Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Gość wicker
cytologie robie regularnie raz do roku i do tej pory nie mialam problemu az do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzi12
witam jestem tu nowa ciesze sie, ze trafilam na ta stronke i widze, ze nie jestem sama z problemem, troche sie przestraszylam czytajac tez mam wynik 3 a czy ktos moze mi wyjasnic co oznacza? i czy zawsze konczy sie pobieraniem wycinka a potem zabiegiem???? prosze o odpowiedz bo do ginekologa ide dopiero za tydzien a do tego czasu to umre ze strach co dalej ze mna bedzie???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapominalska
Dziewczyny powiedzcie mi w których dniach cyklu powinno się zrobić cytologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny mam pytanie w dniu 1 grudnia wyjelam spirale 16 gru mialam zabieg konizacji szyjki macicy tydzien temu kochalam kilka razy sie z partnerem i zrobilismy to do srodka kilka razy czy jest mozliwe ze zajde w ciaze prosze o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogusia767
DO ZAPOMINALSKIEJ MIĘDZY 10-24 DNIEM CYKLU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx1x
betixx Twoja głupota po prostu poraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anxav
witam serdecznie!mam pytanie,jestem w pierwszych tygodniach ciazy i mialam miec zbieg usuniecia czesci macicy oprucz tego mam hpv16.co teraz bedzie dalej?czy moge nadal wykonac ten zabieg i czy to ma wplyw na plod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1XYZ
anaxx nie możesz teraz wykonac tego zabiegu - wpływ na płód jest taki, że możesz zarazić dziecko wirusem HPV wczasie porodu. Prawdopodobnie trzeba bedzie zrobić cesarkę. Jesli donosisz ciążę,, no i nie wiem dlaczego miałas miec usunięcie chyba części szyjki macicy? Jeśli dysplazja to w czasie ciąży może niestety się pogarszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszu30
Hej dziewczyny!!! Wczoraj miałam robioną w szpitalu kolposkopię i chyba już nigdy nie pójdę państwowo na takie zabiegi. Przyjął mnie młodziutki lekarz, który miał do towarzystwa trzy młode"gwiazdeczki", wypacykowane, pełen make-up, tipsy, solarka, itd. Był bardzo niedelikatny, włozył mi żabę do....., co strasznie bolało, ale to jeszcze nic. Potem gwiazdki-stażystki po kolei oglądały moje wnętrze, następnie wykładał im swoją wiedzę na temat tego co u mnie zaobserwował, wlał kwasu tyle, że mam pośladki popalone, pobrał mi wycinki BEZ ŻADNEGO ZNIECZULENIA - wtedy myślałam, że umrę z bolu!!! Powiedział im: proszę zrknąć, może obraz być troszkę zamazany, broczyć krwią, bo dziubnąłem pęsetą!!! Później zaczął mnie na żywca łyżeczkować a w miezy czasie jedna z gwiazdeczek przeprowadzała ze mną wywiad na temat przebytych chorób i chorób w rodzinie, kiedy ja nawet z bólu nie byłam w stanie głosu z siebie wydobyć!!!! Kiedy po wszystkim już zwlokłam się z samolotu i zapytalam o zalecenia, powiedział mi , że mam czekać na wyniki dwa tygodnie, on wpisuje mi dysplazję i cinIII a o resztę z wynikami mam pytać moją gin prowadzącą, bo chodzę do "jego konkurencji" jak to ujął!!! Dziewczyny szok!!!! Byłam u mojej gin i powiedziała mi, że tak to właśnie jest jak jakiś pseudo-lekarz ledwie co po studiach popisuje się przed swoimi stażystkami!!! Kazała mi sie nie przejmować wynikiem, bo miała pacjętkę, której wyszedł taki sam wynik a było to spowodowane wyjątklowo rzadkim rodzajem grzyba....no cóż zobaczymy, w każdym razie jestem nadal obolała i leci ze mnie jak kranu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga123
Witajcie. Mam 24 lata, wczoraj zadzwonił do mnie lekarz z informacją, że moje "wyniki są złe". Dysplazja III i II stopnia oraz wirus HPV. Od razu kazał mi przyjść do szpitala aby pobrać wycinek. Ta strona jest milionową już chyba stroną, którą odwiedziłam...naczytałam się wiele optymistycznych informacji, ale i tych mniej optymistycznych... Przyznam się, że wczoraj jeszcze martwiłam się bardzo, dziś trochę mniej. Zastanawia mnie tylko jedno, co mnie teraz czeka? Jakie są możliwości? Dlaczego niektóre z pań po stwierdzeniu grupy III nie były od razu skierowane na wycinek, tylko najpierw powtórzona cytologia, farmakologia, kolkoskopia a dopiero potem, po zlych wynikach na wicinek. A ja od razu?! Czy to dlatego, że mam HPV? Myślałam, ze dysplazja i HPV wsytępują równocześnie. Jak jest naprawdę? Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIC SIE NIEMARTW WYCINEK NIC NIEBOLI A WIARYGODNOSC WYNIKU HISTOPATOLOGICZNEGO JEST 100 PROCENT POZDRAWIAM A CYTOLOGIA 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM GŁOWA DO GÓRY WYCINEK TAK ZWANE BADANIE HISTOPATOLOGICZNE NIC NIEBOLI A WYNIK JEST 100 PROCENT A CYTOLOGIA 80.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do xx1x dlaczego tak myslisz nic nie wiem na ten temat a boje sie powiedziec swojemu lekarzowi on zabronil odbywania mi stosunkow przed zabiegiem usuniecia macicy wiec pytam czy to jest mozliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do xx1x dlaczego tak myslisz nic nie wiem na ten temat a boje sie powiedziec swojemu lekarzowi on zabronil odbywania mi stosunkow przed zabiegiem usuniecia macicy wiec pytam czy to jest mozliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx1x
betixx - a dlaczego miałoby być niemozliwe? Skoro byłaś na tyle głupia żeby to zrobić do środka mimo tego, że lekarz wyraźnie powiedział. Napisałaś że miałaś konizacje a teraz piszesz, że usunięcie macicy.. czy to znaczy, że konizacja nie wystarczyła i trzeba usunąć całą macicę? Gdybyś teraz zaszła w ciąże to bedziesz miała dylemat - urodzić dziecko i narażać się na raka czy zabić dziecko i być zdrowa.. jeśli uweażasz że to nie głupota co zrobiłaś to gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama235
witam wszystkich!! miałam robioną cytologie,lekarz stwierdził narazie zapalenie,a ja się boję że to coś poważniejszego,bo tak nagle zadzwonili ze mam się pilnie wstawić do lekarza,przepisała mi globulki dopochwowe na 2 tygodnie i mam się po miesiączce zgłosic na następną cytologie,czy to mozliwe ze mogą ukrywac cos przedemną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciula
podziwiam panią która miała 5 i dała sobie rade ja mam trzy i hpv onkogenne wycinkach i czekam na wynik i chyba zwariuje mam strasznego doła niefunkcjonuje normalnie o niczym niemysle tylko o tym z tego wszystkiego mam chyba wszystkie dolegliwosci wszystko mnie boli nic prawie niejem niemoge spac i ciągle mam przed oczami najgorszy scenariusz i ciągle siedze na internecie i im wiencej czytam tym bardziej jestem chora chce mi sie ryczec........pomocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciula
podziwiam panią która miała 5 i dała sobie rade ja mam trzy i hpv onkogenne wycinkach i czekam na wynik i chyba zwariuje mam strasznego doła niefunkcjonuje normalnie o niczym niemysle tylko o tym z tego wszystkiego mam chyba wszystkie dolegliwosci wszystko mnie boli nic prawie niejem niemoge spac i ciągle mam przed oczami najgorszy scenariusz i ciągle siedze na internecie i im wiencej czytam tym bardziej jestem chora chce mi sie ryczec........pomocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkapyzka
mam cin 3 i od razu mam iś c na wycinek czy nie powinna byc najpierw zrobiona kolposkopia? niech ktoś napisze jak jest pobierany wycinek bez znieczólenia ogólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już:) Posprzątane wywietrzone ,Dawajcie tu dziewczyny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już:) Posprzątane wywietrzone ,Dawajcie tu dziewczyny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już:) Posprzątane wywietrzone ,Dawajcie tu dziewczyny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quandosei
Czy któraś z Was miała może podobne wyniki: "dość liczne komórki nabłonka płaskiego z cechami dyskariozy". Dalej jest "brak cech infekcji HPV" to już jest dla mnie zrozumiałe. Dalej CIN II / GR III Wizytę mam 5 marca, czy mam się bardzo martwić? Może ktoś mi wyjaśni, na ile ten wynik jest zły. Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RITA 1
Ja też się melduję ,ale ten forumek też powiela :( Pozdrawiam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesne lato
Tu jest nieumeblowane.Heh.Rzeczywiście po remoncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×