Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

hej dziewczyny :) ale pogoda :( nic tylko spac :( iskierko o jakim regulaminie pisałas ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Rano ledwo zwlekłam się z łóżka tak mnie te żebra bolą co tydzień temu uderzyłam jak spadłam z okna... i chyba wybiorę się do lekarza bo widzę, ze nic nie przechodzi a raczej jest gorzej... ciekawe czy nie złamałam...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asieńka 25
Witam widze ze niejestem sama z takimi prolemami,ale może zaczne od poczatku Co roku konkretnie latałam na badanie itp ginekologiczne (6 lat temu urodzilam pierwsze dziecko) zawsze byl oki chodzilam do przychodni zrobilam w maju tego roku cytologie i wyszlo grupa 3 bralam leki dopochwowe zrobili mi ponownie po miesiacu nastepna cytologie i wyszlo jeszcze gorzej cin 2 moja ginekolog prosto w oczy powiedziala to rak myslalam ze umre na tym fotelu skierowala do szpitala na wycinek nieposzlam odrazu zrobilam prywatnie jeszcze raz wszystkie badania i wyszlo ze mam od 3 lat juz nadżerke i cytologia grupa 2 czyli oki ale poszlam na kolposkopie i okazalo sie ze niema sladu po nadżerce ale za to jest jakis guzek na macicy i musze jednak jechac na wycinek do szpitala(boje sie jak cholera)Puzniej na wyniki bede czekac mam nadzieje ze wyjda oki Maż stwierdzil ze wysle mnie prywatnie do szpitala zaplaci 1000 zl bo tyle kosztuje bo te normalne szpitale to paranoja .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przezyłas, nie wiedziałam , ze podczas kolposkopi mozna wykryc guza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIEŃKO, szkoda kasy ! Pobranie wycinka to parę godzin w szpitalu, w tym na \\\"samolocie\\\" może 15 minut (w narkozie). Nic przykrego ! Słowo ! Idź do normalnego szpitala bo 1000 zł to przesada ! Ja miałam wycinki w czerwcu, o 9.00 zabieg, a godzinę później mogłam jechać do domu bo się czułam super, ale niestety kazali mi czekać na obchód, żebym dostała wypis. TOSIA, Iskierka pisała o regulaminie \\\"Stosunek po katolicku\\\"- link jest umieszczony na str. 171, w poście Iskierki z 4 września o 20.39. Przeczytaj - niezła jazda ! Rżałam jak koń a później skopiowałam i wzięłam do pracy pokazać kumplom. Radzę Ci, poczytaj, to Ci się humor poprawi ! Oto próbka: \\\"W sytuacji, gdy kobieta nie ma rąk, penisa powinna wsadzić osoba trzecia, najlepiej wujek, ciocia lub ewentualnie proboszcz odpowiedniej parafii\\\"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regulamin extra, obiecuję , ze od dzisiejszego dnia będę sie do niegio stosowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w szpitalu. Krzywo na mnie patrzyli bo na WSOR przyjmują tylko nagłe wypadki a ja już tygodniowa... :o ale jakoś lekarz zgodził się mnie przyjąć. Zdjęcie zrobiłam - na szczęście żebra całe i odmy nie ma... kurcze nie wiedziałam, że może być.. także mam tylko porządnie stłuczone. No i całe szczęście ale to nie pomaga na ból.. kurcze ani spać, ani położyć się na boku nie ma mowy, anwet oddychać trudno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję ! Ja dziś coś \"krzywo\" spałam i boli mnie jedno ramię i szyja. Nawet nie bardzo mogę odwrócić głowy w jedną stronę. Na szczęscie miałam w domu ketonal (po zapaleniu korzonków nerwowych) to sobie wzięłam. Mam nadzieję, że trochę przejdzie... Czy Tobie dali przynajmniej coś przeciwbólowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu nic mi nie dali tylko przepisali żebym sobie kupiła. Kupiłam tylko maść a tabletki przeciwbólowe nie bo są bardzo mocne.. może wytrzymam.. skoro nie złamane to musi w końcu zacząć przechodzić. A z tym okresem to masz los faktycznie.. Serniczek zrobiłam z brzoskwiniami :-) szkda, że nie mogę Was na kawkę zaprosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AJA TEZ SIE ZAŁAPIE NA SERNICZEK ? chociaz czuje sie dzis fatalnie , znowu te wzdęcia, te babskie sprawy mnie wykoncza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita 1
Ja zrobiłam pyszne rafaello ,serniczek też uwielbiam . Buzi buzi na dobranoc !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , pogoda znowu nas nie rozpieszcza, zimno brr jak tam wasze papy, ciny, mięsniaki i inne paskudy :( ? Ja juz mysle o wtorku o kolposkopi i wycinku i :( stresssss wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Toska chyba reszta dopiero wstaje. Ja idę w przyszłym tygodniu po nową receptę bo nie mogę dostać lekarstwa, które mi przepisał i mam nadzieję, że mi pomoże i wreszcie będę zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrraaaa !!!! Dziś rano dostałam okres ! To oznacza, że w czwartek mogę już iść do poradni cytodiagnostycznej i nie stracę wizyty (musiałabym przekładać na diabli wiedzą kiedy...). Liczę, że potrwa 3-4 dni, więc w czwartek będę bezpośrednio po... Nie wiem czy to nie za wcześnie ale trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka, wszystko będzie ok. , :) Basiu no widzisz a tak sie martwiłas :) najwazniejsze , z e mamy jakąs opiekę , oglądałam ostatnio wiadomosci , duzo mowili na temat cytologii i mamografii , bo co 5 z nas umiera :( moze sie cos zmieni, moze bedzie kiedys lepiej , pozdrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ostatnio faktycznie mówili dosyć często o cytologii i mammografii, przy okazji tych proponowanych zmian w przepisach (tzn. obowiązkowych badaniach przed przyjęciem do pracy). Babki się trochę burzyły, że będą zmuszane do robienia badań, ale ja uważam, że to dobrze... Jest to jakaś forma przymusu, ale pewnie to uratuje niejedną kobietą od raka szyjki albo piersi... A Wy co sądzicie o tych wymaganych badaniach ? Ja generalnie jestem ZA, tym bardziej, że wymagane jest tylko zrobienie badań, ale pracodawca nie zna oczywiście wyników i nie może to wpłynąć na przyjęcie do pracy. A tak a propos... Gdy byłam w pierwszej ciąży (pierwsze tygodnie) chciałam zmienić pracę. W tej nowej pracy kazali mi iść do gina, oczywiście po to by sprawdzić czy nie jestem w ciąży... Gin oczywiście stwierdził ciążę ale powiedział, że jak napisze o tym w zaświadczeniu \"o zdolności do pracy\" to mnie nie przyjmą. I napisał \"narządy rodne stosownie do wieku\".... Bo stwierdził że ciąża jest jak najbardziej \"stosowna do wieku\" a ja będę mogła starać się o pracę... Porządny facet ! No i przyjęli mnie, a w pracy się dowiedzieli o ciąży chyba z pięć miesięcy później (bardzo długo byłam szczupła i przytyłam chyba tylko 10 kg). Rozpisałam się, sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ja tez jestem za, gdybym nie dostała zaproszenia na cytologie pewnie bym nie poszła, a tak poszłam i dowiedziałam sie ze mam 3 , a niejedna kobieta nie wie ze takie badanie istnieje, bo ja o kolposkopi dowiedziałam sie dopiero teraz...... przeciez to dla naszegho dobra......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy
w czasie brania czopkow mozna uprawiac seks czy dopiero po zakonczeniu kuracji???I czy jezeli moj partner jest zarazony to mozliwe,ze znowu sie zaraze tym wirusem???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas brania czpoków globulek itp. absolutnie nie wolno współzyc !!!!!!!!!! o jaki wirus ci chodzi ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita 1
Wylecz się a potem myśl o seksie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy
Pff...sorki Tak o ten wirus mi chodzi.Jeszcze jedno,czy jezeli go zwalcze,mozliwe ze znowu moge sie nim zarazic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirus HCV powoduje zapalenie wątroby typu C. To nie temat tego forum, ale wydaje mi się, że on się przenosi poprzez krew, a nie przez stosunek. Więc raczej z facetem w ten sposób nawzajem się nie zarażacie.... No i raczej nie leczy się go globulkami \"dowcipnymi\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, więc jednak chodzi o HPV.... Jak zwalczysz to zawsze jest ryzyko, że znów się zarazisz. I zawsze jest szansa, że znów zwalczysz.... A jaki masz typ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy
Nie moge sie zbytnio rozczytac.Jest napisane 3 A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno ! W jednym zdaniu piszesz o kuracji czopkami i o wirusie HPV... Chyba nie leczysz tego wirusa czopkami, tzn. te czopki chyba są na coć innego ? Może na jakiś stan zapalny ? Na HPV nie ma lekarstwa... Czopki go nie zwalczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×