Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

czuje sie wodniscie, troche meczace jest to wyplywanie wody ze mnie, ale coz poradzic, mam nadzieje, ze w miare szybko minie :) niech leci ile chce byleby CINa juz tam nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Majka w przyszłym tygodniu muszę znów iść do niego niech mi zmieni lek. Loloinka gratuluję, że juz nie masz CINA :-) za to wody w bród... mogłabyś teraz na pieszo przez pustynię iść jak wielbłąd :D wody by nie zabrakło ;-) Ja juz mam dość tego leczenia. Trwa to od grudnia i powoli tracę cierpliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jak czytam wypowiedzi typu tej z poprzedniej strony "a jeśli" to mnie normalnie rozwala... "oglądał się i nie ma żadnych podejrzanych rzeczy" cudownie... widzicie babki robicie testy na DNA wirusa i płacicie tyle kasy żeby wiedzieć czy jest wirus a wystarczy obejrzeć się czy nie ma podejrzanych rzeczy i super dalej w długą na nastepne podboje... ciemnogród był jasno oświecony w porównaniu z tą skrajną tępotą. Przepraszam za ostre słowa ale mnie to po prostu rozwala. Mam 16 letnią córkę i nie wyobrażam sobie żeby trafiła kiedyś na takiego pajaca co sobie obejrzał i stwierdził, że jest zdrowy a jak widać takich nie brakuje.... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olis23
najdłuższy tydzień w moim życiu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska70
przezyjesz, ja mam podobnie, we wtorek biorą mi wycinek .......głowa do gory, zycie jest takie krotkie i nie wiadomo kiedy kolej na nas przyjdzie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita 1
Lolinka Twój CIN ek popłynął do kanału oby jak najdalej . Ja jutro jadę do gina do Poznania na przegląd . Po wycinku i przeleczeniu na cytologię i będę chciała zrobic badania na posiew . Pozdrowionka dla Wszystkich !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olis23
mam okres!!!!!!jeeeeeeeeeeee, a wczoraj o tym mówiłam właśnie( tzn. pisałam) tak się martwiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olis23
i kolejne pytanie z mojej strony(pewnie was męczę), no ok dostałam ten okres, no ale została mi też ostatnia globulka albothylu, którą miałam zaaplikować dzisiaj, nie wiem co mam zrobić??czy mogę ją aplikować podczas okresu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiskers
Cześc dziewczyny, nie było mnie tydzień a Wy tak się rozpisałyście że ledwie nadążam z czytaniem. Wczoraj w nocy wróciłam z Turcji, z opalenizną i koszmarnym przeziębieniem. W domu 18 stopni i zero ogrzewania :-( Siedzę więc zawinięta w koc i grzeję się herbatką.... Dziś dostałam drugi wynik cyto: dwójka...chyba nadal niedowierzam...jeszcze trochę i założymy "KLUB 1-2" :-) Olis, po pierwsze miesiączka opóźniała się bo miałaś łyżeczkowanie (mam nadzieję że dobrze pamiętam), ten zabieg sprawia że wyściółka macicy jest cieńsza więc dłużej trwa by zdążyła odrosnąc i byc gotowa do krwawienia miesięcznego. po drugie Albothylu nie stosuje się podczas miesiączki bo jego składniki z zasady mają zamykac drobne naczyńka i zapobiegac krwawieniu, dlatego też Albothyl stosuje się do leczenia małych nadżerek i po zabiegach chirurgicznych by rany szybciej się goiły. Choroba bierze mnie na dobre, kręci mi się w głowie i cały czas mam wrażenie jakbym płyneła łodzią, buja i buja, to chyba z przemęczenia podróżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olis23
whiskers zazdroszcze opalenizny:P Ty miałaś chociaż przez jakiś czas upały, a my tu marźniemy od dobrego tygodnia- u mnie wczoraj zaczęli grzać:D wracając do albothylu, skoro zaczął mi się okres to muszę poczekać aż mi się skończy i zaaplikować ostatnią globulkę po??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiskers
Olis, raczej po miesiączce....ale w sumie chyba już ta ostatnia globulka i tak nic nie zmieni skoro używałaś je co drugi dzień czyli długo....no i po zużyciu całego prawie opakowania dostałaś okres, to raczej teraz to co miało już sie złuszczyc wyjdzie podczas miesiączki. Weź jednak tą ostatnią globulkę zaraz po miesiączce. Trzymam kciuki by cyto wyszła po kuracji Albothylem II, tak jak u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiskers
No tak, upały, owszem były.....ale raczej nie chciałybyście miec takiego filcu na głowie jaki miałam po kąpieli w morzu. Po dwóch dniach miałam kryzys i chciałam obcinac włosy przy samej skórze głowy. Wziełam jakąś nową odżywkę do włosów i ona zamiast nawilżac włosy jeszcze bardziej je wysuszała i filcowała. Myślałam że się załamię, w ogóle nie dawałam rady rozczesac tych kołtunów. Wyglądałam jak Bob Marley.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olis23
no o tą II to się modlę intensywnie:) a co do Twojej fryzury, to teraz takie w modzie. Dziewczyny specjalnie robią sobie jeden wielki kołtun, a Ty go dostałaś za free w momencie wykupienia wakacji:) żarty żartami, mi zawsze pomaga jedwab do włosów. Jak mam przesuszone to nakładam go sobie na włosy z piątku na sobotę(dość sporo) wygladają jakbym ich 3 tygodnie nie myła i następnego dnia po umyciu są mięciutkie i odżywione:)polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dawno mnie tu nie było, przepraszam :( ale od ost tyg mam tyle spraw na głowie, ze ciężko mi się z czymkolwiek wyrobić. Widziałam, ze pojawiły się wątpliwości czy badać hpv, czy nie. Mi lekarz powiedział, że w sumie to nie ma znaczenia ale jednak lepiej zrobić bo leczenie przy hpv jest nieco inne niż jak się go nie ma. Gronkowcem się nie przejmuj:) z tego co mi wiadomo szybko się go leczy:) ja we wtorek byłam na wycinku i abrazji a teraz czekam 2 tyg na wyniki. Boję się jak cholera bo podejrzewam najgorsze. Na pewno będą komórki nowotworowe. Któraś z dziewczyn się pytała o śmierdzące upławy. Ja mogę powiedzieć, że po tych wycinkach mam takie coś a jak się to będzie utrzymywać zgłoszę się do lekarza. Ja myślę, ze każda z nas idywidualnie reaguje na różne metody leczenia i dlatego jak macie jakieś wątpliwości to idźcie koniecznie do lekarza bo nie ma co czekac:) kurcze miałam coś jeszcze mówić ale oczywiście zapomniałam:) jeszcze dodam, że wycinki nic nie bolą i się kompletnie tego nie bójcie. Teraz już się mogę coś więcej wypowiedzieć - od strony praktycznej. A za nie długo zapewne będe miała konizacje i wymrażanie więc znowu cosik Wam opowiem:) ale sie za Wami stęskniłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jeszcze mam pytanie. Jak długo po konizacji leżałyście w szpitalu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, nasz kociak wrócił z Turcji :-) niektórym to dobrze... a ja wróciłam właśnie z pracy i zaraz do Was zaglądam. Kupiłam babeczki malinowe w cukierni włoskiej mmmmmmmmmmmm niebo w gębie. Pozdrawiam i Buziam 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno pytanko jakie mogą być wyniki wycinków? wiem, że mogą być te komórki nowotworowe ale co jeszcze? muszę się jakoś psychicznie do tego wszystkiego przygotowac:) muszę wiedzieć co najgorsze mnie czeka, tzn jakie są najgorsze wyniki i czego się mogę spodziewać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Iskierko:) tylko 3 godziny????? kurcze bo ja słyszałam, że zwykle się leży tak około 5 dni :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem wszystkim.....widze temat bliski memu sercu,.....konizacja...niestety...piszcie co o tym wiecie bo mnie to czeka juz,,,niedługo...za pare dni...jezu!!!!! Która z Was miała konizacje chirurgiczna????? Wiecie co zastanawiam sie czy przy takiej ilosci wirusów hpv(13 typów onkogennych) czy oni tak zeby nie huhuc na zimno nie wytna mi całej szyjki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy nie słyszałam żeby ktoś tak długo leżał może kiedyś przed wiekami ;-) teraz tak jak Ci pisałam najczęściej parę godzin ale chyba zależy też ile wycinają i co wyjdzie bo zdaje się mała leżała troszkę dłużej. Co może wyjść z wycinkow... wycinki są dokładnym badaniem więc wyjdzie to co tam jest tzn jaka dysplazja - jaki stopień, czy są czy nie ma komórki nowotworowe. Nie wiem co jeszcze może wyjść, było tam jeszcze jaki jest stan endometrium (w jamie macicy) i co się dzieje w kanale szyjki macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zancia to ile szyjki wytną nie zależy od ilości wirusow tylko od tego co one nabroiły tzn jaka dysplazja. Lekarz Ci nie mówił ile wytnie? Ale konizacji nie ma się czego bać. Zaśniesz bardzo miło i obudzisz się po wszystkim zaskoczona, jak to się stało.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUCY, ja po konizacji byłam w domu po ok. godzinie (nie byłam w szpitalu tylko w prywatnym gabinecie, a jak się obudziłam to mi jeszcze kazali zostać ok. godziny). A po kolejnych 3 czy 4 godzinach byłam W PRACY !!!! (zadzwonili i spytali czy mogę przyjechać, no i pojechałam). Tak więc nie ma mowy o jakichś 5 dniach (jesli już to 5 godzianach...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zancia ja myślę, a n awet nie myślę tylko wiem co mi mówili, że jeśli nie masz dzieci a chcesz mieć to na pewno Ci nie usuną całej szyjki. Ja tez mam kilka typów wirusa i nikt mi nic nie mówił o usuwaniu calej. Nawet nikt nie brał tego pod uwagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×