Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość funny22
a od czego są matki? dl;aczego żony i narzeczone muszą się z tym męczyć? zwłaszcza, że - jak obserwuję - nie da się niektórych juz zmienić :(:( Matki popełniają błędy niewybaczalne!! To ich synki!! Nic nie muszą! Nawet się myć nie muszą! Nie mówiąc o innych obowiązkach związanych z domem. Jak nie potrafi się myś i nie czuje potrzeby czystości ciala własnego, to nigdy nie poczuje potrzeby czystości otoczenia (odkurzacz?? szmata?? - a co to??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze dodam jak mój po jajkach się drapie,to mam nadziejęęęęęęęęęęęęęę hehe ze cos dzisiaj bedzie.Ale tak prawde mówiąc,nie nalezy do tych najgorszych tu opisanych.I chwała mojej tesciowej i mnieeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ze swoim facetem od 9 miesięcy a od 4 mieszkamy razem. Na początku znajomości on wydał mi się nadwyraz zadbany, wręcz do przesady (odżywka na paznokciach, solarium jeszcze ok). On pierwszy odważył się przy mnie prykać, ja ni cholery nie mogłam się przemóc. Aż w końcu któregoś dnia się przemogłam i okazało się że on to jest cienias przy mnie:) Razem się z tego śmialiśmy i teraz już nie czuję skrępowania. Nie widziałam żeby dłubał w nosie, wącha skarpetki i podejrzewam że nie codzień zakłada nowe, czyste majtki :( Nie drapie się po jajkach, czasem ma coś w uszach ale zwracam mu na to uwagę. Kąpiemy się raz w tyg, co dzień prysznic, za to rzadko myje zęby bo nie ma tych na górze, ale to jakieś problemy z przeszłości podejrzewam, nie śmie go o to zapytać żeby nie urazić. Jak kiedyś bardzo dbał o paznokcie (kosmetyczka) to teraz muszę mu już przypominać że już czas obciąć te szkiety bo potem mnie drapią :) Nie lubię jego zarostu bo jest okropnie drapiący i mi przeszkadza gdy jest dłuższy, muszę go zaraz prosić żeby się ogolił. Czasami ma małe kłębki z bielizny w pępku, ale to nie jest obleśne, sama mu to wyjmuje. Beka i to nieźle, nawet przy swojej mamie, wtedy zwracamy mu uwagę a on robi taką głupawą minę i chyba ma to gdzieś. Ogólnie nie jest zły jeśli chodzi o higiene, pachnie Adidasem (którego kupiłam mu na urodziny:)) albo czymś innym. Niewyobrażam sobie jak nie można się umyć przed seksem i w ogóle pójściem spać, jak te niektóre dziewczyny to tolerują to ja się ogromnie dziwie... Mój Adaś nie jest ideałem ale moja chemia do niego działa czyli wszystko jest O.K :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze coś: co mnie najbardziej denerwuje u mojego faceta to to , iż mimo że się wypachni po prysznicu to potem idzie se zapalić przed snem i ja i tak czuje ten cholerrrrrrrny smród fajek którego wprost nie cierpię!! Ma bardzo ładne, śliczne, wręcz unikatowe dłonie, ale co z tego jeśli one też prześmiergują tymi szlugami! Nienawidzę dymu papierosowego, mimo że ustaliliśmy że w pokoju gdzie przebywamy i śpimy nie pali, tylko w kuchni, to i tak zaczyna mnie drażnić to całe palenie. Czasami to myślę że już nie wytrzymam tego, że chyba nie mogę być z palaczem, ale czy palenie to rzeczywiście powód żeby się rozstać....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejeku
Ale wam zazdroszcze,moj też raz w tygodniu jajka moczy,czy drapie nie wiem moze dla czy innej,przychodzi z pracki,zre,spi,a potem nternecik,czaciki itp.I znowu chrapanie i tak od latAle dam rade .Sa mniej oblesni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejeku
Ale wam zazdroszcze,moj też raz w tygodniu jajka moczy,czy drapie nie wiem moze dla czy innej,przychodzi z pracki,zre,spi,a potem nternecik,czaciki itp.I znowu chrapanie i tak od latAle dam rade .Są mniej oblesni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgroza
moj sie kapie codziennie i codziennie wklada czysta bielizne i koszulki..... po jajkach owszem sie drapie, ale kazdego gdzies czasami swedzi heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejeku
ale wam zazdroscze ,mój jak przychodzi z pracy,zre,potem spi,nastepna czynność internet czacik.itp.Ale dam rade są mniej oblesni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejeku
eep apo co sie rozstawac jak dobrze smierdzielom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem
Zastanówcie sie kobiety,dlaczego taki oblesnego wpuszczacie do łóżka,ale przyjrzyjcie się jak wychodzi,bez ciebie,kaze sobie koszulę,o wodę kolonska pyta bys zapachu nierozpznała,i moze gacie i skarpetki podajesz.A on wraca i czujesz nie smród tylko obce perfumy zmieszane nie z twoim zapachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem
Zastanówcie sie kobiety,dlaczego taki oblesnego wpuszczacie do łóżka,ale przyjrzyjcie się jak wychodzi,bez ciebie,kaze sobie koszulę,o wodę kolonska pyta bys zapachu nierozpznała,i moze gacie i skarpetki podajesz.A on wraca i czujesz nie smród tylko obce perfumy zmieszane nie z twoim zapachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajak
zgroza a moze cos podłapał(sory)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andiza
POWIEM.POWIEM CI COS .przezyłam te obce zapachy .nie zycze zadnej.smmród spermy kurewskiej pomiesany z perfumami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjonalna
Popieram was bez nich tez przezyjemy,są wibratory.Bateria więcej wytrzyma i nie smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela26
Jak tak patrzę co piszecie to misię facetów odechciewa(jestem sama od 5 lat). Ja nigdy nie byłam w tak długim związku żeby usłyszeć pierdy ,poczuć smród i brudne skarpetki, i całe szczęście. Teraz wiem jesdno :dla 5 minut przyjemności nie będę trzymjąć w domu smroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy gangster
j ajestem facetem i lubie sobie podlubac w nosie jak leze na lozku albo w wannie, a gdzie to wcieram to juz moj maly sekret :P paznokcie u rak dosc czesto obcinam bo jak mam dlkugie to nie moge w nosie dlubac, u nog to obcinam wtedy jak mi sie dziury w skarpetkach robia a skarpetki to nieraz zmienialem raz w tygodniu, wtedy jak juz sam ze swoim smrodem nie moglem wytrzymac :P hehehehehe ale takie 1-2 dniowe to maja super zapach takie lubie wachac :D czasem lubie podlubac tez miedzy palcami u nog bo mnie swedza a jak sie podlubie to zawsze lepiej pierdziec tez lubie bo to zawsze ulga jak popuscisz malego zasranca :D nie mowcie baby ze wy nie pierdzicie bo nie uwierze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O zgrozo
W niektóre rzeczy tu opisywane nie mogę po prostu uwierzyć. My z moim facetem też nie jesteśmy "święci" (pierdzimy sobie razem, bekamy też czasami) to normalna sprawa :) ale nie wyobrażam sobie nie mycia, brudnej bielizny, smierdzących niezmienianych od paru dni skarpetek, wyciągania glutów z nosa przy ukochanym itp. Jedno tylko moge dodac, że te wszystkie oblesne rzeczy dotyczą może w mniejszym stopniu ale także lasek :( niestety to prawda. Także zastanówmy się wszyscy nad sobą zanim dojdzie do tego, że spoglądając na ukochan(ą)ego będzie nam się chciało jedynie rzygnąć z obrzydzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy gangster
wiecie jakie to jest niezwykle uczucie podrapac sie po jajkach z rana ? hahah no wlasnie nie wiecie i (chyba :P ) nigdy sie nie dowiecie :D a wiecie jak najlepiej dogodzic facetowi ? podrapcie go po klejnotach rano :D to bedzie chodzil caly tydzien happy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie gole sie na łyso, nie chodze w pięknie wyprasowanych ciuchach :] . moim stylem jest BritPop, tak się ubieram i takiej słucham muzyczki . mam włoski zapuszczone do uszów, grzywke fajnie zrobioną. Nosze Jeansy, trampki w lato . koszule nie zapiętą po ostatni guzik, obrączki na palcach (dla ozdoby ( grube, i całe srebrne xDD)).Nosze Torbe przewieszaną przez ramie w której nosze różne zapiski, przechowuje też jakiś sweter itp. Bardzo dbam o moje włosy i o siebie. :)))) Której kobiecie podoba sie taki styl jaki prezentuje ?? Bardzo zależy mi na waszej opini .. :) Dodam jeszcze że prezentuje luzacki styl, nie takiego cwaniaczka ani pantoflarza, poprostu mam swoje zdanie. Pozdrio dziubki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miareczka
Spotykałam się kiedyś z goście z takim stylem jak ty Sawyer:) Świetny , porządny z niego był facet. Bardzo podoba mi się tak styl ubierania u faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghjgfjhgfj
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgroza
==> hajak - nic nie podlapal, chyba ze generalizujesz i kazdy facet drapiacy sie po jajkach cos podlapal hahahhaha no to ladnie!!!! moze powinnam go sprawdzic?? hehehehe ale jak pisalam kazdego gdzies kiedys swedzi i sie drapie!!! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja
siedze w pracy czytajac i tak ryje ze smiechu,ze az placze,ludzie przechodza i patrza na mnie jak na wariatke,ze sama do siebie sie smieje,a ja myslalam,ze to tylko moj maz pierdzi okropnie,wacha skarpetki,chyba wiekszosc facetow wacha i lubi sie myc 3 razy na tydzien,ale zeby myje i jest cudownym kochankiem,przed sexem zawsze sie pucuje,mam beke z tego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja
kolezanka moja( przypomnialo mi sie) mowi do meza bys sie umyl,smierdzisz,a on jej na to:no co dupe i h..ja umyłem...szok!!!smialysmy sie tydzien z tego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mARTA 30
Dlaczego faceci są tacy jacy są??? Zawsze przed slubem ladnie pieknie, starają sie ,a juz po slubie pokazują swoje prawdziwe oblicze i to na co ich naprawde stać,nie przejmują się niczym :( ja jestem juz 5lat z moim miśkiem, i troche mnie denerwuje że się tak zachowuje ,ale brakuje mi tego że nie jest jak kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody facecik
Świetny temat. naprawdę ogromne gratulacje dla osoby, która go wymyśliła. Dzięki takim tematom wielu handlowców nie nudzi się w pracy. Ja mam dopiero 21 lat i jak sobie tak czytam to aż mi się niedobrze robi. Kurde rozumie, sprawy fizjologiczne i w ogóle, ale jednak kultura powinna obowiązywać. Mam nadzieje, że to nie jest tak, że im człowiek starszy tym mniej kultury ma w sobie i robi te wszytkie okropne rzeczy, a o których można tu poczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Iwa****
Dziewczyny serdecznie wam współczuję!! przeciez takie zachowania sa obleśne! no ale skoro kochacie swoich mężów to wszystko tłumaczy :) mogę wam jedno powiedzieć mężczyzne jednak da się wychować!!!! he he h e! trzymam za was mocno kciuki :) postarajcie się zeby jakiś pożytek był jeszcze z nich! paps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jafcet
co tak o nas gadacie,to po czorta siedzicie z nami,Kupcie sobie swieczki i najlepiej zapachowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jafcet
co tak o nas gadacie,to po czorta siedzicie z nami,Kupcie sobie swieczki i najlepiej zapachowe.wsadzie w dziurke zapalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×