Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

Czesc Moje Kofane :-) Graffciu......nie wiem co powiedziec ale mysle ze najwazniejsze ze hm..dobrze sie skonczylo...bo mogloby byc roznie gdyby czas uplynal dluzszy....na pewno stresu przezylas co nie miara, teraz trzymaj sie mocno, oddech głeboki......relaksujący... nie wyobrazam sobie jak moje dziecie bedzie mialo jakie powazne problemy;( a moj synus cos noga kopsnal i na paluszek moze mu gisp zaloza bylam w szkole - narozrabial tez no i w ghruncie rzeczy wierzez e mu przejdzie ale w domu on mysli bog wie co o mnie a ja tylko chce dobrze dla niego... stres od rana ...zostawilam mu liscik ze go kocham i chce tylko dorze zeby mial lepiej niz ja , ze jest zdolny i szkoda buloby zaprzepascic.... i takie tam.. a sama (hm mam wyrzuty bo on z Babica do tego chirurga poszedl a ja siedze teraz w kafei...ale tak sie zlozylo, bo mialam dzis zaplanowane wolne na szkole, na lekarzy swoich (cyto-kontrola,onko- itd zapisalam sie na przyszly tydzien, moze wreszccie dowiem sie co musze a czego nie;-) mowie wam trzeba byc zdrpowym zeby byc chorym hahah, wiecie to prawda;-) zrobilam badania szalecone sprzed pol roku (przeswietlenie stawowo no inic tylko jestem babcia hahhaahahaha-wiekowo hihihihi ale ja tam aloes pije i mam zanmiar to wszystko pozegnac niebawem a co! siedze tera w cafei cmook i lce bo juz cora dzwonila cos pilnego. a tu nie dobiera komora bo piwnica kurczaki nawet tu nie ma spokoju musze leciec na powierzchnie papapap calusy do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje wszystkie Myszeczki;-) serwuje kawusie taka mniam mniam na dobry dzien na te mglista pogode.. i na te pogode przesylam wam dorbrego duszka z usmiechem cmook ;-) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki! Dzieki Juneczko za życzenia dobrego dnia, ale za późno je przeczytałam...... i nie zadziałało. mam problemy z synem. Rozmawiałam z jego wychowawczynią i będzie zawieszony.......z powodu dużej absencji..... nic mi się nie chce...... on ciągle mnie kłamie - bo już był na cenzurowanym...... i straciłam do niego zupełnie zaufanie... , bo on ciągle mi mówił, ze wszystko ok.!Nie mam już siły!!! Sory, za taką smutną wiadomość, ale wyć mi się chce, więc jak napiszę to może się w pracy nie rozpłaczę! Pozdrowienia dla Was, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć[cześć} Junka, Maju - macie problemy z synami a to najgorsze co może przytrafić się matce. To chyba jakaś epidemia bo ja mam problemy z córką. Wczoraj użyłam bardzo brzydkich słów (bardzo mi teraz wstyd). Córa nie radzi sobie z nauką a to przecież trzecia klasa. Na dodatek jest piękną dziewczyną a oszpecił ją straszny trądzik. Próbowałyśmy już wszystkiego i nic nie pomaga. Teraz zaczęła brać znowu drogie antybiotyki po których siada jej wątroba a ja wydałam reszte kasy więc dodatkowy stres. Pani dermatolog powiedziała, że będzie miała blizny więc jej stan psychiczny jeszcze się pogorszył. Bardzo mi jej szkoda bo przez kompleksy odsuwa się od świata i widzę, że jest jej bardzo ciężko. Nie potrafię jej pomóc. O psychologu nawet nie chce słyszeć. Trzymajcie się dziewczyny, oby te nasze dzieci wyszły na prostą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migusia... cora niech sie nie poddaje Myszeczko wiem wydatki na leki .......duzo ale zainwestuj lepiej w aloes lub alveo ziola wyrzuci wszystko a potem zalagodzi super a blizn nie musi miec Migusiu zel aloesowy blizny smarowac i zablizni sie tak ze sladu nie bedzie glowa do gory Majusiu............:( oj trudno radzic moj syn wczoraj tez-pytam [przecytales list - nie bo ja takich listow nie znosze no i co tez ma absencje nie tak zle ale ma jak za duzo klasowek zwiewa z poszczegolnych lekcji i ma sprawowanie drugi miesiac.......wstyd sie przyznac...... bo kazdego m-ca opiniuja rycec sie chce uczy sie w miare ok, poki co.....ale jak dalej tak pojdize z pyskowaniem i zachowaniem to go po prostu uleja w koncu;( Graff pozdrowka mam nadzieje cora lepiej papaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Juneczko 😘 kawa bła wyborna😘 Witam kochane😘 a co to ? epidemia jakaś u NAS? same kłopoty :( na szczęście ja już mam szkołę moich dzieci za sobą :) wprawdzie młodsza córa wybiera sie na studia / tak mówi:P/ ale to juz niech zdecyduje sama ale przynajmniej ma już zawód... technik informatyk... wiec jak dojrzeje do nauki to pójdzie dalej:D tak myslę. 🌻MAJU ..:( bardzo to przykre mieć problem z dzieckiem,któremu wydaje się,że robimy tak aby mu dokuczyć\"i zawsze cos od nich chcemy! nie wiem co mogęCi doradzić? chyba tylko to,że tego czasu nie da się cofnąć, i jesli delikatnie będziesz przystawać przy swoich racjach to wyjdzie jemu to na dobre w przyszłości........... a jesli nie zadbasz o to teraz tylko odpuścisz to już nie będzie można czasu cofnąć i pewnych spraw nie odkręcisz:( a więc musisz łagodnie z takim młodzikiem,bo go stracisz : próbuj rozmawiać i nie mowiąc mu delikatnie kontroluj co robi... ech my mamy :( nie poddawaj się tylko wakcz i pokaz,że zależy Ci na nim... wiem to trudne... był okres kiedy po Pubach biegałam za starszą córką :( ale skończyła na szczeście szkołę i pozdawała wszystkie egzaminy nawet nieżle. trzymaj się 😘 ...🌻Junko ... Tobie juz nie będę prawić morałów ,bo nie chce się powtarzać, ale ciężko czasem zyć z takim poczuciem,że dziecko Cie nie kocha i myśli,że to my go nie rozumiemy :(.. trzeba walczyć.... ja teraz jak coś mi się nie podoba to wale prosto z mostu , i czasem obrywam,że znowu gderam ! ale nie poddaję się , tylko męczę swoje racje do skutku i powtarzam,że nawet jak się bedą gniewać na mnie to kiedys podziękują mi za wychwanie / jak bedą miały swoje dzieci / zrozumią jak to jest byc rodzicem:( walcz z synem i powtarzaj,że to dla jego przyszłości bo tera z bez szkoły nic nasze dzieci nie zdziałaja :( ... MIGO 😘 Junka myśli dobrze o tym aloesie, ale widzę,że z forsą u ciebie krucho ,,, strasznie mi przykro:(... jeśli się nie obrazisz to mam sposób bardzo tani ,,,, córka niech się smaruje na noc własnym moczem ... .. są dowody na to... np. moja córka i ja jak mamy jakieś wypryski zaraz traktuje je moczem i zaraz znikają :(... oczywiscie, jeśli córka ma juz duży tradzik to nie jest to sprawa jednego posmarowania tylko ciagłej kuracji.... wejdz sobie w :szukaj\".... i wpisz hasło urynoterapia i tam poczytaj wytłumacz córce aby spróbowała , przeciez nikt o tym nie musi wiedziec/ bo ludzie nie rozumia/ ale namów ją do tego ja nawet jak mam opryszczke to smaruje moczem :) wybaczcie to nie mądrzenie się moje ale zależy mi abyście nie miały zmartwień i abyśmy mogły być szczęśliwe bo przecież po to zyjemy ? prawda? całuję Was goraco i pozdrowienia od Julki i moich suczek:P... tak czasem pieszczotliwie / w naszym mniemaniu/ mówie do córek !... wielkie cmoki Jutro zabieram sie za sprzątanie w pracy:( ... z córką juz jest ok. choć jest jeszcze troche słabiutka. wczoraj zdjęli jej szwy. W sobote zawożę Julke :) 😍 dziubaski i piszcie wszystko co macie na wątrobie :) ulzy się WAM 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia? dla kogo z mleczna pinaka;-) nio ja tam wole czrna z rana;-) witajcie musze sie dizsiaj pochwalic, wczoraj moje dzieci milay dzien dobrov\\ci dla mamusi;-) spedzilam milo wieczor;-) pogadalismy wspolnie a potem uczylam sie z Aga niemieckiego;-) bylo lux;-) oby wiecej chwilek takich w moim zyciu i takie to te dni nierowne;-) hahah ale fajnie fajnie miec te dobre i wiedzic ze te dzieci tak naprawde szukaja wlasnego ja w tym okropniastym swiecie.....a Graff cia ma racje my musimy jakos to przetrzymac ale swoje robic;-)......tylko tak mozemy dobrze spelnic matczyne przeslania;-) Migusia Monisia - gdzie jestes? MAjusia Graffcia całuski moja corka probuke zarobic pare groszy i jak na razie ...odpukac .... w Avonie.... nawet nie wiedzialam ze to nawet ludzie tka kupuja, ale kazdy cos malego no teraz to juz na prezenty...ale zawsze bedzie miala dla siebie malutki grosik a mnie juz bedzie lzej;-) cmooook trzymajcie sie glowy do gory.....zycze i przesylam pozytywna energie papapty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane moje za dobre słówko i wsparcie. Już mi trochę lepiej. Znowu pogadałam z synem.... dzisiaj idę do szkoły... zobaczymy co będzie dalej. On uczy sie dobrze, a jak mu na jakimś przedmiocie zależy to nawet bardo dobrze, ale odpuszcza sobie chodzenia na lekcje, które (w jego mniemaniu) są mu do niczego niepotrzebne!!! Wyobrażacie to sobie... bo ja jakoś nie mogę! Ale obiecał, że już tak nie będzie robił. Junka, też się nie daj zwieść pozorom, Twój syn na pewno potrzebuje rozmowy. A to, że nie chce czytać kartek może być jeszcze sygnalem, że woli porozmaiwiać \"na żywo\" . Dużo siły Ci życzę. Całuski Miga, powiedz córci, żeby przejrzała ten topik: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1666818&start=0 niech cierpliwie przejrzy, są tam informacje od dziewcząt które miały mega trądzik i blizny po nim i stosują różne naturalne środki, które im pomogły - przecież jej nie zaszkodzi jak przeczyta, a może jak zacznie je stosować to będą efekty. Niech poszuka np. do mycia twarzy BONIDERM (tzw. pomada Ojca Grzegorza). W jego skład wchodzą: Wyciąg z korzenia mydlicy wyciąg z kwiatostanu rumianku wyciąg z kłącza tataraku sok z korzenia łopianu wyciąg z ziela pokrzywy. Jest doskonały do mycia twarzy trądzikowej, łojotokowej, przy łojotokowym zapaleniu skóry, przy cerze tłustej, łupierzu pstrym itp.Do kupienia w sklepach zielarskich i niektórych aptekach. około 16 zł. A tutaj wklejam dla Niej linki do stron, które w wolnej chwili też niech przejrzy: artykuły o szkodliwych składnikach: http://urodazdrowia.pl/serv01.htm http://www.halat.pl/kosmetyki.html http://www.wprost.pl/ar/?O=43852 przepisy na naturalne kosmetyki: http://www.ziola-leki.pl/ziola_kosmetyka.html Jak sam coś jeszcze znajdę to wkleję dla niej na naszym topiku. Graffiku, całuski dla Twoich córeczek i dla Ciebie😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Szaleję dziś ze szpachlą akrylową - wypełniam różne ubytki na ścianach, bo przerwałam remint i teraz do niego wracam. Miga! Córcia niech myje buzię przegotowaną wodą z dodatkiem sody oczyszczonej (łyżeczka płaska na szklankę). To działa odkażająco i przeciwzapalnie. Ufff, w sobotę mam spotkanie naszego roku (30. rocznica ukończenia studiów!!!!!) A ja sie tak upasłam 😭 Graff, jak córa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane cioteczki jesteście. Tyle dobrych informacji. Junka - aloes już kiedyś stosowałyśmy, w lepszych czasach;) i znajoma zajmowała się dystrybucją. Niestety nie było rezultatu a na dł€ższe stosowanie zabrakło mi kasy. Graff - już od dawna męczę córkę z tą urynoterapią. Pokazywałam nawet wypowiedzi gwiazd - min Madonny - które to stosują. Krzywiła się ale myślę, że chyba jednak próbowała, jest tak załamana, że chwyta się wszystkiego tylko od razu chciałaby jakieś efekty! Maju - dzięki za stronki, jutro jej pokaże aby sobie poczytała. Te ziółka na pewno kupię. Monisiu - dzięki. Sodę mam więc będziemy od razu próbować tym bardziej, że teraz niczym nie smaruje buzi bo kremy które przepisała dermatolog są drogie i na razie ich nie wykupiłam. Na zjeździe i tak będziesz błyszeć Maju, Junko - Wasze dzieci przynajmniej nie mają kłopotów z nauką. Mojej idzie słabiutko. Chyba jednak będę musiała pojechać do Niemiec więc się martwię:( Dzięki, kochane za dużo dobrej energii.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migusiu.... awiem.....sama byłam dystrybutorem ale teraz jest polski aloes myslisz ze mnie byloby stac na kuracje aloesowe tmte sprzed lat / cmooook w aptece jest kilka preparatow hm no ale kuracja soda na pewno jesli skuteczna bedzia najtansza;-) oby skutkowalo ;-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):) JESTEM JESTEM :D wczoraj nie zaglądałam bo wróciłam z pracy o 00- i cała urobiona:( sprzątałam ten syf po remoncie :( a tu jeszcze wczoraj okazało sie,że nie działa alarm i jak tylko pomyslę ,że małż znow bedzie kuł:( to oszaleję:! z córką wszystko dobrze ,jutro jej Julkę oddam i zabieram sie do pracy.🌻 Migusiu niech córka próbuje z tym moczem ,bo jej nie zaszkodzi i nie kosztuje a być moze poskutkuje:)...tylko cierpliwość i cierpliwość :)😘 🌻 JUnko jak tam w pracy? jest ciut lepiej? nie patrzą Ci na ręce?..... dobrze ,że AGA ma jakieś zajęcie:) to zawsze da jej szacunek do pracy i dzieci jak pracują to inaczej wtedy myślą >>> Moja córka także ma na imię Agnieszka /ta od Julki starsza/ [Monisiu 🌻 a kiedy Ty usiądziesz? 😘 pewnie musisz mieć fajnie wypicowane mieszkanko😘 to dobrze :) masz przynajmniej satysfakcję z własnej pracy :) aa co do soboty :P to wrzuć trochę tej szpachli akrylowej i pokaż swoim koleżankom z roku na co Cię stać :P:P // tylko żart😘/ 🌻 gratulacje i udanej imprezki😘 ...🌻 Maju :) widzisz...? zawsze nie może być gorzej tylko zawsze jest nadzieja na leprze ... to jest taki wiek ,że trzeba być cierpliwym do granic aby się z tym fantem uporać:)... to jest sztuka wychować dziecko! a już dobrze to jest kunszt !!! 😘 dzięki za całuski dla moich dziewczynek i właśnie moja młodsza tu stoi i takze posyła Ci buziaczek / bo wiesz? juz patrzy kiedy skończę bo jużby chciała sama gdzieś zajrzeć:P:P/ kochane całuję Was gorąco 😘 ostatnio zaniedbałam Was i nie stawiam kawy ale dlatego,że mam wszystko rozkopane w pracy i nie zawsze jestem o tych porach :( więc uzbroicie się w cierpliwość i czekajcie aż skończę/się:P/ teraz idę sobie zrobić kawę to zapraszam a potem zaraz spadam do pracki :(😠 wczoraj ubiłam sobie palec u drugiej ręki :(ech... ....3-majcie sie😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Graff! Wcale nie jest odpicowane to moje mieszkanko, bo remontuje je kawałkami. A to zrobie dodatkowa półkę w szafkach kuchennych (zrobiło sie miejsce po gazomierzu), a to uporządkuje jedna półkę z ciuchami... To malowanie to trwa a trwa, bo tu poszpachluje, a tu umyję całą ściane. Okna mam z takimi szparami, że działają jak odkurzcz i wciagają cały smog do środka. No i stale mnie coś lub ktos odrywa od roboty... Dziś stwierdziłam, że malowane 2 lata temu drzwi i szafa w łazience wymagjąa poszpachlowania, wyrównania papierem ściernym itd.... Zastanawiam się, jak mam się ubrać na jutro. Chyba skończy sie na czarnych sztruksach i albo czarnym golfie albo jakiejs bluzce i swetrze lub żakiecie. I tak jestm gruba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍 .....MONISIU :)😘 nie mysl o tym jak wyglądasz :) ... wazne jest Twoje wnetrze 😘 jak bedziesz myslała na spotkaniu o tym jak wyglądasz i ,że jesteś gruba/?/ to nie skupisz sie na imprezce !!! rozluznij się a wszystko bedzie super. Głowa do gory i zaszalej troszke swoim zachowaniem ,a przekonasz się,że chocbyś była \" jak słoń to tego nikt nie zauważy. 😘 bedzie super 😘 och i nie przemeczaj się tak z tym remontem:P ja uwazam ,że jesteśmy wszystkie super i tak się czuję :)/ /choc czasem mamy doła/ ... ale przecież laski także mają doła, bo mają dylemat kto je zechce:P:P :D... a Nas wszystkie chłopy lubia takimi jakie jestesmy :P właśnie dzis popstrykałam się z moim małżem :P.. ale tylko na krótko :) jutro znów jest dzień:D 🌻🌻🌻 DOBRANOC MOJE PIĘKNE😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Monisia - pewnie już szalejesz na spotkaniu i nie przeczytasz ale myślę, że czarne sztruksy i czarny golf to nie jest wcale złe zestawienie a na dodatek czarne wyszczupla. Ja też mam nadwagę ale kiedy patrzę na okrągłe kobitki to widzę, że mają ładniejsze twarze. Gdybym nie tyła tak brzydko (tylko w pasie przy małym biuście) w ogóle nie przejmowałabym się nadwagą. Graffiku - dobrze, ze już z Twoją córą OK i Julka ma mamę w domu. Malutka sprzeczka z małżem jest jak pieprz w potrawie;) Junka, Maja - miło czytać że dogadujecie się z dziećmi. Ta nasza młodzież jest fajna tylko czasem zagubiona. Nie ma się co oszukiwać, jest im nieporównanie ciężej niż nam w ich wieku. Cioteczki - widziałyście wczoraj film na jedynce o 8.15 ten o niemieckich jeńcach na Syberii. Jestem pod wrażeniem. Bardzo brakuje mi europejskiego kina w polskiej telewizji. Przez ten zalew amerykańskiego chłamu oglądam już właściwie tylko polskie seriale. Wiem, że to rozrywka najniższych lotów ale lubię się w ten sposób relaksować:) Pa, pa i miłego weekendu😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ja witam Was kochane w nocy ! póżno jestem od wczoraj wściekła ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ... na teściową mojej córki :... to jest /!/ nie da sie opisać ! ................. wróę do tej rozmowy jak będę gotowa :( nie znam takiej nienawiści ! rozumię do synowej !...... ale do wlasnego syna ???? nie rozumię 😠 RATUNKUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graff-ciu.... tak bywa nie mge pisac teraz ale nie wiem co lepsze nienawisc czy w ogole brak uczuc... kiedy musimy isc na piwko pogadamy trzymam za Cie.... buzia pozdrowka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Graffiku, myślę, że juz dobrze... z córcią, z remoncikiem i mężusiem:D A co do teściowej córki.... to niestety są tacy ludzie, którzy widzą tylko swój koniec nosa - ja też jak Junka uważam, że Kraków w zimie w jednej z kawiarni jest piekny.... przy grzańcu.... i fajnych kumpelach. Monisiu - jak imprezka? Na pewno świetnie wyglądałaś!! I pewnie niejedna koleżanka miala więcej kilogramów od Ciebie! Junka - te badania to nic śmiesznego, kurcze! Co masz? oseoporozę? czy coś innego? Jak syn? Mój troszkę różki schował, ale jest pod ścisłym, aczkolwiek dyskretnycm nadzorem.Wiesz muszę kupić coś \"na nerwy\", bo już nie daję rady.....jak widzę co on robi zamiast się uczyć to dostaję szału No, ale jak krzyczę to on się wtedy obraża i nic nie robi, wiec ja DELIKATNIE, delikatnie sugeruję, że już się naoglądał filmów, nagrał w gry, pobył u znajomych... i może czas byłby się zająć nauką! uf, chyba nie wydolę do tej matury Migusiu, a jak Twoja Córcia? Jak znajdę troszkę wolnego czasu to sama \"przelecę\" ten topik - bo to strasznie pracochłonne jest, a Twoja córa może nie mieć czasu... i może jeszcze czegoś się doszukamy. A na te blizny to jakąś maść - też poszukam jaką i dam znać. Niech sie nie łamie, będzie dobrze. Słuchaj, tak teraz mi wpadło - a aloes z kwiaciarni? Taki co się już nadaje na nalewki - jest już za ok. 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dziewczyny, impreza sie udała! Było nas 22 (tylko jeden rodzynek) oraz opiekunka roku i jej mąż (też dawny wykładowca)! Niestety, grubsza ode mnie była tylko jedna, ale za to mój jeżyk na łebku wszystkim sie podobał. Ale... jak pogadałysmy, to sie zrobiło smutniej, bo spora część jest albo na zasiłku albo na emeryturze (wcześniejszej), albo trzyma sie pazurami roboty choć ma jej serdecznie dosyć. Za to wygladają nieźle! A! Dziś skończyłam malowanie pokoju i nawet umyłam żyrandol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :)😘 ... MONISIU brawo ......... to teraz masz juz wysprzątane na swięta :) ... JUNKO oczywiscie piwko tylko dajcie mi jeszcze troszke czasu ,bo teraz zaczęłam po remoncie sprzątać i wracam do domku po północy i jestem padnieta :( tylko na chwilke wpadam do Was sie przywitać 😘 dziś był Światowy Dzień Życzliwości ....... więc byłam życzliwa dla mojego małża i pomagałam mu przy remoncie :Phihi Musimy jakoś się ustalić z tym wspólnym wypadem :) kto się pisze ? a komu bedzie smutno :( bo mieszka za daleko? do Kraka...a moze ma możliwość dojazdu? jeszcze ustalimy OK? jeśli chodzi o teściową mojej córki to kiedyś ją opiszę , będzie tego sporo :( narazie całuje Was gorąco/jak zwykle /i do usłyszenia🖐️ wypijcie jutro za mnie kawke , bo ja się nie wyrobię :( acha :( wczoraj się upiłam :D:P sama wypiłam wieczorem ze cztery lampki wina i tak mi cos było wesoło ! hihih........... ostatnio tak się czułam w czerwcu zeszłego roku na 50-ce :P....ale głupia jestem :) potem gorzej rano . dobrze ,ze do pracy nie muszę wstać:P no to tyle z mojego śmiesznego dnia .....:D papa....🖐️ smutno w domku bez Julki :( tak długo była,że juz sie przyzwyczaiłam :) ... Monisiu 😘 ale Ty nie byłaś smutna , Ty żyjesz i nie narzekasz :) no nie?... szkoda,że tylko jeden rodzynek sie ostał:P ...Maju czytasz ? własnie remoncik sie kończy :) z córką jest OK :) a z mężusiem ? jak to z mężusiem ,,, my zawsze jak coś wspólnie robimy to siężremy :! a masz może ulubioną kawiarnię ? to podaj :) dobra uciekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Monisiu! Nic to - grunt to dobra zabawa! A jeżyk na głowie - też bym chciała ale nie mam odwagi. Teraz myślę o obcięcu i o trwałej bo jak zdejmuję czapkę to wyglądam jak przylizana mysz! Graffiku - z mężusiem to pewnie tak musi być - ty herszciku:D nie odpuścisz a on się buntuje. Kawiarni jakiejś specjalnej nie mam (mój miły ma parę:D) bylebyście Wy były - to będzie świetnie! Sprzątaj więc, pucuj, i wychodź na prostą - bo śnieg nam drogi zasypuje! A odrobina alkoholu - hihi - to dla zdrowotności Graffiku, dla zdrowotności i nikomu nie zadzkodzi, ale dlaczego sama wypiłaś? Nikogo nie było do towarzystwa? Ja piję teraz kawkę - i Was zapraszam!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Maju witam i dziekuje za kawkę :)😘 choć nie zdążyłam ... ale pije w domku,zaraz pedzę do robotki :P .. a piłam sama ,bo mój małż tak rzadko pije /ja też/ ale czasem jak jestem \"motylek\" to też mi puszczaja nerwy... a w dużej mierze przez TĄ\" tesciowcórki 😠 a o knajpce pomyslimy :)😘 😘😘 ..MONISIU . co sie dzieje? ale musisz być mocno wnerwiona :p skoro wysłałaś motylka :)... co jest ? trzeba komuś dołożyć? tylko powiedz:) nic się nie martw jutro też jest dzień 😘 a moze się razem spotkamy to pobajczymy ciut 😍 całuski dla reszty 😘😘 i spadam do pracy http://www.szafirek.webpark.pl/a22/index.html# 🌻🌻 MONISIU posyłam Ci coś na pokrzepienie duszy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny;-) Graffiku ales sie narobila....i jeszzce oj masz Ty za swoje;-0 ale pewnie za chwile bedziesz happy ;-) a o tesciowej....no wiesz jak to mawiaja a ja caly czas to przykladam sobie doserca : jak nie ma rady to trza wspolczuc takiemu czlekowi co sam nie wie co robi...wiesz to mi pomaga wybaczac, nie rozdrazniac sie w srodku etc... nie zawsze ale na ogol pomaga;-) Majusiu - nie nie ostoropoze choc tego jeszzce nie badalam ale moze nie hahaha ja bylam onkologicznie podejrzana .... 13 lat po operacji...... 9-mcy....bylam w strachu ale juz po wszystkim mam nadzieje, mialalam isc na zabieg...zeby nie bylo znow tego co ...sobie lubi tylem chodzic....ha zglosic sie do zabiegu a tu...niespodzianka;-) aloers dokonal swego dzilela , nie ma jak natura oczywwiscie w odpowiednim momencie ;-) to asz organizm sam ma moznosc zwalczac wszystko - jesli tylko zauwazymy w pore;-0 tak jestemy skonstruowani, musimy tylko dbac o dobra kondycje naszego systemu;-) z synem....jak czasem...raz lepiej raz gorzej.... juz sama nie wiem kiedy mu zaufac a kiedy kontrolowac zreszta corka tez sobie rzadzi.....kurczaki, wczoraj o 23 odrabiala zalegle domowe prace ha...bo jak zwyjkle nauczyciel nagle cos tam zachcial sobie hahaha Monisu - gratuluje imprezy;-) kurczaki ja tez Graff musze byc zyczliwsza;-) ale ale odkad zazywam czekajcie co to? -? ...menoplant +40 chyba mi sie poprawia z dnia na dzien;-) a moze to psyche odporniejsza bo wyniki dobre i dusza odpoczywa od strachu... oh oby tak zostalo dlugo moja radosc i odpornosc na wszystko kawiarnia dla nas sie znajdzie;-) jakos sie skumamy buziaki dla wszystkich papapapapty miłego dnia wszystko jakby reka odjal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marza
szukam jakiejs ciotki ze Szczecina ktora by wziela za mo... twarz i zmusila do odchudzania i nie piszcie sama musisz chciec bo mnie to nie wzrusza poprostu pomozcie marzenkaa66@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczaczki ... a gdziez to wywiało moje wszystkie cioteczki;-)???????????????? jakas posucha na dostep do kompikow? hahaha kaweczke podaję Wam i małżóm jakby sie chcieli załapac;-) pozdrowka i całuski Graf, Monisia, Majusia, Migusia...hejka hejka przyzywam Was ;-) cmoook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiech
ja szukam pan woj slaskie okolice katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiech
oczywiscie kobiet okolice katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×