Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Annie - jak będziesz mieć chwilę to prześlij na ten drugi adres - tenbit coś niedomaga :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Cześć dziewczyny. anya po wycinankach nie można współżyć 6 tygodni... przykro... co do golenia to powiem Wam, że nie mówią o tym ale ja uważam, że chyba lepiej TO wygląda ogolone i komfort, że tak powiem dla lekarza lepszy i higiena i w ogóle... tak w ogóle polecam golenie na co dzień, ładnie wygląda fryzurka a'la "karta magnetyczna" ;-) Waszym chłopakom na pewno sie spodoba. Chyba lepsze to niż taka rozczochrana.. :D Co do gojenia po konizacji to spokojnie. Ja miałam konizację pętlą diatermiczną i zaraz po zabiegu nic nie było ale kilka dni później zaczęły się plamienia a około 7-10 dni po zabiegu mocniejsze krwawienie jak przy okresie. Wtedy ten strupek sie odrywa. Później już były takie lekko żółte. Z moim mężem niedobrze :-( chyba nie pojadę do tego Zakopanego, nie mogę go w takim stanie zostawić a jutro będę musiała sama jechac do Łodzi odwieźć córkę na autobus bo jedzie na obóz do Słowacji... kurczę troche mam stracha... Łódź taka duża... czy się nie zgubię... musze trafić na dworzec PKP w Łodzi fabrycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka o ktorej do Lodzi jedziesz? na dworze PKP mozna smialo trafic jak sie zna Lodz. skoro wjedziesz od Wawy to hmm kawalek jest.. jakby ci tu pomoc. jakby bylo to z rana to moge sie z toba spotkac i cie kierowac ;) ale ja ok 11 jade do Lublina :/ pomysle zaraz i ci napisze jak trafic na dworzec. remonty sa i troche lipa. ale wjezdzajac do Lodzi jedziesz ulica Strykowska, potem na duzym skrzyzowaniu skrecasz w lewo w Zagajnikowa, jedziesz nia prosto do swiatel ( po lewo masz mury cmentarza), na swiatlach prosto- droga idzie lekkim łukiem w lewo. potem w prawo skrecasz. jedziesz prosto do ronda solidarnosci. a na rondzie.. musze sie dowiedziec, bo tam remont jest co dalej. wpisze potem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
annie ja będę jechała od Turku. Jestem z Konina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia -Troszke juz doswiadczona
Iskierka, a nie wiesz jak wlasciwie powinna zachowywac sie szyjka po konizacji chirurgicznej. To chyba jest troszke inna metoda niz ta LEEP LOOP (petlowa). U mnie zastosowano metode Sturdorfa - Bieleckiego (wyciecie stozkowe nozem chirurgicznym, a nastepnie zszywanie). Nie wiem czy te plamienia to standard... Bol brzucha tez sie utrzymuje, a to juz 5 dni po? Masz jakies info na "ten" temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
O 11 musze być na tym dworcu bo wtedy córka ma wsiąść w autobus. Parking od ul. Kilińskiego tak mam zapisane ale nie mam pojęcia gdzie to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wogole musze sie zastanowic, bo nie wiem od ktorej strony wjedziesz do Lodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Asia nie wiem ale to jest zabieg inwazyjny więc myślę, że wszystko jest w porządku. Jeśli Cię to niepokoi to zadzwoń to swojego lekarza i spytaj przez telefon czy masz się niepokoić. To właśnie jest ten problem - nie poinformują porządnie a potem dowiaduj się sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest parking przy dworcu PKP i z boku jest PKS. na chwile obecna to nie wiem, od ktorej strony wjedziesz do Lodzi. musze na mapie spojrzec. napisze ci pozniej na pewno. ps. co do wycinanek, to widze,ze bedziemy cierpiec przez 6 tygodni :/ po. a to swietnie, hmm ciekawe jak nasi panowie dadza z tym rade.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do golenia to się zgadzam - mój chłopak też tak woli :P ale że 6 tygodni..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia -Troszke juz doswiadczona
Tak chyba wlasnie zrobie, dzieki za wszystkie info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
ojj dziewczyny... tylko tam nie można 6 tygodni... są inne sposoby :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porazka to malo powiedziane... :/ hmm zawsze mozna inaczej napiecie rozladowac, nie samym seksem, ale pieszczotami. ale seks po 6 tygodniach dopiero bedzie sie dzialo ;) taki zarcik ;) co do golenia bozenki, to czasem praktykuje zwlaszcza bardziej na lato, ale.. wlasnie potem skorka jest podrazniona i swedzi..od tych zabiegow skracania wlosow ;) aha, jesli robia kolposkopie i wychodzi ok, to nie biora wycinkow? pobieraja jedynie wtedy, jesli jest nie w porzadku? tak pytam z ciekawosci. ps. ide robic pranie w koncu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Jeśli macie podrażnione ...bożenki... hmm dobre... dobrze, że nie mam tak na imię :D to polecam po goleniu : nalać na dłoń troszkę spirytusu i troszkę zwykłego olejku jak dla dzieci - wymieszać razem i nasmarować. Zdezynfekuje i złagodzi podrażnienia. Powinno być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia -Troszke juz doswiadczona
Dziewczyny, gdyby ktoras z Was miala podobne pytanie jak ja (tak na pryszlosc, czego NIKOMU nie zycze), utrzymujace sie przez kilka dni plamienia i bol brzucha po takim zabiegu (konizacja chirurgiczna ) to standard... Juz przeszkodzilam mojemu ginowi i go odpytalam na okolicznosc. Niepokojace w takich sytuacjach maja byc tylko nietypowe wydzieliny (np ropne brrrrr)... Czyli juz Wam glowy zawracac nie bede. Pozdrawiam Was i zycze Wam szybkiego powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem że są inne sposoby :D ale to nigdy nie to samo ;) ale co tam - zdrowie najważniejsze a 6 tygodni szybko przeleci i..... pewnie będzie następny jakiś zabieg i to poważniejszy i kolejne m-ce postu... :( ech... co za los.... wiem wiem... żałosna jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anya, wyslalam ci zdjecia , dzieki za twoje :) na jednym to tak mlodziutko wygladasz :Pihihh, sympatyczna z ciebie osobka :) uciekam robic to pranie. nie dosc ze mysle tera o tym badaniu to jeszcze 6 tygodni bez seksu. kurde, sierpien miesiacem seksu dla niektorych lasek z forum :D jeszcze dzieciaki moze z tego beda ;) hihih. idem, potem zajrze w trakcie prania, bo naprawde jutro majtek na dupke nie bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki iskierka za radę odnośnie podrażnień - spróbuję i zobaczę jak działa ;) ale że 6 tygodni..... :( :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Ja też idę obiad robić, potem muszę męża zawieźć do lekarza :-(. Zajrze tu później może annie mi coś napisze o tej Łodzi. Trzymajcie się ! Tak mi lekarz mówił po wicinkach - 6 tygodni i po konizacji to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annie - to zdjęcie gdzie młodo wyglądam jest z lutego - to gdzie wyglądam starzej jest z czerwca - zmiana wyglądu spowodowana stresem (najpierw choroba mojego taty później na dokładkę moja i proszę....) niestety, tak to na mnie działa niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie kochane, co moze byc dalej robione po kolposkopii? to zalezy oczywiscie jak wycinki wyjda. jesli beda drobne zmiany, to jakie kroki lekarz moze podjac? wtedy tez potwierdzi sie czy jest hpv czy go nie ma....? a jesli jest, to mozna zrobic typowanie, ale to kosztuje, ale warto by wiedziec. kurde we wrzesniu to musze wydac 800 stow na obrone pracy mgr- 400 zl obrona, 400 zapisanie sie do szkoly :/ dobra, kasa sie zawsze zorganizuje, wazne jest zdrowie.... na pewno bede miec czarne mysli i ciezkie chwile we wrzesniu,ale wiem,ze bedziecie WY i pomozecie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anya, przykro mi bardzo :( ale mam nadzieje,ze umiesz i chcesz znalesc troche czasu dla siebie,zeby o siebie zadbac i o swoje zdrowie. jakie to zycie jest przewrotne, kazda z nas naprawde jest wspaniala, mloda zadbadana osoba i nie powinna miec takich problemow. no ale coz.. coraz wiecej kobiet to dotyka, srodowisko jest zanieczyszczone, itp.. takze wiadomo, dodatkowo juz material genetyczny tez slabszy, stad liczne poronienia.. :/ eh, co z tym swiatem sie dzieje :/ ciekawe co bedzie za 20 lat, jak ziemia bedzie wygladac, :/ tak se czasem filozofuje :P hihihi. ide robic pranie, tak wiem, juz 3 raz to pisze :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annie - masz niesamowicie sympatyczną buźkę :) a co do przejść jakie nas czekają - moje zaczynają się w poniedziałek i powiem szczerze że nie wyobrażam sobie przejścia tego wszystkiego bez Was - naprawdę :) dzięki Wam moje relacje z chłopakiem znacznie sie poprawiły (przestałam od niego wymagać \"nadmiernego\" zrozumienia, bo mam Was ;) ) i teraz jest super :) ale że 6 tygodni.... :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
annie Ty to jestes taka jak ja :D chciałabyś juz wiedzieć co wyjdzie i co Ci będa robić... rozumiem Cię ale trudno przewidzieć co Ci wyjdzie po kolposkopii i jakie kroki podejmie lekarz.. Jeśli kolposkopia bedzie satysfakcjonująca ( tak mi kiedyś napisała jedna lekarka na forum) to stosuje się obserwację. Jeśli bedzie coś niepokojącego to wycinki. Po wycinkach zależy co wyjdzie albo obserwacja albo np. wymrażanie czy konizacja... Nie jest to takie straszne w sumie tylko to czekanie... upierdliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Ja też już idę ten obiad robić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochana, tez Aniu :) Mimo strapien, musisz sie starac zyc pogodnie. Moja ciocia z Gryfic zawsze byla dla mnnie wzorem, rok temu wykryto u niej raka, ale walczyla i wygrala. Trzeba sobie powtarzac, ze WCZESNIE wykryty RAK SZYJKI jest w pelni wyleczalny i cieszyc sie,ze mamy juz cos wykryte, ze mamy czas na badania i leczenie. i trzeba tez kolezankom uswiadamiac!! :>moze drastycznie,ale trzeba ! :> na forum mozna smialo pisac babskim sposobem, a jak wiadomo panom trudno zrozumiec czasem nasze marudzenie :P ISKIERKA juz pisala,ze faceci sie bardziej od nas boja.. moj to juz panikuje, ale nie daje po sobie poznac. Iskierka- sprawdz poczte, masz zdjecia ode mnie :) ps. ide wiecie gdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka powiedz mi- czy po konizacji mozna sie starac o dziecko? nie jest to zaden problem? :) Wymrazanie brzmi lepiej ;) wiem wiem, czekanie jest wkurzajace lekko ;) po prostu wole wiedziec na co byc przygotowaną ;) jak sobie przemysle wczesniej co mnie czeka, to potem lepiej mi to znosic... jestem mocniejsza psychicznie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nadzieję że niezależnie co mi tam wykryją i co z tym zrobią to będę mogła mieć maluszka - niczego tak nie pragnę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
annie nie mam zdjeć :-( ide ten obiad kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×