Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

Majusiu ha! mamy teb sam problem w pracy jak w lodowce;( i jak tu ma mnie nie rozbierac, w nocy przynajmniej koldra ciepla hahah bez misiaczkowej łapki ale tyz grzeje a tu! kurtka na wacie, dwie kawy juz wypila, ciagle cos by rozgrzac łąpki u nas szefowie maja cisnien ie 18/100 to moze ich krew grzeje a mnie???kto ma mnie grzac?? cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie! Junka poszła do domku, ja nie mogłam \"wejść\" na kafe, a Wy kochane NIC! Żadnych wpisów! Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio .................;( bede szlochac;( nie ma , nie ma ...... nie mam co poczytac...... Maja wierna duszyczko;-) kurczaki dziewczyny gdziescie sie podzialy? zimno was pod koldry wygnalo hahahah? nio to lampeczka koniaczku na rozgrzewke i do tanga;-) milego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Juneczko! Dla wszystkich dziewcząt🌻 Coś mi siada komputer, czy też raczej łącze z internetem. Dzwoniłam już do operatora, ale oczywiście go nie ma! Dzisiaj idziemy z pieskiem do weterynarza. Później na spacerek, bo fajny dzień się zapowiada. Całuski dlal wszystkich dziewcząt. No, nie bądźcie takie, piszcie. Monisiu? jak remoncik? Pewnie zabrałaś się za te ściany. Miga - już wyzdrowiałaś? Gretko, co u Ciebie? Eda, dawno Cię nie było.... i NOWE dziewczęta, co u Was? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Majusiu.... wierna istotko mozesz tylko Ty mnie pocieszac;-) ale na pewno nasze \"menotki\" maja pilne sprawy albo komutery padaja jak muchy ha! ostatnio ciagle slysze ze gdzies komus sie co podzialo nio tak to taki czas ze trza sprzet do wymiany Majusiu na tym spacerku pomysl zeby mi przeslac promyczek sloneczka bo u nas w robocie zimno jak.... uparli sie ze nie trzeba grzac i ja juz mma katarzysko a fe! nozki jak z lodowki, stare murzyska ha! a na polu w nocy bylo 0 ! pozdrow ode mnie slonce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junko pozdrowię słoneczko i na pewno do Ciebie dotrze! Super pogoda! Pewnie masz rację, Dziewczęta zajęte czymś ważnym. Graffik to ma malutką wnusię - i mała pewnie już się \"znarowiła\" - trzymaj się Graff! Dziewczęta, będę szła do biblioteki na dniach - jak macie jakieś ulubione ksiażki to proszę o tytuły. Pa, całuski dla obecnych i nieobecnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):)😘 moje żabki kochane :) Jestem \") ,żyję , Julka jest spoko :), moja młodsza jest z nią cały czas a ja w pracy przy remoncie ;( kurz i kurz :( jestem jak smotruch biała :( najgorsze jest to,że nie mam jak na ćwiczonka iśc ? chyba z Julką / córka ze mna chodzi / :):) a w dodatku jestem uszkodzona :(:(..... w niedzielę trzymałam klapę samochodu/ tzn.samochód /.. i corka zamknęła klapę !!!!!!! wiecie co było dalej? :(:( ojojoj :( chlip chlip kurde ! jak to boli, na szczęście nie złamał się alec:D ale mój pazurek jest do wymiany :( długo potrwa zanim dojdzie do siebie... oby tylko nie zmienił krztałtu :( widzicie kochane jaka ze mnie kaleka ? :) co za głupia ze mnie baba ! ale córka tak się pospieszyła z tym zamknięciem,że nie spojrzała czy już wzięłam rękę :(... no cóż, przynajmniej mogę się w domku trochę poobijać :P mówiąc ,że mnie boli /bo boli/ Cały czas myślę o Was tylko tu w pracy coraz mniejszy dostęp do kompa, a w domu jak przychodzę ,to albo córka jakieś testy robi ,albo już padam na ryjek 😘 W sobotę jadę na Słowację pluskać się w ciepłej wodzie:) ... nie na rękę ten wyjazd ,bo roboty w cholerę , ale raz się żyje :) całuję Was gorąco 😘 ... Juneczko będę chuchać w piąstki :) wiesz ta randka !:) Majusiu 😘 super ,że jesteś na stanowisku :) nie damy umzeć topikowi :) a reszta gdzie???? najpierw \" chcą \" się przyłączyć , narobią smaku na nowe plotki ! :P a potem znikają ............ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U mnie trochę lepiej, dałam sobie czas do jutra, jak nie przejdzie to idę do lekarza po jakiś antybiotyk. Nienawidzę chodzić po przychodniach i dlatego migam się jak mogę. W ubiegłym roku tak najadłam się leków że mam dosyć na kilka lat. Z administracji nikt nie przyszedł więc instalacja dalej szaleje. CDN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc widzicie muszę znowu po kawałku bo nie wiem czy uda się wklejać. Tak mnie robią \"w konia\" w administracji bo nie potrafię ryknąć i domagać się swoich praw, niestety zawsze taka byłam. To chyba pieniądze dodają pewności siebie. Dzięki chorobie trochę mniej jadłam to może się to odbije na wadze. Nie mogę się doczekać aby poćwiczyć ćwiczenia od Mai. Dzisiaj byłam na działeczce i aż mnie ręce świerzbiły żeby złapać za szpadel, niestety tylko się spociłam. Jestem leniem lecz takie przymusowe lenistwo mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie cofam się na topiku do tyłu aby Was bliżej poznać, korzystam z netu bo córki nie ma, potem serialik (qrcze lubię polskie seriale), gazetka i spanie. Akurat nie mam żadnej ciekawej książki do poduszki. Nara cioteczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Jestem,zyje choc jestem zmęczona i nic mi się nie chce.W sobotę zaszczepilam sie p- grypie i to chyba po tej szczepionce boli mie \"wszystko\" Melduję ,że dietkę trzymam ;) Junka kiedy masz te randke ?Będę przesylala Ci tony dobrej energii ,tylko musze wiedziec kiedy??????? Graff,tak Ci zazdroszcze tych ciepłych żrodel,ja bardzo lubię Słowacje i czesto tam jeżdze . Dobrej nocki wszystkim cioteczkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejak moje Myszeczki nio troszke z norek powychodzily;-) Graff- ciu Majusiu na razie z randki nici;( miala byc dzisiaj ale ponoc wyslano mojego randkowicza w delegacje dosyc daleko, grzecznie poprosill zebym czekala na niego;-) mam nadzieje ze to nie jakies takie zwody:-) ale ja i tak kicham prycham i w ogole;-) wiec moze i dobrze Grafciu widze ze sobie bardzo dobrze radzisz z Juleczka;-) a pzanokietek odrosnie reszta sie zagoi, ale ojjjjjjjj brrrr mam niezla wypbraznia by czuc ten bol jak Ci ta klapa brrrrrrrrrrrrr Miga wiesz jakas plaga nastala na kompy-gdzie ucha nie przyloze slysze : pdal padl , jak wiesz moj tyz:( Greta jestes uf;-) ty zaszczepiona ja nie a obiesmy prawie chore;-) moze bysmy kiedys pojechaly do tych cieplych zrodel hahahaha zebym wiedziala co to hahhaah jak wygram w toto hihihihhi kawe podaje ...nio kolejka jest? :-) milego dzionka papapty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z za firanki kurzu :D ..MIGA....zdrowiej szybko :) poki jeszcze ładna pogoda na dlugie spacerki :) bo póżniej to juz nie bedzie się chciało nosa wyściubić z chaty :) ja takze lubię polskie seriale , tylko nie wszystkie i nie wszystkie oglądam , bo czasu mało :) 😘 zdrowiej szybko :) ...Greta....Ja jeszcze nie wiem w które miejsce jade ,/ pierwszy raz/ ... napisz czy coś konkretnie muszę wziąć na te zródła, bo nie wiem jak to wygląda ;) 😘 ...Juneczko .. dzięki za otuchę odnosnie tego paluszka 😘 oj boli, ale muszę się przyznać do czegoś :(/ na noc robię sobie okłady z moczu , a na dzień okład z żelu na krwiaki . muszę przyznać , może za wczas ale jakby szybciej się goi i mniej już boli/dużo mniej/ jaszce za wczas ale jestem pewna ,ze skutkuje :) 😘 Maju 😘 Julka spisuje się super :) w poniedziałek przez ten palec rwący nie byłam na ćwiczonkach :( ale dziś poszłam :) oczywiście Julka z nami , no bo sama w domu nie zostanie :) i caly czas siedziała , ani słowa nie wydobyła z siebie / ona cały czas gada / i troszkę sobie próbowała cwiczyć :) super grzeczna. w piątek też ją wezmę Kaszki juz zjadłam całe opakowanie tak solo do poduszki :D nie mogę się oprzeć :( całuję gorąco i dzięki za kawkę :)😘 dziś wyjatkowo była pyszna :) 🖐️ reszta 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juneczko :) a co konkretnie się stało Twojemu komputerowi ? nic się nie da reanimować ? moze cos razem wskuramy ? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta!! Ja nic nie napiszę, bo przyczepiły się do mnie takie ptaki w kółku i nic nie mogę zrobić!!! (teraz ich nie ma, ale pewnie zaraz się pojawią bo miga kursor!!! Ale u mnie ok, spróbuję jutro z pracy. Całuski papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! Oj, nie wzięłam się za ścianę, bo od tygodnia krążę między szpitalem a domem. Brat wylądował na kardiologii, więc sie musiałam nim zająć. Jak jutro wyjdzie, to wyjadę z nim z Wwy, żeby się troche o niego zatroszczyć. Pozdrawiam wszystkie 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wszystkim :D Już nie ma tych ptaszysk uff! Za to mam straszny ból głowy - zatoki!! Miłego dzionka🌻 Grafiku, fajnie że Juleczka taka grzeczna! Dmucham na Twój paznokietek, żeby szybko się regenerował! Fajnie, ze pomoczysz się w zdrowych źródłach! Ale jesteś żarłoczek kaszkowy!!:D Migusiu! To rzeczywiście długo Cię trzyma to choróbsko! Byłaś już u lekarza? Gretko😘 Junko, szkoda, że z randki na razie nic nie wyszło! A z kompikiem rzeczywiście, może to nie jest aż takie pooważne? Monisiu! Oj, dobrze, że możesz się bratem zająć! Trzymaj się kochana😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Tak się wczoraj zaczytałam w dawniejszych wpisach na topiku, że zapomniała coś napisać. Bardzo ciekawa lektura tylko co z cioteczkami z początku topiku? Maju - ty też zatoki? Spróbuj uderzeniowe dawki citroseptu i co kilka godzin dwie tabletki ibuprom zatoki, musisz baardzo dużo pić (wodę:) ) Mnie na szczęście trochę odpuszcza ale nie wiem czy to tylko nie odwleczone bo sezon zatokowy się zaczyna. Pzrzeszła gorączka i ból gardła, jeszcze trochę kaszlę i \"zatokowo\" pobolewa mnie głowa ale to pryszcz w porównaniu z tym co było. Jestem tylko bardzo słaba:( Byłam już na działeczce i od razu poprawił mi się humor, dzisiaj też idę. Graf - ale masz fajnie z tymi ciepłymi źródłami, może się uda jeszcze w jakimś błotku wytaplać? Junka - nie martw się, że randka odwleczona, może następnym razem ty mu daj trochę poczekać;) Dla wszystkich cioteczek😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam tak na dzień dobry 😘 Monisiu :( przykro jak ktoś bliski ma problem :( 😘.... trzymaj się i dbaj o brata :) aby szybko wracał do sił..... napewno wszystko będzie dobrze :) .. myśl pozytywnie😘 a dla reszty duze cmoki :)😘............. spadam do mojego kurzu :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochaniutkie dzisija takam zapracowana ze sobie nawet na stronke nie weslzam, sprawozdanka kwartalik;-) ale ja to lubie czas szybciutko leci a i .... moze jakis ogrzewaacz na zime sie wyklaruje hahahaha moj kompik nie wiem nikt go do konca nie ma jak sprawdzic , trza by fachowca, kolega rzekla ze najprawdopodoniej padla plyta glowna a tego sie raczej nie naprawia lepiej kupic nowy a na to to ohohohohohohho czasu poleci :( ale nic to jakos trwamy syn tylko cholernie nerwowy - to chyba uzalezienie wyl;azi:( ciagle na mnie fuczy lepiej nic sie nie odzywac:( o byle co - nie umie normalnie nic gadac;( trzymcie sie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaki wybaczcie mi te literki jakis chochlik ciagle przy mojej klawiaturze grzebie hahahaha mysli plyna szybciej niz palce nadazaja hihihi albo zjadam albo przestawiam albo hahahah robie : kolega orzekla hihihi fajnie mam nadzieje ze polonisty tutaj nie ma;) za niedlugo do domku pogoda barowa szaro buro i ponuro pewnie bede sie wygrzewac w lozeczku ale katarek mniejszy tylko zaczyna mnie przyduszac, ach zawsze po przeziebieniu chyrlam jak.... tchawica odwiecznie z nia problemy citrosept codziennie leci, moze jednka co pomogl? nio to tyle 😘 dla wszystkich miłego popoludnia i wieczorku zycze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania51
Pozdrawiam Was cioteczki - miluszki kochane. I dziękuję za kawkę. Też zmarzłam w pracy, ale jutro mają napalić. Ale kiedy przychodziły do mnie koleżanki pracować, od razu robiło się cieplej. Rozgrzewa kawka rozpuszczalna i miłe towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania51
A ja jestem polonistka, hi, hi, hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania51
A też mam syna, z którym gadac nie zawsze umiem - polonistyka nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Myszeczki jak mi te ptaszyska tu nie zjedza tekstu to bedzie swieto, nie chce sie wysylac! bleeee, nie lubie ich!;-) Monisiu jak brat? mam cihutka nadzieje ze dobrze.... Hania 51....uuuuupppss a to sie narobilo z ta polonistyka hihihihi jakby cio zakrywaj oczy i nic nie widzisz hahaha dla mnie klawiatura po prostu za wolno mnie slucha hahahah Cioteczki drogie przychodzcie na kawusie, i piszcie jak tam aura duchowa???wieczory sie robia długie a widoki na nowego kompa kiepskie !ha! ale mam nadzieje ze przynajmniej wy bedziecie tu wpadac czesto, a i jakies piwko w piwniczce krakowskeij sie zorganizuje moze byc grzane hahahah buziaki, milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej cioteczki🌻 Wpadam by się przywitać bo zaraz pędzę na działeczkę. Junka - to smutne z kompem, mnie również siadła płyta główna, niestety musiałam kupić nowy:( Maju jak tam zdróweczko? Monisia - dużo zdrowia dla brata. Graf - pewnie już spakowana. Wygrzej się i wytaplaj w czym się da, mam nadzieję, że opiszesz wszystko po powrocie. Na jak długo się wybierasz? Udanego pobytu. Nie wiem czy któreś cioteczki pracują w Oświacie, jeśli tak to wszystkiego dobrego z okazji Waszego święta🌻 Dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaki mam dzisiaj mala randke , normalnie sie denerwuje....... na stare lata człek sie robi jak małolat hihihihi moze kaszel mnie nie zamęczy chce juz miec to za sobą;) a wezme tiocodin, moze jakos wytrzymam ;-) Miga cieplo u Ciebie? ze Ty na dzialke? wyzyj sie troche za mnie , wypusc troche mojego strachu tracąc energie ;-) za mniel;) Grafciu - juz pływasz? ciepełko dookola? reszta dziewczynek...nio bo dzis piątek i mnie nie bedzie co tam u Was? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×