Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

🖐️ dzieweczki :P ....Monisiu czy ja nie kumam ? bo nie wiem co to ta guma ?:( ...Cioteczko Junko .. posłałam Ci te kwiatuszki jak się robi :P cofnij się i zobacz jest link z emotami ode mnie :) Moje zdrówko ? chyba sie zmobilizuje oprócz tych ćwiczeń do dietki i solidniejszej dyscypliny :( wczoraj biegłam na orbitreku 10 km.:( pot sie ze mnie lał:(... dzisiaj mnie posladki bolą po tych wczorajszych ćwiczeniach :( o ja biedna :( 😭 do pracy wzięłam sobie winogrona i arbuz :).. ale pewnie to wieczorem nadrobię w domku :P Monisiu jak Ty się czujesz wagowo po tej diecie ? do usłyszenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaki ja jetsem nie dzisiejsza nic z tego nie wiem ??????? gdzie te emotikony gdzie mam sie cofnac bardzo przepraszam moje kobitki ale ja chyba jestem 100 lat za murzynami hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio Gretka... wyslalam Ci wreszcie te foteczki;-) a tak w ogloe moze kolezanki by sie odwdzieczyly i przyslaly mnie tyz;-) kurczaki chyba latwiej zapamietac kto jest kto wtedy? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz ...:) tam gdzie jest napisane czarnym...symbol... to tak robisz iwychodzi Ci to co jest wytłumaczone i znak taki jest obok jaki chcesz :P.... sorka ale myślę ,że już wiesz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D brawo Junko :P och to słodkie:( ja nie moge pomyśleć nawet o nim :(bo od razu lecę do sklepu po cosik:P... juz nie daję rady , tylko jem i jem :( . ale NIE! dam radę tylko więcej zacznę ćwiczyc :D, już mi sie sadło zaczyna zimowe zawiązywać :( dobrze ,że zapisałam się na ten aerobik teraz robię sobie kawkę i dalej nie wiem co ? bo mnie nosi😠 do zobaczyska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane cioteczki i dziękuję za przyjęcie do grona. Piszecie o własnych zmaganiach z sadełkiem i muszę przyznać, że bardzo mi to imponuje. Mam strasznie słabą wolę i uwielbiam słodycze (choć na szczęscie mniej niż jeszcze kilka lat temu). Próbowałam diety słonecznych plaż bo najbardziej do mnie przemawia ale jest dość droga. Tyję brzydko bo najwięcej w pasie, więc zaczynam od dzisiaj ćwiczyć brzuszki. Uwielbiam pływać lecz niestety nie mam możliwości. Dla wszystkich cioteczek z mojego ogródka 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graff-ciu kochana jeju jak ja zaczne to w ogole konca nie widac nawet jak mama sobie kupi zwykle landrynki, tylko takie nie twarde jakby z polewa na wierchu , pycha toja caly taki landrynkowy sloiczek potrafie na raz.............a wczoraj kupila... i to sie wszystyko od tych klandrynkow kurde zaczelo;( wlasnie brzuszki brzuszki ha kiedys to mialm zaciecie 100 codziennie a tweraz jak czlekowi stawy wysiadly i jeszzce cosik to trza ostroznie i cio ja z takremowa dzisija zrobie chli chlip chlip noi z wczorajszymi landrynkami??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta! napisałam się do Was i mi zżarło! Cioteczko Junko jesteś podejrzana! (hihi) Graffku - ta guma, to taka szeroka guma, którą kupujesz w sklepie sportowym i są na nią fajne ćwiczenia na nogi biodra i pupkę. Ale sama to Ty się chyba nie zmusisz poćwiczyć, chociaż jak już zaczęłaś? To tak z rozpędu! Ja nie lubię zaczynać ćwiczyć po dłuższej przerwie, bo to kurcze, znowu wszystko boli! A teraz jestem taka słaba, że chodzenie to duży wyczyn! ale dzisiaj to miałam wyżerkę! hoho! Super! Gorzej jutro - ale wytrzymam, bo piątek i perspektywa wolnych dni. Nie jedz w nocy, w nocy się nie je, po osiemnastej nie jedz, jedzenie wieczorem szkodzi na brzuszek, uff - może to Ci pomoże Grafiku😘 cioteczko Junko - Tobie nie zaszkodzi słodkie, wcale nie zaszkodzi! Ale trzeba sie jednak pilnować, tutaj sie zgodzę. Chciałabym Ci wysłać zdjęcia, ale nie mam jeszcze takich możliwości technicznych, może kiedyś. Miga, brzuszki jak najbardziej wskazane, tylko jeżeli chodzi o tłuszczyk, to spalisz go tylko przy ćwiczeniach aerobowych, więc przed brzuszkami polecam trucht ok. 45 minut. :D polecam również takie cwiczenia na brzuszek: http://www.sfd.pl/temat144665 Monisiu, napisz co pozwiedzałaś, jak tam było - coś wiecej! Żebyśmy pobyły jeszcze troszkę w tym słonecznym klimacie, proszę! Jak nie zajęłaś się już oczywiście remoncikiem okien, bo tyle werwy masz po tym wyjeździe, że aż Ci zazdroszczę! 😘 Czuję te Twoje bajeczne przyprawy hmmm, super! Dla wszystkich Dziewcząt: http://dmn2000.webpark.pl/lubici.htm pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 chciałam Wam tylko powiedzieć 😘 ------😘D😘O😘B😘R😘A😘N😘O😘C😘---- ....................................................................🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ;) Wczoraj nie moglam wejsć na forum ,wiec jestem szybciutko dzisiaj. Maja 5 ,cieszę się ,że syn wrocil,to trudny okres dla Niegi i Ciebie tez,matura,pewnie jakieś sercowe sprawy.Co zrobuc ,trzeba przez to przejśc ,najwazniejsze ,żeby RAZEM.Podziwiam Cie z ta dietą,jestes na kopenhaskiej ,tak?Ja ciągle planuje jakąs konkretną diete np. kopenhaska,ale boje sie ,że nie dam rady ,a potem nastapi spadek metabolizmu i znow przytyje. tak bardzo chcialabym zalożyc sobie gaz do mojego auta i ja już niedługo będe specjalista w tej dziedzinie :),byly trzy proby założenia instalacji gazowej ,w autoryzowanych zakladach,ostatnio na SLasku ,najnowszej generacji jakas instalacja,za cięzką kase i NIE DA SIE ,rozumiecie ........taka jakas cholera ,że nie jezdzi na gazie i juz,co ja mam zrobić ,musze bulić cięzką kase na benzyne. Cioteczko Junko,dzieki za zdjecia,wygladasz swietnie .Ja niestey jak to pieknie napisala Maja5 nie mam możliwosci technicznych do wysłania,czyli ja po prostu nie umiem ,ale jaktylko moje dziecię sie pojawi to sprobuję się nauczyc. teraz ,robie się na bostwo ;0 i pędze do pracy . Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane zabeńki:-) ❤️jestescie bardzo kochane wiecie ja na tych zdjeciach jakos faktycznie wygladam .....na plus ale fakt ze to tez zalezy od dnia i kolorow wiecie?wiecie wiecie ,w tych filetach ohahah filetach dobre sobbie - mialo byc fioletach... to ja nawet nawet :-) Greta - dzieki;-) Maja5 - hahahah nie zaszkodzi....kurczaki a czy Ty wiesz ze ja w ciuchach to moze jeszcze,,,,ale ja jestem niska 159 cm tylko a waga na ogol 62 , a w biodrach przy tym wzroscie 103..a bo i wiecej;( a kurde w zimie 65 kg:( mysliscie ze nie powiunnam sie przejmowac? ja wiem zdrowie najwazniejsze ...ale bardzo sie martwie ze bym znow utrzymala choc te 60 (teraz) bo jak nigdy nie mialm problemow z celulitem to po ostatnim schudnieciu (rozstanie z eksem spadek wagi do 52 i trzymanie przez 3 lata wagi na poziomie 55 -hahahah wtedy sie dobrze czulam - to rzoumiecie jak teraz miewam 10 kg do przodu....) to teraz mam te :pomaranczowa\" hahha a tu trza moze jeszzce na jakie polowanie wyruszyc zec\\by na \"stare \"latka miec z kim pogadac......to rozumiecie....? 😘 wszystkim milego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Dziewczęta😘 Gretko - szkoda, że ten Twój samochodzik taki uparty i nie chce jeździć na gazik! Tak, jestem na kopenhaskiej, ale długo przygotowywalam się do niej psychicznie i muszę powiedzieć, ze nie jest źle - 4 kg już na minus! Monisia🌻 Graff🌻 Junka🌻 Greta🌻 Eda🌻 - odezwij się - jak serducho? Niepokoję sie o Ciebie! Miga🌻 Fajnie, ze nas już tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Graff - odpisałam Ci, ale komputer zżarł text. Na szczęście Maja wyjaśniła gumę. Junko - strazniczki wagi doradzają, żeby w przypadku \"chcicy\" na słodycze pocmoktać łyżeczkę cukru. Człowiek się zasładza i po następną słodycZ nieprędko sięgnie :-) Co u mnie? Okno oskrobałam do połowy, bo potem zaczęły się telefony. Ale zaraz zrobię sobie kawkę i - do roboty! Kreteńskie wspominki? Proszę bardzo. Byłam w Rethymnonie, a właściwie w Missirii - jakieś pół godziny spacerkiem od R. Szło sie do miasta deptakiem: po jednej stronie morze, po drugiej kafejki, restauracyjki i \"supermarkety\". Mieszkałam w hotelu Dimitrios. Bardzo miły, czysty i spokojny. Jedyny minus - mały basen, za to nie przy ulicy. Jak widziałam tych turystów, taplających sie w basenach przy deptaku, opalających się w huku motorynek, to doceniałam swoje szczęście. Miałąm pokój wychodzący na małe patio z drzewami, kwiatami (bougainville?) itd. W tym roku mało jeździłam. Darowałam sobie Santorini (kocham tę wyspę!). Odwiedziłam Chanię z jej przepięknym portem i uliczkami. Wybrałam sie do Knossos na własną rękę - ale jakoś nie \"nawiązałam kontaktu uczuciowego\". Po muzeum w Heraklionie łaziłam ponad 5 godzin - oglądałam na własne oczy te naczynka, ceramikę, figurki, biżuterię, pieczątki itp., których reprodukcje oglądałam w książkach. No i wąchałam. Ach, te przyprawy, zapach kwiatów i morza... cdn 😘 - biorę się za robotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu - dzieki , sprobuje jak babcie drypcie....moze to dobry pomysl;) z tym cukrem i Ty jestes mol ksiazkowy - rany to tak jak ja;-) co prawda ostatnio mialam problemy z czytaniem - chyba musze sobie zafundowac okulary kurczaki autentycznie (bo jeszzce nie mam ) ale przez ostatni rok rany wszystko sie zaczelo zlewac:( .. ale Ci bylo tam chyba dobrze;-) hm a ja nawet w Gdansku jeszzce nie byłam... a nic to wszystko przede mna hahahah buziaki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmm suuuuper Monisiu, działa! czuję tą atmosferę! Tak jakbym tam była, ale mam nadzieję, że kiedyś się tam wyborę - to takie zaklęte miejca. A moim takim najskrytszym marzeniem jest zwiedzić Egipt - chyba zacznę zbierać - może do emerytury zdążę! Junko! ja też jestem taki mól - w młodości czytałam pod kołdrą z latarką (bo mama kazała mi iść spać) i teraz mam - już od dawna noszę okulary - czasami szkła. Ale czytanie to mój nałóg! 🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majusiu ... hhahaha aj tez pod tą kołdrą hahahah inne juz pod kołdra co innego robiły a ja ciągle jeszzce czytałam hihihi tyle ze mnie tatuncio gonil - na prundzie oszczedzal ......to i latarki chodzily a jakze ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha dzieczyny jak ta guma sie zowie jak ja kupic w tym sklepie pojde do sportowego i powiem poprosze \"gumke\" hhihihihihi ale ubaw od razu mnie wyslą gdzie indziej hahahahaha powaznie jak to sie dokladnie zwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....POSZUKUJE PILNIE STRAŻNICZKI WAGI !..................... ..................WITAM SERDECZNIE 🖐️ ach z tą wagą :( 4 kg. to niezły wynik :D ja dzisiaj jestem o dwóch kawach .... szklanka soku pomidorowego . szklanka wody mineralnej.. dwa kawałki chlebka tego ryżu prasowanego ......... moze wytrzymam do wieczora:(.. najgorzej zacząć tych pastylek nie jem drugi dzień wogóle:P zrobie przerwę , a jak zacznę mieć \"paroty\" to zacznę od 1/2 pastylki......... troszkę już brzuch nie jest taki napiety:( oj :( właśnie córka dała mi ugryść kawałeczek BOUNTA... :( ale ciutek bo dawno nie jadłam i musiałam spróbować czy się smak nie zmienił:P nie zmienił się .A SIO! już nie będę :P Najgorsze to jest u mnie ,że ja nie odczuwam głodu i nie mam skutków ubocznych nie jedzenia ../ córce jest słabo/.. kochane choć już póżno :) to zycze miłego popołudnia i do wieczorka :) ... jak mnie dopuszczą do kompa :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, ale mi wolno idzie! Tłumaczę sobie, że to nie dlatego, że się stara robię, ale że usuwam 40-letnia warstwę farby... Lekko licząc - 2 dni na jedno okno/skrzydło. A okno trzyczęściowe, w drugim pokoju - dwuczęściowe i drzwi balkonowe.... No, nic, zrobiłam sobie przerwę, laptopek na kolana - i piszę do Was. Junko - poproś o taśmę gumową do ćwiczeń, to sie nie będą uśmiechać. Graff, nie ma tak dobrze, nawet z ubytkiem waże 89 kg :-( Żałuję, że z forsa krucho, bo bym znowu zapisała się do strażniczek wagi. Chudło sie milej w gronie, no i \"trenerka\" wytyka błędy dietetyczne. Pozdrowienia dla wszystkich moli ksiązkowych - hi, hi, opracowałam sposób czytania pod prysznicem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny❤️, Wróciłam z krótkiego wyjazdu.Tak nagle mi to wypadło,że nie zdążyłam napisać,że z tym bólem jakby lepiej,ale nerwy mnie tak mocno schwyciły wtedy,że aż chwilami nie mogłam normalnie oddychać. Ty,Majeczko❤️ denewujesz się na młodego a ja............nazwijmy to ..........na starszą. Twarda jesteś z tą dietą,podziwiam.Już chyba niedługo koniec,napiszesz nam ile schudłaś? Dzięki Ci za zamartwianie się o mnie,czułam to w podróży.........🌻 Graf🌻,to widzę,że wyprzedziłam diagnozę lekarską:P.Z moich doświadczeń z hormonami wynika,że teraz,skoro przestałaś je brać w ogóle,to odczekaj jak możesz najdłużej i obserwuj.Organizm dojdzie do siebie po tych dawkach,wyprostuje się jakoś i dopiero wtedy znowu zaczniesz już ze spokojem te niższe dawki.Cieszę się,że już Ci lepiej. Junka...🌻,polowanie Ci w głowie?Widzisz,gdyby to tylko na pogadaniu się kończyło:P,ale moja córka twierdzi na przykład,że do faceta to trzeba mieć mocne nerwy i mi odradza:D Greto:D,masz szczęście,że masz samochód,ale masz pecha,że nie chce jechać na gaz,tak to wygląda? Miga 🖐️wszystkie mamy coś do zrzucenia,oj tak.........ciągłe odchudzanie......od 30 roku życia mniej więcej. Monisiu,pięknie nam wpisałaś wspomnienia kreteńskie..........🌻.........a co to są Strażniczki Wagi?Coś o tym słyszałam,ale tak naprawdę nie wiem o co chodzi? 👄czki dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochanienkie :) Pomyslałam sobie dzisiaj ,że chyba jestem już stara :( i mimo ,żw \"walcze\" to metryki nie da sie oszukac,a wszystko to przez prace......... Jestem dopiero po urlopie,a już taka zmeczona pracą,co prawda ,haruję jak dziki wół,ale zawsze tak pracowalam i byłam ......... radosna.Teraz mam już dosc,nie mam sily,i praca mnie meczy! Co robic,ja muszę pracowac,co robić ,aby kiedys ciekawa ,dająca niestety tylko satysfakcję osobistą praca mnie nie męczyla,jak wykrzesac z siebie jeszcze zapał zgubiony przez lata,czy juz sie poddac i \"dozipac\" do marnej emerytury ,jeżeli oczywiscie dozipie :( Miałam jechac na konferencje do Wisły,do hotelu Gołebiewski..........który splonąl /prawie/ Oj chyba pójdę spac i przytulę się do mojego Skarba ,może mi się poprawi :) Dobrej Nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Maja 5 dzięki za linka do \"brzuszków\", na razie po zrobieniu jednej szóstki ledwo zipię, muszę trochę potrenować na jednej szóstce zanim zacznę zwiększać. W tej chwili ważę 82 kg przy wzroście 170. Tego lata było już 79 (byłam w Niemczech - inna dieta i dużo rowera) dlatego mi bardzo smutno. W sierpniu i wrześniu robiłam dużo przetworów i wiecie jak to jest, te wszystkie konfitury, dżemy i powidełka są takie pyszne. Podejrzewałam nawet poczatki klimakterium - leczę się na niedoczynność tarczycy a to często przyśpisza menopauzę - lecz po wykonaniu badań okazało się, że to jednak jeszcze nie klima. Coraz bardziej dojrzewam do spróbowania jeszcze raz jakieś diety, dzięki dziewczyny za wsparcie i miłe słowa. Monisia - piękne miałaś wakacje! Pewnie naładowałaś akumulatory na naszą smutną i szarą zimę Pozdrawiam wszystkie cioteczki, wpadnę jak córa łaskawie użyczy mi pokoju. Pa, pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki na dzien dobry wszystkim cioteczkom;-) milo widziec jak wczoraj tyle wastu bylo;-) Edunia.. kurczaki wiecie mnie bez malza (slowo zapozyczone z 30-parolatkow) calkiem dobrze, robie co chce problemow mniej ale jak sie zima zbliza to jakos tak by sie czlek czasami do kogo przytulil:( hahah wczoraj bylam u kolezanki i wiecie co stwierdzilysmy ze czasem zmienic orientacje by mozna hahahhaah (no moze bez seksu) hahaha ale fajnie miec kumpelki (tez samotne)kiedy mozesz gdzies wyjsc, nie czujesz sie nieproszonym gosciem kiedy wszedzie pary a ty nie wiesz co ze soba zrobic a jak czyjs malz sie usmiechnia to widziec ze kobitki dziwnie zerkaja....troche to trudne:_) ale trza zyc;-) nigdy nikomu malza nie chcialam podrywac bo to mnie \"poderwano\" skutecznie dawno temu.....i nikomu nie zycze tych przezyc....... ale wiecie jakis diochodzacy czasem by sie przydal hahhaha coby dal troche ciepelka;-) hihihihi placzliwe nastroje odeszly troche, bo biore poki co deprim, jak przyjdzie kasa to skocze po jakie inne preparaty na te nastroje,juz mam dwie recepty ale to cholertswo wszystko bez doplat a tu w szkole jeszzce ciagle wydatki x2 dzieciaki;-) poza tym ciesze sie ze was mam, bo,,,jak babcie drypcie jak ma czlek jakis niewyrazny nastroj cos napisze poczyta i juz nie czuje sie ...nijak ;-) buziaki milego weekendu kurczaki a jak to czytasz pod tym prysznicem???????? Monisiu:-) dzieki za\"gumki\"i zycze sil przy tych oknach uuuuuuuuuuuuuf moje ostatnie przeprowadzki do innego pokoju skonczyly sie kurczaki trzydniowym pobytem wlozku i konferencja z lekarzem przez telefon hahaha, bo wstac nie moglam uwazaj Monisiu, 😘 Greta , ....dobrze ze Cie tam nie bylo........... Miga pozdrowka ❤️ ja tez musze wrocic do tych brzuszkow;-) papapaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Kochane! Zaraz jadę na zakupki - głównie dla kotów, bo one nie rozumieją, że krucho z forsą (haha). Gretko - z pracą nic Ci nie poradzę - sama sie wypaliłam - kiedyś to była czysta przyjemność .. teraz... szkoda gadać. Ale znalazłam sposób - znaleźć sobie coś co sparawia nam radość - już po pracy. Ja cieszę się traz z każdego dobrego dnia. A w pracy, no cóż, rób swoje i tyle - może kiedyś się poprawi - czego Ci życzę. Junko - ja też mam 158 cm a ważyłam 64! Masz rację - przy naszym wzroscie to szybko \"idzie\" w .... różne niewskazane miejsca! Życzę Ci kochana takiego \"dochodzącego\" menika do ogrzewania! Graff - jesteś na 1000 cal? Monisiu! mam nadzieję, że skończyłaś już te okna i sobotkę masz dla siebie - na odpoczywanie! Fajne te strażniczki, nic o nich nie wiedziałam, ja też bym prosiła o zdradzenie sekretu czytania pod prysznicem(hihi) Edko - nareszcie! Dobrze, że wszystko ok! Wiesz, mnie często łapią bóle takie jakby w imadle mi ktoś płuca miażdżył i nie mogę oddychać - okazało się że to bóle nerwicowe. Zrób sobie badania - bo nie można tego lekceważyć. Miga - to i tak jesteś do przodu z brzuszkami, ja kiedyś sie przymierzałam, ale złapało mnie cosik ze zdrowiem, a teraz muszę skończyć dietkę - i wtedy Ci potowarzyszę. Oj konfiturki i powidełka pyycha - ja przywiozłam od mojej Mamusi. Do wieczorka papa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×