Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość dadzia
Za to ja muszę pochwalić mojego mena, ponieważ jak do tej pory, nie przyłapałam go na takich rzeczach, jesteśmy przed ślubem, może z czasem to minie, czas pokarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecedeef
DADZIA----------hihihihihihihihihi...uważaj ,bo wszystko może być przed Tobą :D:):):):):):):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadzia
Mój też chrapie niemiłosiernie, ale jak na razie poprzestaje tylko na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadzia
Pewnie tak i tego się obawiam, śmiejemy się z facetów a same nie jesteśmy lepsze, nie mówie żeby to panny były aniołki, ale i nie krytykuje, zdarzają się wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rock
faktycznie niektore opowiastki moga rozbawic...ja jestem z moja pania 11 lat a mieszkamy razem z 4..zdarzaja sie rozne wpadki ale po przegladzie wszystkich wypowiedzi widze ze nie jestem zly;)przy mojej pani pyrknac zdarzylo mi sie przez ten czas z 2 razy i to przez nia bo na brzuszek naciskala:)kapie sie z 2 razy dziennie nawet..az ona sie wkurza;)ze niby za czesto..bywalo ze i 3;)zalezy czy mam trening,..zdarza mi sie zostawic skarpetki ale i tak po pewnym czasie sam je musze zabrac...wydaje mi sie ze ludzie pozwalaja sobie na tyle na ile pozwoli im druga strona..ja sie wcale nie hamuje ani nie zmuszam do niczego..nawet dzisiaj z moja pania dyskutowalem na topowy temat ostatnio..mezczyzna seksometryczny:)lubie byc czysty i pachnacy..lepiej sie z tym czuje..wydaje mi sie ze to kwestia charakteru i przyzwyczajen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skowyt
ja właśnie pierdze i sie cacham ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiczek
czytam tu wypowiedzi od jakiegoś czasu i jak wiele z was zrywałam boki:D mój mąż przy niektórych okazach to naprawdę super facet, choć zdarza mu się beknąć za co przeprasza, a jeśli nie to mu zwracam uwagę. Dość często pierdzi, ale tzw. "cichacze" i najczęściej przeprosi kiedy dojdzie do mnie;) O higienę dba, choć nie jakoś przesadnie, walczę z nim co do mycia zębów wieczorem, bo czasem mu się nie chce. Zdarza się też nie umycie ich rano i kiedy zwrócę uwagę to odpowiada "wziąłem gumę"! Na szczęście jak pisałam najczęściej je myje, a jeśli nie to po zwróceniu uwagi już tak. Skarpety też czasem wącha - zazwyczaj żeby mi zrobić na złość wtedy dostaje opieprz. Drapanie też się zdarza, ale również tak żebym nie widziała i żadko. Notorycznie jednak celebruje robienie kupy!!! bierze gazetę i nie ma go od kilkunastu do kilkudziesięciu minut!!! Na szczęście wszystko po sobie dokładnie zawsze posprząta i "psika" odświeżaczem. Skarpety i bokserki najczęściej sprząta po sobie. Każde rano w łazience czyści nos i tylko czasem mu się zdarzy, że coś się zachowa na umywalce (nie dokładnie spłucze) - wtedy standardowo ochrzan. Opowiedziałam mu o tym topiku i niektórych wpisach:) teraz jak coś zdarzy mu się zrobić nie tak to straszę go, że go tutaj opiszę hi hi hi;) ostatnio nawet sam stwierdził "tylko spróbuj się mnie tam opisać":D Generalnie to jest naprawdę OK i dba o siebie oraz czystość - wszystko to zdarza się sporadycznie i wiele rzeczy stara się nie robić przy mnie, a jak każdy z nas ma czasem drobne wpadki, ale to nieuniknione w codzinnym życiu mieszkajac ze sobą. Ja święta również nie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakoma
może to nie obleśne ale wprowadził taką tradycję do naszego pożycia że zawsze po seksie chce mu sie bąka puścic. W sumie sie przyzwyczaiłam i dobrze że robi to po..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszczęściewciążsama
Ten topik jest po prostu rewelacyjny na odchudzanie.Nie dość,że ze smiechu mam cudny masaż mięśni brzycha,to jeszcze przy okazji jeść nic nie mogę z obrzydzenia.Proszę o jeszcze,wyrobie sobie figure do Sylwestra :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet jest całkiem normalny,też pierdzi, no ale w naszym związku to ja jestem większą pierdzioszką :))))) Pierdzę po dobrym seksie najczęściej , no i po fasolce i kapustce. Pytam czy mogę i walę z seryjnego kałacha :)) No a potem się śmiejemy, bo śmiech to zdrowie. Jeśli akurat faktycznie brzydko pachnie to wybiegam szybko w inne pomieszczenie, gdzie nas akurat nie ma :)) Ale to nic... mój mężczyzna jak już pierdnie to widać, słychać i czuć. Ale co zrobić...gazy muszą się w końcu jakąś dziurką ulotnić!! Kobiety bądźcie wyrozumiałe. Jedyne co mi przeszkadza to straszne mlaskanie przy jedzeniu, takie że zakłóca moje myśli- on poprostu wysiorbuje zupę z łyżki zamiast wsadzać łyżkę do ust. Pracujemy wspólnie nad tym...jakieś prawie już 4 lata :)) Życzcie nam powodzenia. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwecja
mój facet (4letni związek) robi dokladnie to samo co w temacie wymienione i przyznam ze mi to w ogóle nie pzeszkadza (no, może drapanie po jajkach). Bardziej przeszkadzałoby mi gyby gadał idiotyczne rzeczy, wałęsał się z głupimi ludźmi i jadł kebaby. Wszystko inne ujdzie, w końcu nic co ludzkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańcza...
bleee.... a wiesz jak powstal kebab???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk
A moja laska ma włosy pomiedzy posladkami łeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka-j
Tomku Jesli Ci się nie podobają włosy pomiędzy pośladkami Twojej laski to jej dyskretnie zaproponuj żeby je zgoliła lub też zróbcie to razem.Gwarantuje przy tym dobrą zabawę i niesamowite wrażenia połączone w efekcie późniejszym z dobrym seksem !!!!!!!!!! Spróbuj a nie pożałujesz !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj byly zawsze po zjedzeniu czegokolwiek bekał, jak mu zwrocilam uwage, ze to nieladnie to zaczal przepraszac, tzn. najpierw bekal a pozniej mowil "przepraszam", i myslal ze juz jest wszystko ok, nie mogl zrozumiec, ze ja po prostu chce zeby on PRZESTAŁ BEKAC, a nie zeby za to przepraszał, hehee, poza tym to kiepsko bylo u niego z utrzymaniem porzadku, z higiena bylo ok tylko rzadko obcinal paznokcie u stop...ale jak mu zwrocilam na to uwage to obcial, za to nie pierdzial przy mnie, nie mlaskal, nie dlubal w nosie, zeby myl regularnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieciu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie Mieciu
jak widze takiego brzydala na ulica, co zatyka jedna dziurke od nosa adruga smarka na ulice to najchtetniej bym go zdzielila ze szmaty.. to chya jest najgorsza ochyda jka mozna zrobic !!!!!!!!!!!!!!!!!!! bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaarleta
znałam faceta który zdrapywał strupki z twarzy i zjadał je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elviska
a powiedz mi ty niemsz wstydu że jeszcze piszesz o takich żeczach psychopato?wez sie ić leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańcza...
czy samo rozmawianie o tym sprawia wam przyjemnosc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkasuperlaska
moj lubi lizac mnie po rowku nie powiem jest to bardzo przyjemne ale denerwuje mnie to ze on sie tym podnieca i chce sie potem calowac fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×