Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

16:47 duszeq2 Mam pytanko... Czy beta daje sto procent pewności o ciąży lub jej braku? nawet milion procent..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja_ldz Nawet jesli zdazyl wyjac to przed wytryskiem wydostaje sie plyn, ktory rowniez zawiera plemniki, stosunek przerywany nie jest metoda zapobiegania przed ciaza. Dziwi mnie to, ze wspolzyjesz z chlopakiem, masz 18 lat, a tak nie wiele wiesz na ten temat. I nie pytaj o takie rzeczy na forum. Jest mozliwosc ze test nie wykryl(ale to naprawde niewielka) Jak dla mnie test ktory ma 99% pewnosci nie myli sie. Ale sa nieliczne przypadki twierdzace iz test ciazy nie pokazal. Ratuje cie jedyn ie wizyta u lekarza, ale jesli to mialo miejsce 3 tyg temu moze jeszcze nic nie zobaczyc. Wiec proponuje badanie krwi beta hcg. Nie ma pewniejszego sposobu(procz badania lekarskiego, ale to od 4 tyg ciazy raczej idzie wykryc, nie wczesniej. A w 5 tym juz widac elegancko) na wykrycie ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esponka a ty jak bedziesz tak dociekac w tym internecie i czytac cos co chwile to bedziesz coraz to wiecej objaw widziala. W 5 miesiacu brzuch kolezanko to bys juz miala naprawde spory! i napewno nie miekki. I jakim cudem rozmawialas ze swoim ginekologiem ktory mowil ci na temat plamienia czyli porzez wiekszosc kobiet nazywanego "okresu" w ciazy, skoro nawet sie nie zbadalas. Mialabys z glowy. w 5 miesiacu dzieciaczek jest juz naprtawde spory. juz w 12 tygodniu osiaga okolo 6 cm. i wodac go switnie podczas usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
ja u lekarza nie bylam. a tamto bylo chyba owulacja spowodowane, bo dzis strasznie bolal mnie brzuch gdzies 30 min a teraz tylko klucie jajnikow wiec to chyba owulacja. chociaz predzej okoloowulacyjnych bolow nie mialam. a tak to ok tylko te burczenia i jak sie najem lub wypchne brzuch to jest duzy ale pisano mi ze to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
poza tym ja nie odbylam stosunku, predzej pisalam jak to tam bylo. no ale niewazne. jedynie co mam te burczenia i sliny wiecej w ustach. a tamte bole to chyba owulacja. pozostaje mi czekac na kolejny okres :)mam nadzieje ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
epsonka ale Ty jestes za przeproszeniem glupia...ja tez wariowalam ale chociaz bylam u lekarza...a Ty nic nie nrobisz w tym kieunku...i ciagle piszesz ze bedzie ok i tak w kolko..bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
glupie to jest chodzenie w kolko po lekarzach. i co pojde i powiem ze zaszlam w ciaze przez ciuchy?lepiej nie. a urojenia mina same z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia1965
dziewczyny przestańcie już pisac na ten temat bo już nie idzie was czytać jedno i to samo zwłaszcza ESPONKA idz do dobrego psychologa bo ty z głowa masz nie w porządku , nie gniewaj sie że tak napisałam ale może to do ciebie dotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszona
heyy jestem tu nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszona
Heyy nie wiem co to ciaza urojona kiedys sie z tym zetknelam z jakims kolorowym czasopismie ale nie przeczytalam tego artykulu no i prosze .. dzis zaluje podzielcie sie swoja wiedza ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
no a ja juz jestem po 5 miesiaczce od tamtego czasu fakt ze sa one słabsze i któtsze ale tak widocznie powinno byc mam nadzieje ze ten koszmar sie skonczył wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, a ja w tym miesiącu prawie okresu nie miałam, tylko kilka kropelek krwi, masakra, mój organizm naprawdę wariuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
tak czasem organizm plata figle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
epsokna!!!!!!! ja chociaz bylam u lekarza...nie wazne ilu ich odwiedzilam ale bylam nie bylam takiem cykorem jak Ty...pierwszy raz poszlam miesiac po a ty CO????????? ILE CZEKASZ JUZ?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
WCALE NIE MUSISZ MOWIC ZE ZASZLAMS PRZEZ UBRANEI ...W SUMIE JAK JA BYM COS TAKIEGO USLYSZLA NA MIEJSCU LEKATRAZZ TO BYM, CHYBA PADLA ZE SMIECHU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
no wiec masz sama odpowiedz. lekarz nie pomoze. sama musze sobie poradzic. dzis rano wstalam to tak mi sie krecilo w glowie jakbym byla pijana i chwile niedobrze mi bylo...ale niedlugo okres powinien byc gdzies za 10 dni wiec bede czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
stwierdzilam ze jak duzo o czyms mysle to to mam. plecy przestaly bolec bo nie myslalam, a jak cos o slinotoku w ciazy mi sie przypomnialo to mam wiecej sliny. wczoraj tez mi cos przez mysl przeszlo i dzis te zle samopoczucie chwile rano...kiedys samo przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
ciagle gadasz ze jestes w ciazy ale musisz sama sobie z tym poradzic...bez sensu...zdecyduj sie na cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
ale to wcale nie jest proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
jak tak to ci przeszkadza to nie odpisuj i nie czytaj. ja o to cie nie prosze przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
wszyscy maja z Cie4bie to niezla polewke...kupa smiechu i tyle...ja tez schizowalam ale mi przeszlo...a jak tak sie boisz to idz wreszczie do cholery jasnej do tego GINEKOLOGA!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
az tak zdesperowana jak ty nie jestem. i sorry ale ty panikowalas po kilku badaniach i kilku wizytach a mi ublizasz. wyzyj sie na kims innym.dobrej nocy zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik...
Słuchaj epsonka mysle ze kkkkkkk ma troszke racji w tym co pisze. Naprawde powinnas dac juz spokój z tym ciągły wynajdowaniem jakis objawów. A tak pozatym to ty chyba nigdy nie byłas u gin? Nawet jesli sie nic nie dzieje to czasem trzeba pójsc, chociarz raz na rok zeby skontrolowac czy wszystko ok. Jesli nigdy nie byłas to mysle ze powinnas sie wkrótce zdecydowac na taka wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
no wlasnie ja bedac na Twoim miejscu juz dawno bym sie do gin wybrala...sama zarzekalam sie ze nigdy do niego nie pojde no tylko w razie naglej potrzeby a tu prosze wykorzystalam limit chyba na kilka lat...;-) i az trzeba byc zdesperowanym zeby sie wybrac do takiego specjalisty...? nie sadze...wiec nie mow mi ze jetem zdesperowana...idz do niego i nie pi***prz za przeproszeniem glupot na forum ze a to masz wiecej sliny w ustach a to ze Cie tu boli a to tam....a jak sie tak boisz faceta gin to idz do kobiety chociaz ja bylam u samych facetow i jakos mnie nie zjedli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
boli tylko podczas owulacji wiec jest ok. w ciazy nie jestem. koncze temat i swoje udzielanie sie w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
no i co...teraz napiszesz ze nie jestes...a jutro z samego rana ze jestes....i ta sama gadka...o matko mam taki a taki sluz to mnie zabolalo i tamto...blellelelelele jestes bez sensu...zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
nie wiem po co sobie na wzajem dokuczacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
jak jej to pomaga niech pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewica18...
Hej. Mam 18 lat, jestem dziewicą. Ale mam dziwne objawy, ciąża to to nie jest napewno, bo przez ostatnie 4 miesiace nie trzymalam sie nawet za reke z facetem ;d Postanowiłam tu napisać, bo może któraś z Was miała podobne objawy, a potem okazało się to coś poważnego. Więc moge powiedzieć, że mam (prawie) wszystkie objawy ciąży. -od 2 miesięcy okresu brak. -temperatura ciała 36,9-37,2 stopnia, chociaż w całym swoim życiu przez 18 lat ani razy temperatura nie była wyższa niż 36,6, nawet gdy byłam bardzo chora. -boli mnie głowa, a od dawna, jakieś 3-4 lata ani razu nie bolała. -przez pewien czas bolał mnie brzuch, tak jak przed okresem, ale przestał. -mam też nudności i zgage, chociaż są bardzo lekkie oraz twardy brzuch, tzn mam troszke tłuszczyku i jak nacisne to jest pod spodem twardy, być może miałam tak zawsze, nie sprawdzałam. -w sumie, omineły mnie 2 okresy, ale w date, w którą miał wypaść ten drugi pojawiło się hmmm 'plamienie'?. Była to taka jasno czerwona krew, trawło to tyle co okres czyli 4-5 dni. -oraz nie mam, żadnej wydzieliny, nic brzydko nie pachnie... Co to może być? Do ginekologa ide w piątek, ale boje się, że to może być coś poważnego :( Prosze o odpowiedź :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×