Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Mroczek to pow.ze wolne bierze, zawiezie mnie i bedzie czekac. Powiedzial, ze zdrowie najwazniejsze. na razie moi rodzice nic nie wiedza, jego tez. nie wiem, kto bedzie sie bardziej bał w tym szpitalu, ja czy on.. wiadomo, badanie jak to badanie.. ale potem zastrzyk i sie czlowiek budzi na sali, dopiero to przezycie dla faceta, tak mi sie wydaje... :/ pewnie Eisha pojdziesz na zabieg, bach bach, i na sali, i nic nie bedziesz pamietac. Loloinka mowila, ze brzuch ja bolal jak przy okresie.. mam nadzieje, ze pojdzie sprawnie i szybko. Nie pamietacie , ile Loloinka siedziala w tym szpitalu po? ja zaraz zadzwonie,dowiem sie o znieczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raju, jak dzwonie do tego szpitala, to mam ciarki jak cholera, az mi slabo :O bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenada kurwa mac. zadzwonilam tam,a ona mi mowi,ze duzo pacjentek ma robionych bez znieczulenia i jest ok. Nie ma sensu jej zdaniem obciazac organizm znieczuleniem, jak cos mozna łyknac cos przeciwbolowego przed zabiegiem. ! :O no chyba jaja se robi, a ja na to mowie tak- czy na zyczenie pacjentki jest dawane na miejscu, jesli sie spanikuje przed zabiegiem??? Powiedziala, ze tak. i dobrze, ide tam, niech mi daja, bez to wogole tego nie widze. juz sie nastawilam i zdania nie zmienie :P ja juz sie boje, co dopiero w dzien badania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
dziewczyny ja jestem z brodnicy i zdziwicie sie ale byłam juz u 3 ginekologów ten jest 4 w tym u 2 prywatnie jeden z nicg nie widział mojego miesniaka chociaz robił mi usg zobaczył go po 3 dniach od wizyty jak z bólu juz nie mogłam chodzic dupek jeden a teraz poszłam na badanie z programu do zwykłej przychodni az mnie zadziwiło ze tak sie mna zajeli bo w dzisiejszych czasach to dziwne co nie? bez zapłacenia a jednak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta, to zalezy od lekarza, dobrze ze sie trafil taki, co sie interesuje. Kurde, co dzwonie do szpitala, to cisnienie mi rosnie, i mam ciarki i wogole nerwy :/ porycze sie moze na miejscu jeszcze, albo uciekne, zenada :| ale to przezywam nie ma co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
Jaja se chyba robia mam nadzieje ze dadza ci te znieczulenie a jak twiardza ze to nie boli to jak taka madra to niech sama dupsko kładzie i se da wycinac masz racje niech ci cos podadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annie mi lekarz powiedział,że wycinanki nie bolą oczywiście skłamał ,ale ponoc dobrze wziąść jakies tabletki rozkurczowe i wtedy tak nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze szkoda im kasy? kto ich tam wie. dobrze,ze jak sie upomni czlowiek to daja.Bez to nawet niech nie marza, ze zostane na fotelu... Uparty osiol ze mnie. Rozkurczowo to nospa jak cos :) albo setka wodki z rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
Edytka ale to co i ile ona by musiała wziasc te pielegniarki sa nienormalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
ja wam mówie dziwne czasy człowiek o wszystko musi prosic jak by kłopotów było mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem ,że to chore ale nasza kochana Polska nie ma pieniędzy na takie luksusy, a o tych tabletkach pisały dziewczyny które tak robiły zeby jakos sobie pomóc podczas wycinanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annie panikuj tam ostro to Ci może dadzą a w najgprszym wypadku zacisniesz zęby i dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, moze to zalezy tez od tolerancji bolu przez czlowieka, Mala OO pisala,ze bolala, ale to nic w porownaniu z bolem przy rodzeniu ;) chociaz jak sie rodzi, to inaczej- widzi sie dzieciaczka i mija od razu bol porodowy ;) wydae mi sie,ze motywujacy jest. Znowu Mroczek pow.ze w koncu to jakis zabieg jakby nie patrzec. Biopsja bez znieczulenia- hmm jak dla mnie brzmi dziwnie.. No coz, bede sie upominac. Obecnie trzeba o swoje walczyc, nie ma wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze panikuje zawczasu, chociaz mam czas do 29 sierpnia.. ale bez znieczulenia sie po prostu nie dam i tyle. Koniec, kropka,postanowione. Eisha,nie nerwuj sie kochana :) bedzie dobrze, szkoda,ze uciekasz :P kot mnie wlasnie uchlal, dziwny kot, bawie sie z nim, a ten i tak skacze mi na reke, i zawsze na lewa, cale mam slady :| niewychowany jakis , nie da sie go zmienic:> ja tez chyba uciekam, wpadne potem:) buzi- buzi Kochane moje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrak człowieka
Czesc dziewczyny, wpadłam na wasz topic bo dwa razy z rzędu mam III A. Do tego nadżerka i polip w macicy. Lekarka już drugi miesiac leczy mi stan zapalny. Najpierw Gynalgin i czopki z Naproxenem, w tym miesiącu Duomox czyli antybiotyk, Dystreptaza i Albothyl. Przy badaniu czuję okropny ból jajników. W sumie to przechodzona sprawa bo moja poprzednia lekarka przez 4 lata mówiła cały czas że jestem zdrowa a na bóle w czasie miesiaczki kazała łykac No Spę. Nie zdiagnozowała stanu zapalnego przydatków i nie leczyła mnie. Nie wiem co mam robic, boję się że to leczenie też nie przyniesie efektu. Staram sie jak mogę, piję kefiry, jogurty, używam Lactacydu do podmywania się, nie uprawiam seksu, ubieram ciepło a mam wrażenie że mój stan zamiast się polepszac to tylko sie pogarsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, czy konsultowalas sie moze z innym lekarzem? W takiej sytuacji dobrze zasiegnac opinie kogos innego jeszcze. Tez sie nabralam tabletek, takze wiem cos o tym. Bylo tak,ze stan zapalny mijał, a potem za jakis czas znowu cos wracało. Czytalam, ze jesli stan zapalny jest przechodzony, to moze prowadzic wlasnie do pewnych problemow. Mialas robiona kiedys kolposkopie? Dobrze,ze starasz sie prowadzic dobry styl zycia. Pozdrawiam cie, nie martw sie. Wg mnie powinnas poszukac innego lekarza, moze cos pomoze lepiej. Zycze powodzenia, jak masz na imie i skad jestes? Jak masz jakies pytania,wal smialo, tu doswiadczone dziewczyny sa takze pomoga na pewno! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrak człowieka
Nasza polska służba zdrowia....brak słów, od 4 lat miałam jakieś dolegliwości, ale lekarka uparcie twierdziła ze nic mi nie jest. Miałam cały czas cytologię II, nawet nie wiedziałam że mam stan zapalny, ciągle pytałam o te moje bóle, a ona że to normalne. Podejrzewałam endometriozę, mięśniaki, prosiłam o badania hormonalne, kolposkopię....Żadnych badań nie chciała zlecic. W marcu tego roku w końcu zdecydowałam się zmienic lekarza, zapisałam się do Poradni Przyszpitalnej, na Polnej....Przy pierwszej wizycie wykryli polipa....miałam brac progesteron by się sam złuszczył a potem ewentualnie zabieg...i tak chodziłam, w międzyczasie zrobili cytologię i oczywiście dopiero po 1, 5 miesiąca dowiedziałam się że zgubili wynik :-( Cały czas obiecywali zabieg usunięcia polipa ale nikt nie chcial wypisac skierowania. Byłam naiwna myśląc że bez koperty wypisze to skierowanie. W końcu ktoś doradził prywatną wizytę. Od dwóch miesięcy chodzę do prywatnego lekarza. Sądziłam że od razu dostanę skierowanie do szpitala a tu nadal nic. Od marca przebadano nie już 6 razy.... Skoro 3 lekarzy badało mnie na Polnej i teraz mam już dwie prywatne wizyty niby gdzie jeszcze mam szukac pomocy ? Kolejny prywatny lekarz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde to bez sensu. Nie da rady jakos wyciagnac skierowania na badania? moze twoje kolezanki znaja dobrego lekarza, ktory sie toba sensownie zajmie? widze,ze niektorzy to w dupie maja za przeproszeniem wszystko- znaczy lekarzy nic nie interesi. Jak mialam wypadek na lodzie, to lekarz nie chcial mi dac zwolnienia,a mialam zawroty glowy, to mu trulam dupe w gabinecie, i napisał z łaski swojej... :/ a potem zmienilam na innego lekarza 1 kontaktu. Eh, szkoda slow na tych lekarzy kochana. Proponuje moze naciskac na swojego lekarza, i pow.ze albo da skierowanie na kolposkopie - duzo przychodni ma teraz darmowe badania cyt.- wczesne wykrycie raka szyjki macicy- i truc mu dupe i tyle. niech daje, albo spada. Co do usuniecia polipa, to nie wiem, nie znam sie na tym :( szkoda,ze Basi nie ma czy Iskierki, moze by cos poradziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, proponuje ci sie spiac w sobie, isc do lekarza panstwowo- poradzic sie kolezanek z pracy, czy z bloku itp. Zrobic cytologie, potem kolposkopie. Nie wiem,z jakiego jestes miasta i jakie masz mozliwosci lekarskie. mam nadzieje,ze uda sie cos zadzialac. uciekam na obiad. widze,ze dzis tu ruchu nie ma ;) mam nadzieje,ze ktos wpadnie jeszcze. Zaraz moj Mroczek wroci to robimy pranie,a jutro jade do rodzicow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja w pracy, od rana urwanie głowy i dopiero teraz mam czas żeby do Was zajrzeć... i od razu Was proszę!!! Nie bójcie się wycinanek, bo nie ma czego! To JA największy strachobździl, Panikara Roku i tym podobne.. jakoś to przeżyłam! Dodam, że wcześniej nigdy przenigdy nie leżałam w szpitalu, nie miałam narkozy ale biopsję wspominam naprawde dobrze :-) Wszystko odbyło się sprawnie i szybko. Jak mnie obudzili na sali to wydawało mi sie że dopiero co obudziłam się z drzemki... Dobrze się czułam po narkozie i już po paru godzinach wyszłam do domu ( 4 czy jakoś tak, może mniej nawet) Nie żałuje że miałam narkozę, a bałam sie chyba gorzej od Was. ale ją polecam bo po 15 min. się obudziłam i krótko czułam bóle jak przy okresie ( 15 min. dosłownie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aLE MAM DOLA!!!!!Moich wy ników na hpv wciaz nie ma...w poniewdziałek ide na konizacje....przydalyby sie te wyniki... Boze jak sie boje....czy ktos miał to robione...???? Tyle sia naczytałam ze czesto nie cała zmiana zostaje wycieta.....a kolejna cytologia za trzy miesiace to zaawansowanie choroby i Rak....Nie moge sie skupic w pracy....ciagle boli mnie głowa...źle sypiam....strasznie sie czuje....powiedzcie mi jak to jest jesli ktos to przechodził....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZANECIA ja jestem po konizacji dzis równo 2 tygodnie , mam usuniętą całą szyjkę , czekam na wyniki , juz dzis mogłam dzwonic ale nie dzwonię bo umieram ze strachu .... jesli linia cięcia nie będzie czysta ????? ale jestem panikara .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrak człowieka
rOri , zancia29, MAŁA OO Cześc dziewczyny, wiem co przeżywacie, ja już też nie mam siły na to wszystko, ostatnio gdy moja ginka podała mi wynik cytologii IIIA to zasugerowała że jak po miesiacu leczenia nadal będzie bez zmian to zrobi test na HPV, już nie wiem czy śmiac się czy płakac....robiłam ten test 2 lata temu i było ok, jeśli więc teraz mam wirusa teraz to albo zaraził mnie mąż albo któryś z ginekologów...innych opcji nie widzę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane, dobrze,ze ktos tu zajrzal, bo nudno bylo:) Kochana Rori, ale mi chca na zywca to robic, no wogole szok. co wpis tutaj, to jest napisane, ze pod narkoza i chyba na to sie skusze... :P Mala OO mam nadzieje i wierze mocno w to,ze bedzie dobrze!! :) mam nadzieje,ze jak juz zadzwonisz to nam napiszesz dobre wiesci! trzymam mocno kciuki!!! ja zrobilam pierwsze pranie w nowej pralce, miodzio, :) ładnie i cicho pracuje. buziaki dla kazdej. Ciekawe jak tam Enya, dzis miala wycinanki, Eisha jutro- kochana moja jestem z toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joala
do annie83 : nie wyrażaj zgody na zabieg bez znieczulenia, w końcu to dotyczy Ciebie - ja nieco się dziwię z kolei tak łatwo dawanej narkozie - szyjką do konizacji świetnie znieczula się miejsowo - ja teraz jestem w Anglii i tu nawet Cię nie pytają , czy chcesz znieczulenie - z dentystą tak samo za znieczulenie się tu nie płaci, ale jak byłam w Polsce to też zawsze się o wszystko upominałam - rodząc pierwszego syna wymusiłam nawet dolargan bez dawania w łapę. Nie dawaj się i walcz o swoje-wydrukuj sobie kartę praw pacjenta. mnie kiedyś lekarka nie chciała przyjąć (mam astmę i miałam straszne zapalenie oskrzeli) kazała przyjść jutro - poprosiłam, żeby napisała mi, że do jutra nic mi się nie stanie, przyjęła i zaczęła się tłumaczyc -ja poprosiłam o antybiotyk i potraktowałam jak głupią istotę.Trzeba nauczyć się walczyć o swoje. Nasze ubezpieczenia są marnowane =ilu Polaków odchodzi wcześniej z tego świata i nikt nie daje rodzinie haraczu płaconego państwupo 30 -40 lat?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joala, witaj, nie dam sie - nie martw sie, ale dziekuje za dobre slowo. Umiem sie o swoje upomniec i jeszcze ochrzanie, jak trzeba ;) wkurza mnie takie traktowanie na odwal sie. marudzenie, niechec, zeby udzielic informacji itp. Rozumiem, sluzba zdrowia ciagle malo oplacana itp. rozne żadania maja i tak dalej. ale sami wybrali taki zawod, zeby ludziom pomagac... a maja w dupie niektorzy, jak nie w wiekszosci. Ja pracuje akurat w szkole, nauczyciele tez strajkuja, zadaja podwyzek. Jako anglistka, nie narzekam na pensje, mam prace w szkole jez. jest ok. Jakby ktos popracowal troche w szkole, mial do czynienia z roznymi mlodymi ludzmi- to by zrozumial jaka to czesto harowka ;) Znieczulenie poprosze, BEZ to nawet niech nie marza, ze mi cos zrobia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) już jestes. Witam wszystkie nowe, znowu się będę gubic :) Edzia, ściskam Cie z całych sił i gratuluje, ciesze sie, ze już po wszystkim. Powiedz z ciekawosci, ile zaplaciłas za zabieg prywatnie ? Dziewczyny, Edzi się udało, nam też musi !!!!! obym za tydzień takim optymizmem tryskala przed odebraniem wyników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
czesc dziewczyny musiałam znowu tu zajzec bo moje myslenie doprowadza mnie do szału a sorki ze was tak mecze ale chciałam sie spytac czemu macie pobierane te wycinki bo macie taki wynik jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
nie martw sie napewno jest ok z nia zajrzy pewnie za jakis czas to duzy stres te wycinanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
Annie napewno nic nie jest troche pewnie jest zmeczona i napewno sie odezwie jest ok musi byc z nami wszystkimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×