Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość TakaJakWy
a to wcale nie czuje sie tam na dole jesli chodzi o scislosc... Poza tym, jedno badanie mogloby sie mylic ale nie tyle co Ty zrobilas!! Przestan panikowac i pomysl logicznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
wiem ze to niemadre co pisze ale uspokoilabym sie po tych wszystkich badaniach itp gdyby to wszystko minelo...;-( no a niby gdzie nsie czuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
po pierwsze odczuwa sie to w ok 20 tyg ciazy, kiedy to plod jest mniej wiecej na wysokosci pepka i wlasciwie to mozna to porownac z gazami jelitowymi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
nic sie wczesniej nie czuje? kure ja chyba sie na dobre uspokoje jak mi brzuch nie urosnie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
nie ma takiej mozliwosci!!! serio! a takie porzadne ruchy to sie odczuwa jeszcze pozniej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
musze Wam zaufac i przestac sie zadreczac. skoro nie ufam swojej psychice to chociaz w Was nadzieja :) nie myslmy tyle o tym i wiecej nie czytajmy o ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
ja dzis bardzo malo na ten temat myslalam i jakby nawet dolegliwosci przeszly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
kkkkkkkkk: Tobie sie chociaz brzuch nie powieksza tak jak mi :/ ale musze byc dobrej mysli i mowic sobie: to przez twoje urojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
ja juz nie buszuje po necie w poszukiwaniu informacji...jedynie zagladam na kafeterie...dziewczyny na moim miejscu bylybyscie spokojne? tak szczerze...robilam 3 badania beta hcg i 4 wizyty u gin nie wspominajac juz o 10 testach i 4 razzy mialam okres ale taki co 2 tyg ..;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
Taka Jaj Wy no widzisz nie myslisz i wszystko przechodzi...;-) nie to co mi..;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
a ja znow dzis sporo o tym myslałam wszystkie za i przeciw i dlatego kupiłam test ciązowy i zrobiłam ale po południu ale mysle ze po tylu tygodniach to juz nie ma znaczenia i nedatywny wiec musze sie jakos pozbierac bo masa testów usg i miesiaczki wic musze w koncu uwierzyc ze wszystko jest dobrze ale naprawde mozna z tego zgłupiec jak zrobiłam test odczytałam go i wiecie zamiast wywalic to ja co jakis czas spogladałam na niego i po jakiejs godzinie nawet zaczynałam widziec cos w rodzaju drugiej kreski im wiecej sie przygladałam tym bardziej ja widziałam az wreszcie mówie sobie do jasnej cholery musze sie uspokoic i juz tej kreski nie widziałam wic to jednak jest cos w psychice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
naprawde nie masz sie co martwic. jakby ktos Ci napisal ze robil tyle badan to bys odpisala tak jak ja Tobie. a okres co 2 tygodni nie swiadczy o ciazy. ja sie sporo o ciazy naczytalam ale czegos takiego nie opisywali. tyle ze w zwiazku z tym okresem musisz najlepiej skonsultowac sie z lekarzem, ale nie ma to nic wspolnego z ciaza. Ja mialam 3 okresy, minimalnie mniej obfite i dzien krotsze niz przed tamtym zajsciem, "stosunek"przez ubranie moje i chlopaka, no i dwa negatywne testy. byloby ok gdyby nie krotszy okres i powiekszajacy sie lekko brzuch, glownie nad spojeniem lonowym ;/ ale Ty sie nie martw. nie masz czym, naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
to prawda, psycjika lubi platac figle. ja teraz tez tylko tu zagladam, bo niektorzy to potrafia rozne rzeczy wypisywac. ja zaczelam panikowac jak sie naczytalam ze w ciazy mozna miec okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
ja to samo wyczytałam a potem ze testy sie myla a jak ktos napisał ze 8 tygodni po wpadce na usg moze byc ciaza jeszcze niewidoczna to wpadłam w szał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
ja tak samo milam z testemi..nie wywalilam go i ciagle sie na nie gapilam az widzialm ta druga kreske..;-( dziewczyny nam chyba narawde potrzebny jest psycholog ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
no mi sie wydaje ze wiekszosc to troche przesadza z tym okresem normalnym podczas ciazy. jak ja z mama o tym rozmawialam to powiedziala ze jedynie plamienia, co trzeba tez konsultowac z lekarzem bo moze to swiadczyc o poronieniu. no i znowu gdzies wyczytalamz e jak miesiaczka trwa minimum 3 dni z bolami brzucha jak predzej wystepowaly to jest normalny okres. czasem juz nie wiem co mam myslec. ale chyba nie mam sie czego bac mimo tych powiekszen???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
a ja jeden test mam do dzis bo wyczytalam w necie ze jedna kobieta wyrzucila do smieci test ktory byl negatywny i jak po 11 dniach poszla palic smieci to zobaczyla druga kreske i byla w ciazy haha:D to trzeba miec z glowa. a wszystko to ten internet. czasem dobra rzecz ale moze doprowadzic do obledu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
tak chyba naprawde trzeba na jajas terapie sie udac a co do mieiaczek to ja np. teraz miałam tak we wtorek z rana dostałam najpier tylko plamki od południa zaczeło leciec sroda i czwartek leciało duzo i w piatek do południa a potem i w sobotem minimalnie a w niedziele troche brazowo i koniec ja zawsze przd okresem mam ból piersi staja sie twarde i obolałe a szczególnie tylko jedna i zawsze kilka dni wczesniej wiem ze bede miała okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
moze to powiekszenie to Ci sie tylko tak wydaje?????????? moze przytylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
mnie sie nic nie powieksza nic mi nie dolega prócz ruchów w brzuchu ale ja sie odchudzam i pewnie to reakcja jelit jest bo jak zjem wiecej to sie nasila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
no to mi sie wydaje ze taka jest wlasnie normalna miesiaczka. jak myslicie, ja mam sie czego obawiac tak jak wczesniej pisalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
no ja mialm normalne te okresy...moze ten ostatni troche krotszy...ale co 2 tyg ;-( do lekarza juz nie ide bo bylam u 4 i mowilam im o tym zaden nic nie poradzil nawet luteina nie zadzilala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
na 100% jest powiekszone a przytc nie przytylam raczej bo jem 2 posilki dziennie z reguly...nie wiem czy to mozliwe ze w ciazy urojnej nawet brzuch rosnie? bo ja chyba moge ta ciaze wykluczyc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
epsonka Ty idz do lekarza !!!!!! ginekologa chociaz raz!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
no wiem ze musze isc, ale nie z ciaza raczej bo przez ubranie to chyba nic wetrzec sie nie moglo ani ja nic nie przenioslam, zreszta bym widziala...mialam wilgotne ubranie i bielizne ale kazdy twierdzi ze to moj sluz a nasienia chlopaka nie da sie wetrzec przez bielizne i ubranie obojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
a to Twoje zaplodnienie jest niemozliwe bez sensu troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
no to dobrze, tylko te powiekszenia. jak dostane normalnie okres w przyszlym tygodniu to juz z ta obsesja skoncze, bo kazdy mi mowi ze w ciazy byc nie moge. obym tlko dostala okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
wiecie co a ja miałam juz od wpadki 4 okresy własnie jestem po tym 4 okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
a w 4 miesiacu pdejrzewam ze brzuszek bym miala twardy i widoczny a mam miekki i sa to takie waleczki raczej no i moge normalnie wciagnac i w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
a dlaczego mialsbys nie dostac jak mials juz 3 w terminie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×