Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

dobra moje kochane kolezanki :) ja musze niestety uciekac. mam nadzieje,ze nie bedziecie miec dzis weny ala Sienkiewicz i nie bedziecie tu poematow tworzyc na tysiac stron :P 100 juz pekla, ale niestety beze mnie, mam nadzieje,ze na 200 sie zalapie :D hhehe i juz bedziemy wszystkie zdrowe- mowa o tych nowych osobkach, co niedawno dolaczyly :P No, ja wpadne jutro zapewne, bo wracamy pozno, pozno. nie ma to jak caly dzien poza domem;) hehe ale jakos mam lenia i mi sie nie chce :P buziaki dla kazdej, udanego weekendu :D Iskierka nie dzwoni na razie, takze chyba nie zbladzila :P do pozniej kobitki :* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
mójlekarz jest uczulony na takie rózne dziwactwa juz na 1 wizycie mówił ze nadzerka jest dosc duza i mam jakies 3 małe miesniaki to on raczej bedzie chciał usunac wszystko boje sie jak diabli mój maz mi tłumaczy ze to moze byc tylko zapalenie tak silne i uspokaja mnie jak moze a ja i tak sie boje jak cholerka buziaki dziewczyny wizyte mam w srode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata, jesli dasz rade, popros o skierowanie na kolposkopie. co do nadzerek to czesto sa wymrazane. ja czytalam,ze tylko fachowe oko oceni dobrze,czy to nadzerka czy inne zmiany, bo ponoc podobnie wygladaja. Nalegaj na badanie kolposkopowe, ponoc cytologia w innych krajach to juz przezytek, kolposkopia daje jasny obraz co i jak, a jak jest cos zle, to biopsja zmienionych miejsc. Poczekaj , moze cos jeszcze laski ci doradza, jak ktoras wejdzie na forum ;) nikogo od rana nie ma, spia czy co :P i nie denerwuj sie ! to po 1!!! 3maj sie cieplo! skad wogole jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko nie martw sie tak jak Annie napisała zrób kolposkopie wtedy bedziesz wiedziec co i jak. i uśmiechnij sie bo trafiłas na lekarza który chce Cie leczyc -to dobrze, bo gdyby zostawił nie leczone nadżerki i mięsniaki to wtedy mogłabys sie martwic a tak to szybko to wyleczysz i problem z głowy:) Annie sprawdzałam poczte -tez dostałam trzy foteczki:) ślicznie wyszliście heh tylko pewnie cięzko Wam był wracac:) mmmmm i jeszcze ta rocznica:) może tez jakąs romantyczną kolacje sobie zmontujecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
ja jestem z brodnicy kurcze u nas w rodzinie to te nadrzerki to jakies przeklenstwo moja mama miała 4 gr cyt brali wycinki zero raka zyła 15 lat z tym ale niewytrzymała nerwowo wpadła w depresje i pewnego dnia obudziłam sie a jej nie było szukałam 2 miesiace i znalazłam ale za pózno moja siostra ma nadzerke i ciagły stan zapalny mniała wypalanke wymrazanie i jest jeszcze gorzej mam 3 siostry bo 4 zgineła w wypadku (szła chodnikem) mniała 14 lat i kazda z nich miała ten problem kurcze sa kobiety które pija nie dbaja o siebie i nic im nie jest a jab umieram ze strachu buziaki dziewczyny dobrze ze jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Cześć dziewczyny wrociłam.. Ale dziś już mam dość wszystkiego. Córka miała być na 11 na parkingu w Łodzi i wsiąść w autokar. Już spakowana kanapki uszykowane my do samochodu a ten h... nie chce zapalić... a tu czas leci... aż sie pobeczałam z nerwów. W końcu pojechałam drugim (mamy takiego pegota dostawczego bo mąż ma firmę) ale pierwszy raz jechałam tym samochodem więc z duszą na ramieniu i nie znam Łodzi, kurde a tam ulice 3 i czteropasmowe tramwaje... ło matulu.. W końcu znalazłam ten dworzec i autokar przyjechał co prawda z półgodzinnym opóźnieniem ale policja sprawdziła i wszystko było w porządku. Córcia pojechała a mi nerwy puściły. Usiadłam w tym żuczku naszym i ryczałam jak bóbr.. Po drodze też jechałam a łzy mi leciały jak grochy :-( przyjechałam wykończona. Jedno co dobre to mąż czuje się lepiej i namawia mnie na ten wyjazd do Zakopanego. Mi co prawda już skutecznie odechciało sie wszystkiego i boję się go samego zostawić ale żal mi też syna bo z nim miałam jechac i tak sie cieszył, że pojedzie w góry... W końcu namówili mnie obaj i pojechałam kupić bilety (pojedziemy pociągiem) a po drodze też beczałam...:-( teraz piję drinka na rozluźnienie i czekam na wiadomości od córki bo jeszcze jedzie.. anette nie mam Twojego adresu podaj adres to wyślę Ci zdjecia albo wyślij mi to wyślę Ci pocztą zwrotną Do tego Zakopanego pojade chyba w końcu w poniedziałek do soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejcio!jejcio jaka tu pustka dzisiaj-widać że dziewczyny weekendują sie :) Beatko nic sie nie martw-będzie dobrze zobaczysz-może napewno masz silne zapaleniei stąd ten wynik a raczej napewno od tej nadżerki-jeśli jest to nadzerka.Ja miałam 2 razy wypalaną nadżerkę ale byłam wtedy młoda i głupia-bo nawet niewiem czy to była nadzerka czy cos innego.Nadżerkę jest strasznie trudno odróżnić gdyż jest ona podobna do innych rzeczy.To dobry fachowiec tylko odróżni gołym okiem.Napewno będziesz miała robione dodatkowe badania to sie okaże co i jak.Pozytaj o nadżerce to bardzo dobry atykuł: http://www.kolposkopia.com/index.php/__Nadzerka_-_mity._legendy_i_cala_prawda/ Iskierko bardzo się cieszę że ci wszystko poszło zgodnie z planem-no prócz tego autka ale i tak ci niezle poszło bo ja bym pewnie nie dojechała tam-taka jestem gapa.A do Zakopca jedź-mężuś da sobie radę:)Wysyłam mojego maila gdyż nie mogę twojego znaleźć bo wyświetla ci tlen tylko rajmundaneta@op.pl ja odeślę zwrotnego z moją rodzinką:P Miłego wieczorka dziewczyny i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
czesc dziewczyny spałam tylko 2 godziny głowa mi peka mój lekarz kolposkopie robi w gabinecie podczas wizyty to pewnie jak pójde w srode to mi zrobi a co do nadzerki ja nadzerke mam bardzo długo parenascie lat tylko lekarze dziwnie do tego podchodza tak lecza ale cytologie tak dokładna mam 1 raz bo zawsze miałam na małym papiórku to w sumie nie wiem od kiedy taki wynik mam a zapalenie tez ciagle mniałam chyba zrobie sobie kawe bo głowa mi peka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :-) z rana Spać jakoś nie mogę i zwlekłam się wcześniej. Witam nowe osóbki :-) Ewula, Reniax, Beata. Beata, jeśli lekarz ma kolposkop w gabinecie to bardzo dobrze, nie będziesz musiała nigdzie indziej biegać po lekarzach. Samo badanie nic nie boli, bo przy pomocy tego urządzenia lekarz ogląda dokładnie (mikroskop) co tam siedzi ;-) Poza tym nie martw się na zapas!! Na forum są przypadki 100x gorsze i dziewczyny z tego powychodziły i teraz są zdrowe więc łepek do góry :-) :-) Iskierko - brawo!!!!! :classic_cool: Należy Ci się za odwagę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Cześć dziewczyny i dzięki. Anette zdjęcia wysłałam. Dziś sie pakuję i jutro jedziemy do Zakopca. Wrócę do Was w niedzielę. Córcia dojechała szczęśliwie a mężowi już lepiej. Może jakoś sie poukłada. Zobaczę Zakopane a góry kocham. Jak widzę ten ogrom i to piękno.... doliny, góry, te powykręcane od wiatru drzewa... nie wiem co w tym jest ale mi tam dusza się po prostu wyrywa... Tam jest jak w niebie... a tu u mnie tak plaskato.. Lubię morze ale góry są po prostu cudowne i wspaniałe. Pierwszy raz w życiu byłam w górach w Kotlinie Kłodzkiej i zakochałam się w tych terenach. Teraz pojadę zobaczyć wysokie góry :-) Mam juz opracowany plan na te kilka dni co zwiedzić :-) Koniecznie Morskie oko, Kasprowy Wierch, Gubałówka, oczywiście wyciągiem bo nie wlezę :p i może jaskinia Mroźna jeśli zdążę no i Krupówki ale to na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane, do domu wrocilismy o 1.30, takze od razu spac, wstalismy niedawno. Wyjazd do Lublina w miare udany ;) dluga droga mimo ze to 220 km i sie nam dluzylo, ;) a potem straszny upał i goraco, a na koncu deszcz i burza :D no ale dzien spedzony oryginalnie na meczu :P ciesze sie,ze Iskierka jedzie w gory, na pewno odpocznie. Morskie Oko bedzie niestety mega oblezone przez turystow, strasznie zle sie wtedy zwiedza, kazdy na kazdego włazi :/ i dobrze,ze maz sie lepiej poczuł :) No i dostalam od Iskierki smsa, jak wracala do domu:D cale szczescie,ze szczesliwie :) no Iskierka kochana, za jakis czas bedziemy do Turku jechac na mecz :p takze wpadniemy do ciebie :P hihihi. buziak kochane, milego dnia wam zycze, my dzis na 14.30 na obiad jedziemy,a potem na cmentarz zydowski w Lodzi, pozwiedzac sobie,a potem to jedynie odpoczynek ;) buzi-buzi, wpadne potem:) fajnie macie,ze lekarz w gabinecie ma kolposkop... tez bym tak chciala miec to szybciej z glowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widzę że na forum puściutko.... Dziewczyny mam pytanie, głównie do tych z warszawy. Czy nie orientujecie sie gdzie przyjmuje prywatnie dr. Andrzej Brynczak? Pracuje on na Czerniakowskiej w szpitalu Orłowskiego , jest ordynatorem. Podobno dobry lekarz. Jezeli słyszałyscie coś na jego temat bardzo proszę o wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Beaty 1764 - nie martw sie na zapas. Cytologia III, to nie rak. Są jakieś nieprawidłowości i trzeba to wyleczyć. W porę zauważone jest w 100 % wyleczalne. Ja też miałam cytologie III, jestem już po konizacji a 11 sierpnia konizacja po raz drugi bo , bo w wyniku wyszły jeszcze jakieś zmiany. Też jestem przerażona, ale mam nadzieję że wszystko się ułoży i bedę zdrowa.... Muszę być!!! Najwyżej usuną mi całą szyjkę ( na szczęście już rodziłam - mam 4 letnia córeczkę Zuzię). pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu dzięki bardzo. Wprawdzie widziałam juz ten link, ale liczę jeszcze na jakieś opinie dziewczyn, może ktoś sie u niego leczył. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Hej kochane Piszę dziś bo nie wiem czy jutro tu jeszcze zajrzę. Jutro jadę już do Zakopanego słyszałam już, że tam oblężenie i trochę się boję. Trzymajcie się ciepło i zdrowo !!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam z działeczki :-) Iskierko milego wypoczynku, pozdrów ode mnie góry. Ja je lubie, ale tylko zimą. W lato wybieram morze i jeziora :-) Ewula, ja jestem z Warszawy, ale o tym lekarzu akurat nic nie słyszałam, także nie pomogę... Ale może w necie znajdziesz jakieś opinie :-) Zmykam, papapa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Poczytałam wszystkie wpisiki i musiałam się odezwać:)Cosik tu nudaśno od wczoraj ale jutro pewnie przejdzie 115 stronka. Iskierka dziekuję za foteczki-fajna z was rodzinka nie powiem:) Życzę miłego pobytu w Zakopcu i wracaj wypoczęta:) Ja też wysłałam ci 6 fotek z moją familią:) Pozdrowionka dla wszystkich i słodkich snów:*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze weendowe rozleniwienie sie ogarnelo wszystkich. ja niedawno wrocilam, bylam zwiedzic cmentarz, potem u mojego Mroczka i tak jakos sie zeszlo na niczym. jutro ok 11 przychodzi pan zmieniac zawor w pralce, a potem podlaczymy pralke jupi :D ide spac niedlugo. Eisha, w koncu jestes :) stesknilam sie :P hihihi. Plamienia po seksie, hmm niedobrze wg mnie... mam nadzieje,ze dasz rade we wtorek, bedziemy z toba! tez wole mowic wycinanki niz biopsja, brzmi strasznie.. :/ bleee, az ciarki przechodza. a biopsja bez narkozy to wogole ;) nie dam sie, nie martwcie sie :P w tv i prasie coraz wiecej trabia o HPV i dobrze! :) kolorowych snow kochane, do juterka:) Iskierka, udanego wyjazdu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
czesc dziewczyny dzis ide sie zapisac na srode do lekarza na moim wyniku pisze tak: (A) Jakosc rozmazu (AI) Rozmaz nadaje sie do oceny (B) Ogólna charakterystyka rozmazu (BII) Obraz cytologiczny nieprawidłowy (C) Interpretacja (CIII) Nieprawidłowe komórki nabłonkowe (1) komórki nabłonka wielowarstwowego płaskiego: (a) nieprawidłowe komórki nabłonka wielowarstwowego płaskiego (a) nieprawidłowe komórki nabłonka wielowarstwowego płaskiego: (al)o nieokreslonym znaczeniu (ASC-US) (CI\/)Wyjasnienia: kontrola za 3 miesiace. to jaka mam gr nadzerki bo juz sama nie wiem. Przezyc do srody jeny ten strach dziewczyny mie wykonczy pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, wstalam niedawno, ale mialam sen :| snilo mi sie,ze bomba wybuchla, pamietam,ze mocno uszy zatykalam, wogole sie obudzilam jakbym miala kaca :O teraz wcinam sniadanie. no i czekam na pana do zaworow, moze jakos pojdzie na reke i od razu pralke podlaczy taniej, dogadac sie mozna ;) Anya- mam nadzieje,ze u ciebie wszystko dobrze :) i ze wpadniesz pozniej z dobrymi wiesciami, znaczy sie,ze poszlo sprawnie i bylo w porzadku. Eisha- nic nie martw sie kochana, damy rade! :) bede na pewno o tobie myslec jutro! :* widze,ze jakis zastoj sie na forum zrobil ;) buzi z rana kochane, milego dnia. Ja koniecznie musze sie brac za pisanie pracy,zeby na koneic sierpnia miec skonczone, we wrzesniu poprawki,a na koniec jak Bozia pozwoli obrona :D a potem.. wielkie picie :P hihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata, wg mnie- nie szkodzi,ze kontrola za 3 miesiace! nie dac sie zwiesc! zrob koniecznie kolposkopie, bedziesz wiedziala na czym stoisz, tym bardziej,ze masz okazje, bo lekarz ma w gabinecie cos takiego do badania. Nie wiem, czy jest cos takiego jak grupa nadzerki... Wydaje mi sie,ze nie. Nadzerke mozna okreslic wielkosciowo raczej, czy jest mala czy duza. i na pewno trzeba sie z nia jakos uporać! lekarz na pewno zaproponuje ci cos :) mam nadzieje. Rozumiem, ze sie martwisz, ale bedzie dobrze.! :) ps. ide do sklepu chyba, glowa mnie jakos meczy. najbardziej to widac po moim kocie, bo spi ciagle, takze pogoda daje mu sie we znaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
napewno te badanie bede mniała zrobione i to pewnie w srode powiem lekarzowi tak jak mówisz chociaz on robi te badanie nawet jak po zabiegu cos sie nie goi ale nie wiem której grupy ta cytologia mi wyszła czy II CZY III patrze na ten wynik jak głupia i nie wiem dzieki wam wreszcie przestałam płakac dzieki dziewczyny za wsparcie to wielka sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie plakuniaj Beata :) mowilam,ze na forum bedzie ciepla atmosfera, i kazdy cie pocieszy ;) jak czytalas to wiesz,ze jedna z nas ma dzisiaj wycinanki- Anya, jutro Eisha, a ja 29 sierpnia dopiero.. zadzwonie tam dzis, dowiem sie o znieczulenie :> widze,ze nikogo nie ma od rana :( buuuu. jedynie ja i Beatka ;D uciekam na zakupy :* buzka kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
no i znowu becze bo jestescie takie kochane praktycznie mnie nie znacie a tyle mi pomogliscie chociaz same macie ciezko dziekuje wam bardzo buzka dla kazdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam kobietki u Was słychac? fuck ale jestem zła!!!!przeczytałam ten artykuł o nadzerce od Anette i pisze tam ,ze zabiegi wykonywane przed miesiączką prowadzą do endometriozy!! zabic to za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eisha, prrr szalona:P jak sie rozpisala to szalenstwo:P ja juz mam podlaczona pralke, ale sie boje zrobic 1prania, poczekam na Misia :D buhahaa, zapoznam sie z instrukcja do 16 :P Kochane, sami bysmy nie zrobili tego, bo jest 1 zawor dodatkowo zamkniety w wezle cieplnym i odcina wode na caly blok :P takze daja zarabiac pracownikom, jak cos trzeba zrobic :> no, takze juz pralka z glowy, 150 zl wymiana zaworka i podlaczenie, a chcial 170 :P Mi kazali sie zglosic po okresie, mam nadzieje,ze moze wogole nie dostane :D Powiedzialam Miskowi,ze seksu nie bedzie troche czasu, to mnie meczy od paru dni :P meczy moze cos wymeczy :P hehehe. Szczesliwy scenariusz to by byl.. no... ale zobaczymy co bedzie. A slowo biopsja, brzmi naprawde okropnie... Eisha, tobie pewnie zaloza podpaske jakas :P zaloz jakies ładne gacie, koronkowe :P coby radosci troche mieli :D ehheeh ps.ale my głupie jestesmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupa, nie lubie napoleonek :P eheheh. dobrze Eisha, ze humorek ci dopisuje. Rozmawialas z Misiem? pewnie sie domysla,ze bedzie bez seksu troche czasu. jestem ciekawa co mowil. moj to przerazony chyba,ze bez narkozy, pow.ze mowy nie ma, ze bez znieczulenia, ze ich pogielo :D eh, ja to nigdy nie mialam glupiego jasia, takze sie boje troche, ble. glupie uczucie, daja ci zastrzyk, a potem pyk, jakby ci sie urwał film.. Misiek mial tak, jak mial bark wybity. eh.. coz, zycie. Loloinka sie byczy na plazy, super. Iskierka w Zakopcu :) ciekawe, gdzie Basie wcielo:P Fantazji tez nie bylo :P Rori, :P Mala?:P zwiały wszystkie laski :D buzi-buzi Eisha, bedzie dobrze :) Beatko- nie martw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
czesc dziewczyny juz sie zapisałam na srode jestem 9 on przyjmuje od 11-ej no i pielegniarki sie pytałam o te badanie i mówiła ze on kazdej pacjentce je robi która ma duza nadzerke i stany zapalne jak to powiedziała - on woli dmuchac na zimne :) pozostaje czekac i mniec nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko lekarz, Beatka, u mnie nie ma takiego sprzetu niestety, tam gdzie ja chodze. rozumiem, ze chodzisz prywatnie? mozesz mi przypomniec, skad jestes? :) takze juz w srode bedzie wiadomo co i jak. Moze wymroza ci nadzerke? :) i bedzie z glowy. Eisha dobrze ci napisala, zebys sie nie martwila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×