Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość kkkkkkkkkk
widze ze epsonka i pare innych dziwczyn dalo juz sobie rade ze swoja psychika i nie zasmiecaja juz forum....teraz kolej na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
gdyby to wszystko minelo...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
kkkkkkkkkkk posłuchaj własnie dlatego ze siebie obserwujesz to widzisz to wszystko dziewczyno weź sie w garszc musisz sobie powtarzac ze nic ci nie jest wiesz ja jak mnie głowa bolała to wmówiłam sobie tetniaka mózgu straszny b ól głowy do tego osłabniecia dretwienie głowy wiesz to był koszmar a co mi sie potem działo ja miałam juz wszyskie objawy tej choroby i do szło do tego ze juz z chodzeniem miałam problemy a wyniki miałam jak u konia dopiero jak zrobiłam tomografie i lekarz powiedział mi ze tam nic nie ma i ze to wszystko to podłoze nerwowe nie mogłam w to uwierzyc ale wyladowałam u psychiatry bo juz nic nie dałam rady robic a chodzenie sprawiało mi ogromny problem wszystko mi sie trzesło i zobacz 2 miesiace pobrałam leki i wszystko wróciło do normy ale i duzo pracy kosztowało mnie samą musiałm sama sobie to wybic z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
naprawde bylas w takim stanie? a jak wyglada wizyta u psychiatry? ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia65
u psychiatry nie musisz płacic a wizyta wygłada tak jak u innych lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
tak byłam w takim stanie ze sama w domu nie zostawałam bo bałam sie ze cos mi sie zrobi bałam sie gdziekolwiek isc a wizyta nic strasznego poprostu powiedziałam wszystko co i jak opowiedziałam pokoleii i nie martw sie to lekarz jak kazdy inny a co do kosztu to teraz nie wiem bo to było w 99 roku wtedy płaciłam jak juz dłuzej chodziłam po 20 zł ale ceny naprawde nie znam jaka jest teraz i zobaczysz ilu tam jest pacientów i ze to nie jest wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
ale ja sie tak boje ze to jest prawdziwa ciaza...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
ja juz kompletnie zrujnowalam swoj organizm...mam klopoty z psychika z zołądkiem z miesiaczka ....wogole do niczego sie nie nadaje,...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
a w ktorym tyg pojawia sie brzuszek? bo u mnie na razie nic nie widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
dlugo trwa taka wizyta u psychiatry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
dziewczyny...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
kkkkkkkkkkkkk to nie jest ciąza odpusc sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
jejku jak ja bym chciala zeby bylo tak jak dawniej...ale juz nigdy tak nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
JA TAK SAMO a co u Ciebie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
wiem...musze z tym skonczyc bo doprowadzi mnie to do obledu...o ile wlasciwie juz mnie nie doprowadzilo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
u mnie dobrze uspokoiłam sie czekam na miesiaczke i narazie nie mysle o tym i ciebie prosze o to samo musisz sie uspokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
ja nie weim czy mam na nia czekac ...wogole nie wiem co ma robic...dzis jeste takie male plamienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
ja slyszalam ze do 3 m-ca moze byc normalny okres...a pozniej palamienie...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anik....
Nie ma czegos takiego jak normalny okres w ciązy!!! Mogą byc plamienia ale nie okres!!! Tak mi lekarz powiedział. Dlaczego do Ciebie nic nie dociera!!! Nie jestes kurwa w zadnej ciązy. Całkiem ci odbiło. Idz do psychologa bo na forum nikt ci nic nie pomoze bo do ciebie nic nie dociera. Brzuch zaczyna byc widoczny w trzecim miesiącu ale to zależy od budowy ciała kobiety, moze wczesniej. Jeszcze raz powtarzam nie ma takiej mozliwosci zebys była w ciązy. Opamietaj sie bo robisz sobie krzywde. Ty naprawde jestes nienormalna. Jak mozna sie bac po tylu badaniach i wizytach u gin. Uwazasz sie za mądrzejsza od tych lekarzy??? Daj juz spokuj dziewczyno i zacznij działac a nie siedzisz i panikujesz. Mysle tu o szukaniu pomocy u specjalisty. Masz zamiar do konca zycia tak soedziec w necie i szukac objawów ciązy bo ktos cos napisze??? i Histeryzowac. Naprawde tego chcesz? jesli nie to rusz dupsko i idz do psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anik....
A z miesiączką ci sie wszystko pochrzaniło przez stres. Zobacz jak krzywdzisz swój organizm takim długotrwałym stresem, to sie odbija na zdrowiu, opamiataj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
juz mnie tu nie zobaczycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
brzuch w 3 miesiacu? no ja czytalam ze niektorym nawet pozniej, 5, 6 miesiac. a wlasnie co do tego brzucha: to jest naturalne ze jak lekko dotkniesz to miekki a jak mocniej to jest twardsze pod spodem? no i czy po jedzeniu jest troszke wiekszy czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
i te dziwne burczenie mam czesto ale juz mniej. jak staram sie nie myslec to wszystko jest jak najbardziej ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
na poprzedniej stronie zadalam pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
a kiedys cos takiego w necie znalazlam: po pierwsze ubranie nie jest barierą dla plemników jesli jest wilgotne od śluzu....bo właśnie przez ten śluz plemniki mogą dostac sie do pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
nie ja poprostu nie wiem ja stram sie nie myslec o tym chce jak najszybciej zapomniec czekam teraz na okres mam przed soba jeszcze 1,5 tygodnia i mam nadzieje ze go dostane i juz nigdy nie wróca te koszmarne myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik...
Ja juz nie mam do was siły. A uwazasz ze informacje w necie są takie rzetelne i wiarygodne!? Ja wole rozmawiac z lekarzem niz szukac czegos w necie. W necie kazdy moze napisac to co chce i podac sie zakogo chce niezalenie czy jest to forum czy info na jakiejs stronie. Epsonka tylko nie zaczynaj znowu sie bac. Przecierz miałas z tym skonczyc. Po jaką cholere znowu zaczynasz analizowac to wszystko. To chyba logiczne ze jak sie najesz to brzuch sie robi wiekszy bo masz tam jedzenie! W ciązy jest twardy i nie da sie go nacisnąć. Jak zaczniesz znowu wszystko analizowac i sie bac to cie znajde i wleje ci w dupsko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
brzuch jest w 3 miesiacu? a w 15 tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
dziewczyny powiedzcie czy powinnam isc do lekarza jeszcze raz? te miesiaczki dziwne i wogole...czy 4 lekarzy i 3 testy beta hcg mogly sie mylic?????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
anik nie wkurzaj sie na nas ja wiem ze to jest glupie i wogóle ale chyba po to tu jestesmy zeby sie wspierac ja poprostu pisze jak sobie z tym radze przeanalizowałam wszystko raz jeszcze i doszłam do wniosku ze nie moge sie tak zachowywac bo to jest chore a pozatym wiem czym to grozi juz raz to przerabiałam a co do wiadomosci w necie to masz racje jak sie człowiek naczyta to odrazu jest gorzej bo kazdy pisze co chce a jak sie jest w dole to bardziej sie to przysfaja i masz racje skoro ja 8 tyg. po tym ferelnym stosunku byałam na usg i lekarz powiedziała ze nie ma ciązy to powinnam odrazu w to uwierzyc a ja jak ta głupia zaczełam cztac w necie ze to usg zrobiłam zawczesnie ze komus tam nie wykryto ciązy w 8 tygodniu i to wystarczyło wpadłam w rozpacz i te miesiaczki w ciązy przeciez wiesz jak rózne wypowiedzi sa na ten temat i brak wiarygodnosci testów i do tego jestem sama z dzieckiem wiec stał sie koszmar ale potem mówie no nie az tylu pomyłek na raz nie moze byc a i do tego mam okres regularnie co 26 dni i po tym zajsciu miałam ich juz 4 i dlatego zaprzestałam myslec o tym wszystkim zajełąm sie dzieckiem praca i wiem ze jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×