Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość epsonka
dziekuje. a to ze jest lepiej to wlasnie dzieki Wam. sluzu jakos dziwnie juz nie ma a od rana do tej pory byl, no ale jak juz bede miala 5 okres to juz bedzie w 100% dobrze. zreszta z pewnoscia teraz juz jest ok. dam rade. zawsze sobie tlumacze ze nie moglam zajsc w ciaze bo jesli by mial wytrysk to najpierw to musialoby sie przedostac przez jego bielzne i spodenki, pozniej moje spodnie i bielizne. a jesli cos bym na spodniach miala to bym pewnie zauwazyla wiec mysle ze nic nie przenioslam. poza tym tyle warstw...to juz bym miala tylko wydzieline ale pewnie z obumarlymi plemnikami. jeszcze czasem mam dziwne mysli ze mam brzuch taki jak w ciazy, albo jak zjem ze jest duzy, czy jak go wypchne. ale naprawde jesl o wiele lepiej. jeszcze troszke czasu minie zanim wyjde z tego calkowicie ale jestem na dobrej drodze.po prostu trzeba te wszystkie mysli z siebie wyrzucic...nie wiem jakie byly innych sytuacje ale wiem ze moja byla strasznie glupia i bezpieczna. tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
gratuluje ze sie pozbierałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
no ja sie bardzo z tego ciesze. chociaz na pewno jeszcze zlapie jakis gorszy dzien. a za was trzymam kciuki tez dacie rade. macie okres, testy negatywne wiec jest ok :) trzymajcie sie i sporobojcie zapomniec choc to nie jest latwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia1965
do anik... Pzeczytaj sobie o mnie parę stron wcześniej jak opowiadałam o sobie i niekorym osobom tłumaczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
to chyba nigdy sie nie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
dlaczego nie mam miesiaczki co oznacza ta brazowa jednodniowa wydzielina i ten bol piersi od kilku dni przeciez tak jak mowiliscie ze nie jestem w ciazy bo usg robiłam miałam 4 miesiaczki testy negatywne a jednk cos sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
wiesz jakie ja mam pojecie na ten temat...ale masz okres, robilas usg jak piszesz, test wiec jest ok. nie martw sie bo to z pewnoscia tylko zaburzenia. ja tez mam inny okres niz wtedy a to pewnie jak inni pisali wynik stresu. proboj zapomniec. latwo napisac trudniej zrobic, wiem to po sobie ale naprawde to jedyne lekarstwo w naszym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
testy negatywne a zrobiłam ich mase a usg robiłam 8 tygodni po tym stounku i miałam 4 miesiaczki a teraz zcas na 5 i własnie tylko pokazał sie brazowy sluz i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik...
jolcia ale nie rozumiem po co mam czytac pare stron wczesniej o tobie??? To dobrze jesli komus pomagałasWiesz nie bardzo rozumiem o co ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
gdzies czytalam, moze to cos pomoze, o ile rzeczywiscie to prawda. mi sie wydaje ze mam brzuch jak w ciazy ;/ ale proboje sie uspokajac. a wiec: "jezeli chodzi o tak zwany "okres w ciazy" to jest to niemozliwe i nielogiczne -rozmawialam z moim ginekologiem o tym , i on powiedzial ze w ciąży mogą wystapic plamienia , czyli skąpe krwawienia (wystarczy wkładka lub 1podpaska) a normalny okres nie jest mozliwy , a kobiety majac plamienia w ciazy nazywaja je okresem , bo te plamienie wystepuje w dniach kiedy mialaby byc miesiaczka. plamienia zdarzaja sie bardzo rzadko i sa niebezpieczne dla matki i płodu PLAMIENIA jezeli juz wystepuja to najczesciej u wieloródek albo u kobiet którym zdarzało sie poronić WIĘC dziewczynki które sie przestraszyły ze okres w ciazy moze byc nie musza sie obawiac ! w ciązy są plamienia , wystepują bardzo rzadko i wtedy nie ma tych bolesci brzucha jak podczas miesiaczki !!!!!!!!!!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
zdania sa podzielone jak na kazdy temat co ma byc to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik...
Epsonka jezeli chodzi o te krwawienia w ciązy to ja tez czytałam to co ty napisałaś. Czytałam wiele opini lekarzy i są własnie takie. A jezeli kobieta uparcie twierdzi ze miała w ciązy takie samo krwawienie jak okres to ona ma po prostu zawsze mniej obfite miesiaczki i ciezko to odroznic. Nie da sie tez jednozncznie stwierdzic i porównac z kims czy ktos ma mniej obfite czy bardziej dlatego takie z tym zamieszanie. Ja mam kolezanke która przez cały okres zuzywa ok6 podpasek. Mi to ledwo wystarczy na 2 dzien bo wtedy sie ze mnie leje za to 5 dnia mam juz tylko plamienia. Załoze sie ze ta kolezanka gdyby miała plamienia w ciązy to nie odrózniłaby tego od miesiączki i potem tez by twierdziła ze miała normalny okres w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
to czyli jak ja mam mniej obfity i krotszy a nie przypomina plamien to jest normalny okres. tak z tego wnioskuje. bo niektorzy to naprawde czasem takie glupoty wypisuja ze przez 6 miesiecy normalny okres. poza tym ostatnio moja kol okres miala 3 dni, a w ciazy nie jest i nie byla...zreszta ja bym byla w 5 miesiacu gdzies za tydzien :D no a brzuch mam wiekszy choc malojem, tzn caly dzien nie jem, dopiero nawpycham sie obiadu i jest wiekszy a jak wypchne to calkiem. ale ogolnie to miekki i jak siedze to waleczki wiec jestem dobrej mysli :) a brzuch nie boli, pewnie tez to bylo przez te urojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
poza tym mysle ze piersi bym juz spore miala a sa takie same...tak jak pisalam ze coraz bardziej sie przekonuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik...
epsonka jakbys była w 5 miesiącu to nie miałabys watpliwosci bo bys miała wyrazny i twardy brzuszek.Hej czy ty przypadkiem miałas juz o tym nie myslec?! Znowu zaczynasz analizowac? Jak nie przestaniesz to cie zbije przez monitor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
tak, wiem, wiem :) tylko nie wiem czemu ten brzuch dziwny... ale jest miekki i moge wciagnac. wiec chyba ok, poza tym mam sluz ktory wskazuje na dni plodne wiec to chyba tez ciaze wyklucza. teraz ide cieszyc sie rozpoczynajacym sie weekendem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
no i jeszcze dodam ze czytalam ze kobiety bedace w ciazy brzuchy maja miekkie. wiec ja juz sie gubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
i dzis jakbym miala wiecej sliny w ustach ale musze sie opamietac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik...
Ja dotykałam brzucha mojej kolezanki z pracy która była w ciązy i uwierz ze był bardzo twardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja_ldz
Dobra dziewczyny, czytałam wasze posty, dużo się dowiedziałam, ale wolałabym usłyszeć to dla pewności. Otóż: Jakieś trzy tygodnie temu uprawiałam sex z moim chłopakiem (był to stosunek przerywany). Nie biorę tabletek antykoncepcyjnych, normalnie używamy prezerwatyw, to była \"chwila zapomnienia\" po prostu. W każdym razie okres miałam dostać 23 września. Bałam się. Kupiłam test ciążowy i zrobiłam go 24 września (negatywny). Chwile po zrobieniu testu zaczął mnie boleć brzuch i dostałam okres (mam nadzieje, że to nie było tzw. lekkie krwawienie podczas ciąży..). Miesiączkę miałam normalnie- 6 dni. Pod koniec miesiączki zaczęłam mieć dziwne objawy, otóż odechciało mi się jeść i miałam okropne mdłości. Nigdy czegoś takiego nie miałam. Dwa razy zwymiotowałam, a później mnie tylko mdliło. Czasami całe dnie, a czasami tylko w poszczególne godziny. Odrzucało mnie całkowicie od jedzenia. Uwrażliwiłam się na zapachy i smaki. Stwierdziłam, że zrobię drugi test, który również był negatywny. Ale mimo to, nie uspokoiłam się. Nadal mam lekkie mdłości i wstręt do jedzenia. Boli mnie trochę podbrzusze, mam wzdęcia, czasem biegunki. W poniedziałek zamierzam iść do lekarza, ale chciałabym wiedzieć co Wy sądzicie o tych objawach. Wg Was jest możliwe abym była w ciąży. P.S nie powiem, żebym chciała być, ponieważ mam 18, więc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja_ldz
chciałabym podkreślić, że mój facet jest pewny, iż "zdążył wyjąć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
wiesz bardzo łatwo sobie cos wmówic sama wiem to po sobie a tak naprawde nikt nam nie pomoze tu potrzebny jest poprostu czas on najlepiej pokaze wszystko co jak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
a ja dzis mialam strasznie duzy brzuch, podbrzusze i w ogole... ale mysle ze to moze miec zwiazek z owulacja, bo byl to 17 dzien cyklu, a liczac tak okolo od tego okesu co bedzie jest 15 dni wiec to mozliwe... ale wazne ze jest miekki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
i ciagle mam tej sliny w ustach wiecej a kiedys jak czytalam to to tez do objawow nalezalo. ale staram sie myslec pozytywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
no i podbrzusze nadal powiekszone. wmawiam sobie ze to owulacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
a ja dostałam 5 juz miesiaczke wiec mysle ze wszystko jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
a ja mam torbiela...gin tak powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
no widzisz i nie ma ciązy wszystko jest pod tym wzgledem dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkkkkkkkkk I widzisz? A jak kazdy mowil to sluchac nie chcialas ze to nie ciaza. Przykra wiadomosc, ale z torbielem chyba da sie cos zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×