Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość Pomarańcza...
o chryste!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańcza...
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ja
a gdzie temat o kobietach ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańcza...
Przyznam się ze w nosie dłubać lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaDiSoN
Jaaa kobiety, jak możecie być z takimi facetami....Pomijam pierdzenie i bekanie bo to normalne ale jakieś dłubanie w nosie, drapanie się po dupie albo wyjadanie gili z nosa to przesada....wspolczuje ze z takimi żyjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańcza...
lol.....Kobiety tez nie są swiete..... i dlatego jest rownowaga i mimo wszystko sie rozmnarzamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyt.:mój mąż Sex???? Z tym śmierdzielem? Pod kołdrą gdzie śmierdzi gorzej niz w stajni? Taaak, sex uprawiamy raz w miesiącu, dla odbębnienia obowiązku, przy czym ja z zaciśnietą szczęką błagam zegar by szybciej bił. Jak mam to zrobic by sie rozwieźć?? Słuchaj: seks jest koniecznością iologiczną, żeby żyć zdrowo a przynajmniej nie dostać: u kobiet świra lub u mężczyzn prostaty. Wyjście: lalka rodzaju męskiego sterowana kompterowo, za 6,5tys$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 2299
Moj mąż spryskuje sobie perfumami stopy zamiast je umyć jak wychodzi do kogoś w gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja napisze o koledze z pracy, nie szanuje prywatnosci (zaglada bez przerwy do mojego kompa), przybliza sie zbytnio i wtedy czuc jego odpychajacy oddech(pali, i stad fetor), gdy puszcza baki, to kaszle albo glosno do siebie gada....maskujac zdarzenie ;) nigdy nie uzywa ani dezodorantow ani wody tolaetowej( informatyk) bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiol
Eh dziewczyny widzę że miałyscie kiedys to samo co ja ;/znaczy sie ja juz tego nie musze znosić i chwała Bogu...nie wiem czy faceci to zwykłe świenie czy jak??Choc potwierdzam słowa jedenj z wypkwiedzuanych że po tylu latach to sie tak zżyje z sobą że nie zważa sie na nic ale kobiety my tez zasługujemy na to by nie zachowywano sie normalnie przy nas.Np.mój facet to też pierdził i dłubał z nosie;/...nio i do tego chepał(bo tego inaczej nie idzie nazwać)ale ja udawałam że tego nie słyszę i choć przepraszał to dziwiło mnie to i dobrze że juz nie jesteśmy razem fou...=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiol
Eh dziewczyny widzę że miałyscie kiedys to samo co ja ;/znaczy sie ja juz tego nie musze znosić i chwała Bogu...nie wiem czy faceci to zwykłe świenie czy jak??Choc potwierdzam słowa jedenj z wypkwiedzuanych że po tylu latach to sie tak zżyje z sobą że nie zważa sie na nic ale kobiety my tez zasługujemy na to by nie zachowywano sie normalnie przy nas.Np.mój facet to też pierdził i dłubał z nosie;/...nio i do tego chepał(bo tego inaczej nie idzie nazwać)ale ja udawałam że tego nie słyszę i choć przepraszał to dziwiło mnie to i dobrze że juz nie jesteśmy razem fou...=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups ups ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO WY PIERDO..CIE????/ JA MAM CHLOPAKA[JESZCZE NIE MEZA] I JEST NAM BARDZO DOBRZE!!!! PRAWDA JEST TYLKO TAKA ZE NIE PRZYPUSZCZALAM ZE CHLOPAK MOZE BYC TAKI CZULY I OPIEKUNCZY!!! MAMY JUZ NAWET BABY I JESTEM PEWNA ZE TO TEN JEDEN JEDYNY!!!!!!!!! FOREVER!!!!!!!!!!!NIE PRZESZKADZA MI TO ZE DLUBIE W NOSIE CZY KRZYWO OBETNIE PAZNOKCIE,BO GO NAPRAWDE KOCHAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![W PRZECIWIENSTWIE DO WAS]!!! NIE POTRAFICIE TAK NAPRAWDE DOCENIC SWOJEGO FACETA!!!! TO ON ZARABIA NA RODZINE, TO ON NAPRAWI CIEKNACY KRAN CZY SUSZARKE DO WLOSOW, MIMO IZ JEJ NIE POTRZEBUJE!!!] dobra rada:PRZEMYSLCIE ZANIM COS POWIECIE!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej mamabeata
Wrócisz tu dziewczyno szybciej niż przypuszczasz. A to ze facet zarabia na rodzinę i naprawi kran to jego zasrany obowiązek i nie ma co prawić peanów na jego czesć. Jescze się przekonasz jakie życie bywa przewrotne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booyakah
TRZEBA WYBRAC A NIE SPOTYKAC SIE Z WIESNIAKIEM>>.. a moze maja Was dosc.. po trupach do celu ..hmm mysle jednak ze wiesniaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój męzczyzna
z którym jestesm już ponad 3 lata: zawsze jest czyściutki i pachnący, ale mimo to kiedy chcemy się popieścić czy poseksić myje penisa żelem do higieny intymnej, zawsze ma czyste paznokcie i włosy, myje zęby, ma pachnące ciuchy - bąków przy mnie nie puszcza, no raz się zdarzyło ale była z tego góra śmiechu, bo powiedział sorry:D Zamyka się w łazience jak idzie na grubszą sprawę, podobnie ja. Stara się dla mnie a ja staram się dla niego i dobrze nam z tym. Kocham go! Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc8
ehh ale smianie. ja mogee cos powiedziec o moim tacie mam 18 lat i jestem facetem wlasnie. tak przypadkowo trafilem na wasze forum. no i doszedlem do wniosku ze napisze cos. pierwsze. macie racje, zgadzam sie z wami bo rozni sa ludzie, i rozni sa faceci, jednak dam wam rade. mezczyzne da sie wychowac jak psa, serio, 3ba wytresowac jak psa, np ja. zawsze wstawale spozniony do szkoly, nigdy lozka nie poscielilem. ta bylo w podstawowce, a teraz nawet jakbym mial sie spoznic na busa to zawsze jest poscieloone, w pokoju zawsze wysprzatane, zawsze czysty, pachnacy, codziennie biore prysznic, i uwazam ze kazdego da sie tego nauczyc. wczensiej czegos takiego nie preferowalem i mi to nie przeszkadzalo, jednak teraaz juz sie jest w takim wieku ze zabiega sie o rozne rzeczy wiec musialem to zmienic. natomiast moj ojciec wylezie z wyra, podrapie sie po jajach, i pojdzie na sniadania, ktore prawie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny,a Wy to takie czyściutkie niby jesteście?? Wy też pierdzicie (kto tego nie robi ten ląduje w Szpitalu) Zawsze macie czyste włosy i staranny makijaż.Nóżęta Wam nie capią (szczególnie jeśli nosicie góralskie łapcie) a majty nigdy nie pobrudzą się krwią miesiączkową. Widok lali w szlafroku i przyklapniętych papciach też może nie zachęcać do seksu..Pomijam niedomyte tyłki (z pewnością każda z Was po defekacji się podmywa :))))) ) i pachy oraz pachwiny z odrastającym koprem..Po prostu SAM SEKS.. P.S. Jestem jedną z tych nie zawsze perfekcyjnie domytych niewiast, ale umiem spojrzeć obiektywnie na problem higieny czy jej braku w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYSIUNIA
moj maz przy wzroscie 1,75cmm ma dlugosc stopy 45cmm(jak pletwa)a gdy jeszcze na dodatek nie obetnie sobie tych swoich pazurkow:(to prosze to sobie wyobrazic!kiedys nawet polamal moje obcegi !! ale stety czy niestety trzeba zyc z tymi naszymi mezami ! przeciez same sobie ich wybralismy nie badzmy takie egoistki my tez przeciez dlubiemy w nosie puszczamy baki itd nic co ludzkie nie jest nam obce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYSIUNIA
moj maz przy wzroscie 1,75cmm ma dlugosc stopy 45cmm(jak pletwa)a gdy jeszcze na dodatek nie obetnie sobie tych swoich pazurkow:(to prosze to sobie wyobrazic!kiedys nawet polamal moje obcegi !! ale stety czy niestety trzeba zyc z tymi naszymi mezami ! przeciez same sobie ich wybralismy nie badzmy takie egoistki my tez przeciez dlubiemy w nosie puszczamy baki itd nic co ludzkie nie jest nam obce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teclav
Na początku pozdrawiam wszystkie panie. Nie zajme tutaj duzo miejsca powiem tylko ze jak ja mam ochote puścić bąka to ide albo do pokoju obok albo ide w kąt pokoju (to wtedy jesli moja dziewczyna jest dokladnie w kącie naprzeciwko) uprzednio informując o tym moją dziewczynę. Ona się zawsze śmieje. Trochę mnie ten śmiech rozprasza i czasem musze próbować kilka razy. Czasem myślę o tym czy nie puścić bąka zanim zacznie się śmiać a wiec bez uprzedzenia go puścić. Ja go puszczę bez uprzedzenia to Ona zacznie z Wami na tym forum narzekac. No i w kropce jestem. Bez sensu byłoby całe życie mówić Jej "ide siku". Jak macie jakieś dobre rady napiszcie ok?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w miare czysty
ja sie przyznam ze jak prawdziwy samiec puram na kazdym kroku czym doprowadzam moja narzeczona do szewskiej pasji, ale poza tym zadne z wymienionych grzechow mnie nie dotycza. to wlasnie ma lube musialem nauczyc podmywac pupe po zrobieniu kupy (bo niby jak wezmie sie gowno do reki a potem sie dlon wytrze papierkiem to jest okej?), nie zostawiania sladow po pascie do zebow w umywalce, czy wlasnie nie dlubania przy mnie w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyska
a moj ja go bolala glowa nosil stara podarta opaske z froty swojej mamy z lat 80 w takie oblesne wzory fioletowe, biale i zielone nosil ja na czole wyrzucilam po kryjomu a teraz jak go boli glowa i pyta sie gdzie jest jego opaska to udaje glupa i mowie ze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p-sikor
UWAGA!! Nie moża przetrzymywac bąków w dupie, bo potem te gazy idą w góre do głowy...... i tak powstają posrane pomysły. Wiec lepszy smrodek niż pomysł posrany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za ulga
Co za ulga! A juz myslalam, ze to mi najwieksza swinia przypadla w udziale. Dziekuje. Dziekuje. Dziekuje. Chyba bede musiala zaczac bardziej doceniac moje kochanie. Jestesmy razem dopiero rok, ale juz mialam okazje poznac repertuar mojego mezczyzny. Pierdzenie to juz standard. Ale to tak ze mu az leb odskakuje. Cale szczescie, ze - faktycznie - nie smierdza. Po wielu wojnach, tlumaczeniu mu ze konsekwencja tego ze "pozlazilismy z drzew" jest miedzy innymi to, ze obowiazuja nas pewne zasady pozycia w grupie. (Sama przy tym dowiedzialam sie, ze przez tyle lat zylam w zaklamaniu, bo to przeciez naturalne!) W koncu wytlumaczylam mu, ze faktycznie jest to naturalne, ale ma to robic w lazience. No wiec teraz karnie chodzi do lazienki i tylko slychac salwy dochodzace z kibelka... ;-) Potem wraca do pokoju i widac ze go az duma rozpiera. Dlubania w nosie - dzieki Bogu - nie zaobserwowalam. Nie znioslabym chyba tego... Cos czego nigdy nie zrozumiem to jego potrzeba podczadzania sie w kibelku. Bierze sobie gazetke i znika na pol godziny albo i lepiej... Pare razy nawet popielniczke ze soba zabral, a w lazience juz standardem jest dyzurna zapalniczka. (A palimy w calym domku...). Szczytem pomyslowosci wykazal sie jednak kiedy na posiedzenie zabral ze soba (poza obowiakowa gazeta) ... skreta... Pozostawie bez komentarza... Podwojny odlot... Musze mu jednak oddac tez sprawiedliwosc. Poza tymi swoimi malymi skrzywieniami jest bardzo schludny. I kiedy czytam te posty o tych wszystkich niemyjach, smierdzielach zapieczonych, to zaczynam doceniac to, co mam... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh
wole nie wspominac co kobiety robia po ślubie a szczegolnie mam na mysli te ich ukochane mamusie .... niepodoba sie to sie nie bieże slubu gwarancji na faceta nie dostaniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacław ze Szczecina
Yasne laski macie 100% racji w tym wszystkim..niektore sprawy sa oblesne , inne przykre. Tak czy inaczej OBGADUJECIE swoich facetow na forum publicznym .. a to nie ladnie. MĘŻSZCZYZNA wynazał Konwersacje KObieta wynalazła Plotkowanie. Yasne .. teraz mnie zlinczujecie.. jestem na to przygotowany... Ciekawi mnie czy ktoraś dojrzała kobieta stanie w mej obronie . Pzodro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... ciekawe ci tu piszecie niewiasty... do tej pory myslalem ze to ja jestem nienormalny... dlaczego? bo obcinam paznokcie dwa razy w tygodniu potem je dokladnie piluje pilczniczkiem, zeby myje dwa razy dziennie, do fryzjera chodze co 3 tygodnie, gole sobie paszki i zawsze uzywam anty perspiranta, przycinam sobie rowniez wloski wokol ...(no wiecie), z domu nie rusze sie bez psikniecia woda toaletowa, twarz myje zelem do twarzy, uszy czyszcze paleckami kosmetycznymi... wiec wy to doceniacie u facetów? a ja myslalem ze jestem zniewiescialy (jesooo zdarza mi sie nawet na solarium chodzi...choc czulem sie tam jak kosmita)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdybym puscil baka w towarzystwie to chyba bym sie spalil ze wstydu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 236247647845
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×