Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Gość myszka 28
cześć wszystkim własnie odebrałam eyniki po konizacji i są super wszystko zostało wycięte jestem przeszczesliwa i zdrowa teraz jeszcze szczepionki i kontrole cyt. co 3 mc. pozdrawiam.m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 28
kurcze jeszcze zero sexu przez miesiąc auuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby tak można było zażyczyć sobie histerektomii... Też bym chciała, skończyły by się kłopoty z tym łobuzem HPV, dysplazjami, rozedmowymi zapaleniami, cinami, no i miesiączkami co 23 dni (bardzo ostatnio obfitymi). WIem, że większość z Was (albo przynajmniej duża część) to młode dziewczyny, które nie mają dzieci i takie moje wynurzenia mogą je dziwić... One się martwią czy będą mogły mieć dzidziusia a ja tu o histerektomii... Ale faktycznie czasem myślę, że chciałabym się pozbyć tej macicy, a wraz z nią wszystkich kłopotów....no, prawie wszystkich, bo niektóre nie dotyczą zakresu ginekologii ;) BUZIAM WAS i spadam na mecz (Wisła Kraków gra z Barcą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888
myszka i kolposkopia za 3 miesiace tez---super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSZKA, gratuluję ! Kolejne dobre wieści z frontu walk z problemami ginekologicznymi ! Buziam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 28
dziękuje Basiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 28
dziękuje 88a888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 28
88888 ale lekarz mi nic nie mówil o kolposkopi więc chyba nie będe miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Majka witaj widzę, że wisz dużo więcej powiedz co ma zrobić taka ja... jak w moim mieście nie ma kolposkopu? w grudniu wyszło mi III B z cytologi potem wycinki wykazały małą dysplazję ( CIN 1 OGNISKOWA) czyli malutka. Lekarz zdecydował się na konizację. Wynik po konizacji ok - excisio completa co ma znaczyć, że wycięte w całości. Też boję się żeby to nie wróciło a na kolposkopię nie mam szans u mnie chyba żebym pojechała do Poznania (nie znam tam nikogo - nie mam zaufania do lekarzy i zwyczajnie boję się) no i co teraz? Właśnie czekam na miesiączkę a potem mam zrobić kontrolną cytologię i test na HPV i zażyczę sobie biocenozę o chyba ten posiew tak jak mi radził ten pan dr Bartosz z kwiatu kobiecości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888
zrob kolpskopie ,popros o skierowanie do kliniki patologii szyjki macicy i zrob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny....kolejne dobre wiesci Myszko gratulacje.....jestem z Wami cały czas....czasem nie pisze,ale czytam systematycznie-codzien.Tak bardzo bym chciała tez wkrótce napisac ze wszystko jest ok....ze jestem juz zdrowa....mam nadzieje ze tak bedzie:)Mała oo,Eisha dzieki za troske czuje sie w miare-jakos uciekaja mi te dni...z tygodnia na tydzien a wyników ani rusz....maja byc pod koniec tygodnia-ale ile razy oni tak mówili-zobaczymy.Wiecie zdecydowałam sie na konizacje za miesiac po kolejnej miesiaczce-beda wyniki hpv,córka juz zacznie szkołe i zabieg przeprowadzi moja pani doktor-mam nadzieje ze nie bede załowała tej decyzji,ze przeprowadzi ten zabieg tak skutecznie jak prze pierwszej wizycie-postawiła diagnoze szybko-skierowaania na dodatkowe badania szybko i skutecznie-tylko te cholerne hpv tak długo trwa.....zobaczymy.....pozdrowionka dla wszystkich kobietek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Majka myslisz że teraz po konizacji to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zancia29 - wreszcie jestes :) jak czytam to co piszesz to przypomiało mi się to wszystko co przezywałam ja sama strasznie niedawno . Zaneta nie dołuj sie kochana (wiem wiem łatwo napisac ) zobaczysz będzie dobrze , na 100% będzie dobrze !!!! Trzymam kciukasy za Ciebie bardzo bardzo mocno . MAJU - jestes lekarzem neonatologiem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
mała obejrzałam te filmy i popłakałam się... kurcze przypomniały mi się wszystkie stresy, które przeżywałam od grudnia... no i ja też mam córkę... w tym tygodniu chcę ją zacząć szczepić... nie wiem co ze mną czy tez powinnam, ale najpierw zrobię test. A filmy wyślę znajomym kobietom. Buziam Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiiesz ISKIERKO ja to po tym wszystkim czuję w sobie taką misję , aby uswiadamiac innym ,wszystkim kobietom jak bardzo jestesmy zagrozone tym nowotworem . Ta choroba spada jak "przysłowiowy grom z jasnego nieba " zadnych objawów , dolegliwosci zazwyczaj zaczyna się od telefonu z przychodni ze cytologia jest nieprawidłowa , tak było u mnie i tak jest w 90% przypadków . Mi juz oczka klapią 💤 Dobranoc Gwiazdeczki 🌼 Miłej srodeczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Ja też juz lecę spać 💤 Dobranoc wszystkim 🖐️ Kolorowych miłych snów :-) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁA, to bardzo dobrze, że czujesz taką potrzebę. Szkoda tylko, że czasami niestety ludzie tego nie rozumieją lub nie chcę zrozumieć... Przypomnij sobie co przeżyła ISKIERKA gdy chciała namówić koleżanki na wizytę u gina i cytologię. Naraziła się tylko na pomówienia i obrzydliwe plotki :( Ona chciała dobrze i miała tylko przykrości... Ja jak narazie odniosłam sukces w przypadku 20-letniej córki kuzynki, którą popędziłam na cytologię (pierwszą w życiu). PS. To niesamowite ale Wisła prowadzi z Barceloną... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulko Wisła wygrała z Barceloną :D:D:D D Z I E N D O B R Y - W S Z Y S T K I IM !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiskers
lol, ale śmieszny ten "katmandu", zajebiste, mój nie używa maczugi ale gdy chce bym już wstała z łóżka włazi mi pod kołdrę i poluje na stopy ;-) trochę poprawiłaś mi humor, mam dziś kolposkopię i boję się co też pan doktor wypatrzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała dobre to było:) wiecie co mnie nurtuje? co ma palenie papierosów do tego wszystkiego.przeciez ten dymek to nawet do naszej szyjki nie dociera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj własnie własnie ten dymek to jest chyba cholernie szkodliwy .....:( słyszałam od 3 lekarzy mojego i 2 internetowych aby nie palic papierosów . Palenie powinna zucic kazda kobieta która ma problemy cytologiczne , tak słyszałam , mnie to nie dotyczy bo ja nie palę :) dlatego nie zagłębiałam się w ten temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Edzia, jak tam Twoje samopoczucie ;) ? mi sie niestety wymrazanie wczoraj nie udalo, musze byc od razu po miesiączce, wiec jeszcze troche czekania przede mną, ale bylam u innego lekarza, ktory po pierwsze powiedzial, ze moj lekarz prowadzacy robi super kolposkopię, a po drugie zajrzal sobie \"do mnie\" i powiedzial, ze jest lepiej niz to widac w wyniku badań :) dal mi jakies globulki, ktore przyspieszą gojenie po wymrazaniu i stosuje sie je przy stanach zapalnych szyjki. najgorsze to, ze woda sie bedzie ze mnie lała, a kurde mam wesele przyjaciólki jakies 11 dni po zabiegu, ale niby do dwoch tygodni sie tak leje wiec mam nadzieje, ze ta koncowka nie bedzie juz taka straszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia100
Lolinka ja miałam wymrażanie (opisywałam wcześniej) nic nie bolało!! i nie miałam żadnego krwawienia!! tylko obfitsze upławy!!! Wszystko bardzo szybko mi się wygoiło, efekt końcowy widziałam przez kolposkop!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia100
Wcale nie były aż takie obfite, wkładka wystarczyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf :) bo byłam przekonana, że bedzie się ze mnie lało jak z kranu ;) nie wiem gdzie opisywałaś swoje wymrażanie, ale powiedz jeszcze, miałaś nadżerkę czy dysplazję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×