Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JoannaJ

Termin marzec2005

Polecane posty

Gość pozdrawiam
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! mialam pisac i Alex sie obudzil.....no nic odezwe sie potem... Dorota Jagoda co myslicie o czacie?? moze wieczorem w poniedzialek? po 21?? narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ania i co udalo sie zalatwic wizyte u gina?wiesz juz kiedy maz wraca dokladnie? witaj w klubie niecierpiacych prasowac:P Jagoda, ciesze sie ze strona ci sie przydala, no a pora na pisanie rzeczywisice niezla.o tej porze to Alex sie budzi i przenosze go do naszego lozka....ale na siedzenie przed komputerem chyba nie mialabym sily choc kto wie;) gdybym wczesniej sie zdrzemnela;) a to mleko sojowe jak Marcel przyjmuje?chce je pic? ono chyba nie ma zbyt dobrego smaku, tak mowila mi lekarka.moze z powodu tego ze odstawilas mleczne rzeczy Marcel ma ladniejsza skore? to bardzo prawdopodobne.no i dobrze, ze nie ma alergii na soje bo ona czesto idzie w parze z alergia na bialko krowie.pewnie jeszcze wszystko przed toba, tropienie tego, co powoduje ze policzki sie zaczerwieniaja.mi to troche zajelo a w sumie po jakims czasie samo przeszlo, ja podejrzewalam wszystko i po kolei eliminowalam z mojej czarnej listy ewentualny alergen.tyle ze od 6 miesiecy z policzkami jest ok. Dorota hop hop!!:) Alex spi, poszlismy na polgodzinny spacer bo u nas zrobilo sie mrozno, to znaczy temp. jest w okolicy zera stopni.Alexowi zmarzl nosek, choc tylko on mu wystawal spod tego spiwora.pod domem pozwolilam Alexowi troche postac na dworze samemu, dwa razy zaliczyl siad na pupie:) ale podoobalo mu sie. Ania masz racje, teraz to dopiero jest roboty, nie dosc ze Alex wszedzie jest o wiele szybciej niz jak chodzil na kolanach to dodatkwow trzeba uwazac bo zdarzaja mu sie potkniecia i upadki.a nie zawsze upadnie na pupe niestety.Alex rozwala klocki po calym mieszkaniu i potem niestety sam sie o nie potyka. a huggies tez kupilam, juz pisalam ze jak bylismy w polsce to sie zdecydowalam i cala paczka podarowalam innemu dziecku bo Alex dostal wysypki od tych gumek kolo brzucha.nie bylam zadowolona. u Alex sprawdzaja sie 4 bo jak on teraz chodzi to one sa na tyle male ze miedzy nogami mu nie przeszkadzaja.te 4+ siegaly mu dosc wysoko ale to bylo jakis czas temu. jak skonczy mi sie zapas 4 to tez kupie juz wieksze. no to tyle, moj skarb znow sie obudzil, pospal pol godzny wiec dzis chyba szybko padnie!papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota30
hej! mi pasuje w poniedzialek o 21 a wam?u nas znowu nastepny zabek wyskoczyl z niespodzianka jak zwykle...no i nieraz julian stoi troche sam ale to na tyle nic wiecej nowego chodzic dalej nie przepada chyba ze sam za samochodem.pogoda u nas 0 st takze niezazdrozszcze tych minusowych brr na sama mysl.my nawet nie musimy kombinezonu zakladac ale to dobrze bo julian nie cierpi sie ubierac grubo zreszta tak jak ja tez.Jagoda moja piersza coreczka tez pila mleko sojowe ktore zreszta b.lubila i zaczela go tez pic w podobnym wieku co marcelek bo miala tez skaze bialkowa i wtedy od razu minely klopoty z alergia miala tez czerwone policzki ale wszystko bylo dobrze tylko jak trzymalismy diete tylko wystarczylo jak zjadla np. pol jajka niespodzianki do wszystko wracalo i pila to mleko do 2,5 lat potem tez miala na nie alergie i przeszlam na kozie ktore tez pila fffwiecie jakie jest ochydne i jak smiesdzi jak koza brr a ona pila z checia ale po 2 miesiacach policzki tez byly czewwone i odstawilam .wtedy do trzech lat nie dawalam zadnego mleka a potem kupywalam juz krowie ale bardzo chude i nie codziennioe i to byl blad bo nietrzymalam tej diety i miala do 8lat uczulenie dlatego jagoda muwie ci jak bedziesz niecierpliwa tak jak ja to uczulenie dluzej jest .w duzo przypadkach jesli sie naprawde trzyma diety to wszystko znika do dwoch lat.ja zrobilam blad i przestrzegam innych a sluchalam sie babci i mamy ktore mowily jak mozesz niedawac mleeka dziecko musi pic codziennie.to nieprawda im mniejsze tym lepiej bo niezna tego nawyku i mozna je zastapic czym innym.no nic koncze bo pozno pozdrawiam wszystkich pa! www.julian.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!!!! No to ja bede o 21!! mam nadzieje, ze Alex zasnie bez trudu:) Dorota gratulujemy Julkowi nowego zabka !!! Alex wlasnie chodzi sobie po domu wiec jedno oko na klawiature a drugie na niego....ciezko nad nim zapanowac, wszedzie go pelno i to w takim tempie ze raczkowanie sie moze schowac;) dziewcyzny, wspanialy widok jak on tak sobie sam chodzi, rzuca sobie pilke i za nia chodzi, schyla sie i wstaje....nie moge uwierzyc ze to juz taki duzy chlopczyk.....a rok temu nie bylam sobie w stanie wyobrazic jak moze wygladac.... Alex spal dzis 50 minut...jedyna drzemka....no zobaczymy jak wytrzyma do wieczora!! no to narazie;) pozdrawiam!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda19751501
Hello!!! Metka to mój Marcel pobił jednak Twojego malego bo spał raptem 35 minut ale padł teraz więc dziewczyny ja chętnie będe na czacie ale niestety dopiero ok 22-iej bo skoro on teraz śpi to nie ma szans aby spał o 21-ej.O 21-ej to dopiero je i go kąpię.Napiszcie na jakim czacie będziecie i w jakim pokoju to postaram się was znaleźć ewentualnie dajcie numer gg to bede pytać gdzie jesteście. pozdrawiam jadwiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem;) Jagoda, Alex zasnal o 19 ale ciezko bylo zeby wytrzymal.Jak maz wrocil z pracy to sie z malym bawil ale i tak Alex byl zmeczony.o 19 zasnal i nawet nie wstal w lozeczku co sie nie zdarza czesto. maz mi zamieszal bo podpowiedzial, ze na gadu gadu mozna zrobic konferencje, sprawdzilismy ale niestety sie nie da.Mozna to zrobic na tlenie ale nie wiem czy uzywacie takiego komunikatora. ja myslalam ze pogadamy tutaj, na naszym topiku, moze sie uda, choc trzeba sie logowac i co chwile odzwiezac strone. moj maz mowi ze mozemy sobie zrobic czata gdzie np. na onecie, prywatnego wtedy mozemy sobie spokojnie gadac ale ja sie przyznaje, ze nie bardzo wiem jak....moze to zrobic osoba ktora ma e-mail na onecie....jak mowie, maz mi zamieszal wlasnie;) zobaczymy jak nam pojdzie tak ze Jagoda odezwij sie jak Marcel zasnie ;) no a ja jestem, tyle ze usypam jeszcze mojego meza;)narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota30
hej ja jestem tez !co prawda julian jeszcze usypia ale mam nadzieje ze zaraz usnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota30
hej a ja czekalam i nie zmienialam strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota30
dzis chodzil tez z checia ale mniej niz wczoraj ale widac ze sprawia mu to radosc i sam chce w sumie to alexs pierwsze kroki tez chyba stawial sporo wczesniej zanim zaczal tak plynnie chodzic jak teraz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz gratulacje dla Julka za odwage tak, zanim Alex zaczal pewnie chodzic to przechodzil 4 kroki i siadal na pupe, trwalo to calkiem dlugo, od 11 grudnia az do teraz w sumie, w sumie tylko zwiekszal ilosc krokow az do moemntu ze puscil sie i poszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Julek pewnie niedlugo tez zacznie tak biegac....Dorota to w sumie nic dobrego;) ;) hihi ale to znasz jak Sara byla taka mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota30
no dzieki w sumie to byla naprawde niespodzianka dla nas bo jeszcze do piatku nie chcial chodzic i przypadkowo niby to wyniklo ze postawilam go na podloge i poscilam a on poszedl do przodu i sobie to uswiadomil i zaczal strasznie sie cieszyc i smiac mielismy taki ubaw a wszystko dzialo sie tak ze naprawde nikt nie myslal o nagrywaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota30
w sumie z sar nie mialam zadnych problemow bo ona poszla pozno juz ci mowilam jak miala 15miesiecy ale za to pewnie i od razu umiala dobrze chodzic i nic sie nie stalo nigdy a widze ze tu bede miala inne doswiadczenia no i julek jest maly lobuziak nawet jak sie na niego podnosi ton to nie reaguje a sarah bala sie tego i plakala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota30
metka i co myslisz o tym filmie siostry bo chyba jest dobry co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Alex tak samo, zamiast jakos zareagowac na slowa \"nie wolno ruszac\" to on sie smieje i dalej robi swoje, a jak go odstawie to spowrotem idzie w to zakazane miejsce do tego wie, ze nie wolno walic w klatke krolikowi i robi to specjalnie, wczesniej popatrzy czy widze za co sie zabiera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota30
no a u mnie julian ciagle wzuca dla spidy cale siano i na nia tez dobrze ze jeszcze nie umie do niej reka dostac .jak ja mam ja na reku to szybko biegnie do niej i z calej sily chce ja ciagnac za wlosy raz wyrwal cala gars i swinka nawet nie zaregowala ale teraz staram sie przy nim jej nie brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"siostry\" zapowiadaja sie calkiem niezle....ja chetnie zobacze:) a Dorota,mialam ci mowic, ogladalismy w sobote film-tylko dla ludzi o mocnych nerwach, chyba juz pislam ci tytul-\"creep\", po polsku \"lek\".....trzymal w napieciu i to na serio porzadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota30
na chwile mnie nie bedzie bo mam telefon wazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex tez przytula krolika i nawet czasami rano szybko Baks ucieka do klatki jak widzi ze z Alexem wchodzimy do kuchni robic sniadanie;) ale normalnie to nie mozna Alexa sposcic z oka, juz mial bliskie spotkanie z krolikiem i skonczylo sie to placzem niestety....ale nikt nie jest tak szybki we wchodzeniu pod stol jak Alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota30
hej jestem kiepsko idzie chyba duzo nie pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota30
he mi tez gg nie dziala bo wlasnie probuje od 5 min do ciebie napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota30
chyba juz nikt nie zajrzy to co umawiamy sie na jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota30
mnie juz denerwuje powoli ta powolnosc to chyba pogadamy jutro moze jutro bedzie wszystko lepiej szlo chyba sa jakies problemy w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×