Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Gość RITA 1
WITAM w piękny słoneczny dzień ,gdybyśmy były zdrowe byłoby super . Majka jeśli chodzi o badanie na biocenoze , naczym to polega . Pozdrawiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Wczesne lato muszę powiedzieć, że rozmarzyłam się przy rednexie:) wróciłam myślami do 18ego roku życia, kiedy poznałam pierwszą miłość mojego życia:) właśnie ta piosenka mi się z nim kojarzy. Drogi się z czasem rozchodzą ale widać uczucia i wspomnienia zawsze z nami pozostaną:)sentymencik jest, oj jest:) jeszsze musze powiedziec, że na str 225 napisalam ze mam II grupę ale źle napisałam bo mam III grupe. To tylko tak w ramach wyjaśnienia - pewnie i tak nikt nie zwrócił na to uwagi:) tak to jest z tym hpv, że się człoweki zaczyna zastanawiać \"skoro ja byłam wierna i hpv jest to na pewno on mnie zdradził\". Sama to przeszlam ale to Wy mnie uświadomiłyście, ze tak naprawde jedno z drugim niekoniecznie ma wiele wspólnego. Hpv nie jest równe ze zdradą. Ale nie ma co wnikać skąd i jak tylko trza się leczyć. A tak na pocieszenie to nie jesteśmy takie nienormalne skoro każda z nas reaguje prawie, że tak samo:) zdrada-rak-śmierć. Myślałam, że jest coś ze mną nie tak ale widze, że strach napedza całkiem podobne reakcje u ludzi. Ja siedze i sie nudzę bo mój bardzo dojrzały meżczyzna ogląda \"piraci z karaibów\":/ wiecie co z tymi actimelcami to ja już sama nie wiem. Podobno też są rakotwórcze czy coś tam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA, proponujesz założyć nowy wątek ? Bo tu faktycznie coś jest nie tak... Ewentualnie możemy się przenieść na drugie forum dotyczące cytologii gr. III (części z nas jest ono znane, a nie jest takie \"uczęszczane\"). http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3031749&start=270 Tym actimelem trochę się zmartwiłam... Wierzyłam, że pomoże mi w walce z łobuzem HPV (ale faktycznie chyba nie pomaga, bo nie zwalczyłam go przez dwa lata...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia36
dobrywieczor bylam tu w czerwcu zdesperowana ,ze grupa 3B to katastrofa. Dzis jestem juz po konizacji( wczoraj wyszlam ze szpitala ) i wszystko jest oki. Operacja to nic strasznego gorzej z przygotowaniami do niej ... glodowka ,lewatywy,cewnik itd.. ale da sie przezyc . Jak zobaczylam ile kobiet ma usuwane macice z powodu miesniakow to sie przerazilam ,co druga w wieku ok.40 przyjmowana na oddzial ma miesniaki.Przede mną jeszcze wyniki histopatologiczne czy wycieli dobrze . Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.......... Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka131313
Dziewczyny tamto forum podane przez Basię lepiej działa. Chodźmy tam. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3031749&start=270 UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!! Prosimy wszystkie o przeprowadzkę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zabieramy tylko najpotrzebniejsze rzeczy: 1. Dobry Humor 2. Dobre wyniki 3. Zdrowie Pozostawiamy tutaj choroby, HPV, gronkowce i inne dziady :-) tam będziemy dochodzic do zdrowia i wskakujemy na stronkę: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3031749&start=270 Proszę się tam odmeldować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ostatnia zamyka forum - klucz położyć pod wycieraczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czec dziewczyny, jesli chodzi o actimel to z tego co sie orientuje to pomaga odbudowac flore bakteryjną np po antybiotykach, ale ma jeden minus, a mianowicie jak zaczniesz go przyjmowac to juz nie mozna przerywac, a podobno rzeczywiście pomaga, ale ja dziękuje jesli mam go brac przez calusienki czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloneczka876
witam. to znowu ja. bylam w szpitalu na pobraniu wycinkow do badania histpoatologicznego. wyszlo podobno zle bo potwierdzilo sie cin 2-3. oczywiscie rozpoznanaie jest po lacinie wiec niewuiele mozna sie dowiedziec. wiem jedno ze w srode ide na operacje ale nie wiem na czym ona bedzie poleegala bo sie nie zapytalam. moze ktoras z was miala podibny przzypadek.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY:) POMOCY, BŁAGAM!!! przepraszam że wcinam się w dyskusję ale bardzooo potrzebuje pomocy:( od 15 roku życie cierpaiałam na zaniki miesiaczki, w ciagu ostatnich 3 lat okres mialam 4 razy,teraz mam 21 lat>.... ostatnio lekarz stwierdził PCO i zalecil cytologię.... wyszla grupa LSIL, liczne koilocyty i zakażenie wirusem HPV, do tego nadżerka.... na badaniu było zalecenie kolposkopii i badań histopatologicznych ale gin przepisała mi jakieś globulki i na badania nie skierowała, poweidziała ze za 2 miesiące powtorka cytologii i dopiero bedziemy działać! do tego dodam że mam potworne, uniemożliwiające normalne funkcjonowanie bóle brzucha i po odstawieniu na 7 dni przerwy pigulek nie dostalam okresu...:((((( Błagam pomóżcie!!! czy ona nie potraktowala mnie lekkomyslnie? to chyba zbyt duze ryzyko w moim przypadku zwlekać z takimi badaniami?? jestem w kropce nikt nic nie wie z moich znajomych na ten temat i nie jest w stanie mi pomóc:( juz dwa razy byłam spławiona przez lekarzy i nie chcę przechodzić tego od nowa... boję się:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo potrzebuję rady, jesteście moją jedyną deską ratunku a ta cholerna strona nie może się załadować:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki...Widze, że nie jestem sama.Strasznie sie boje bo mojej babci wycięto macicę w wieku 19 kat, moja mama miała torbiel jajnika, a mi wyszła cytologia \" nieprawidłowe komórki nabłonka płaskiego o nieokreślonym pochodzeniu\" robiłam drugi raz cyto. wyniki powinny byc w tym tygodniu. Powiedzcie, czy jakby było źle to zadzwoniliby do mnie wcześniej?? Strasznie sie boje. W zaszdanie to moja gina tłumaczyła mi ten wynik badania ale nie wiele zrozumiałam, kojarze tylko że w wymazie obraz był niewidoczny i dlatego kazali powtórzyć badanie po 3 miesiącach, no i teraz czekam na wyniki tego drugiego. Miałyście takie cos kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIEX, przenieś się na stronę podaną pod moim wpisem z 30.10. Ta cholerna strona nie działa, piszę to po raz drugi i nie wiem czy przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdziaB
Hej dziewczyny!jeśli pozwolicie dołączę się do Waszej dyskusji!? Wierzcie mi ,że Wasze kłopoty zdrowotne nie są jeszcze takie tragiczne.Nie twiierdzę ,że nie są poważne...Jesli chcecie bym opowiedziała am o moich dajcie znac!Chętnie z kimś o tym pogadam, bo wierzcie mi jest ciężko.Pozdrawiam E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna.
Ja ostatnio odebrałam wyniki badań i wyszła mi 2 grupa a w uwagach było napisane : nieswoisty stan zapalny o średnim nasileniu i że mam jakies zmiany zapalne i odczynowe nie wiem co robić ? leczyć to jakos czy nie ? POMOCY !!!!!!!!!!! nie moge przestać o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta6
w czerwcu miałam 3 grupe byłam skierowana na zabieg..jednak zdecydowałam się na stosowanie globulek dopochwowych na stan zapalny po miesiącu zrobiłam cytologie u innego lekarza i wyszła mi u innego lekarza grupa 2. We wrześniu powtorzyłam ponownie cytologie. W tej chwili mam grupę 1. Myślę ze nie należy przejmować sie grupą 3 tylko odczekać i ponownie wykonać badanie cytologiczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba należy się przejmować - nie zawsze to sie kończy tak jak u ciebie.Zyczę zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Dziewczynki:) kurzce nie moge sie wogóle dostac na tamtą podaną prze zWas stronke:( Widze, że tu są kompletnie nowe osoby także na wstępie się po krótce przedstawie. Mam ten sam problem co Wy. III grupa LSIL/HSIL. maialma wycinke a w grudniu ide na konizacje. Mam hpv. To tak szybciutko. Edzia jak chcesz o tym ze mna porozmawiać to zawsze mozesz:) reszta zreszta też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUCY, naciśnij na link powyżej (mój post z godz. 9.34) - wejdziesz od razu pod nasz nowy adres. To forum chyba się przeładowało bo zbyt wolno chodziło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuję pisać po raz kolejny ale ta strona wcale nie chodzi :O Nacisnijcie na link powyżej (mój post z godz. 9.34) - to od razu się przeniesiecie pod nowy adres (chodzi znacznie lepiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia36
Witam wszystkie uczestniczki forum. W czerwcu tego roku bylam tutaj bardzo spanikowana i pytalam o wszystko .Dzisiaj po pol roku chce Wam powiedziec .ze jestem juz zdrowa -mialam konizacje 3 tyg. temu i dzis sie dowiedzialam ( po odebraniu wynikow histopatologicznych ),ze jestem zdrowa !!!!!!! Wiec tak naprawde nie ma sie czego bac. Grupa IIIB jest calkowicie uleczalna. Mam dwojke dzieci i co by nie bylo musze dla nich zyc..... Pozdrawiam i caluje ....... Acha jedyne co zwiazane z konizacja to przygotowania do niej ,ktore nie sa fajne ale czego sie nie robi zeby zyc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam 21 lat wczoraj odebrałam wyniki cytologii w sumie lekarz zmusił mnie do odbioru zadzwonił do mnie i poinformował mnie o wynikach i kazał jak najszybciej barc antybiotyki biore gynalgin wczoraj wziełam pierwsza ampułke na moich wyikach nie ma ustalonej grupy jest tylko napisane ze rozmaz nie nadaje sie do oceny cytoloicznej i nieczytelny z powodu liczych komórek zapalnych i tylko tyle lekarz powiedział mi jeszcze ze musze jak najszybciej zacząć to leczyc bo moze przeistoczyc sie to cos w cos powazniejszego czyli co podejrzewa ze moge miec raka czy co przez miesiac branie tych lekow umre z nerwow dopiero 10 grudnia ide na natepna cytologie czyli za okolo dwa miesiace moze bede wiedziala co mi jest rosze o pomoc moze ktoras tez był w takiej sytuacji prosze o kontakt tel 500515876 chociaz sms poniewaz nie mam stałego dojscia do internetu i nie bede w stanie przeczytac waszych odpowiedzi z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola24i
Czesc dziewczyny ja mam 24 latka i pol roku temu dowiedzialam sie ze mam grupe||| ale lekarz powiedzial ze mam czekac pol roku nie przyjmujac lekow wlasnie dwa tygodnie temu zrobilam badanie i wynik taki sam lekarz zadzwonil do mnie ze mam sie zglosic na biopsje jestem przerazona plakalam caly dzien nie mam jeszcze dzieci boje sie ze beda cos musieli wyciac procz tego mam PHV co nie pomaga calej tej sytuacji lekarz mowi ze w moim przedziale wiekowym nie ma raka ale sa komorki rakowe tak sie barzdzo boje no i ta biopsja nie wiem czy to boli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka08
Ola nic się nie bój na zapas, ja miesiąc temu miałam cyt. gr.III potem pobrali wycinek, wyszły zmiany na szyjce, teraz idę na wycięcie szyjki 16.12... trzymaj się i mysl pozytywnie,,,, wejdż na adres forum masz na str.229- tam jestesmy,,, jak masz pytania to odpowiemy... bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×