Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość jolcia65
nie ogladajcie tych zdjęć to jakiś debil, tylko nadaje się to do prokuratury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
co to wogole jest????????????? chyba nie na temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
kkkkkkkkk wybór nalezy do ciebie jesli koleja wizyta ma cie uspokoic to tak jak ci pisałam wczesniej nawalaj do lekarza i bedziesz spokojna juz raz nareszcie a jak sie uspokoisz to i miesiaczki i wszystko sie ureguluje zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
a mało tu debili i psychopatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
wlasnie JA TAK SAMO ma racje...to nie jest latwo...Ty chociaz masz reguralna miesiaczke...a ja wiem ze mi cos jednak jest....;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik...
do duuka. Uwazaj bo mozna wysledzic cie po numerze ip i podac do sadu za cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
jejku sama nie wiem...;-( a w ktorym tyg u ciebie bylo cos widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
kkkkkkkkkk stres nerwy potrafia zrobic wiele pamietaj wiem cos o tyma miesiaczka moze wogóle sie zatrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
DUUKA ten link jest bez sensu...daruj sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
JA TAK SAMO a Ty robilas kiedys test z krwi????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
ale pajac mysli ze trafił na takich samych durni jakim sam jest a tu sie pomylił mysli ze ktos bedzie mu pomagał niech sie pałuje kretyn jeden a pozatym srogo moze za to zapłacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
kkkkkkkkkkkkk ja nie robiłam ani razu testu z krwi tak jak pisałam zrobiłam mase testów z apteki byłam u 2 lekarzy i robiłam usg wiec spokojnie ty robiłam test krw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
a jak bylas w ciazy z pierwszym dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
cos mi sie tam rusza...jest to mozliwe...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
;-( a Wy wiecie cokolwiek o testach z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
a ja tylko 2 z apteki... ok Ania:) no ja wciagnac moge lecz nie zawsze do konca, ale predzej tez tak bylo. czasem jak mocniej dotkne to jest twardszy no ale to tez chyba normalne bo pod cialem sa przeciez narzady....dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
a te burczenia mowicie tez macie? i to mze byc od tego ze przez pare msc sie stresowalam? no to dobrze... bo zreszta piersi bym wieksze juz miala a sa normalne. tylko mam takie zylki ale czytalam ze to niekoniecznie ciaza no i redzej tez je mialam tylko w innych miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
kkkkkkkkkkk ja juz nie pamietam jak było w pierwszej ciazy to było 10 lat temu pamietam tylko ze nie dostałam miesiaczki i zrobiłam test z apteki i odrazu pokazał ciaze dziewczyny odpuscie sobie tak jak ja przestancie o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
ja jeszcze mam tak ze jak nabiore sporo powietrza i do tego wypchne brzuch to wtedy wygladam jak w ciazy hehe ale mam nadzieje ze to tez naturalne jak i tamte burczenia i stwardnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
dziewczyny myslicie ze 15 tygodni po byloby cos widac...?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
a ja dzis mialam juz takie pozostalosci po okresie i brzuch mnie boli jak podczas okresu tzn minimalnie boli. mama mowi ze jeszcze po okresie moze tak byc...no nie wiem, trzeba byc dobrej mysli....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
esponka jest dobrze nie zamartwiaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
kkkkkkkkk nie wydziwiaj juz ty nie jestes w ciązy jak ci to przetłumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
dziewczyny musimy byc silne i nie mozemy sie dac zwariowac własnym myślom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
no dziekuje :) zawsze jak mam dziwne mysli to sobie tlumacze ze to niemozliwe bo oboje ubrani i mam okresy-fakt krotsze i troszke mniej obfite ale sa. no i te dwa testy negatywne. i sobie przypominam wlasnie te posty, ze KAZDY mi pisal ze to nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXXXXXXXXXXX
14:44 epsonka tak, wiem ze nie jestem gotowa i mam teraz chlopaka ktory to szanuje, nie jak poprzedni. tak jak pisalam ze postaram dac sobie i innym z tym wszystkim spokoj. dziekuje za to ze co niektorzy otworzyli mi oczy 17:12 do esponka NIe pisz, ze dziekujesz ze ci ktos oczy otworzyl, bo minie pare dni i tu wrocisz wypisujac dalej te swoje chore urojenia. Na palcach bym nie zliczyla ile razy pisalas komus ze dziekujesz i ze sie nie bedziesz przejmowac, ze czekasz do 4 okresu i dajesz sobie spokoj i co? 4 okres wystapil aty dalej swoje. 17:33 epsonka no wlasnie wystapil i dalam spokoj jesli nie zauwazylas 17:34 epsonka wiec bez obaw, bede tu zagladac ale nie wypisywac. po prostu kiedy znowu najda mnie glupie mysli przeczytam sobie to wszystko i bedzie ok. no i slyszalam ze jak w miesiaczce sa skrzepy to wszystko ok. juz znikam JAK WIDAC NAWET SLOWNA OSOBA NIE JESTES, MIALABYM DOI CIEBIE BRAK ZAUFANIA ZNAJAC CIE NA ZYWO, GDYBYS W JAKIS SPOSOB MNIE ZAWIODLA, TAK JAK TU. RAZ PIERDOLISZ TAK, RAZ INACZEJ. WEEZ ZAL!!!! WAS WSZYSTKICH CHORYCH PSYCHICZNIE TEZ MI SZKODA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
xxxxxxxxxxxxxxxx czego Ty wogole tu szukasz? "przyszlas" obrazac innych? nawet nie wiesz jakie to jest dla niektorych trudne jak nie rozmiesz to daj sobie spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
kkkkkkkkkk nie przejmuj sie kto co zechce to napisze mam nadzieje ze wyjdziesz z tego bo wszystko jest wporzadku musisz tylko walczyc z tym i ciagle powtarzac sobie ze nic mi nie jest zobaczysz to pomaga ""nie sztuką jest oceniac i potepiac sztuka jest zrozumiec i starac sie pomóc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
zal to Ciebie xxxxxxx nie martw sie kkkkk u Ciebie jest jak najbardziej wszystko w porzadku. a te moje lekkie bole brzucha to chyba tez nic takiego? moze to tez wynik mojego myslenia. Dziewczyny, bedzie dobrze, musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
dokładnie nie innej obcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×