Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Gość RITA 1
OLIS ja z takimi upławami walcze od maja ,mam przytym jeszcz od paru dni ból brzucha .Jestem kompletnie zdołowana ,że aż rycze po kontach . ANNIE moje GRATULACJE !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rita nie są to żedna duże upławy, nie mają tez żadnego dziwnego zapachu, ale są i to mnie martwi. Czytałam o tym i białe moga świadczyć o grzybicy i drożdżakach, czy czymś takim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka131313
Witam !! Nie mam grona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ani nic nie mam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wynik SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dla niezorientowanych - miałam gronkowca złocistego. Prawdopodobnie on spowodował moje kłopoty - cytologię III B i Cin 1 a dziś po leczeniu antybiotykami odebrałam wynik i JEST CZYSTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO jak u dziewicy :-) nic nie ma nawet pojedyńczej bakterii. Czysta kartka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale się cieszę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Annie gratuluję !!!!! Olis warto kupić. Beksa - prezerwatywa jest ok a ja nie będę się wypowiadać na temat facetów, którzy nigdy nie spróbowali, lub nawet spróbowali ale nie chcą o tym słyszeć tylko wymagają od swojej kobiety żeby się zabezpieczała bo jak nie i będzie wpadka to "sama sobie jest winna" bo on nie będzie..należałoby się zastanowić nad takim związkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka131313
MYSZKA swędzenie jest objawem jakiegoś zakażenia może być grzybek albo jakaś bakteria. Zrób sobie posiew. Cokolwiek wyjdzie to się wyleczy. Na pewno to nie od płynu do higieny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka131313
Gronkowca łatwo złapać własnie po szpitalu. Ja tez miałam konizację i tez czułam takie niewielkie swedzenie. Tylko od czasu do czasu a to był gronkowiec. Polecam ten posiew, ja byłam u gina - pobrał mi próbkę i sama zawiozłam do laboratorium a dziś odebrałam wynik juz po leczeniu i HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA POZBYŁAM SIE GRONKOWCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka, zeby bylo jasne, moj facet nie zamierza uciekac od odpowiedzialnosci- to wiem na pewno To on, powiedzial ze powinnam odstawic table bo zle na mnie wplywaja, a z tymi prezerwatywami to bede walczyc:) Aaa gratuluje powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do płynu to tez polecam Lactacyd-tylko że płyn a nie emulsja.Emulsja koszt.ok.10 zł a płyn dostępny jest chyba tylko w a ptekach koszt.ok.19 zł-ale moim zdaniem jest lepszy gdyz posiada więcej bakteri kwasu mlekowego i używa się go w mniejszych ilościach.Ja do tego zażywam jeszcze tą lacibios femine i zobaczymy czy mi ten dziad grzyb powróci od takiej mojej kuracji:) Co do swędzenia to może to byc od płynu ale ja stawiam za jakimś dziadem typu właśnie grzyb czy ten gron nieszczęsny.Proponuje w takich sprawach robic odrazu posiew i wizytę wynikami u gina.Bo tak na oko leczą te giny a poźniej te 3 wychodzą od nie wyleczonych stanów. Ja 3 i cin 1 miałam wlasnie od nie wyleczonych stanów grzybiczych.Teraz jak tylkop cos zaswędzi mnie- biegiem na posiew lecę i wiem co mi jest:) Iskierka to super ze grona sie pozbyłaś,zobaczę co mi wyjdzie :/mam nadzieje że tez tak czysto jak tobie:) i w końcu bedę sie mogła poseksić bo juz 1,5 mies bez bara bara jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje iskierko ja też nic niemiałam lecz nadżerka to wszystko powodowała i ide za tydzień na zamrażanie i faktycznie dlaczego tylko my mamy sie zabezpieczac a facet... dlaczego tylko my musimy i jeszcze uszczerbki na zdrowiu zostaja :( tak pozatym to słyszalam ze sa jakies zastrzyki dla facetów anty ale musze poszukac w necie i sie dowiedziec.Mój mąż woli prezerwatywy i sam chce zadbac o moje zdrowie :) Beksa25 mi powiedziala i to nie jedna ginekolog że od tabletek (brałam Microgynon21 przez 6 lat) są te rózne zmiany w organizmie .A płyny do higieny to najlepsze z ph 5,5 POZDRAWIAM WAS KOIETKI WAS PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RITA 1
ISKIERKA gratuluję czystki !!!!!!! Powiedz mi ile płaciłaś za posiew . Ja też muszę zrobić , bo narazie mnie leczą ale bez skutecznie . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)Dziewczyny podpowiedzcie mi...jestem juz 3 tyg po konizacji....tydzien po zagiegu oderwał mi sie strup i od tamtego czasu cały czas krwawie czyli juz 2 tyg.byłam w zeszłym tyg. u mojej pani dr i zapisała mi abothyl w celu szybszego zagojenia.....sęk w tym ze spodziewam sie okresu...czy ja rozróznie te krwawienia?????bo podobno nie mozna stosowac tego leku w czasie okresu?????Pozdrwawiam...dzis dzwoniłam do szpitala nie ma jeszcze moich wyników...znów ogarenia mnie dylerka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka131313
Za posiew zapłaciłam 21zł ale jak coś wychodują to u nas dopłaca się jeszcze przy odbiorze 17zł za antybiogram. Warto, bo wiadomo co tam siedzi i jakim antybiotykiem to potraktować. Brałam 10 dni dosyć duże dawki doxycykliny. Powtórny posiew wykazał - brak wyhodowanych bakterii chorobotwórczych :-) mam nadzieję, że już na stałe. Staram się jeść jogurty i chyba sobie też coś kupię jakieś bakterie mlekowe żeby po antybiotyku odbudować florę. W sobotę umówiłam się do irydologa to mi jakieś ziółka przepisze. Objawy gronkowca są trudne do zauważenia. U mnie nie było żadnych upławów, czysto, cytologie nic nie wykazywały, tylko delikatne swędzenie i to nie zawsze, najbardziej odczuwalne było po okresie, ale tak jakoś chwilowo, nie zawsze, przechodziło. Można tego nie zauważyć. Następna cytologia dopiero w marcu... pójdę chyba wcześniej, ale póki co cieszę się, że gina nie będę oglądać :-) przynajmniej do nowego roku.Hurra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka131313
Za posiew zapłaciłam 21zł ale jak coś wychodują to u nas dopłaca się jeszcze przy odbiorze 17zł za antybiogram. Warto, bo wiadomo co tam siedzi i jakim antybiotykiem to potraktować. Brałam 10 dni dosyć duże dawki doxycykliny. Powtórny posiew wykazał - brak wyhodowanych bakterii chorobotwórczych :-) mam nadzieję, że już na stałe. Staram się jeść jogurty i chyba sobie też coś kupię jakieś bakterie mlekowe żeby po antybiotyku odbudować florę. W sobotę umówiłam się do irydologa to mi jakieś ziółka przepisze. Objawy gronkowca są trudne do zauważenia. U mnie nie było żadnych upławów, czysto, cytologie nic nie wykazywały, tylko delikatne swędzenie i to nie zawsze, najbardziej odczuwalne było po okresie, ale tak jakoś chwilowo, nie zawsze, przechodziło. Można tego nie zauważyć. Następna cytologia dopiero w marcu... pójdę chyba wcześniej, ale póki co cieszę się, że gina nie będę oglądać :-) przynajmniej do nowego roku.Hurra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka131313
Żancia ten albothyl to lepiej weź po okresie jeśli teraz się spodziewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka131313
Żancia ten albothyl to lepiej weź już po okresie jak teraz się spodziewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka131313
Żancia ten albothyl to lepiej weź juz po okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka131313
Żancia ten albothyl to lepiej weź juz po okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ale jestem zmeczona, dzis odsypiam wieczorem nie ma co :P a w weekend jakas impreza Ciesze sie Iskierka,ze u ciebie ok. Sama tez sie zastanawiam nad takim badaniem, bo ciagle mne cos meczy jakis stan zapalny. Na razie czekam na okres, a potem dopiero do lekakrza. Juz prawie 3 tygodnie minely od wycinanek. Pozdrawiam was mocno. na pewno wszystkie sie wyleczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ale jestem zmeczona, dzis odsypiam wieczorem nie ma co :P a w weekend jakas impreza Ciesze sie Iskierka,ze u ciebie ok. Sama tez sie zastanawiam nad takim badaniem, bo ciagle mne cos meczy jakis stan zapalny. Na razie czekam na okres, a potem dopiero do lekakrza. Juz prawie 3 tygodnie minely od wycinanek. Pozdrawiam was mocno. na pewno wszystkie sie wyleczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka131313
O rany. Przepraszam za to echo. Myślałam, że nie poszło za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelewelka
Nie wiem co mam myśleć i robić dziś zadzwoniłam do swojej lekarki i powiedziała 3. co to oznacza? jestem 2 dni po babodniach i nie wiem czy iść już powtarzać cytologię czy jeszcze poczekać, ale jak mam wytrzymać skoro tak bardzo się boję? nie wiem czy to mam jakieś znaczenie, ale wyczytałam, że nie można robić cytologii do 48 godzin po sexie, czy to prawda i czy to ma jakieś znaczenie, czy może zafałszować wynik? Jak to teraz będzie się odbywać, co teraz zrobi lekarz? nic nie wiem, tylko bardzo się boję! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelewelka
Nie wiem co mam myśleć i robić. Dziś dzwoniłam do swojej lekarz wynik 3. Tak na prawdę nie wiem co to oznacza. Wyczytałam, że cytologii nie można robić do 48 po stosunku, czy to prawda? Jakie działanie może teraz podjąć lekarz? Kiedy mam teraz iść jestem 2 dni po okresie. Nie wiem co robić!!! Boję się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelewelka
Nie wiem co mam myśleć i robić. Dziś dzwoniłam do swojej lekarz wynik 3. Tak na prawdę nie wiem co to oznacza. Wyczytałam, że cytologii nie można robić do 48 po stosunku, czy to prawda? Jakie działanie może teraz podjąć lekarz? Kiedy mam teraz iść jestem 2 dni po okresie. Nie wiem co robić!!! Boję się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelewelka
Nie wiem co mam myśleć i robić. Dziś dzwoniłam do swojej lekarz wynik 3. Tak na prawdę nie wiem co to oznacza. Wyczytałam, że cytologii nie można robić do 48 po stosunku, czy to prawda? Jakie działanie może teraz podjąć lekarz? Kiedy mam teraz iść jestem 2 dni po okresie. Nie wiem co robić!!! Boję się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelewelka
Nie wiem co mam myśleć i robić. Dziś dzwoniłam do swojej lekarz wynik 3. Tak na prawdę nie wiem co to oznacza. Wyczytałam, że cytologii nie można robić do 48 po stosunku, czy to prawda? Jakie działanie może teraz podjąć lekarz? Kiedy mam teraz iść jestem 2 dni po okresie. Nie wiem co robić!!! Boję się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelewelka
Nie wiem co mam myśleć i robić. Dziś dzwoniłam do swojej lekarz wynik 3. Tak na prawdę nie wiem co to oznacza. Wyczytałam, że cytologii nie można robić do 48 po stosunku, czy to prawda? Jakie działanie może teraz podjąć lekarz? Kiedy mam teraz iść jestem 2 dni po okresie. Nie wiem co robić!!! Boję się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelewelka
Przepraszam miałam podobny problem jak iskierka131313.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelewelka
Przepraszam miałam taki sam problem jak iskierka131313

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patus333
Ja mialam wezwanie po cytologi i okazalo sie ze mam druga grupe i lekki stan zapalny.Przez tydzien za nim poszlam na wezwanie,wmawialam sobie ze mam raka i co?nie bylo tak zle,wszystko skonczylo sie dobrze.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×