Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

witaj Majusiu nio to widze ze mnie rozumiesz;) juz mi lepiej ;-) ale wczoraj znowu u tek koleznki makowczyka pozarlam dwa kawalki i potem jeszzce miala leczo na sprobowanie....ale to bylo po 23 godz!!!!!\' no i waga dzisiaj juz prawie 62 (kremowki, chlebus , i knedelki dzisiaj mamuska mi zrobila) olaboga!!!! i milam isc na rower a tu rower szlagen trafen hahah na ra phon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja Ty masz koty;-) ja tez mam wiesz tozwierze jest w centrum uwagi, hahahah kot to glowna atrakcja mojej rodzinki hhahah Tofcia no nawet z psem zyje super, ganiaja za soba, bawia sie troszcza to jest zycie;-) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po raz drugi dzisiaj! Junka - też mam jakieś takie nieokreślone nastroje dzisiaj. Po południu pożarłam czekoladę i wcale nie było mi lepiej bo teraz na dodatek doszły wyrzuty sumienia (Jak już tak strasznie zgrzeszyłam to powinno mi się przynajmniej polepszyć - nie?) Marzy mi się ktoś ciepły do przytulenia, lecz jak stwierdziła córka Edy do faceta trzeba mieć mocne nerwy a ja ze swej strony dorzucę że również dużo czasu. Każdy związek trzeba pielęgnować a ja mam wrażenie, ze nie mam już na to sił. Ta codzienna walka o byt, pogoń za groszem, duże i małe problemy. Gdzie tu miejsce na faceta? Gdzie można \"upolować\" takiego, który przyjdzie jesienną porą, przytuli, pogłaszcze po głowie, wysłucha narzekań i zrozumie, że nie mam sił i czasu na bycie słodką kobietką ani nawet wulkanem seksu? Cioteczki, miłej niedzieli! Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez pustawo....... a ja przyszlam wyrzucic swoje grzeszki ;( zdaje sie ze poki czekalam na ten zjazd moj mozg narzucal dyscyplinke a teraz?????/ znow pojadlam na wieczor...i to to co zakazane... :( musze sie wziac za siebie hihihihi chyba zaczne jesc chromo...cos tam... dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Miga nic dodac nic ujac te same grzeszki i to samo \"wypalenie\" ..................... :( ale lepiej tu sie wygadac niz w poduche plakac nie? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Dziewczyny, ale mnie bolą plecki! A tu dopiero oskrobałam do drewna jedno skrzydło... Dzis nie będe kontynuować pracy, boby mnie ukamienowali sąsiedzi za pracę w niedzielę . Maju - popd prysznicem czytam tak; zatykam książkę za butelkę z szamponem, umieszczonym w imadle na wyskokości oczu i czytam, operując prysznicową \"słuchawką\". Mam ksiązki specjalnie do \"prysznica\"... Dziś pójdę koniecznie na spacer, może do ZOO? Peny - odezwij się! Co u Ciebie? Trzymajcie się zdrowo! 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta! zrobiłam dzisiaj duużo kilometrów, moje Słoneczko wyciagnęło mnie na długi spacer, ale, zę pogoda piękna to nie żałuję - nazbieraliśmy ślicznych brązowiutkich kasztanków. Junko - moje kotki też są super! bardzo siięna wzajem lubią, ale czasem \"drą koty\" haha. no rzeczywiscie, z tego co piszesz, kochana popuściłaś sobie cugielków - pomyśl, ze niedługo może być jakieś niespodziewane wyjście z jakimś \"upolowanym\" facecikiem i możesz nie wejść w .. no, np. swoje dżinski! Wiesz, ja teraz na tej dietce, to sobie myślę, że będę się już pilnować, żeby później nie musieć się tak męczyć! Junko, co to stało Ci sie z tym rowerem? Zepsuł się, czy Ty go zepsułaś? (co podejrzewam- hihi) Miga - jeżeli to była czekolada gorzka - to ona jest baardzo zdrowa! i wskazana do jedzenia ciągłego! Tylko nie w nadmiarze oczywiście, ale jedna czekoladka na pewno nie zaszkodzi! Migusiu! czasami jak sie nie szuka to taki facecik \"do tańca i różańca\" sam sie znajduje i jeszcze jest pomocny we wszystkim, a nie jest utrapieniem, uwierz, są jeszcze tacy! Monisu, to jeszcze trochę pracy Cię czeka z tymi oknami! Mam nadzieję, że zdążysz przed załamaniem pogody! Szkoda, ze ja nie mam takich ksiązek \"pod prysznic\" - bo wypożyczam z biblioteki. Graff - odezwij się! halo, halo, gdzie jest Graff? Dla Was wszystkich na dobry nowy tydzień 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah Majusiu jak Ty to wyczailas...? \\faktycznie jak pompowalam rowerek spitolilam wentylek urwala sie gumka hahaha znaczy dziura w dentce przy wentylku kurczaki dzisiaj znowu pojadlam knedelkow, niech te sliwki sie skoncza!!!!!!!!!hahahaha\' wlasnie masz racje moje jeansy beda troszke wyrzucac moje cialko na zewnatrz hhihihi\'od jutra zaczne juz uwazac znowu hahhahaah\\ Majusiu gdzies Ty takiego \"malza\" znalazla\'? znaczy nio moze jeszzce nie malza ale kandydata na malza ja tak w ogolre juz sie boje szukac hihihihih\\moze jak na dobre nie bede czekac to sie faktycznie znajdzie odpowiedni;-) 😘 dal wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie cioteczki! Wpadam na chwilę żeby się przywitać, dzisiaj miałam gości więc nie pobuszowałam po necie. Maju - mądre słowa, jak się nie szuka to sam się znajdzie, znam takie przypadki. Wiem, ze jest wielu wspaniałych facetów. Junka - z tego co tutaj czytałam, to masz dobrą figurę więc Twoje grzeszki nie są takie straszne, pomyśl sobie - ja mam do zrzucenia 20 kilo. Ciągle wyznaczam sobie jakieś terminy i ich nie dotrzymuję. Najbliższym takim jest Sylwester, może chociaż 6 kilo! Chyba się zawezmę i to zrobię, ta tusza przeszkadza mi w codziennym życiu. Brzuszki pomalutku, pomalutku... Jutro pewnie nie uda mi się zajrzeć, więc do wtorku kochane cioteczki.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ Moje kochane :)😘 witam Was serdecznie i bardzo przepraszam,że nie daje znaku zycia, ale wczoraj byłam cały dzień zajęta :( a dzis byłam u córki na Śląsku i razem cały dzień spędzilismy w ZOO i w parku CHorzowskim , ale nawet nam zabrakło czasu na wesole miasteczko :(.Wróciłam niedawno i zagladam :D.... 😘Maju :) żyję żyję.... ale Wy tu sobie poczynacie z tym jedzonkiem ,że hoho !............brawo.......... tylko Ja i Juneczka tak sobie dogadamy :P i nie mozemy sie obejść bez dobrego jedzonka:)........... ja też lubię knedelki :) mniammm A co to ? jakieś swaty? czy szukamy gostka dla Junki ? chyba sie musimy wybrać gdzieś razem na piwko :) to cos znajdziemy:) Maju ..... a te kasztanki to na plantach zbierałaś ? bo tu ich najwięcej :) ... Monisiu 🖐️ a może by tak masażysta na te plecki ... dobra sprawa, uwielbiam MIGA... ja to czekolade tylko mleczną :P Słuchajcie :( ja to jestem niemożliwa,,, cały czas mówię o odchudzaniu a tego nie robię . bo jestem taki prosiaczek jak te w ZOO :( Wczoraj z córką chciałysmy wysłać paczkę do Włoch i!!!!!!!!... nie wyslałysmy , bo pani nas skasowała na 102 zeta :(i dałysmy spokój... A...................... zawartos paczki sjadłysmy :(:(:( zawartosc paczki ... 1.20 kg. cukierków ... pierniczki toruńskie ... i samochodzik drewniany z sukiennic/oczywiscie jeszcze nie zjedzony/.. wszystko to miało być dla chsześniaka corki wsciekłam się bo ta paczka nawet priorytetem miała iść 1.5---2 tygodni :( i jeszcze ta cena zaporowa,która przewyższa wartość POPROSTU ZŻARŁYSMY TO WSZYSTKO... MOWIĄC ,ŻE OD JUTRA SIĘ ODCHUDZAMY dziewczyny ,nie moge sobie poradzić z tym apetytem :( rano o 9- mam gimnastyke , chyba padnę po tych ćwiczeniach:( .. a tak sie staram :(... muszę się zmobilizować, bo to sie zle skończy wybaczcie,że tak Was tym zanudzam ale mam chyba problem :( potrafię na orbitreku przebiec 10 km. a za chwilę siadam i jem :( chyba muszę kupić chrom.... tylko powiedzcie który najleprzy ? całuski posyłam dla całej paczki😘😘😘 do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwwwwwwwwwwwwiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitaaaaaaaaaajcie kochane moje cioteczki rany jak z Wami razniej niesamowite;) Grafciu witam witam, a tak z tym swataniem..hahhaah ja i Miga cosik czasem chyba narzekamy ze Ci wszystcy ONI to szukaja seksownych kobitek do seksownych igraszek (oj mowie za siebie) chwala sie jakie to maja sporty do uprawiania a czy ktory pochwalil sie ze lubi normalne zycie? ze smutkami czasem ? ze lubi z kobitka po porstu pobyc? Grafciu jestesm za tym wyskokiem na piwko szkoda ze nie wiedzialam ze jestes w Chorzowie oj dawno dawno tam nie bylam hahhaha ach to niebo w planetarium kiedys marzylam ze z jakim Malzem tam bede w romantycznej scenerii ehhhh nie wyszlo ale moze jeszcze kto to wie hahhahaa Grafciu gdzies Ty jest? gdzies kolo mnie? ja z Kraka;-) pozdrawiam wszystkie cioteczki 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane! Junko - tak wyczułam, z tym rowerem, bo po tym w jaki sposób piszesz to myślę Ze jesteś bardzo aktywną, kipiącą humorem i energią osóbką - więc taka statyczna praca - jak pompowanie rowera - była dla tego rowera zagrożeniem -hihi. Junko! Sam się znalazł - ten mój Miły! Jest bardzo kochany! Wiadomo, że czasami mnie wkurza! ale ja Jego chyba częściej, ale zawsze mi powtarza, że trzeba się na wzajem szanować - więc się szanujemy i jak jest problem - to o nim rozmawiamy. 🌻😘 Miga, nie łam się! 20 kilo, to też nie problem - będziemy systematycznie ćwiczyć i zrzucisz - zobaczysz. Masz może taką płytkę na spalanie tłuszczu? Bo samymi brzuszkami, pomożesz sobie na mięśnie i owszem, ale tłuszczyk nie zejdzie, chociaż nie próbowałam jeszcze tej 6 Weidera - może po niej jednak schodzi tłuszcz z brzucha, jak? - widzisz jakieś efekty? 🌻😘 Graff, jestem za wybraniem się wspólnie na piwko! No, ale z tą paczką to rzeczywiście przegięcie! I jak tu się odchudzać? (hihi). A co do tego wilczego apetytu - ja tek miłam jak byłam na tabletkach horm., niby lekarka mi mówi, że tak nie działają, ale na mnie chyba jednak tak! Graffciu - ten chrom też chciałam sobie kupić przed dietką, ale po rozmowie ze znajomą dietetyczką, zrezygnowałam. Ona twierdzi, że po chromie można mieć kłopoty z nerkami (więc nie ryzykowałam). Ale reklamują jakiś chrom + - on jest podobno dobry. Koleżanka zażywała i nie ciągnęło ją do słodyczy.🌻😘 Dla Monisi, aby ją plecki nie bolały 🌻😘 Dla Edy🌻😘 Dla Grety🌻😘 I dla innych Cioteczek 🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Miga... :( jak ja w takim tempie te knedelki............... to dwa-trzy dni i mam 2 kg wiecej........... to pomysl co na zime bedzie jak sie nie zatrzymam hahahaha a Tu seksownych wrazen O hahahah bo najwiecej ponoc sie chudnie;-) (pol zartem) w koncu nie o to chodzi nio nie Migusia? pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majusiu;-) hahahahah chyba dobrze mnie wyczailas z ta energia;-) ale bywa tez ze kurczaki nie mam na nic sily dopoki sie nie rozkrece ale fakt miewam humorek i to niezly;-) czasami kurczaki lapie sie na tym ze nawet zartuje ze zbyt powaznych rzeczy i ktos kto mnie nie zna moglby biedny miec.......problem ale ogolnie to jest ok;-) to jak kiedy sie na to piwo szyustkie umawiamy? i gdzie?posrdoku? cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale heca hihihihihih wpisuje ja sobie niby w wyszukiwarce menopauza a tu nic brak takiego temaciku hahhha i...czytam a ja wpisala MANOPAUZA -hahahahahahaha czy to tez cos moj umysl wymyslil - pauza od manow hihihih 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juneczko😘😘😘😘Wiem, że nie takie buziaki CI w głowie, ale jesteś super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh Majusiu.....:-) bardzo dziekuje ale sie chyba az zarumienilam hihihihihih jakie buziaki by nie byly zawsze przynajmniej rozgrzeja hahahahahah dzieki 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WITAM WITAM 😘 ufff... ja dzis po ćwiczeniach :) zdecydowałam już.. będę chodzić w poniedziałki i srody , a być moze dołączy jeszcze basen 1x w tygodniu. a w domku orbitrek hmmm.. moze codziennie 10 km .:P... jak sie zmobilizuję . to jest łatwe w domu, bo jak oglądam tv to przecież mogę cwiczyć ,bo tak cicho chodzi,że powinnam codziennie ,tylko brak motywacji :P ale juz coraz bardziej sie motywuje ...hihi jakby co? :) to moze skarbonka:).... . 🌻 MAJU... a cóż to znowu za płytka ? bo ja nic znów nie kumam ?:( 🌻 JUnko ... w planetarium byłam chyba jeszcze w podstawówce , a wczoraj to było za mało czasu a jeszcze mała Julka była znami to wiesz ::) w tę niedzielę być może wybierzemy sie do Czestochowy, tak od wielu lat nigdzie nie jezdzilismy,ze teraz musimy to nadrobić :) ... kochane caluski dla wszystkich 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf...kurczaki cioteczki cosik mnie nosi sama nie wiem co??????? po malu sie zastanawiam czy ja sie nie uzalezniam od neta hahahaha a moze ten jeden z tyhc nieokreslonych dni - kiedy sama nie wiem co i jak meno???????? czy maaaaaaaaaaaano - pauza hahahahah 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graff jest taka płytka CD- dodawali ją do herbatek z\"Herbapolu\" i była w miesięczniku \"VITA\" - taki zestaw ćwiczeń na spalanie tłuszczu - mozna ćwiczyć w domu jak sie ma trochę miejsca. Junko, co to Cię tak nosi? Tylko taka nadpobudliwosc, czy jeszcze jakieś inne objawy masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest tak.....Majusia hihihi najpierw zakrecenie..... potem nagly spadek cisnienia:( i tak sobie manchmal mysle (czasem) ze hormony to by troche wyregulowal jakis \"malz\" hihihihi nio nio wiecie bierzcie to troche przez pol, bo coi Wy sobie Cioteczki o mnie pomyslicie {kwiatek] hihihi prosze o wybaczeni postaram sie poprawic;-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 JUNKO ... ja też mam takie dni co sama nie wiem co zrobić :( najlepiej bym komuś przylożyła :P i ciągle jestem w ruchu bo mnie nosi. Szkoda ,ze jesteś teraz sama ,ale to wszystko jest do nadrobienia :P tylko nie myśl tak o tym , tylko czekaj aż to samo sie trafi :P:P bo zwariujesz :D Haha..... MAJU........:D już myślałam,że to taka płytka co sie przykłada do brzucha i sam spada :P:P:D:D:D:D.. alem naiwna ... przecież najlepiej jakby się sam brzuch zrzucał :P no nie ? gdzie reszta ? kobitki co jest ?.... pewnie Wasi \"małżę \"/jak mawia Junka/........ Was pilnują :) macie farta :) to do wieczorka jak mi się uda dojść do kompa :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zglaszam się i pozdrawiam :) Oj,musze wreszcie zabrac sie solidnie za odchudzanie.Po wielu przemyśleniach doszlam do wniosku ,ze ZDECYDUJE się na 13 tkę.Zakupilam już szpinak bleeeee,i miesko wołowe ,rownież bleeeeeeeee ,ale co się nie robi dla urody hihihi .Zmobilizowala mnie troche wczorajsza wizyta w Galerii Kzimierz,toż dle mnie nic tam nie bylo :( wszystko za małe ,moglam kupic ew. torebkę lub spinkę do włosow :( No niestety trzeba się wziac za siebie i zadne takie MZ nic nie pomagają.sprobuję 13 tkę + ćwiczenia np.callanetics i orbitrek.Ruszam z ćwiczeniami dzisiaj ,a od jutra dieta.Po ew,. trzynastce ,dieta z niskim IG.Oj jak to dobrze pisac ,że dieta od jutra............ najgorsze będzie 3 dni i potem jakoś poleci. Idę na Fakty TVN i orbitrek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OH GRAFCIU jakas Ty dla mnie wyrozumiala........dzieki;-) wiem wiem sam sie znajdzie;-) zreszta za bardzo szukac to ja nawet nie ma kiedy tylko jak nie bede miala tego na uwadze \"kurczaki\" to bedzie ale na WADZE hahahah te moje apettytttttttyyyyyyymnie zgubia tak lubie zoladeczki i sa w domku:( i jak ich nie wszmac:? no kot mi poiwe jak sobie dac rade?i poiwedziec nie kurde moze jednak od jutra :-) i znowu bylo ciacho! chyba mam jaka zwyzke hormono-humorow hihihihi bo na zmiane bym jadal slodkie ostre jak za czasow ....... hihihih calusy dla awszytskich cioteczek moze jeszzce wpadne 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popisałam do Was, ale, że Wy takie łakomczuchy znowu mi zjadło! Graff - jak ja bym chciała taką płytkę!! Ale polecają teraz jakąś saunę na brzuch - hihi, słyszałaś? Ale jestem pełna podziwu dla Twojego zapału sportowego!! Jak tak poćwiczysz wg tego planu przez miesiąc to zobaczysz, że będą super wyniki! Ten orbiterek to fajna rzecz, ja żałuję tego mojego rowerka stacjonarnego, nie mozna go naprawić! Może kupię sobie steper? jest tańszy- tylko czy go nie wykończę? Junka, Graff i Miga - na takie Wasze dolegliwości i ciągotki do słodkiego - to nie wiem co poradzić, ale miodzik jest dobry na wszystko - tak mówił Kubuś Puchatek - ale według najnowszych badań mądrych naukowców, on też miał kłopoty ze sobą( hihi). A tak na poważnie - to jak brałam tabletki hormonalne to ciągle musiałam jeść (może juz to Wam mówiłam) Gretko! trzymam za Ciebie! Wiesz ja lubię szpinak i mięsko pod każdą postacią! Orbiterkuj, orbiterkuj. Człuski na dobranoc😘 dla wszyskich Dziewcząt, pa i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majusiu to juz czlek nie wie z czego tyje ha a juzci te dwa kilo co na mnie wskoczylo prze kilka dni (kilka hhaha kon by sie usmial-przez trzy dni!sic!) to wszystko przez to ze to ja zjadalam te Twoje literki taka jestem lakomczucha! a cio przynajmniej innym bylo mniej na wadze hahahah dobranocka i mam nadziej do jutra;-) z nowymi kurczaki moze twardszymi postanowieniami hihihi uwielbiam Was 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to DOBRYWIECZÓR łakomczuszki Wy moje :) 😘 jak czytam nasze wpisy ostatnie , to sobie myslę ,że komus to się chyba nie spodoba ,bo my tylko o jedzeniu :P............. a niech se mysli to jego problem :) ja sie cieszę ,że po całym dniu moge siąść i popisać o dupie maryni :) ha ! Greto widzę ,że Ty takze zabierasz się za siebie i nawet masz orbitreka :) ... jak go masz długo i czy osiągnęłas juz jakies rezultaty na nim ? ile biegniesz? , bo to piekielna maszyna :( i widzę ,że galeria Ci nie obca :)......super Ja właśnie wróciłam z piwka i komputer wolny bo córka ogląda coś w tv........... na orbitreka już nie mam motywacji :(dzis ... zacznę od jutra :P:P:P............. ale ze mnie pipka!........ nie mogę ..jeszcze troszkę pierników zostało i dopóki cos w domu będzie to nie moge sie zmobilizować :( więc ide je skończyć :) coby sie nie zepsuły:(:D to narazie papatki idę tyć:( .............................................dobranocka😘 Maju ... nie słyszałam nic o tej \" saunie więc rozpytaj :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejak hejka pobudka.wstawac i kawe podawac co jest hihiiihhi nio tak Grafciu... takie tam tematy a moze by tak czasem kogos przyprawic o zawrot glowy i np pogadac o filozofii hahahahah zaczelam czytac biografie (hihi dwie naraz) Hilary Clinton i ...czekajcie bo juz moja pamiec hehehehe tak strasznie szwankuje i ... aa Eleonory Roosvelt ale powiem wam ze cos mi kiepsko idzie chodze na anglika i w ogole zimowe nastroje mnie ogarnaija lubie czytac na lezaco w lozku i .....chyba powinnam sie zamienic w misia znalezc norke (jak to sie legowisko nazywa - znowu pamiec-ide se kupic ginko-biloba) hahahah, i przespac cala zime....... milego dnia papapapty 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :D Dzisiaj lecę na miastko, przykrócić sobie pazurki haha. Chyba Wam nie mówiłam, ale zrobiłam sobie tipsiki. Mialam takie żelkowe, miękkie paznokcie i nic im nie pomagało, żadne olejki, odżywki itp., więc poszłam i kosmetyczka mi tak doradziła. Mam doklejane tylko końcówki i one mają \"poprowadzić\" ładnie paznokieć - no zobaczymy! Na razie są super!! (bo jeszcze nie moje!). Grafciu! ta sauna to taki szeroki pas i zakłada sie go na brzuszek, można kupić w marketach lub w schop TV, ale nie wiem, czy działa. Junka, Graff, pewnie, że możemy pofilozofować, ale to jest nasz topik i piszemy sobie co chcemy! Icieszę się, że nie mamy (tfu, tfu) większych kłopocików. Juneczko jeszce ładnie na dworze i idź na polowanie, a nie zagrzebuj się w norce - sio! sio! Świeże mięsko czeka! (hihi) Reszta Dziewcząt! Co u Was? odezwijcie się, proszę!😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie gdzie kurczaki cala reszta , nie ma lecniuchowania a co!;-) Migusia gdzies Ty przepadlakjuz powinnas wrocic;-);-) czekamy czekamy i co tam przez te dwa dni ..jak nastroje, niepokoje znoje i.....cmoje boje na wesolo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×