Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Gość sylwia1980
też tak myślę, popatrzcie, jak to 1 informacja wywraca życie do góry nogami.... ale może warto, inaczej człowiek pędzi, nie zatrzymując się... chyba zaczynam się budzić ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
XYZ - dziekuję, skontaktuję się jeszcze dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Sylwia masz rację. Ja w grudniu odebrałam swój wynik cytologii z trójką. Minęło pół roku. Oj dużo się zmieniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazja83
Co do papierosów to też paliłam ale lekarz na mnie nawrzeszczał, że jak kobieta pali to "pochwa jest jak odkurzacz i wciąga wszystkie bakterie wirusy itp". Przepisał mi pewne tabletki i rzuciłam, nie palę już ponad miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia100
To może macie dla mnie jakiegoś wiarygodnego lekarza w Olsztynie?? Znam jednego, ale przyjmuje prywatnie i pobiera oooogromne opłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
Włąśnie się przed chwilą umówiłam z panią dr, już na poniedzxiałek, powiedziała, że nie warto czekać, aż do wyników, bo można się przez ten czas podleczyć- chyba mówiła o HPV... XXXYYYYZZZZ- umówiłam się na wigury, jaki jest koszt wizyty, bo pani dr była zajęta i szybko przeprowadziłyśmy rozmowę i nie zapytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
Fantazja 83 a jakie to tabletki? ja próbowałam z plastrami niquitin, dawały radę z samym nałogiem fizycznym, z moim przyzwyczajeniem- zwłaszcza teraz w stresie, niespecjalnie niestety;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_44
Ja jeszcze przed odebraniem wyników obiecałam sobie, że jak się z tego wygrzebie to rzucam palenie... Mam szansę, bo palę wyłącznie w pracy a za dwa tygodnie urlop :) Jesli chodzi o koszty, to w tym wypadku miałam szczęście, w tej poradni zrobią te badania na HPV i te bakterie w ramach NFOZ... Dość już wydałam na swojego gina i cytologię, która okazała się niemiarodajna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
ehh, właśnie, ja też za 2 tygodnie jade na urlop, mam nadzieję, że wróce wolna od nałogu:) czego nam Obu życzę!:) i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Dziwny ten świat teraz... taki jakiś mały. Piszą tu dziewczyny z całej Polski tyle km od siebie a tak blisko.. Idę też zjeść jakieś śniadanko bo od rana tylko kawę piłam z Wami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
smacznego, tylko o zieleninkach nie zapomnij;) hehe, ja zamiast 2 kawki- zgodnie z zaleceniem- 2 jogurcik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_44
Tak, Iskierko ! Internet zbliża ludzi, a jeszcze bardziej zbliżają ich wspólne problemy... Świat sie kurczy... Twoją radość we wtorek czułam tak, że aż mi się udzieliła ! Życzę smacznego szpinaczku (o ile szpinaczek może być smaczny...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazja83
te tabletki to champix. Drogie są ale licząc ile się pieniędzy przepaliło to się opłaca. Mi pomogły. Na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
dzięki:), ale nie chciało Ci się wogóle palić? ile kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
Dziękuję Basiu:) widzę, cena jest dosyć motywująca, żeby się samemu zawziąć i ruszyć. Spróbuję jeszcze najpierw w czasie urlopu. Chciałabym jeszcze zapytac o opinię na temat dr Wilczyńskiego, słyszałam, że też jest bardzo dobry? i z tego co czytam, męzczyźni ginekolodzy jednak lepiej są postrzegani ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_44
Sylwia, nazwisko Wilczyński nic mi nie mówi (nie wiem gdzie przyjmuje, ja mieszkam w Warszawie) ale u ginekologa - kobiety byłam tylko pierwszy raz (czyli pewnie gdzieś na początku liceum). teraz od wielu lat chodzę do mężczyzn, w sumie było ich kilku. I jestem zadowolona, przynajmnie jesli chodzi o sposób badania, delikatność itp. (nie wnikam w ich kompetencje jako leakrzy). Zawsze byli bardzo delikatni i mieli do mnie podejście jak do KOBIETY, a nie jako PACJENTKI (w dobrym tego słowa znaczeniu). Przy wyborze lekarza nie sugerowałam się płcią, tak jakoś wyszło że byli to faceci, ale chwalę to sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazja83
sylwia1980 przez pierwsze kilka, czy tam kilkanaście dni palisz i bierzesz tabletki. Któregoś dnia poczułam że jak palę to mi się niedobrze robi więc już nie paliłam. Za pierwsze opakowanie (startowe) zapłaciłam chyba 110 złotych, za drugie chyba 10zł więcej niż pierwsze, a za trzecie niecałe 200. Teraz powinnam brać 2 tabletki dziennie ale biorę jedną, tak profilaktycznie i palić mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_1983.25
A możecie mi powiedzieć jak wygląda test na HPV ? Czy wygląda jak zwykle badanie cytologiczne i czy musi być wykonywane w określonym dniu cyklu ? Ja mam w poniedziałek wyniki wycinków i we wtorek sie zapisałam do lekarza na odbiór wyników i chce, żeby mi wszystko dokładnie wyjaśnił co te wyniki oznaczają. Ale przed pobraniem wycinków mówił, że będę miała najprawdopodobniej wykonany test na HPV i tak sobie pomyślałam, że może od razu przy odbiorze wyników wycinków zrobię ten test na HPV ( u mojego ginekologa 140 zł) ale będę miała wtedy 3 dzień okresu i się zastanawiam czy ten test w ogóle wtedy robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazja83
test na hpv pobiera sie podobnie jak cytologie, tylko ze w moim przypadku jakos dluzej to trwalo. podczas okresu to raczej nie wskazane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_1983.25
Dzięki :), też tak myślałam, że to nie wskazane ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kira7
I jest 50 strona,ale moje kochane Trojeczki sie rozpisaly:)))dodam i ja ,jak otrzymalam wynikIII to tez od razu postanowilam o siebie zadbac,ale takie proste to nie bylo.Jednak wynik za wynikiem i nic lepiej zmusil do rzucenia papieroskow(u mnie to juz prawie 2 latka ijestem bardzo z tego zadowolona) i zdrowszego odzywiania sie.Jestem tego zdania ze to napewno nam nie zaszkodzi.Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Dziewczyny kurcze chyba przesadziłam :-( Niby można chodzić ale chyba za dużo i jeździłam samochodem. Jest dopiero trzeci dzień a mnie brzuch rozbolał i trochę krwawie. Czy to już ten strupek się odrywa czy co? To prawidłowe? Do tej pory była tylko wodnisto brunatnma wydzielina czasem troszkę pomarańczowa. Jak było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Kurcze nikogo nie ma? Wszyscy sobie poszli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kira7
Iskierka,nei martw sie ,mi tez zdazylo sie ze mialam plamienie(tylko ze ja tez przesadzalam od poczatku,dzwigalam i pracowalam,jakby nigdy nic).Dobrze ze sie nie skonczylo jakims krwotokiem.Uwazaj na siebie.A mi lekarz powiedzial,lezec i chodzic mozna,ale siedziec jak najmniej(nawet sie wtedy niewygodnie siedzialo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Dzięki kira. Ja też wzięłam się do roboty w ogródku. Niby lekkiej ale jednak.. :-( Jak wychodziłam ze szpitala powiedzieli, że można chodzić i nic więcej. Cholera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kira7
Ja tez panikowalam jak tylko kropelke zauwazylam,ale...wszystko bedzie dobrze.Za pare dni bedziesz miala lekkie krwawienie.Z pierwsza miesiaczka wszystko wroci do norma.Ja ide w poniedzialek do Gina na cytologie,az sie boje co to dalej bedzie,hmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Będzie dobrze. W końcu musi być. Napisz potem jak było. Wiem, że to nieprzyjemne. Mnie tez to czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kira7
Wiesz kontrola jak kazda ale chce miec juz ta II i spokojne wakacje,udany urlop i spokuj.Wiecznie mysle bedzie dobrze czy nie,a to wykonczyc czlowieka moze psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Bedzie II nie martw sie. Ja tez licze na spokojne wakacje i "dwójkę" na koniec :-) a może nawet 1 ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×