Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

Witam Tessi! Ja tu teraz jestem sama! Dziewczęta wyjechały w wielki świat - na kolorowe wakacje i czekam na nie właśnie! Fajnie, że jesteś, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessi
Witaj Maja! Witajcie wszystkie Cioteczki!Nie było mnie kilka miesiecy,ale nie miałam czasu na komputer.Zakładaliśmy z mężem duży ogród 2000m.kw. Musieliśmy wyrwać ok. 90 starych drzew(100letnich) i zrekultywowac ziemie.Praca od świtu do nocy.Teraz posialismy trawę, posadziliśmy iglaki i patrzymy jak wszystko rośnie.Trochę martwie się suszą.W ogrodzie zostawiliśmy 3 stare włoskie orzechy.Mają świetne wielkie orzechy.Sadził je mój nieżyjący ojciec.Tylko one ozdabiają to puste ,,pole,,.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greta.K
Wiajcie ! mam 50 lat i NIE CHCE BYC STARA!!!!!!!! Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak na poczatek,a tak w ogole to jestem chyba ? już stara :( chociaz czuję się na 19 lat no może 25,i ciągle się odchudzam ,niestety jestem grubaaaaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. witajcie moje słoneczka 😘 właśnie wróciłam i już jestem i witam sie z Wami ,ale tak na sekundkę ,bo muszę sie położyc :) ...😘 Maju .... dzieki ,że pilnujesz stolika 😘 ... Tessi 😘 super ,że jesteś witaj :NOWA\" tak króciutko cmok duzy dla wszystkich i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć wszystkim dziewczętom!!! Hura!! Super, że jesteście. Muszę się wam przyznać, że jestem też na topiku \"41-latki\" - ale moje serce jest baardzo pojemne i starczy mi dla was wszyskich. Tessi - to pracę wykonaliście ogromną! A nie żal wam było tych stuletnich drzew? Teraz pewnie macie tam pole golfowe? Greta.K - wiesz, to ciekawe, bo wydaje mi się, że każda z nas czuje się tak jakby miała 25 lat (góóóra!) - i tak trzymać! ja też ciągle się odchudzam. Dzisiaj - mało jeść - przebieżka o osiemnastej i powoli może będę chudła, przyłącz się, zapraszam. Grafku - moja kochana - dobrze, ze już jesteś! Opowiedz jak było prooszę! I widzisz - super pogodę przywiozłaś.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Dzień doberek 😘 dla Wszystkich :) a więc tak :P wróciłam wczoraj o 21-ej .autobusem tłukłam się 1,5 doby :( ale muszę przyznać,że nie było żle , kierowców było trzech i jechaliśmy ciurkiem ,tylko na tankowanie stawaliśmy na 15-min.i siusiu :P /w autobusie Wc i klima/ ten wyjazd to tak nagle mi wypadł,... byłam z córką i jej koleżanka z siostrą :(... a więc byłam jako przyzwoitka :P... ten czas to za krótko na zwiedzanie i na opalanie :(/tak kocham słońce/... byłam w Barcelonie... byłam w wesołym miasteczku.. . nurkowałam... i łaziłam gdzie się da po tych wąskich super uliczkach położonych na stokach ... Oczywiście przytyłam :P:P ale już się zabiorę za siebie :)...żarcia było pod dostatkiem..stół szwedzki/... po posiłkach to wogóle nic nie jadłam, bo nie było gdzie to zmieścić ..potem plaża i oczywiście utrwalanie sadła:P:P ... jeszcze nie powiedziałam gdzie byłam :D ...Malgrat de Mar... .. hotel nad samym morzem .super ceny ? wszystko droższe niż u nas a prawie to samo, nawet nie wiedziałam co przywieżć , bo u nas na placu to samo o pół tańsze z wyjazdu jestem bardzo zadowolona , pogoda cały czas super ,nawet nie odczuwałam 37* upału... jak przyjechałam to lało cały dzień tak ,że aż rzeka wody lała się ulicami :)ale to tylko w dniu przyjazdu,wtedy we Francji buła powódz....potem cały tydzień słoneczko :) i właśnie to słoneczko Wam kochane przywiozłam :)🌻 teraz koniec żartów :P muszę się zabrać do roboty :D.ale mi się nie chce :(.dobrze ,że choć jest słoneczko,bo jeszcze mogę pokazać opaleniznę :P:) całuski posyłam 😘😘 acha robię kawkę i zapraszam :) ..[\"\'7.....[\"\"7 ..... [\"\"7 .... tam wogóle nie piłam kawy ,bo w czasie posiłków tak byłam najedzona,że już nie było czasu między posiłkami na kawkę :( smacznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie miałaś - Graff - a dlaczego byłaś za przyzwoitkę? Przecież same kobitki byłyście! No widzisz, a my tak narzekamy na ceny a tu się okazuje, ze tam jest drozej. Ciekawe tylko ile tam taki przeciętny zarabia. Dzięki Grafku za kawkę - lecę robić też 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessi
Witajcie!Te drzewa ,zapomniałam napisac ,to stare jabłonki ,sliwki,gruszki itd.,które zdażyły zdziczeć przez ostatnie 25 lat.Były inne ważniejsze sprawy od ogrodu.Teraz mamy duuużo czasu i wzięlismy sie za porządki.Masz rację,ze wygląda jak pole golfowe.Dzis siedziałam pod orzechem i wyganiałam to beszczelne ptactwo.Wyżeraja nam nasiona kawki,sroki i wróbelki.Ten mały cwaniak potrafi zjeść tyle ile waży.Wakacje spedzamy w domu,ale ja 18 września lecę do córki do Londynu na 2 tygodnie.Rok rocznie jesienia jestem u niej.Smutno mi i bardzo za nia tesknie, choć widzimy się codziennie przez kamerke i łaczymy skypem.Ale fizycznie nie mozna sie przytulić.Zaplanowała dużo atrakcji.Ale o tym po powrocie. Dziewczyny ! Ratunku strasznie boli mnie łokiec.Rośnie na nim kość i mój lekarz stwierdził,że dopuki nie wyrosnie ,będe cierpieć.Zrobiłam badania.Reumatyzm i gościec wykluczony!Może macie jakiś sposób.Tnę plasterki rozgrzewajace na małe kwadraciki i przyklejam na noc.W nocy boli najbardziej.Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam :) ...Maju :P .. robilam za przyzwoitkę , bo ja stara a one młode :P moja órka ma 22 lata ,jej koleżanka także , a siostra tej koleżanki 17,5 lat ! ....... czy ja nie byłam przyzwoitką :(............ są chwile kiedy zazdroszcze młodym :( ..... czas to jednak jest potęga :p nieprawdaż ?........ ... Greto :) czy słyszysz co ja mówie ? ... tak samo jak Ty mam ten dylemat ,że juz jestem stara :( ..........ale ja sie nie poddaję ,choć pewnych rzeczy nie przeskoczy sie za rzadne pieniążki :P.. godzę się z tym ... Ja z córką czasami jak nas głupawka chwyci to tak się chichramy,że nic nas nie może powstrzymać ........... nawet o jakiś drobiazg wypowiedziany/zrobiony / .. w odpowiednim momencie tak nas potrafi rozsmieszyć ,że patrza na nas jak na glupków :P lub sami zaczynają się smiać :).....poprostu mam taki kontakt psychiczny z córka ,że potrafimy w jednym momencie wypowiedzieć te same słowa i to samo pomyślimy :).......................... a czasami doprowadzamy się do szewskiej pasji :( ....🌻.. Tessi...... ty to masz fajnie z tym ogrodem :)....... kocham wogóle wszystko co zielone , ale szanuje tych którzy się poświęcają pracy w ogrodach :) .... bo wiem ile trzeb poświęcić czasu i pracy aby był ładnie utrzymany 😘.......... niestety teraz nie mam ogródka :( , ..kiedyś miałam działkę 30ar. ale sprzedałam i sadzę kwiatki na balkonie...................... które i tak mi nie rosną ,bo wschodnia strona i ciemno, bo drzewa wielkie przed oknami :( ale lubię popatrzeć jak inni mają ładnie :):P całuski posyłam i dobranoc 😘 do jutra :) 😴😴💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz Ja :P do maji5... dlaczego raz jesteś ...maja5.......... raz .. Maja5.........?????????????????? bo nie wiem czy masz bliżniaczkę :P:P obydwie czarne.......... czy rozmawiam z tą samą ?????????😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! No kurcze Graff, rzeczywiście raz mała literka na początku raz duża - ale to wszystko ja! Dziwne tylko że mi posty wchodzą. Wiesz, jak was widzę razem (sobie wyobrażam) na tych wczasach to WCALE nie odbiegasz wiekowo od tych młodych dziewcząt. Gdzie tam przyzwoitka! Ale swoją drogą to bikini mi żal - teraz zakładam już tylko jednoczęściowy. Ja też uwielbiam ogród. Jak rodzice mieszkali w tym samym mieście co ja to mieliśmy działkę i tam było cudownie. Teraz mieszkają daleko, ale jak wiedzą, że przyjadę i jest to w lecie to zostawiają mi grządkę do oplewienia. Graff - bardzo cię proszę POOWIEDZ kiedy mam patrzeć na W11?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie znane mi cioteczki i te nowe. Witaj Maju5 i Greto.K. Dawno tu nie zaglądałam, ale od jakiegoś czasu czytam zaległe wpisy żeby sie dowiedzieć co u Was słychać. A gdzie jest Meno, przestała tu zagladać czy może jest na wakacjach ? Graff jak było w Hiszpanii, jak zniosłaś podróż ? Sądząc po humorze to chyba dało się wytrzymać ? Tess zazdroszczę Ci ogrodu. Ja też kocham kwiaty i przyrodę ale muszę się zadowolić balkonem, który co roku obsadzam obficie kwiatami. Pisałyście wcześniej na temat Pilatesa. Ja też mam tę płytę z VITY i uważam że jest naprawdę dobra. Gdyby któraś z Was chciała mogę przegrać i wysłać. Może zaczniemy od września wszystkie ćwiczyć i chudnąć, co Wy na to. Mój mąż który zawsze był szczupły też ostatnio przytył i szaleje bo nie może tego znieść. Kupił sobie ADIPEX i od tygodnia bierze. Czekam na efekty u niego (również te uboczne), ale jak schudnie to może też zacznę to brać. Nie potrafię zapanować nad swoim apetytem, a chcę wrócić do swojej wagi. Wydaje mi się że jak człowiek jest szczupły to jest ciągle młody. Ostatnio obserwowałam swoją teściową która jest właśnie taka szczuplutka i drobna na twarzy i rusza się jak młoda dziewczyna. Zmarszczek nie ma prawie wcale, bo też nie ma jej co obwisać. Jedyny krem jakiego używa to Nivea. Kochane piszcie o swoich sposobach na zdrowie i młody wygląd. Może razem damy radę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Peny. Wiesz, zanim zaczęłam pisać na tym topiku, to cały go przeczytałam - fajny jest, tylko pod koniec coś się z dziewczętami stało i na \"straży \" zostały tylko Graff i Monisia. Wtedy dołączyłam. Te ćwiczenia pilates to spróbowalam zrobić i chyba za bardzo się starałam, bo strasznie mnie bolały ścięgna. Teraz jest już ok, - możemy zaczynać. Ja też mam straszny apetyt - szczególnie przed miesiączką - jak coś schudnę w ciągu miesiąca to wtedy to nadganiam i tak w kółko, już tego mam dość! A co to jet ADIPEX? Ja ostatnio czytam topik \"natura górą\" http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1666818&start=4500 bardzo ciekawe rzeczy tam dziewczęta piszą - dużo pomysłów na domowe maseczki, ożywki na włosy i pielęgnację - polecam. Pozdrawiam wszystkie - fajnie, że już nie jestem sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju ADIPEX to taki lek hamujący apetyt i odchudzający. Kiedys na tym forum był taki topik \"Adipexiary\" w którym się dziewczyny rozpisywały jak to po tym chudły. Przyjaciel mojego męża jest lekarzem i mu to zapisał. Absolutnie nikogo nie namawiam na takie rzeczy, to ostateczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................WITAJ...PENY............................... powinnaś dostać wielkiego klapsa za to,że tak długo nie zaglądałaś :( super ,że jesteś :).........😘 co u Ciebie słychać ? właśnie jak zwykle o tej porze jestem w pracy i zabrałam się za sprzątanie .:( tak się przy tym zasapałam ,że odniechciało mi sie pracować :P ... coś po tych wczsach jestem zmęczona :D.... podróż miałam dosyć wygodną jak na tyle godzin w autobusie :). byłam przewidująca i zakupcyłam sobie takie dmuchane kołnierze na szyję . jechało się w nich super ! polecam , głowa się nie kiwa i moja córka prawie całą droge spała w nim ,bo twierdziła,że przez kołnierz tak jej się fajnie jechało :) 😘 ... MAJU 5......... 😘 nie podlizuj się ! :P ... właśnie ja chodzę w 2-częsciowym kostiumie /bo musze być opalona cała :P/ i niestety jak na zdjęciach patrzę to w porównaniu do córki to mój brzuszek wymaga \"scyzoryka\":P.ale dzięki 😘 mówisz W-11 ? sama nie wiem kiedy będzie emisja ? :)/ ale Ty masz pamięć ! ja już zapomniałam o tym a Ty pamiętasz :) .. ale to dobrze świadczy o tobie ,że pamiętasz o nas \"prawie wsio\"......... ja mam kłopoty z pamięcią i mówię w domu ,żeby nie zwracali mi uwagi ,że zapominam , ..bo jak się okaze ,że mam alzchajmera .. :P to będzie za póżno mnie przepraszać za to,że mi dokuczali :P:P ... jak coś będę wiedzieć to dam znać :P no to na tyle wypocin 😘 dziś nie zaprosiłam Was na kawę ,bo przez to sprzątanie ,nie miałam czasu podejść do kompa :) ale nadrobię to 😘 narazie całuski i pozdrawiam TE które podglądają :P a nie mają odwagi dołączyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graff kochana nie zagladałam do Was bo udzielam sie towarzysko tylko jak jestem szczęśliwa a ten rok jak zapewne pamiętasz mam kiepski. Teraz też spotakało mnie prawdziwe nieszczęscie, właśnie straciłam pracę. Zamknęłam się w sobie na jakiś czas żeby się z tym uporać i powiedzmy że dochodzę do siebie. Jest mi ciężko bo w mojej firmie pracowałam 12 lat, a w poprzedniej też bardzo długo. Teraz będę musiała się rozejrzeć za jakąś pracą ale wierzę że będzie dobrze. Niestety stresy przyspożyły mi kilka kilogramów i teraz myślę jak się ich pozbyć. Za nic nie dopuszczę do nadwagi. Świetna była ta dieta plaż południa którą propagowała tu kiedś Meno. Czy ktoś ją jeszcze stosuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Graff, no widzisz i mialam rację - musisz świetnie wyglądać - bikini!! No ale w NASZYM wieku Graff - to do zdjęcia robi się baardzo głęboki wdech - i wtedy jest ok!i No jak nie pamiętasz - to będę oglądała wszystkie W11 - ale co z tego - musisz dać cynk co do treści!! Graff a co z tym zapaleniem - moze to trzeba jakoś leczyć? Peny🌻 - topik 41 - ale, wiesz kiedyś Monisia podawała taką fajną - na oko dietkę - było w niej dużo jajek i takie tam inne... , może tej byśmy spróbowały? A ten specyfik to ma skutki uboczne, tak? Na stres może joga? Bardzo bym chciała się nauczyć jogi - czy ćwiczyć, nie wiem no, całości, od filozofii do ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 PENY :)... jeśli masz doła .. to wal z tym do nas :)😘 a nie ukrywaj się :(......... przykro stracić pracę :( to dziś ważne ją mieć, bo zawsze brak kasy na podstawowe sprawy, a co dopiero reszta? napewno jakoś się z tym uporasz i z dołkiem też i z nadwagą też :P:P.............. ja po tym wyjeżdzie tak rozepchałam brzuchol:(,że teraz to nie wiem od czego zacząć :(? ale MAJA5 dobrze mówi 😘........ jesli ma się doła to JOGA :) ... ja właśnie od września wybieram się na jogę ,z powodu kręgosłupa ,bo mi wysiada :( i myślę ,że joga dla mnie najleprza :)........... a co do brzucha :( to jestem taki chytrus,że zaraz jak tylko nagryzmolę tu,,,,,, to idę sobie zjeść lody z adwokatem :P......... to najleprze na sadełko :P:P:P:P.............. tak właśnie mam :(......jak tylko o tym pomyślę to muszę to zjeść :(:(........ to jest okropne ,nie mogę sobie z tym poradzić , mam często takie napady ,a potem walcze drastycznie.... np. nie jem :(..... ale nie martwcie się jakoś mam jeszcze miejsca troszkę :):D najgorsze to,,,,,,,ze nie mam silnej woli :( Maju ... chodzi Ci o zapalenie moich plecków ? no właśnie już nic nie zazywam ,ale to trzeba ćwiczyc cały czas i dlatego chcę spróbować z tą Yogą .... jak się rozpytam to dam znać 😘 i powiem Ci jakie sa warunki.. itd... to narazie 😘 kobitki Wy moje kochane :P dobranoc 😘 niech Wam sie przysnią salcesoniki :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ślicznego dzionka wszystkim! Tessi, czyżby znowu twój ogród cię pochłonął? Jakto ROŚNIE CI KOŚĆ?!! nigdy nie słyszałam - słuchaj, a może rosną ci skrzydła? Może jeteś aniołem tylko nie wiedzialaś? Greta.K - nie ukrywaj się! Napisz co u ciebie!🌻 Graff - nie jadłaś chyba wczoraj tych lodów? (o dwunastej trzydzieści w nocy?), ale ty to sowa jesteś! Super z tą jogą, będziesz mnie uczyła przez internet! Pllliss! Peny, to właśnie po to jesteśmy, żeby się wypłakac, wyzłościć i wyżalić jak dzieje się coś złego, niedobrego, i beznadziejnego w naszym życiu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i także życzę słonecznego dnia :)😘 Maju . oczywiście,że zżarłam te lody :P:P. musiałam ,bo w moim łbie ten turkuć podjadek tak stukał,że musiałam to zrobić :(.. ale oczywiście dziś zjadłam na śniadanie sałatkę lodową,pomidorek,ogórek kiszony i kawałeczek serka Brie.i polałam to oliwką ... bez chlebka.. dobre było :D. Yoga.. oczywiście jak tylko coś wymyślę to będę Ci mówić jak się tam wykrzywiam :P. najgorsze jest to,że ja jestem nerwus i nie wiem czy dam radę tak usiedzieć w jakiejś pozycji i medytować ! :( córka powiedziała,że może się zaoisze ze mną :D. już widzę jak będą wyglądały te lekcje :)BECZKA ŚMIECHU:P:P. bo my jesteśmy razem powalone i potrafimy się śmiać z byle czego/nie mylić z byle kogo/. i czasami to ludzie naokoło też nawet nie wiedząc z czego się śmiejemy,to zaczynają się śmiać do łez,ale z nas :)uff stawiam kawkę bo mnie ssie.zapraszam :) [\"\"7.[\"\"7.........{\"\"7.[\"\"7 a do tej kawki winogronka :) narazie cmok😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greta K.
Jestem,ja tez się nie daję starosci i otyłosci chudne,mam silną wole i zawzielam się .Lubię ruch i wysiłek fizyczny ,ale czasami myślę,że wszystko to o d--ę potłuc i tak bedę miała zmarszczki i kazdy dzien mnie do tego przybliża :) .Chyba na starość przezywam to co nie dane mi bylo wcześniiej,bo korzystam z każdej nowinki w modzie,ostatnio zwariowalam na punkcie prostowania włosow i zrobiłam sobie modną "młodzieżowa" fryzurkę,ale jak patrze w lustro to czasem myśle Ty stara głupia babo ,robisz z siebie nastolatke:(. Moja młodośc upłynęła pod zna\kiem nauki ,zakuwania na cięzkich studiach ,nie chodziłam na randki ,nie chodziłam na dyskoteki iprywatki tylko się uczyłam,a teraz mam g........Jak widzicie niezbyt "optymistyczna " ze mnie kumpela,ale moze jakos sie poprawię z Waszą pomoca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘..GRETO..:) miło ,że wdepnęłaś:).. a cóż to za złe myśli ? czy w tej chwili jesteś sama? nie masz rodziny ? sorka,że pytam ,ale tak napisałaś jakbyś sie poświęciła całkowicie nauce i teraz zostałaś z myslami sama :(.. napisz coś więcej :) .. napewno nic to nie zmieni relacji między nami ,a napewno./być może / poczujesz się lepiej :)😘 właśnie w tej chwili wcinam ciastko i kawkę :P.zapraszam........ [\"\"7......[\"\"7..........##.......##.... Maju juz wstepnie rozpytałam o joge ,jeszcze tylko muszę dostać kopa w D\" i zapiszę się :D. 2x w tyg/mc....120 zeta :) 1x w tyg./mc.70 zeta :).. teraz córka robi prawo jazdy i muszę się tak z nią zgrać aby chodzić na rano przed pracą ,bo tak mi pasuje :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 te kwiatki sama zbierałam coby Wam humorki poprawić :D 😘... do zobaczyska 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta! Tylko na chwilę wpadlam, bo od rana zanosiło się na ból głowy (to jest taki bardziej ból od uszu do skroni) i teraz już boli niemiłosiernie. Graff - to droga ta joga! Mnie nie stać, szkoda. Ale myślę, że jak się wybierzecie z córą to troszkę mi skapnie waszej wiedzy. Greta K - no właśnie - więcej optymizmu!!! z nami nie zginiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greta K.
Powitanko!Dzieki dziewczynki,no nie tak do konca wsezystko jest do d.... ,mama wspanialą rodzine,meza ,ktorego kocham i dzieci ,prace,ale jak Wy wszystkie NIE CHCE byc stara, i czasem mnie dopada dol ,jak wczoraj ,no i wiecie 1 dzien miesiaca zazwyczaj wyplata i zawsze to dla mnie najgorsze dni,bo tak upokarzające niskie zarobki mamy,a np benzyna ma byc po 5 zl szok!!!!!!!!!!!!!!!Zdaję sobie sprawe z tego ,że jest wiele kobiet / i nie tylko kobiet/ w Polsce ,ktore nie mają wcale pracy ,więc ja powinnam sie cieszyc ,że ją mam,ale ciagle brak tej cholernej kasy.Po tylu latach pracy nie powinno być juz takich problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta! :) No, wczoraj przespałam cały dzień - na proszkach, ale dzisiaj już lepiej. Greto K. Zgadzam się z tobą, nasze zarobki są upokarzające!!! Pracuję już tyle lat i nigdy nie było tak źle jak teraz, szczególnie, że nie przyzwyczaiłam się jeszcze do \"połówki\" mojej wypłaty i skutek taki, że ciągle jestem na debecie! I Mam takie dni w miesiącu, że wkurzam się na siebie, że taka rozrzutna jestem, że nie umiem \"wyżyć\" z pieniędzy, które mam na bieżąco, i mam takie dni, kiedy wkurzam się na cały świat, że taki zasiłek głodowy dostaję i nie stać mnie na nic. No, ale to tyle. Nie będę narzekać, bo to nic nie zmieni. Może macie jakieś pomysły na oszczędzanie, bo może ja taka rozrzutna jestem i nie umiem oszczędzać? Greto K. - chyba wszystkie kobiety w \"pewnym wieku\" maja takie dni, kiedy boją się przyszłości, starości, zmarszczek, ale na to nie mamy wpływu. Nie ma co się na tym zastanawiać, nikt jeszcze nie cofnął czasu. Musimy myśleć pozytywnie bo złe myśli nam nie pomagają. A ćwiczenia, starania o wygląd są dla nas obowiązkiem, abyśmy sługo były w formie. Nie robimy tego dla nikogo, tylko dla siebie. A zmarszczki? Jak komuś się nie podoba - to niech nie patrzy! kiedyś i na niego nie będą patrzeć! Greto K. - jak masz \"doła\" to wyjdź z mężem na piwko, ze znajomymi do knajpy potańczyć, super odstresowujące! Graff to dla ciebie 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻😘 Witam moje smutaski :D. troszkę tu powiało smutkiem :) wiem ,to trudne dzielić grosz na dwa ! . ale ja mam te same problemy, ciągle nie zdążam z płatnościami i ciągle zalegam :P, ale czasami myślę ,że jak coś teraz sobie zafunduję zamiast płatności to jest moje .. a płatności poczekają :P... wiem tak się łatwo mówi ,ale taka jest moja prawda :(... przecież jak umre nagle to przynajmniej coś skorzystam :P...... bo juz może być za póżno , kiedy będę jeść smakołyki ? kiedy ? jak się zestarzeję już całkiem i nie będę mogła ??? a WIĘc ... nie przejmujmy się wyglądem ,zmarszczkami , i tym ,że komuś się coś nie podoba . to jego problem ..........ech życie moje :D Ja właśnie mam wypowiedzenie mieszkania , w którym mieszkałam 50 lat :(.... za rok muszę się wyprowadzić .Z jednej strony cieszę się ,bo płacę czynsz 1000 zł. plus prą 640 zł. plus tel.ok 100 zł. plus gaz 150 zł..... miesięcznie :( więc muszę coś znależc mniejszego i tańszego ... ale szkoda ,bo kocham to moje mieszkanie :( i to jest mój zgryz :P MAM TO W DUPIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ..Teraz jestem w pracy ale jakbym była w domku to bym zaproponowała po kieliszeczku wódeczki , z tej złości :(/tak dawno nie piłam wódki :(/... ale proponuję kawkę lub mineralną lub pepsi :( wieczorkiem umówiona jestem z przyjaciółmi na piwko :P , bo cóż nam pozostało w środku tygodnia po całym dniu pracy ???? buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja już w domku, syneczek w szkole więc nie \"okupuje\" kompika! Graff - ja właśnie też tak robię - kupuję sobie coś, na co mnie nie stać, czy też jest w daalszej kolejności, bo żyje się raz! Ale opłaty to ty masz............. ufffff, myślałam, że ja mam duże! Dzisjaj fajnie, słonko świeci i moze pójdę na rowerek. Do wieczorka wszystkim dziewczętom. pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessi
Witajcie Maja Greta Graff Peny i Wszystkie ,ktore jestescie! Jeśli chodzi o moja bolącą-rosnaca kość to narasta mi na stawie łokciowym.Aniolkiem to za bardzo nie jestem.hmmmmmm.Przyklejam na nią przyciety plasterek rozgrzewajacy i idę spać.Inaczej tak mnie w nocy boli,że się budzę.Lekarz powiedział,że jak urośnie to bólmnie.Tylko ciekawa do jakiej wielkości musi dojść,żeby przestać.Mam nadzieję,że to nie będzie strusie Jajo!H ha ha.Prawde pisząc, to mój czas znowu się skurczył,gdyz powtarzam angielski ,gdyż za pare dni lecę do Londynu.Nie jestem systematyczna i siadam do angielskiego zawsze przed wyjazdem.Jak juz tam jestem,to dostaje zapalenia mózgu podczas rozmowy z Anglikami.Znajomi mojego dzicka to sami Anglicy.Wydawało mi sie,ze daje sobie rade ,ale dopiero zderzenie z rzeczywista prawda tam w Anglii uświadamia ,że nic nie umię.Pa bo czas ucieka.Dobrej Nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Miłego dnia życzę🌻 Tessi - i jak nauka?, ja też staram się uczyć języka angielskiego i niemieckiego, ale idzie mi to strasznie opornie. No, ale ja jak na razie nigdze nie wyjeżdżam. Miłej i owocnej nauki ci życzę oraz przyjemnego wyjazdu do Anglii, fanie, że spotkasz się z córcią! A jak twoja kość, współczuję ci jeżeli to tak strasznie boli. A co później będą z tą kością robili? Greta K. - ja od poniedziałku robię dietkę - przyłączysz się? Co u ciebie? Graff - Ty straszny nocny łasuchu, przyznaj się co znowu zajadałaś o północy? No, ale jak w dzień masz takie dietetyczne jedzonka! :p Omijasz dużym łukiem moją prośbę o \"cynk\" ......, no!, nie daj się prosić! Peny znowu masz \"doła\"? Proszę, nie zamykaj sie w sobie - odezwij się, czekam. Zrobimy sobie dietkę, pogadamy o problemach i będzie ci lżej. Dziweczyny - odzywać się proszę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×