Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Gość 8888888
Toska,a może ty masz endo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze, że masz. Endo znaczy endometrium to błona w macicy. U Ciebie chyba trochę jest grubsza niż u mnie ( doczytałam mam 7mm) W czasie okresu to ona złuszcza się i wylatuje, jak jest taka gruba to więcej krwawisz.. chyba dobrze rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888
np-endometriozę kobietko-jak miałaś cystę jajnikową,a teraz jeszcze masz takie edometrium jak kanapka z Mc, i te bole przed miesiączką....... to może byc .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mam chyba te 16,8 mm cos w rodzaju kapsla :) nic dziwnego ze jak pusci to leci strumien:) wiecie....juz mi sie nawet chce z tego zartowac po ostatim przepłakaniu nocy, co zrobic trzeba jakos z tym zyc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888
Tosia wtakim mieszkaniu jest nudno,no i slońce nie dochodzi,więc może zapomnij o nim na jakis czas,pozdrawiam Majka.No i piwka w nim nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam. Ja też mam takie bóle przezd miesiączką i juz zaczęłam myśleć, że mam endometriozę... ale mi się przypomniało, że usg wykazało, że jest w normie :-) kurde im więcej się czyta tym człowiek bardziej chory... Basia napisała, że nie ma tylko raka penisa :D to mi się podobało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888
Owszem,ale trzeba ją zdiagnozować=oznaczyc poziomy hormonow itp. Najczęściej występuje` u kobiet między30-48 r.z.Chyba podaje siE Tamoxyfen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nic dzis nie czytam, bo zaraz sie okaze ,ze mam juz wszystkie choroby i nie powinnam juz zyc :))) jakos do wtorku musze wytrzymac ,moze sie czegos dowiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888
Z tego co wiem,a wiem niewiele,trzeba ja brac pod uwagę,jeżeli grubość endometrium przekracza 11 mm i jest nierowne,występuja bole brzucha przed miesiączka,wzdęcia,zaparcia lub biegunki oraz bole piersi.Poobserwuj się troche Tosiu,zebys mogla lekarzowi o tym powiedziec.Czasem pewne rzeczy wydają sie nam normalne,ale nie koniecznie są.Majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ISKIERKA, bo ja NIE MAM raka penisa ! I tej koncepcji będę się trzymać ! Co do wszystkich innych raków to bym nie dała głowy... Za to Ty NIE MASZ WIRUSA (nie wiem czy nagrałaś już to na komórkę więc muszę Ci powtarzać). BUZIACZKI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888
Iskierko,to dzieci się starzeją,my tylko dorastamy.........doroślejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nikt by nie wiedział, że czas leci gdyby nie lustro i gdyby nie.... dzieci" PS. Tak czytałam wasze wpisy, że sprawdziłam w swoim USG to endometrium. Mam 4 mm i... nic mi to nie mówi. To źle czy dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888
Basiu dobrze.J a żle napisłam-prawidłowe jest do 8-8,5-grn granica normy.Zresztą jego grubość zależy od fazy cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adeka123456
u mnie podczas cytologi na wymazie pojawilo sie troche krwi? moze miala ktoras z was taki przypadek? co to moze oznaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888
Lustro,to lustro,jak w nim wygladasz zalezy tylko od kata padania swiatła,a nie od tego ile masz lat.Basienko,witam -Majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888
Adeko,ze moze masz silny stan zapalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Wam powiedzieć, że mam ochotę zabić się własną pięścią ! Na wczoraj miałam umówioną wizytę w poradni cytodiagnostycznej na którą czekałam prawie miesiąc. Niestety później się doliczyłam, że będę miała okres i przełożyłam o tydzień, czyli na następny czwartek. Oczywiści okres się spóźnił, a mogłam być już wczoraj po wizycie... W dodatku jesli nie dostanę najpóźniej jutro, to kolejny czwartek też odpadnie i znów będę czekać parę tygodni... Czy ta cholera musiała się spóźnić właśnie w tym tygodniu ???? Ciągle sprawdzam czy nie dostałam, bo do czwartku musi się skończyć. A jak nie... to dupa blada... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888
Basia,nie rob tego,bo smutno nam będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888
nie ma nikokogo.Szkoda.papaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×