Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

ANNIE, dzięki, poczytałam ! Ichyba sobie odpuszczę, bo skoro niedawno miałam biopsję, przepraszam ! wycinanki chciałam powiedzieć ! - to chyba cytologia nic więcej nie powie. A ta PŁYNNA jest ponoć dużo droższa od konwencjonalnej... I tak ten cholerny wirus wyciągnie mi już trochę kasy z portfela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, ostatnio rzadko do nas wpadasz :( a szkoda :P hihih. no niestety zdrowie kosztuje, szkoda,ze to nie jest refundowane jakos.. :> a tak to na typowanie trzeba wydac z 200 zł :) buziaki kochana. Iskierka pewnie niedlugo zajrzy :) juz wroci z pieknych gor :) mam nadzieje,ze jej maz w porzadku. trzymajcie sie kochane. Eisha- buziaki dla ciebie, mam nadzieje,ze imprezka sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal czuje sie kiepsko, przespalam pol dnia i chyba niedlugo pojde juz do lozka. jakis meczacy ten okres, brzuch boli jak cholera, leci ze mnie jak z kranu a ja wmawiam sobie krwotoki i inne takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jesteeeemmm :) :) straszne przeziębienie mnie dopadło więc staram się w łóżku leżeć. Basiu pierwszy raz spotykam się z określeniem - cytologia płynna. Może taką miałam robioną, nie wiem, nigdy nic mi na ten temat nie mówił. Jakby co to u niego cytologia kosztuje 50 zł. Jestem ciekawa jakie wrażenie zrobi na Tobie mój gin. Bo ja to jestem strasznie nieufna, chociaż moja siostra cioteczna mi go poleciła i mówi że jest dobry, ja nie wiem... Okaże się jak będzie po wszystkim!! Oby już niedługo. Buziaki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeraha1234
witam, jestem tutaj 1 raz ... mam problem byłam dzis i gina i wyszla mi cytologia 3 gr, zapisał mi heviran doustnie i dopochwowo bo mam opryszczke... zy ona ma cos wspólnego z wynikiem cutologii jaki mi wyszedł?? czy to jest co powaznego?? mam stałego partnera czy on tez powinien sie zgłosic do lekarza??? czy palenie bedzie jakos barziej negatywnie wplywało przy raniu tych leków?? i czy podczs opry szczki można współżyć czy nie?? błagam odpiszcie bo jestem załamana:((((((((( czy to da sie wyleczyc?? czy od gr 3 do raka daleko? pomózcie mi bardzo was prosze:(((( dziekuje:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz w domu, Batman super, chyba se przebranie kupie :D Fantazja, zdrowia zycze! Loloinka- tobie mniej bolu przy okresie :* Do kolezanki Jeracha- mysle,ze powinnas te pytania zadac lekarzowi, powinien cos ci doradzic Ja osobiscie nie wiem, jak 3 grupa ma sie do opryszczki. ale wydaje mi sie,ze na czas leczenia lepiej nie wspolzyc. Poczytaj kochana na necie, jest duzo stron, dla przykladu podaje: http://www.forumginekologiczne.pl/forum/vt,48,237,1265 Pewnie leczenie zalezy od wielkosci infekcji,ale chyba leczy sie obydwoje partnerow. Na tej stronie sporo informacji jest od osob, ktore na to cierpialy. Skoro to stan zapalny, to pewnie stad 3 grupa... Pozdrawiam, zycze zdrowia. ide spac :D Gotham City, BATMAN mobile tralala :P juz sobota, piec minut po polnocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja coś spac nie mogę, chyba przez ten cholerny okres. leje sie ze mnie, wyczytalam, ze po łyżeczkowaniu tak może byc niestety, no zobaczymy, narazie chyba kupie sobie jakieś żelazo i witaminę K a jak bedzie tak obficie do poniedzialku to smigam do lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Bez sensu Loloinka,ze musisz tak cierpiec.. :( nie dosc,ze okres, to jeszcze wycinki to tez jakies podraznienie, takze wszystko schodzi :( mam nadzieje,ze witaminki pomoga i ze sie zmniejszy ilosc zuzycia podpasek ;) jak cos, mozesz to z lekarzem skonsultowac. a ja dzis w planie zakupy, a potem sprzatanie, pisanie i do Mroczka na obiad. Ciekawe jak tam Eisha:P mam nadzieje,ze czujesz sie dobrze i ze bawilas sie fajnie. buziaczki. Zycze wam udanej soboty kochane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
czesc dziewczyny ja to az mam pietra bo okres mam dostac 16-ego a ja to mam tak obfity ze boja sie ruszac a jak ide do toalety to strach sie podniesc a jak ty po wycinkach to dla tego tak mocno zapewne współczuje ci annia co jest i reszta dziewczyn mam nadzieje ze wekend bedzie udany i w poniedziałek wyniki beda ok długo juz czekałas bedzie dobrze buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka, stawiaj przecinki plosiem :P bo ciezko czasem odczytac, co masz do napisania:) hihih. Fakt, w pon. wyniki Loloinki... trzymam mocno kciuki kochana. a jak tam twoj Misiek?:) jak mu sie uklada? idem sprzatac :] potem wpadne. teraz mam akcje- skakanka- codziennie se skacze ze 100 razy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie dosc, ze powycinkowy jest to jeszcze odstawilam tabletki, 5 dni za wczesnie dostalam i skąpy to on napewno nie jest. kupilam sobie hemorigen, ziolowe tabletki, ktore troche zmniejszaja krwawienie, zobaczymy jak bedzie dalej. ale masz racje beata, az strach do lazienki isc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Bidulko nasza, mam nadzieje,ze tabletki pomoga i bedzie dobrze:) ale podpaski trzeba zmienic, zeby nie utonac w Morzu Czerwonym;) hehe. A ja sobie pisze prace, i tak nie mam co robic, pogoda srednia. W ogole ruchu tu nie ma na forum od rana :D a szkoda :P wszyscy spia, albo nie wiadomo co robia :P a my moze auto zmienimy, bo jest chetny na zamiane, nasza czerwona strzala na czarne sportowe- Nissan :D fajnie by bylo :) buziaczki dla kazdej :) Beatka, powiedz co teraz lekarz kazal ci robic, jak kolposkopia wyszla dobrze?:> bo tez mialas ASC US, i skad to bylo? :> a mnie od rana troche bolał brzuch, ale tak dziwnie i niedobrze mi sie zrobilo z rana :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag26
czesc dziewczyny czekam na wyniki cytologii(wczoraj byla pobrana)strasznie sie boje(ale mam to na własne zyczenie_ostatnia cytologia byla robiona 2,5 roku temu z wynikiem 3,przy tym wirus hpv),czy jeat szansa na dobry wynik??lekarz ktory mnie prowadzil 2 lata temu przypisal mi jakies leki i kazal powtarzac cytologie raz na rok,troche zaniedbalam!!!martwie sie bo zmienilam lekarza,i ten powiedzial ze takie badania powinnam robic raz na 6 mc,a po za tym powinnam miec powtorzona cytologike,i normalne leczenie!!!jets tez fakt pocieszajacy,szyjka macicy jest czysta!!!! alez byłam głupia nie robiac nic!!!!mam nadzieje,ze bedzie wszystko dobrze!!!najgorsze byloby dla mnie(zreszta chyba dla wiekszosc z nas)nie moc miec dzieci-a tak bardzo kocham maleństwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po leczeniu farmakologicznym zrobilas powtorke cytologii ? robilas kolposkopie? wynik 3 grupa i co dalej ? CIN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag26
robilam,ale nic nie powiedzial,przepisał leki i tyle nawet nie kazal przyjsc na kontrole,wtedy myslalam ze to jest ok,ale wiem teraz,ze sie mylilam!!!na wyniku nie bylo CIN!!! takze nie wiem czy powinnam sie obawiac czegos,,,,procz wlasnej glupoty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag26
nie robilam powtornej cytologii!!!! tak wie,glupia ja!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyjka macicy nie moze byc czysta na oko, ze tak powiem, Mi jak pobierala cyto tez pow.ze szyjka jest czysta i dupa, za przeproszeniem. jedyne co cie ratuje, to zrobienie cytologii i trzymanie kciukow,zeby wyszlo co najmniej podobnie jak ostatnio. Niestety, trzeba dbac o siebie kochana, i jak wyjdzie cos zle, to zrobic kolposkopie! Powodzenia! a ja spadam niedlugo do Mroczka na obiad :) buzi- buzi laski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag26
no to czekam na wynik!!ponoc 2 tygodnie....chyba to beda dlugie 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co sie oskarżac, dostaniesz wyniki i bedziesz dzialac dalej. czasem chcemy uciec od wszystkiego i chowamy glowe w piasek. jesli to bylo CIN1,a piszesz,ze nawet tego nie bylo to jest szansa, ze moglo sie cofnac samo, tak to bywa przy hpv, mysle,ze nic gorszego sie nie zrobilo. czekanie jest okropne, wiem cos o tym. w razie dołów jestesmy do Twojej dyspozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synek
Witam ! Piszę tutaj poniewaz jestem bardzo zaniepokojony o moja mame. Ma 59 lat, jest po okresie menopauzalnym i przez ok. 2 tyg skarżyła sie na bóle w podbrzuszu, a w tym tyg. dostala silny krwotok.Jest zagranica, przyjezdza za 3 tyg. ale ja mysle o najgorzym ze to jest rak...Po wpisaniu slow krwawienie po menopauzie w wyszukiwarce zawsze pojawia sie Rak...Prosze o pomoc, czy moge miec nadzieje ze to nie jest objaw nowotworu? Czy taki krwotoki moze byc objawem czegos innego niz rak? Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwotok bardzo często jest powodowany przez mięsniaki , które nie mają nic wspólnego z nowotworem a dają podobne dolegliwosci . Nie martw się napewno z Twoją mamą wszystko jest ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, widze,ze dzis prawie nikogo nie bylo na forum :( Mala, jak tam, kiedy masz zamiar dzwonic? mam nadzieje,ze bedzie dobrze :) my spedzilismy mily dzien razem :) kupione juz jest ubranko na chrzest dla malego, bo za tydzien chrzciny, i swieca :) i chusteczka, ale sliczne male buciki- ja to nie moge takich rzeczy ogladac, bo juz bym swoje chciala;) moze w niedziele cos sie ruszy na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czytam Wasze wypowiedzi już od dwóch miesięcy. Też borykam się z takimi samymi problemami. Co roku chodzę na kontrolę , tak też było w tym roku w kwietniu, wynik - cytologia 3 A . Po przeleczeniu Gynoflorem cytologia 3A, nie wykluczona HSIL i konieczna weryfikacja hist. 30 . 06. miałam pobierane wycinki . Wyniki badań: Cervicitis chronica [ M -43000 ] Ectocervix sine laesionibus [M -00100 ]. Z wynikami poszłam do lekarza, był zaskoczony bo podejrzewał coś gorszego, przepisał mi dwa opakowania Polseptolu i kazał przyjść za pól roku na kontrolną cytologię. Według mnie nie jest wszystko OK. Zastanawiam się czy nie zasięgnąć opinii innego lekarza. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
annie słonce moje ja byłam leczona wiesz kiedy w 1998 r ja mam duzy stan zapalny kolposkopia niby ok ale on jeszcze raz bedzie mi ja robił podobno po 20-ym bo mówił ze bzrdzo duzy jest stan zapalny dał leki i po 10 dniach ma mi robic 2 raz ale ja 16-ego mam dostac okres to pewnie po okresie bede mogła isc na wizyte mam nadzieje ze bedzie dobrze jesli bedzie cos nie tak jestem juz z nim ustawiona usunie mi wszystko ja nie bede sie bawiła w jakies zabiegi bo to nic dobrego z tego pózniej nie ma wole dmuchac na zimne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) Beatka, mam nadzieje,ze u ciebie wszystko bedzie dobrze- trzymam kciuki. A my dzis napiety dzien, za godzine do muzeum :) potem obiadek,a potem na projekcje filmu- dokument o niewidomym kibicu Widzewa, ktory jest masazysta w klubie:) i jezdzi z kibicami na mecze :) Rita- witaj. Wydaje mi sie,ze mozesz skonsultowac to z innym lekarzem, nic to nie zaszkodzi. Sprawdzilam te lacinskie nazwy- oznaczaja one przewlekly stan zapalny szyjki macicy, i sluzowka kanalu szyjki macicy bez zmian. Konsultacja z dobrym lekarzem sie na pewno przyda. Mam nadzieje,ze uda ci sie umowic na wizyte szybko, podpytaj kolezanek :) Nie ma sensu czekac pol roku, moze da sie cos innego zrobic, tak mi sie wydaje. Pozdrawiam! a ja spadam, mam nadzieje,ze forumowiczki spedza mile niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
annie mam nadzieje ze dzionek udany:) jutro warzny dzien loloinki napewno bedzie dobrze i juz dziewczyna bedzie spokojniejsza :) słonce noje a co u ciebie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech nic nie mowcie, staram sie nie myslec o jutrze, ale czuje, ze noc mam z glowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Cześć dziewczyny wróciłam :-) W górach było cudownie. Naładowałam akumulatory. Czarny staw po prostu NIESAMOWITYYY myślałam, że juz w niebie jestem... i ta cisza... po prostu coś niesamowitego.. i cudownego... jak to wspaniale, że są takie cudowne miejsca... Mąż czuje się lepiej ale to niestety będzie wracało.. :-( Znowu tyle nagryzdałyście, że nie nadążam... Całusy i witam nowe koleżanki... Loloinka chyba coś Ci już robili... jeszcze nie doczytałam, mam nadzieję ,że wszystko w porządku i przypominam się o zdjecia bo Twoich nie mam a Anette dziękuję za piękne zdjęcia - dopieo teraz obejrzałam :-) śliczna córeczka... Wy zresztą też niczego sobie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro odbieram wyniki wycinków...poza tym nie robili mi jeszcze nic, wszystko dopiero przede mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×