesli wiec ktos jest zwyklym prymitywem, je swoje gile, chodzi w swoich bialych (czyt. zoltych) majtasach po domu, nie splukuje po sobie, itp... itp.... - to oznacza to wstepnie jedno - jest zwyklym prymitywem - z maluczkim IQ (tu pozwole sobie nawte na wysuniecie teorii, ze takie osoby, nawet nie widza co oznacza skrot IQ....). kobiety? poszukajcie sobie "normalnych" facetow. tacy istnieja - niektore kobiety w swoich postach to udowodnily..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axel
hehe.... mimo tych wszystkich wad jak tu nie kochać mężczyzn! Ktoś kiedyś powiedział: "podziwiamy i lubimy ludzi za ich zdolności, ale tak na prawde to za ich wady ich kochamy" :) P.S.: Kobieta to najcudowniejsze stworzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palenie_zabija
A ja dziś miałem smaczną lasagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryniarz
A moj wujek to jak ma lupiez, to nie myje se glowy, bo mowi, ze to i tak nic nie daje - tylko wysusza jeszcze bardziej skore - no i bierze odkurzacz i w ten sposob oczyszcza sobie swoje zawlosie.. A co do pierdow, to osobiscie zauwazylam, ze najgorsze sa te - gdy zjadlo sie na przyklad Gyros lub Doner - niebezpieczna mieszanka czosnku, cebuli i innych srodkow wybuchowych. Dzien pozniej rano wstajesz niczego sobie, nic takiego sobie nie myslisz, puszczasz pierda a tu nagle jak nie klompnie smrodem, blyskawicznie wyaje ci sie, ze znalazlas sie u turka lub u greka! Tak capi. Wlasciwie to mozna sobie powspominac co sie jadlo na kolacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wega
Jeszcze cos do Gangsta Raper-problem z jezem to pewnie masz i to wiekszy niz myslisz. Kobieta rozni sie tym od dziewczynki(dziecka) ze ma jeza tam gdzie one jeszcze nie maja, i ty chyba masz niezdrowe sklonnosci. Nie chcialabym byc Twoja sasiadka bo mam coreczke o ktora drze ze jakis dran zrobi jej krzywde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sab
Drogie Panie. Zamiast bez sensu narzekac wprowadzcie represje - pierdzenie i wachanie skarpetek wsrod meskiej plci nie jest takim koszmarnym wykroczeniem jak na przyklad u kobiet by bylo. Co wiecej, facet nie boi sie myszy, pajakow ciem i roznych innych owadow, czseto olewa pryszcza, ktory mu nagle i niesodziewanie wyskoczy, oraz jest bardziej przyzwyczajony do swojego smrodu spod pach; bo sie nauczyl ze jemu to bardziej wypada! To, ze same ograniczacie sie z pierdzeniem - wasza strata (to tak na marginesie), ALE co prawda to prawda - nie kazdylubi tego zapach pod koldra (osmiele sie nawet stwierdzic ze poza kilkoma zboczencami na 1000 nikt nie lubi). Przeszkadza wam - dajcie kurde facetom znac - powiedzcie ze sa zasranymi swiniami, ze jak chca pierdziec to niech wyjda do kibla, a jak nie to zrobcie cos wrednego; koniec kropka. Pokazcie, ze wam zalezy an tym, aby byli kulturalni. Sam lubie sobie puscic baka, dlubnac w nosie, ale rozumiem wasz klopot! Co do dlubania jednak. Odpuscie Drogie Panie; jest to badz co badz dbanie o higiene nosa, usuwanie drobnoustrojoww, kurzu i roztoczy jakie kraza w powietrzu. Podobnie jak nie ma mozliwosci zabronienia facetowi poprawic sobie jajka! Dla przykladu, wyobrazcie sobie, ze przekrzywila sie wam podpaska. Przeszkadza, ale musicie isc do kibla, bo jak nie to sobie cala reke zakrwawicie. Ale facet moze poprawic jajka (czego nie zrobienie moze byc wyjatkowo nieprzyjemne i szkodliwe) bez takich zabiegow ZWLASZCZA U SIEBE W DOMU!!! Powstrzymuje sie od robienia tego na ulicy. PODSUMOWANIE: Jesli cos chcecie, same im powiedzcie; jako grozbe odmowcie wspolzycia ze swinia i brudasem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebijam
:D mój facet pierdzi i gmera,ale co najgorsze zasikuje całą łazienkę! Mieszkamy razem 7 lat,a to znaczenie terenu od niedawna zaczął.... Tak.To zdecydowanie obrzydliwe.Niby po sobie sprząta,ale i tak mocz jak wiadomo zasycha na muszli i śmierdzi.OBRZYDLIWE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona Tygrysica
o jejku!!!!ja nie mam takich problemow!!moj mezczyzna myje sie codziennie a kiedy raz sie nie umyl to czul sie tak zle ze rano pierwsza czynnosc jaka zrobil to nie dal mi buzi i nie pomizialismy sie tylko natychmiast poszedl do lazienki....pozniej powiedzial ze nigdy wiciej nie odposci sobie kapieli....np. ostatnio wrocilismy starsznie zmeczeni do domu po imprezie i to bylo jako kolo 3.00...ale i tak poszlismy sie myc bo nie bylismy w stanie tego nie zrobic...my lubimy byc czysci:):P jedyna wada jaka mam moj mezczyzna to pocenie nog..ale ladnie sobie z tym radzi....zeby mi nie fundowac zapaszkow....nie dlubie w nosie ani ni wacha skarperek ani majtek..on wie ze sa brudne wiec po co ma to robic??!!naprawde..sadze ze mam ksiecia z bajki jak tak czytam ten topik....ja nawet nie wiedzialm ze sa tak oblesni faceci!!jedyna najbardziej oblesna rzecza jaka kiedykolwiek widzialm to jak moj brat powachal swoja koszulke po wf podszedl do mnie i zapytal czy smierdzi..zebym powachala bo jesli nie to ja ubierze...ble...i to bylo najbradziaj oblesne....a jesli moj mezczyzna chce pierdziec to wychodzi..a jesli nie zdazyl wyjsc to robi sie czerwony i ma minke jak male dzieciatko ktore cos zbroilo..ale on jest kochany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byczek tzn. Byczek Tygrsyska
Kochany kochaniutki najukochanszy Tygrysek na swiecie. Nogdy Cie nie zostawie i bedziemy juz tak zyli do konca naszych dni. A do pozostalych klientek z tego topiku: wezcie zmiencie sobie faceta bo facetow sie nie da zmienic z charakteru czego liczne przyklady mozna przeczytac na wyzej wymienionym temacie. POzdrowienia dla wszystkich niezadowolonych Pan ze swoich ksieciulkow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona_ja
jesteśmy razem 12 lat,od 6 lat mieszkamy razem ->to tyle statystyki :D Tak sobie czytam ten topik i szczerze współczuję niektórym panią, higiena jest sprawą indywidualną ,ale dziwi mnie,że niektórzy faceci zaniedbują się aż tak! Co do bąków i beków,cóż raczej kazedmu się zdarza:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicram44
no cusz, mój stary miał "wygimnastykowane" stopy i ściągał skarpetki pod stołem i je tam zostawiał, matka się wqwiła i raz mu do pracy ze śniadaniem spakowała - przestał ale go qwica strzeliła (heh) co do bąków to ja nawet nie potrafię, ze wstydu się przyznać, że mi się zdaża (nagminnie) wstrzymuję je i puszczam gdy nie ma jej w pobliżu "... nie wolno wstrzymywać bąków, potem przychodzą do głowy posrane pomysły..." qrde, normalne jest, ze bielizna po całyn dniu noszenia idzie do prania codzienna kąpiel z myciem plecków ukochanej osoby to też coś wspaniałego ale goopi ci faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porządny
Boże dziwię się kobietom które moga uprawiać sex z facetem który non stop capi bo akurat walą mu nogi mieszał w torbie czy się nie wykąpał ale jeszcze bardziej zastanawia mnie to jak to jest podczas sexu kiedy to facet wkłada penisa do odbytu swojej kobiecie a jej akurat chce się puścic bąka a ona ma akurat zatkany odbyt jego penisem ciekawe czy ma szczelny odbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszczalska
kobiety ,nie moge,czytam i rycze ze smiechu,a juz powinnam obiadek zaczac gotowac!,super smiesznie to opisujecie!Moj maz jak wasi,przed slubem kurde to wszystko cacy,a teraz pierdzi co piec minut,tez grzebie w jajach,wodu to jak diabel swieconki sie boi,wlosy po tygodniu ma jak druty,juz szczoteczke na baterie kupilam,to bmys te zeby swoje sprochniale,moze przez tydzien,a teraz jak go pognam!!a do tego jeszcze w nocy kurde chrapie ...ale jak ,jak 10 parowozow!!,powiedzialam mu jak sie nie zmiemi to zaczne sie puszczac z czysciuchami,a nie bede siedziec ze smierdzielem,acha a paznokci to nie obcina,tylko dopiero jak mu sie polamia to sa krotkie. Ja tez go lubie,tego moje pierdziela-smierdziela!!!a moze....go nawet kocham!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszczalska
a jeszcze zapomniala napisac jak moj smierdzielek ,to w dzien jeszcze charcze,tak z gardla wydobywaja sie takie,dzwieki! A bteraz do Porzadnego,juz wole mojego smierdzielka od ciebie perwerta!!!i pewnie duzo pan sie ze mna zgodzi,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fobija
moj eks kiedys po stosunku latał nago z penisem w wzwodzie i cieszył się,że go ma ...to była masakra....zgłupiałam wtedy do reszty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehehe
widziałem laske co zębami obgryzała paznokcie u nóg.paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elok
ha tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj facet uwaza, ze prawdziwy mezczyzna nie myje sie codziennie, a co dwa dni. Ogolic sie? Moze raz w tygodniu - jak juz sam widzi, ze po namietnych pocalunkach mam twarz prawie opuchnieta. Skarpetki obwachuje codziennie dokladnie, sprawdza by przypadkiem nie wyrzucic do prania czystych. Czasami sobie pierdnie w moim towarzystwie, ale zawsze mnie za to przeprasza. W nocy to juz zupelnie inna sprawa, bo wtedy kontroli zero... - ale powiedzmy, ze to mi az tak nie przeszkadza, i o ile nie smierdzi. Dobija mnie za to, jak rano idzie robic siku i zostawie drzwi od lazienki otwarte i musze wysluchiwac, jak glosno i dlugo sobie sika. I to, ze po seksiku wyciera malego w swoje gacie, ktore potem zaklada i z przynajmniej dwa dni nosi. Zapach niesamowity.... Zwracanie uwagi nic nie daje, ale na razie wmawiam sobie, ze po slubie uda mi sie pozmieniac pare rzeczy. To prawdziwy flejtuch, ale i tak go kocham. I wytrzymuje to wszystko juz od 4 lat prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waste
weź mu poradź żeby zaczął sikać do umywalki, napewno będzie ciszej. ja sikam do umywalki już od kilku lat! i moja dziewczyna nie musi wysłuchiwać tego obrzydliwego dźwięku! ^_^;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porządny
Boże jacy wy jesteście tolerancyjni i co gorsza ochydni obrzydliwi jeszcze powiedzcie że wasi mężulkowie walą konia podczas waszej obecności i spuszczają się do waszego obiadu bleeeeeeeee albo pierdzą pod kołdrą możliwe ze się tak specjalnie odżywiają fasola grochówka moja przyszła żona ma być sterylnie czysta i dbac o higiene powiem wam że każda przypadkowa dziewczyna spotkana na ulicy i zapytana czy woli chłopaka zadbanego czy cuchnącego moczem czy gównem odpowie cze jej facet musi być zadbany i czysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskok
czytam - najpierw sie smialem, teraz jest mi glupio; sam pare z tych oblesnych rzeczy robie, ale postanowilem to zwalczyc. Zyczcie mi powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec
powiem wam, że przeczytałam to dzięki koledze, zaje.... ale chciałam podzielić się moimi odczuciami co do mojego taty... mówie wam tragedia. Mianowicie: 1) pierdzenie to norma dnia codziennego (nawet jak jtoś u mnie jest w gości czy nawet u rodzeństwa) 2) jak sika to też pierdzi 3) myje się raz w tygodniu 4) jest juz po 50-tce więc może ludzie w takim wieku są poprostu leniwi 5)jest na tyle mało aktywny, że już siły chyba nie ma na sex z mamą ( poza tym to mu starczy, ma przecież 8 dzieci-razem ze mna) 6) dzieki niemu łatwiej bedzie mi sie przyzwyczaić do niechluja- męża.. pozdrowienia dla męczących się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale sie usmialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogromca_tepoty
Glupie baby wezcie sie do roboty a nie za krytykowanie .. czas poswiecony na pilowanie paznokci i kapaniie 4godz dziennie moglybyscie poswiecic na mycie garow np .../pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porządny
Do dziewczyny która pisze o swoim ojcu hm starzy ludzie już tak mają ze wali od nich nie przejmuj się i jezeli ci to przeszkadza a zakładam ze tak jest to opuśc jego towarzystwo u mnie moja babka śmierdziała sikami to zaraz wychodziłem z pomieszczenia w którym przebywała a co do samej ciebie to według mnie powinnaś przyszłego faceta prześwietlić pod względem higieny i dawać mu znaki jezeli będzie coś nie tak pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIAQ
Pozdrawiam Swojego Kochanego MIŚQA! Chociaż często mu się zdarza pierdzieć, bekać i charkać bez przeproszenia, to nie mogę na to nic poradzić, bo- jak sam twierdzi-jest już niereformowalny! (o zgrozo!) biedny mój los w przyszłości! Mimo to potrafi czasami być bardzo kochany i kulturalny (szkoda, że to się nie często zdarza). Najbardziej denerwuje mnie jego typowy nawyk charkania zaraz po wyjściu z domu no i drapanie się po całym ciele i dziubanie sobie syfów. Upominanie niestety nic nie daje! Podziwiam nas porządne kobiety, które muszą to znosić. Buziaki Misiaczku :) :) :) Kocham Cię mimo wszystko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolom
Fajne forum, dawno się tak nie uśmiałem, a szczególnie tą opowieścią o puszczeniu gazów w twarz hahhahhaa, co do higieny to nie wyobrażam sobie sexu z Moją bez wcześniejszej kąpieli mojej i jej. Poza tym po lekturze dochodzę do wniosku że ze swoimi (małymi przyzwyczajeniami) jestem jak najbardziej normalny:)) czasami dłubię w nosie i pierdzę ale staram się oczywiście tego nie robić gdy Moja widzi. Pozdrowienia dla forumowiczów hahhaaahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×