Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość kkkkkkkkkk
dziewczyny ja juz sobie odpuscielam...wam tez to radze...to inaczej wyladujecie w psychiatryku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
Kika20 latwo Ci mowic...po takim czyms co spotkalo niektore dziewczyny na forum niechec do facetow jest w pelni uzasaniona...wierz mi...widzisz Ty masz faceta ktory jest dla Ciebie podpora a niektore z nas zostalyby same...wiec zrozum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
kika20 a masz juz brzuszek? chyba nie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
a jeszcze ostatnie pytanie. bo ja tam gdzie mam powiekszone te nad spojeniem lonowym miejsce to mam taka warstewke tluszczyku i jak troszke mocniej przycisne, tzn jak ogolnie przycisne to czuje zaraz twarde tez tak tam macie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
nie nie mam y pewnie jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
idz Ty do lekarza a wogole ile masz lat? ale bez sciemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
17. ale przez ubranie? ja teraz obawiam sie ze to jakas choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
pisalam z pania ginekolog. mowi ze to niemozliwe i mam okres. no i ze ona tez tak ma ze ma tam powiekszone a w ciazy nie jest. a zreszta. bede w ciazy to urodze. zycie mi sie zmieni, koniec z marzeniami ale trzeba walczyc a nie sie poddawac. co bedzie to bedzie. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
chodz modle sie aby to byly moje urojenia. zreszta jak mozeg byc w ciazy nie uprawiajac seksu? moja kolezanka opowiadala mi ze sie boi bo robila to z chlopakiem przez pare tygodni prawie codziennie i raz zakonczyl w srodku. spoznial jej sie okres ale dostala i jakos nie schizuje ze mimo to moze byc w ciazy. za duzo czytam. w koncu okres=brak ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 tydzien, brzucha nie mam, a jednak podczas USG widzialam jak malenstwo rusza raczkami, nozkami, slyszalam jak bije serduszko. Owszem okres w ciazy moze wystepowac, ale max do 3 miesiaczek, potem zanika, wiec jesli wystapi wiecej jak 3 miesiaczki to ciazy bankowo nie ma. Faldki? Jak sama napisalas masz 17 lat, jestes w wieku dorastania wiec moze po prostu nastapily zmiany. I nie rozsmieszaj mnie obawam i przed ciaza po \"peetingu\" (bo ciezko to tym mianem nazwac) przez ubranie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
wiec staje sie spokojniejsza bo ja miałam własnie 4 miesiaczke a teraz mam ten ciagnacy sluz wiec chyba nowy cykl sie zaczał licząc od miesiaczki wiec pewnie i moje usg było wporzadku po 8 tygodniach od niewypału tylko moja wyobraznia zamocno działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
kika20 a kiedy u Ciebie sie "to" dzialo..? a wyraznie bylo widoczne dziecko na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
kik20a a jak lekarz u Ciebie zdiagnozowal ciaze? brak okresu czy jakies badania? myslisz ze jak ja robilam 3 badania beta hcg i wyszly negatywnie to wszystko ze mna w porzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to" dzialo sie tyle razy ze nie wiem za ktorym razem doszlo do zaplodniania. Dziecko widoczne jest od 10 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
a co myslisz o moi przypadku? u mnie mija 14 tydzien a w tamtym tyg bylam u gin powiedzial ze nic nie ma ...moze sie pomylil...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
i do tego martwie sie tymi okresami...co 2 tygodnie...a badania krwi robilas czy po prostu nie dostalas okresu i okazalo sie ze jestes w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
ja robilam 3 badania beta hcg ale nadal sie boje...cos mi sie tam chyba rusza...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
a wktorym tygodniu robilas usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyno, ja zalecam opuscic forum i kierunek psycholog, bo rece opadaja jak sie czyta co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
czy to moze byc ciaza???????? ;-( znow mam te schizy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
widze ze dziewczy ny nadal nie odpuszczacie... ja juz nie wiem jak Wam to wytlumaczyc ze w ciaz nie jestescie... nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
dlaczego Ty tak twierdzisz....myslisz ze to jest dla mnie latwe...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
Taka Jak Wy wiem ze wariuje ale ja niie potrafie o tym przestac myslec...i cos tam na dole sie rusza...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
kkkkkkkkk po prostu chodzilo Jej ze sama obecnosc na forum Ci nie pomoze, bo poprosyu przestalas racjonalnie myslec i zadne argumenty do Ciebie nie trafiaja! To juz powazniejszy problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
za wczesnie zeby sie ruszalo!!!!!!!!! Tyle razy juz Ci mowilam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
wiem ze te wszystkie badania wizyty u ginekologow itp nic nie wykazaly ale ja bym sie uspokoila gdyby to wszystko minelo...;-( dziewczyny zrozumcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
taki drętwienie tam na dole...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
ALE TO PRZEZ TO ZE MYSLISZ O TYM!!! Wmowilas sobie te wszystkie rzeczy!! To wszystko sie uspokoji jesli Ty sie uspokoisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×