Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Trochę nakręciłam ale sens miał być taki, że skoro dwójka wyszła to jest nadzieja, że ona naprawdę jest ! I tak musisz myśleć ! A sprawdzić za jakiś czas (z prośbą o głębsze pogmeranie) nie zaszkodzi swoją drogą... No, teraz udało mi się chyba wyrazić moje przemyślenia ;) Ja idę 25 do poradni cytodiagnostycznej. Dopiero za 2 tygodnie... Miało być za tydzień, ale przełożyłam bo okres prawie na 100 %... Ale dzięki temu nie odłożyło mi się o miesiąc a tylko o tydzień.. I wreszcie zapadną jakies decyzje co dalej z łobuzem wirusem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko tak nakręciłas z tym swoim wynikiem , ze kompletnie zgłupiałam czy Ci gratulowac czy nie gratulowac :(:( eeeeetttttam jest II jakby na to nie patrzec więc jednak GRATULUJĘ :D:D:):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ja sama w stresie i nie wiem co o tym myśleć... chyba pogratulujesz mi jak powtórzę cyto... nie czuję się jeszcze wyleczona.. czekam jeszcze na ten posiew. Przyjdzie czas na szampana. Szkoda, że nie już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Spoko, nie ma sprawy, damy radę, bez obawy, będziemy, proszę Pana otwierać szampana !"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem wszystkim.... iskierko kochana gratuluje II.....TERAZ TRZEBA SIE CIESZYC A NIE ZACHODZIC W GŁOWE,jest II i jest dobrze i tego sie trzymamy-prawda???? A kontrolna cytologia u innego lekarza to tak na wszelki wypadek-wcale nie po to aby podwazac tą II......ale dla pewnosci.....ja bym tak zrobiła!!!!! Ale teraz wszystkie sie z Toba cieszymy.....:):) I nie czytaj tyle w tym necie...sama wiem po sobie....im wiecej czytałam tym wiecej myslałam...a po co!!!!!! Co ma byc to bedzie.....A bedzie dobrze prawda???? Buziaki....jestesmy z Toba Jezu ja gdzies za 10 dni na zabieg.....jeszcze sie staram nie myslec..... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochatka87
ja też II i erosio abest:-P Lepiej być nie mogło:) I z facetem jakoś też spokój:) Powodzenia dziewczyny!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
ja po moich ascus-ach ponowna cytologia po leczeniu i jest II erosio obraz w granicach normy wam tez tego zycze :) buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olis23
Biedronka to się ciesz z tej grupy:) oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olis23
Dziewczynki zapracowane:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Piatek - początek wolności :D HURRA HURRA HURRA HURRA BURRA !!! Okrzyk był na dobry początek. Żancia wczoraj miałam stresa i pisałam jak pomylona,kręciłam w kółko nie wiadomo o czym, ale właśnie o to mi chodziło, co napisałaś w dwóch zdaniach. Cytologia II więc super i mam nadzieję, ze tak jest naprawdę, ale powtórzę ją żeby potwierdzić tę dwójkę, a nie żeby ją podważać. A jaki masz mieć zabieg? coś mi się kojarzy, że konizacja ale nie jestem pewna -przepraszam, ale nie pamiętam wszystko juz mi się miesza Dziś miałam tez stresujący dzień w pracy, ale ja mam w ogóle stresującą pracę, ciekawe jak mam uniknąć stresu, chyba na rentę iść.. ale dośc !! Nie ma pracy jest kochany weekendzik :-) Jutro mam zamiar myć okna jak będzie ciepło a dziś fajny film \"Straszny Dwór\" o 20.00 komedia to sie odstresuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne ! I nawet nie \"zwiedną jak kwiaty, które zwiędły\"... :P Buziaczki dla naszej ogrodniczki, która NIE MA WIRUCHA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita 1
Witam !!!!!!!! ZA oknem ciemno i zimno ,lato nas opuściło . Iskierko przyjemnie popatrzeć na kolorowe kwiatki . Przesyłam buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne ! I nie \"zwiędną jak kwiaty, które zwiędły\"... :P Buziaczki dla naszej ogrodniczki, która NIE MA WIRUCHA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita 1
Witam !!!!!!!! ZA oknem ciemno i zimno ,lato nas opuściło . Iskierko przyjemnie popatrzeć na kolorowe kwiatki . Przesyłam buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!! Za oknem ciemno i zimno ,lato nas opuścilo . Iskierko miło popatrzeć na kolorowe kwiatki . Przesyłam buziaki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się zabloko a teraz wyskoczyło tyle razy ,dlatego że zapatrzyłam się na kwiatki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RITA, kwiatki kwiatkami ale to raczej zdechnięty serwer ! Ja też się powtarzałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLINKA, to baw się dobrze. Wytańcz się i za mnie bo ja po dzisiejszym dniu ledwo powłóczę nogami... Jezu, narzekam jak stara baba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcią to ja już mogłabym być bo mam dorosłe dzieci . Ja też jutro idę się bawić he he Zmykam spać.Dobrej nocki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×