Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

zaczelam wizyte na forum na 61 stronie, a tu juz 122 :D w koncu wzielam sie za ta prace, ba muzyka trance mi pomogla :D hihihih. Eisha nie pisze, wiec lezy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie :P skonczylam walke z przypisami, plecy mnie bola, ide na zakupy :) troche sie dotlenie i odpoczne :) no rozdział II juz poprawiony i wogole do drukowania gotowy :D cisza tralala, jaki spokoj siaaalaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przede mną jeszcze dwa dni pracy i.... urlop!!!! jupiiii !!!! :D taki trochę kulawy bo ... wiadomo - wyniki i gin, ale.. urlop to urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te wakacje są wyjątkowo ginekologiczne ;) a ja za chwile spadam na szkolenie, a później do domu, cudownie, podoba mi sie ta perspektywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za 2 godz. też do domku a później jeszcze piąteczek, poniedziałeczek i... urlop - w pierwszy dzień urlopiku będzie wielkie przytulańsko bo do mojego miśka jadę - ależ się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
co jest dziewczyny usmiechnac sie stawiam wszystkim kawke i ciacho dla Eishi ptys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem, ze mam urlop do 31 sierpnia :P a co :P Fajnie,ze urlop sie wam szykuje :) Eisha odpoczywa :D bylam na zakupach, wlasnie wcinam borowki, mniaaam :) drogie troche 14 zl za kilogram, ale 30 dkg wzielam na zjedzenie :D a obiad dopiero po 16 :P buzi- buzi!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nikogo, spadam polezec troche i poczytac, wejde potem :D buzi-buzi L 3majcie sie cieplo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
no ty to juz przeginasz apetytu mi narobiłas rzuc troche hehehe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
teledyski super i Doda jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moge rzucic, ale czy doleci ;) :P hihih, to juz wysle mailem slodkie borowki dla Betki :D widze,ze nie ma nikogo :( buuu. Eisha bardzo lubi piosenke- Pokonam siebie, spiewa Doda, dlatego ci Betka wyslala :P Zaraz poszukam borowek mniam :P ja czytalam materialy do pracy,ale zmeczona jakos jestem, plecy bola, ide obiad robic dla MISIA :) zajrze potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostałam okresu ? krwawienia ? niby brzuch mnie bolal od wczoraj wieczorem, ale ciut za wczesnie, za 5 dni powinnam miec. myslicie, ze wycinki mogly to przyspieszyc ?nie wiem sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle,ze mogly przyspieszyc okres:) slyszalam, ze jak jest dzien przed okresem, to czasem seks nawet powoduje,ze sie dostaje wczesniej- ze wzgledu na doznania ;) ale tu spokoj dzis ;) szkoda. Mam nadzieje,ze ktos jeszcze zajrzy tu dzisiaj :) Basie ostatnio rzadko widuje. a ciekawe, jak tam Iskierka w gorach :) Loloinka- wybralas jakas sukienke juz? :) buzi-buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny....boze jakk mnie głowa boli chyba juz od tygodnia,jade na prochach,jakby mnie ktos młotkiem walił.Mysle ,ze to wszystko z nerwów-tak sie martwie-jestem strzepkiem nerwów...skupic sie w pracy nie moge....nie ciesza mnie urodziny córeczki.(a ma w sobote)..taka jestem jakas.... Mecza mnie juz te wydzwaniania do szpitala,po te cholerne wyniki na hpv....dalej ich nie ma 38 dni....dzwoniłam dzis do ordynatora szpitala,ze nie mam wyników i co z zabiegiem w poniedziałek????? Kazał czekac na wyniki...zabieg przesuniety......co te wyniki moga zmienic?????Moze byc gorzej?????Przeciez cin 3 sie nie leczy farmakologicznie...to lepiej byc nie moze!!!!!Nie mam juz siły....kazała mi dzwonic za tydzien i pytac.....nie wiem jak ja to przezyje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Zancia, nie denerwuj sie. Mam nadzieje,ze wyniki sie znajda i w koncu bedzie zabieg, a potem .. juz spokoj i zdrowie. Nie wiesz, czy nie zrobili jeszcze czy moze zgubili? :/ domyslam sie,ze sie nerwujesz :( nie jedz kochana tylu tabletek, to tez szkodzi zdrowiu.. :( sciskam cie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynik nie jest zagubiony bo pytałam o to....maja tyle zgłoszen ze nie moga nadazyc....tak mi tłumaczono....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym tak połozyc sie spac i obudzic sie juz po wszystkim.....zapomniec o cinach....hpv.....kolposkopich i konizacjach.....oj jak bym chciała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, widze,ze praca wre i nie moga sie wyrobic :( szkoda, bo czekanie jest najgorsze. ale niech lepiej dokladnie zbadaja, co i jak. Rozumiem,ze martwisz sie. Musisz tez o siebie zadbac i swoje zdrowie, a stres wiadomo,ze zle dziala... :( a mi tak jakos dzien leci na niczym, nie wiem, ale ta pogoda źle na mnie dziala, czesto chce mi sie spac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanetka, pomysl sobie,ze moze i dobrze,ze przechodzisz to teraz, kiedy jest czas i okazja na leczenie... kiedy wiesz wczesniej co ci dolega.. Moze kiedys byloby na to po prostu za pozno. Tak musialo byc kochana, dobrze,ze sie zbadalas w dobrym czasie! buziak dla ciebie, zycze optymizmu w lepsze jutro. Eisha, jak wpadla na lozko, to widze lezy i kwiczy :P nie ma jej wogole;) Pozdrawiam was kobitki, my wlasnie lody jemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
NO NIE CO WY KOBIETKI CIAGLE APETYTA MI ROBICIE ANNIE KOCHANA TY MOJA DOBRA DUSZKO JEDNA PORCJA DLA MNIE I TO SZYBCIUTKO DUUUUUUZA PORCJA HEHEHE:) A NIE TU SWOJA KOLEZANKIE TAK ZANIEDBAC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Betka, widze,ze nie moge pisac,ze cos jem :P od razu masz chetke ;) hihih ;) wysle porcje mailem :D filma se teraz ogladamy, bo nie ma co robic ;) do juterka kochane. jutro ponoc burze w calym kraju maja byc ... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, Po pierwsze: Beatko - przykro mi z powodu Twojego szwagra.. :-( niestety życie jest okrutne... Mam nadzieję, że już troszkę lepiej się już czujesz. Jesteś teraz bardzo potrzebna mężowi, więc bądź silna... Eisha - nie wiem czy to dobrze, że oni zrobili Ci wycinki tuż przed samym okresem... Nie chcę Cię martwić, pytałaś jednak lekarza czy to jest wskazane? Mi mówili że lepiej by było zrobić wycinki po okresie a nie przed, tak żeby to wszystko zdązyło wydobrzeć, a okres żeby później sie pojawił... annie - raz jeszcze: wyłyżeczkowanie jamy macicy muszą zrobić, bo robią je zawsze praktycznie przy wycinkach, żeby sprawdzić czy dalej jest wszystko ok. Nic sie nie martwvcie, to że Wam je zrobili nie znaczy, że coś jest z Wami nie tak, mi też to zrobili, oprócz tego pobrali az 5 wycinków - mogłabym pomyśleć że pewnie dlatego, że coś zobaczyli że jest nie tak. A wynik okazał się bardzo dobry - brak CINów i wszystko zdrowe. Więc jestem dobrym przykładem, że to robią pro forma! Co do narkozy - znieczulenia ogólnego- jest konieczne być na czczo, jeśli ktoś przez przypadek coś zje, wypije nawet pół szklanki wody trzeba będzie zrobić lewatywę. Więc wydaje mi się że lepiej chyba sie powstrzymać przed zjedzeniem, nawet wtedy kiedy nie jest się pewnym czy narkoza będzie na 100%. Anya - ja po wycinkach też nic nie miałam w środku. nic mi nie wyjmowali, nic nie wkładali. Pare dni po nie krwawiłam i jak już myślałam że nie będę to po paru dniach znowu zaczęłam i tak przez 1,5 dnia.... Ech to wszystko nie jest proste, ale damy radę! Lecę prasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annie 83 dzieki serdeczne za słowa otuchy-tak jakos lzej człowiekowi...gdy ktos Cie rozumie.....buziaczki dla Was...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) pozdrawiam Was w ten (jeszcze) pogodny poranek - miłego dnia ;) jeszcze będę wpadać dzisiaj ale to tak na dobry początek dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
nie smucic sie usmiechy prosze na buzkach jestescie suuuuuuuuuuuper buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wycinki pobrali z trzech miejsc. jeszcze tylko dwa dni i bede wiedziala co i jak. wogole to dostalam okresu, pare dni za wczesnie, ale chyba nie ma co sie dziwic, raz, odstawilam tabletki a dwa te nieszczesne wycinki.leje sie ze mnie jak z wiadra.... pytanie mam, sadzicie,ze moge uzywac tamponow? wycinki mialam 28 lipca, dzis jest 8, czyli 10 dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×