Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

No Eisha - współczuję - przejścia miałaś koszmarne - ciekawe co to za szpital? a szwy... powiem Ci szczerze że nie wiem... tzn. z nimi nic nie będzie, myć się możesz bez obaw, ale czy 2 tyg.... a w wypisie nie napisali kiedy się zgłosić do zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie okres tylko krwawienie po wycinkach, normalny objaw. szyjka goi sie okolo 2 tygodni, tak mi powiedziala pielęgniarka.wiec tym sie absolutnie nie przejmuj :) to faktycznie dziwne, ze tak cie potraktowali, chociaz u mnie tez jedna nie byla mila. tylko,ze ja to po niecalych 3 godzinach od zabiegu latalam normalnie, fakt, jak wstalam za 1 razem to troche mi sie zakrecilo w glowie, ale pozniej juz bylo ok. i zupe dostalam w miedzy czasie, a wode mialam swoja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach - przepraszam Eisha nie doczytałam - jak na wypisie jest napisane ze zdjąc szwy za 2 tygodnie to tego siętrzymaj kochana i nic się nie martw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wszystkie tutaj wyjdziemy z tego obronną ręką - nie może być inaczej ;) ja tam jestem pełna optymizmu :) ciekawe czy tak samo będę śpiewać jak będzie coraz bliżej do wyników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak ten czas szybko leci - Loloinka to już wyniki będzie miała lada dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rodzinie to by się zdało powiedzieć - ja do tej pory się zastanawiam, czy jakby moja mama powiedziała mi prawdę o swojej chorobie to bym ją przydusiła i wysłała do odpowiednich lekarzy, to może dziś by żyla... ale to taka moja dygresja.. generalnie rodzice powinni wiedzieć - tak mi się wydaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda z nas sie boi, to oczywiste. dziwne byloby gdybysmy sie nie martwily i nie przejmowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Eisha, ciesze sie,ze juz jestem z nami :) szkoda,ze tak zle znioslas narkoze- i to co po niej.. ale dobrze,ze juz caly zabieg za toba:) a czekanie oby szybko minelo na wyniki. No, masz dbac o siebie, ;) masz racje. dobrze,ze twoj Seba tez dba o ciebie :) jesli mozna, to racja - trzeba sie zaszczepic na HPV :) Na razie nie mysle o tym, bo jeszcze mam duzo czasu. Brzuch mnie wczoraj bolal tak jak na okres,ale do okresu jeszcze troche czasu. Mam nadzieje,ze zdazy sie skonczyc do 29 sierpnia, potem mam szkole, i bede musiala brac zwolnienie jak cos. Dobrze,ze moge liczyc na wasze dobre slowo. ciesze sie Eisha, ze to juz za toba:) na pewno dam razem rade i wyzdrowiejemy. Ktoras z was miala ASC US na wyniku cytologi? a potem w dalszym leczeniu co wyszlo? ciekawa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eisha kochanie, spokojnie :) nie denerwuj sie, odpoczywaj :) szwy rozcinaja chyba, wiadomo Bozenka delikatna jest i wyjmuja. tez nigdy nie mialam z tym do czynienia.. rozumiem twoje obawy :* ale wazne, ze to za toba i ze musi wszystko byc dobrze! :* ja ide polezec kochane, plecy mnie bola, czytam te ankiety do pracy mgr i inne rzeczy, a teraz czas na odpoczynek :) wpadne za godzinke jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co czytalam, to komorki ASC US to nie wiadomo co to, bo nie maja az tylu cech jak CIN1 i moga wynikac ze stanu zapalnego. Jestem ciekawa ktora z nas na forum miala takie ASC US a potem co sie okazalo dalej. W ogole to BEATKA poszla dzis na kolposkopie na 11, takze ciekawa jestem co sie dowie. wiem,ze tez wyszlo jej to co mi. :) Beatka, czekamy na komentarz. uciekam, 3majcie sie kochane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni napewno nie będą Ci wyciągac tych szwow tak jak to sobie wyobrażasz. jakiś czas temu po wypadku samochodowym mialam szwy na czole, poprostu taka pęsetą nacieli je i tyle, same wypadły, na nodze było tak samo więc przypuszczam, że zawsze jest tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annie - ja też miałam asc-us na cytologii a w kolposkopii wyszło że są jakieś zmiany ale nie wiadomo jakie i stąd wycinki a za ... 1,5 tyg. mniej więcej będę mam nadzieję wiedziała więcej - kurcze jednak chyba niewiedza jest najgorsza - bo jak juz wiadomo z czym się ma doczynienia to przynajmniej można zacząć coś dalej robić żeby sprawę pchnąć do przodu, a tak.... ech... to nic - w krótce będę wiedzieć z czym walczę - wyniki koło 18.08 a wizyta u gina 22.08 - zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eisha - trzymaj się kochana i nie martw na zapas - jak napisali że wycięli to znaczy że wycięli i tego się trzymaj ;) mam nadzieję ze na dniach poczujesz się już zupełnie dobrze i tego Ci życzę :) a co do mycia - ja myśle że nawet jak kwawisz to delikatny prysznic nie zaszkodzi tylko żadnych środków - czysta woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
czesc wszystko ok to prawdopodobnie od stanu zapalnego uff a co u was słychac przestałas juz płakac bo ci mówie sama nerwy se psujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, poszlam spac, a teraz sie srednio czuje :/ mam juz 53 ankiety wypelniona, nie wiem kto bedzie to czytał :D muhaha Beata, ciesze sie,ze to zmiany zapalne jedynie. co lekarz jeszcze mowil? :) Mi napisali oprocz tych ASC US jeszcze cechy infekcji HPV- w sumie to dowiem sie wszystkiego 29. wiadomo czlowiek bedzie pelen emocji wtedy... mojego starzy wystawili dzis, wzieli mu auto na serwis, a potem sobie pojechali i musi sam wracac z zadupia na koniec miasta Lodzi.. bez sensu :[ mieli go odebrac shit, co za dzien wogole, denerwuje sie tylko.. i po co to komu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam sobie deser czeko, ale jakos takie slodycze i chipsy wogole mi nie wchodza, nie wiem, co sie dzieje... widocznie organizm pokazuje,zeby nie jesc tyle ;) hihih. wiecie, dostalam jakis czas temu hula-hop i skakanke od Misia :D moze nie zdemoluje chaty, jak bede skakac :P Eisha, dobrze ci napisala Loloinka- nacinaja i same wypadaja :) takze nie martw sie. prysznic delikatny ci nie zaszkodzi :) o higiene trzeba w koncu dbac :P odpoczywaj kochana. Czy dobrze rozumiem,ze raz ci wyszlo w cyt. ASC US a potem juz w kolejnej CIN1? :> trzeba to cholerstwo zbadac :P Nie mialam nigdy posiewu robionego z Bozenki,hmm moze sie skusze :D ni wim czy ta moja franca ginka juz wrocila z urlopu, moze ja nawiedze i da mi skierowanie na hormony, albo posiew zrobi... dzis moj Mroczek druknie mi mat. do pisania, i jutro juz w koncu pisze, naczytalam sie tyle,ze mozg mi sie lasuje od tego. serdecznie was pozdrawiam kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa co pech, co za dzien.. chcialam pranie zrobic, a tu woda w łazience... pod wanna i prawie wszedzie.. :O no to na kolana i w majtkach zem wode wycierala.. ale juz opanowane,wąż zle dokrecony i kapało. Mroczek przyjedzie to naprawi. dorbze,ze pralki nie wlaczylam :> a ja rozkokosilam sie- pije Sobieski Drink Ginger i jem wafle- zwykle wafle ze sklepu, zlozone na pół z dzemem, mniam :D polecam kochane, te wafle to smak dziecinstwa dla mnie :P dzieki Eisha, rozumiem, ze stan zapalny przeleczony moze sie rozwinac w CIN1? Kurde, chce juz to miec za soba... :(fajnie macie :P a potem was bede zadreczac czekaniem na wyniki wycinkow. Poczekacie ze mna, wiem wiem ;) tak samo my teraz czekamy z Loloinka i Eisha :) buzi- buzi :) kochane, jestescie fajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🌼 Znowu żeby wszystko przeczytać musiałam siedziec kupe czasu! Nie wiem co będzie jak pojade na 2 tygodnie na wakacje!! Cieszę się, że już dziewcyzny są po biopsji :-) Teraz będzie z górki. Wiem z własnego doswiadczenia że najgorsze jest czekanie. Ale jestem z Wami :-) zreszta nie tylko ja, ale wszystkie dziewczyny! Jesteście dzielne i mądre, że zrobiłyście biopsję! Annie kochana - nie marnuj czasu na sprzeczki ze swoim misiem, pogadajcie na spokojnie, szkoda czasu na gniewanie! Miłość jest najważniejsza i nie powinno nic jej przesłaniać, a w szczególności własnie sprzeczki :-) Potrafię sobie jednak wyobrazic, że czasem masz po prostu dość... Lecę kochane, czytam Was czasem w pracy, ale przed urlopem mam duuużo pracy i zbyt mało czasu na pisanie :-( W poniedziałek wieczorem lecę wygrzewać mojego - jeśli jest w ogóle - \"hpv-ka\" nad morze śródziemne :-) Całuski, papaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
czesc laski kochane no ładnie annie podjadac sobie a ja to co to juz wafelków nie lubie coooooo?hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
no wiecie taka byłam przerazona a tu na razie nic ale on dmucha na zimne mówił ze da leki i za 10 dni cytologie nie bedzie czekał 3 miechy jak bedzie tak samo to no własnie chyba usunie wszystko bo mam miesniaki co prawda małe ale sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
no co jest? annie,Eisha,loloinka,anya,reniax,zancia,rOri co z wami gdzie jestescie ja wciaz was potrzebuje kochane moje stawiam kazdej kawke i eklerka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
dobra nie chcecie gadac z biedna kobita której macicy nawet na alegro nie chca to ide spac papapa buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam :) ale niespodzianka.. dostalam od Miska telefon Motorola VGA ZOOM X4 taka zboczono-rozowa :P hihihi. to ta co reklamuja,ze sie w sciane wbija :D chyba rozbija :D Beatka, ja chce kawke :) ciesze sie,ze u ciebie dobrze, i ze wyszly zmiany zapalne, dbaj o siebie i pamietaj o badaniach :) Mam nadzieje,ze zostaniesz z nami :P Kobitki sie relaksuja, Eisha odpoczywa, ;) no,ale ostatnio maly ruch na forum naszym ;) buzi- buzi. pralka uszczelki nie miala, ale juz ok, Misiek zrobil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!Eisha muszę ci powiedzieć że ja w styczniu miałam też usuwane znamie brodawkowe z bożenki:)robiłam to prywatnie i szwy miałam wyciągane po 2 tygodniach.Lekarz zakleił mi to plastrem i nie kazał go ściągać ani tego moczyć.Jaką ty miałaś tą brodawkę?i gdzie dokładnie?bo ja miałam na duzych wargach gdzieś tak w połowie i wyglądała jak kalafiorek ok.1 cm.Lekarz mi to najpierw zbadał dermatoskopem i po wycięciu miałam badane hist.i nie wykazało żadnych podejrzeń-było to zwykłe znamię brodawkowe.Eisha ja na twoim miejscu bym bożenkę myła mokrymi husteczkami albo tak jakoś trzymać ten opatrunek żeby się nie moczył bo może ci to zaropieć jak będzie mokre.Ja po 5 dniach ściągłam opatrunek i zakładałam nowy.A co do ściągania szwów to absolutnie nic nie boli,przecina się i wyciaga-pełen luzik:)Jak będziesz coś chciała więcej wiedzieć to wal śmiało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gafa chusteczki przecież przez ch:P ale w szkole byłam dobra w pisaniu dyktand widocznie się już zapomniało po latach:) jest tu ktoś?hallo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustki tu dzisiaj jak widac ;) ja tez widze,ze czesto mam problem z ortografia, a w liceum zajelam 2 miejsce w wojewodztwie :D muhahah, teraz to by bylo 2 od konca. a my mecz ogladamy na dwojce, a potem spaciu :P do juterka kochane :) od rana biore sie za pisanie, dzis Mis mi druknal 160 stron :D w ramach pomocy naukowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×