Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Gość agullleek
denerwuję się razem z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vika74
Dziewczyny, wyniki histopatologii są po 2 czy 3 tygodniach? W wypisie podano 3 tygodnie, ale może oni podają z górką żeby im wcześniej głowy nie zawracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska772
VIKA 74 masz racje ja mialam 2 pazdziernika pobierane a 29 mam jeczac po odbior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grace26
dzwonilam...i dupa...nikt nie odbiera...wlasnie weszlam na strone mojego szpitala i co sie okazalo od pon do czwart.maja otwarte do 22:00 w piatki do 19:00..wiec powitala mnie sekretarka...wiec tylko czekac na jutrzejszego pana listonosza...hahah nawet sam dzwiek skrzynki na listy mnie przyprawia o zgroze...mam w drzwiach taka smieszna szpare przez ktora wpadaja listy prosto na podloge mojego przedpokoju...ahhh....na dodatek tu u mnie w UK strasznie zimno i pada ,pogoda pod psem,siedze sama w moim wielkim domu zawinieta w dres+szlafrok+koc...jedyny najlepszy przyjaciel na dzisiaj to komp.wiec cchyba zostane z wami ...Pozdrawiam wszystkie kobiety.PS.pisalam kiedys o mojej prawdopodobnej ciazy...wynik krwi negatywny...wiec dobrze,nie teraz ,jak bede zdrowa to odrazu zabieram sie do roboty:))))milego wieczoru..dla wszystkich pan:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agullleek
Vika ja też w wypisie mam 3 tyg. ale moja gin kazała się zgłosić za dwa i mówi że będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace szkoda ze nic nie wiessz :(:(:( bo ja juz miałam szampana w zanadrzu :D:D:D:D ...... ____ ......{......} ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........i .../............i ../...............i /...................i |....................| |..__________..| |.|................|.I |.szampan.......| |.|..DLA............| |.|_wszystkich.....I |.....................| |.....................| |.....................| |_____________| Jesli ktos ma ochotę !!!!!! za wyniki GRACE !!!!!!wypijmy WTEDY BĘDĄ OK !!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska772
GRACE26 ale chociaz probowalas pogratulowac odwagi,bedzie dobrze zobaczysz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska772
GRACE26 bedzie dobrze ,zobaczysz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje wyniki wycinków miały być po 2 tygodniach, ale były po 10 dniach, nomen omen 13 (czerwca) w piątek. Musiały być złe... W taki pechowy dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vika74
Grace 26 ja będę to samo przeżywac za 2 tygodnie jadąc po wynik, o rety chyba pojadę autobusem odebrac wynik, żeby się gdzieś nie rozbic samochodem z tych nerwów. W szpitalu była ze mną dziewczyna z patologii ciąży (z braku miejsc leżała ze mną) 29 lat i strasznie pogodna, optymistycznie nastawiona do życia. Trzy lata temu zdiagnozowali jej raka szyjki macicy i ze względu na wiek przeprowadzili zabieg oszczędzający, usunęli większą częśc szyjki. A teraz jest szczęśliwa w ciąży z 4 dzieckiem a na patologii czekała na podszycie szyjki żeby utrzymac ciążę. Tak więc można miec dzieci i bez szyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grace26
u mnie 4 tyg.na wyniki...biopsji...ale........mam znajoma ,ktora miala podobnie..pani ma teraz 48 lat..i powiedziala ze miala podobnie 20 lat temu...i ponoc tu w UK jesli dluzej czekasz tym lepiej...(moze to bzdura)ona miala czekac 4 tyg.a po 3 dniach zadzwonili ,ze jest zle i trzeba natychmiast na zabieg ...ten mniej oszczedzaqjacy...do dzis ma sie dobrze,wycieli praktycznie wszystko...miala CIN 3 tak jak ja tylko wycieli go laserem a nie petla elektryczna....cztyalam ,ze laser nie jest juz tak popularny ze wzgledu na rezultaty i o dziwo ...koszty...ponoc drozszy...wiec komu tu ufac???chyba niskiemu budzetowi.)(niebardzo)na innej stronie internetowej czytalam ,ze zabieg laserowy jest bardziej wydajny niz elektryczny,z kolei ....(hahahha)na stronie poswieconej HPV dowiedzialam sie od pana docenta ,ze CIN 3 to rak ...tu paradoks....Pan profesor u mnie w szpitalu ...powiedzial ,ze Cin 3 TO NIE RAK!!!!!....mozna zwariowac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grace26
zaraz wam odnajde ten wywiad z lek...dajcie chwilke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grace26
i barrrrrrdzo dzieki za wasze wsparcie!!!!!!!!!!!JESTESCIE NIEZASTAPIONE!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agullleek
GRACE trzyma m kciuki!!! MAŁA OO chętnie przyłącze sie do szampana! ZDRÓWKA WSZYSTKIM ŻYCZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grace26
Obiecalam sobie ,ze jak wynik (jutro)bedzie dobry to zabieram moje przyjaciolki na impreze ...akutar jestem po wyplacie ...wiec ide imprezowac!!!!!do bolu!!!i bedzie zalew szampana!!!!i przedewszystkim wypije wasze zdrowie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska772
do szampana tez sie przylaczam,a i ja czytalam ze cin 3 to nie rak 4 to ponoc rak a i tak do wyleczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSZĘ SZKLANECZKI LAMPECZKI :D:D:D YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY POLEWAC I NIE SMUCIC SIĘ !!!!!!!:D:D:D GRACE BĘDZIE DOBRZE !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIN 3 tak dokładnie to jest stan przedrakowy !!! ale wazne jest jeszcze oznaczenie literowe przy tym cinie 3 SIL .HSIL a najgorzej to HGSIL to ostatnie to juz rak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grace26
cholera..nie moge znalezc tej strony....moze wy ja pamietacie????byly tam wywiady (filmiki)z lekarzami..wklepuje z google ale nie moge sobie przypomniec tego adresy strony,Super strona!!!tylko gdzies mi sie zawieruszyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Jej udzielić nagany słownej z wpisaniem do akt. Dobrze, że mam z nią kontakt przez NK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grace26
www.hpv.pl/index to chyba gdzies w tym miejscu....odszukac nalezy filmy i wywiady...lub chaty z lekarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grace26
iskra!!!gdzie ty nam sie podziewasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grace26
basia ...jaaki masz nic na naszej klasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×