Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Wiem i czytałam o tym wszystkim bardzo duzo. Ale chciałam sie upewnić i podzielić sie tym z kimś, nawet na forum. Po prostu trzeba to z siebie wyrzucić. Tak sie zastanawiam czy w tych jelitach (jesli to o nie chodzi) wszystkio mi sie przewraca i boli poniewaz ciagle na nie naciskam i gniote :P Myslicie ze to to? Jesli jestescie w 100% pewne to mi ulzylo, bo jestescie, prawda? :D Dzikuje wam. jestescie kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa90
Tak, jestem pewna. I oczywiście to może być powodem tego bólu. Jeśli jednak on będzie trwal dłużej powinnaś zgłosić się do lekarza i zbadać się. Lepiej zapobiegać niż leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie. Bardzo mi ulzyło. Nie wydaje mi sie zeby to bylo cos powaznego poniewaz ten bol zaczł sie własnie wtedy kiedy stres. Wiec to pewnie od tego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil
ja przyznam tez sie bardzo często gniotłam i gniote nadal, i tez wyczuwam kulki, no ale to jelita, kolejnaaaa90 ciesze sie ze mnie rozumiesz... moze innym to wszystko sie wydaje głupie ale jesli ktos tego nie przezyje,to nie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa90
Głowa do góry. Najważniejsze teraz to pozytywne myślenie. Będzie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil
o ktorej wy chodzicie dziewczyny spać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa90
Właśnie idę ;) Dobranoc Państwu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sypiam dwa razy na dobę po ok 5 h( tak mi się zaburzył jakoś rytm dobowy i cholernie od tego czas się dłuży:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe. A ja jeszcze siedze. :P Nie chce mi sie tak spac :P Dzieki wam uwierzyłam ze nie jestem w ciazy i postanowilam ze nie bede wiecej czytac tych wszystkich wypowiedzi na forum, bo od tego czlowiek nakreca sie jeszcze bardziej :P Dobranoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka3222222222222
hejka mam pytanie: w niedziele powinnam najpozniej dostac okres ( tak to jest jak sie bierze tabletki antykoncepcyjne ze jak konczysz opakowanie to masz tydzien na dostanie okresu) lecz jak narazie nie mam zadnych objaw nadchodzacego okresu - a juz prawie sobota... czesto z partnerem uprawiamy sex nie zabezpieczamy sie prezerwatywa, ale on tez nie konczy we mnie tylko w ostatniej chwili wychodzi... od poltora miesiaca albo krocej caly czas mnie bolą piersi po bokach.... czy to mozliwe ze bez wytrysku w srodku , stosujac tabletki mozna zajsc w ciaze ??? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil
no wlasnie, ja przez te wszystkie fora sie wlasnie tak w tą ciąze wkręciłam i trwa to juz 20 tygodni wiec pomyśl jak ja się musze czuć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli stosujesz tabletki zgodnie z zaleceniami i nie zapomniałaś o żadnej, ani np nie zwymiotowałaś żadnej to nie jesteś w ciąży. Co do piersi może bolą cie węzły chłonne, tak z boku prawie pod pachą? A którą niedzielę masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil
a ile ty masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa90
Anetka, to mogą być też zaburzenia prolaktyny. Ja tak miałam tylko że do bólu piersi doszedł jeszcze wyciek mlecznej substancji z jednej piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil
czemu czasem czuje w brzuchu jakby mi biło serce??? co to ma być??? puls ??haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa90
Tak to Twój puls. Jeśli jesteś szczupła to jak położysz się na plecach to możesz go wyczuć czasem nawet bardzo intensywnie. Ja też tak mam. A jak wmawiałam sobie, że jestem w ciąży to głupia myślałam, że to bicie serca dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil
czyli ty tez sie gniotlas po brzuchu w poszukiwaniu "dziecka" czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa90
Oczywiście, że tak. Sprawdzałam codziennie czy nie mam przypadkiem większego brzucha. Wydawało mi się, że czuję to bicie serca dziecka. Byłam święcie przekonana, że jest we mnie mała istotka. Też wydawało mi się, że mam dziwny brzuch. Niby wciągnęłam go do końca, ale taka jakby zaokrąglona kuleczka zawsze zostawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil
dziewczyny na prawde mi pomoglyscie, powoli dochodze do siebie, dziekuje wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa90
Nie dziękuj. Ciesz się życiem i nie marnuj czasu na takie problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urojona ciąza :(
Ja tez już wariuje ze strachu, odstawiłam tabletki anty, pierwszy cykl miałam normalnie, tylko okres taki jak przy braniu tabletek- mniej obfity i niebolesny. Robiłam już dwa testy po skończeniu miesiączki- oba negatywne, ale to mnie nie przekonuje. Martwi mnie to ze chyba zaszłam w ciąże przez pieszczoty. Najpierw się pieściliśmy, ja jego oralnie, potem chłopak wytarł sobie ten śluz chusteczką. Zaraz po tym jak pieściłam go oralnie całowaliśmy się, potem on poślinił palec i zaczął mnie pieścić. Boję się że plemniki z tego sluzu mogły podczas pocałunku dostać się do jego ust albo podczas wycierania husteczką coś zostało na palcu. Był to dzień mojej owulacji. Czy w ten sposób można zajść w ciąże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa90
Plemniki giną podczas kontaktu ze śliną. Nie są one aż tak wytrzymałe, żeby przezyły na palcu (w kontakcie z powietrzem też giną). Poza tym, płyn który wydostaje się podczas podniecenia zawiera prawdopodobnie śladowe ilości plemników, które nie są zdolne do zapłodnienia ponieważ są upośledzone. Jednak mówisz, że miało to miejsce w Twoją owulacje ,więc zapewne prowadzisz monitoring że znasz jej dokładną datę, dlatego też być może jest 1% szansy... Sama szczerze w to wątpie. Myśle, że dla pewności powinnaś zrobić test 3 tygodnie po tym wydarzeniu lub kilka dni po spodziewanym terminie miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała3440
Testy bywają zawodne,usg - zdarza się,że we wczesnym stadium ciąży nie jest w stanie wykryć bicia serduszka dziecka.Najlepiej jednak badanie krwi później wizyta u lekarza. Mój problem polega na tym,że gdy któraś z bliskich mi osób była w ciąży - JA przechodziłam tą ciążę razem z nią.Jej rósł brzuszek,ja jadłam za dwoje,słaba miesiączka,lub zatrzymanie,bóle brzucha,zachcianki,bieganie często do toalety,mdłości...Kiedyś dużo na ten temat czytałam - natknęłam się na przypadek - gdy żona była w ciąży,a mąż miał mdłości,spuchnięte stopy itd.Psychika tak działała.Umysł ludzki jest w stanie dokonać cudu i wmówić organizmowi odmienny stan - nawet,kiedy jest to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusssiisss
to ja chyba jestem najlepsza, mimo, iż zawsze sie zabezpieczałam, zrobiłam 3 testy z apteki i jeden z krwi, wszystkie wyniki negatywne, test z krwi na pewno nie zrobiony za szybko. a nadal mysle ze jestem w ciąży;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aquana243
myslisz sie, piszac ze ruchy powinno sie odczuwac miedzy 18-22 tygodniem, bo z tego co ja sie orientuje, a mysle ze sie nie myle bo forumuje na pewnym forum juz cztery lata, sama urodzilam dziecko to te ruchy odczuwa sie juz od 16 tc. I MALA PROSBA, JAK JUZ DO CHOLERY WSTAWIASZ CZYJES ZDJECIA TO MOZE ZAMAZALABYS TWARZ? Pisalam tu juz kiedys, jak bylam jeszcze w ciazy, czyli gdzies z poltora roku temu, pamietam ile tu bylo ciaz urojonych, a najsmutniejsze bylo to ze FAKTY ktore mowily o braku tej ciazy do nich nie docieraly, wedlug jednej to ginekolog wciaz sie mylil i nei widzial dziecka na usg, co juz w 12 tc jest niemozliwe. O ile wiem to 5/6tc ciazy juz widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfixx
ja jestem dzisiaj w 28 dniu cyklu po baaardzo intensywnych staraniach w czasie dni płodnych (ponad 10 razy na pewno) w ogóle nie boli mnie brzuch na okres, czuje tylko tępy ból w dole brzucha i idzie w strone pachwin, piersi też są lekko opuchnięte. Codziennie naciskam na brzuch i próbuje stwierdzic czy czuje ból na miesiączkę... ale nie czuję. w 24 dniu cyklu zrobilam test ale wyszedl negatywnie - czy to moglo byc po prostu za wczesnie na test? sama nie wiem co mam myslec, ale juz czuje sie jak kobieta ciężarna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa90
Test jest wiarygodny po 3 tygodniach od domniemanego zapłodnienia. Kiedyś czytałam, że współżycie co drugi dzien znacznie ułatwia poczęcie. Bo jak wiesz plemniki muszą dojrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8-D
od jakiegos czasu zaczelam sie dziwnie czuc przywialo mi to mysli ze jestem w ciazy. jestem juz po jednej ciazy, to bylo 6 lat temu i z tego co pamietam dopiero w 3 miesiacu wybralam sie do lekarza. nie robilam wczesniej zadnych testow, bo czulam sie normalnie. nie uwierzylam dopuki synek zacza mnie kopac:) przez jakies okolo 2 tygodnie nie czulam sie najlepiej. przez 3 kolejne dni moj stan wrocil do normy az do wczoraj kiedy zauwazylam ze znowu mam mleko w piersiach. okresu powinnam sie spodziewac na dniach. wcale nie zdziwilabym sie jak bym byla w ciazy, nie zabezpieczalam sie. byc moze przez mysl ze moge byc w ciazy mam mleczko. okaze sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×