Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

.............Witam Was Wszystkie bardzo bardzo serdecznie :)😘 tak na króciótko bo muszę już wyjść z domku :( Monisiu miło ,że jesteś :) pewnie wszystko dobrze z bratem .... och napewno już zapomniałaś ... bardzo się cieszę 😘 Piszecie,że piękna jesień :) owszem cudowna dawno takiej nie mieliśmy:) Jak ja tęsknie za kąpielą gorącą :( napewno wybiorę się na poczatku listopada, jak Julka wyjedzie ,bo teraz wszystko postawione na głowie... o blotku nie słyszałam ale rozpytam tego znajomego co tam mieszka..:) jeśli chodzi o noclegi to teraz napewno są miejsca ... dopiero jak sezon narciarski się zacznie to może być krucho z noclegiem ......ale to tak blisko przy granicy ... od granicy 20 km. jest też kompielisko gorące.... Rabczanie po pracy jada się wymoczyć :) Tam gdzie ja byłam to jest 3 godz. jazdy ..... ale jest jeszcze ten basen z siarka .to fajna sprawa.... mordki Wy moje całuski Wam posyłam 1000ce😘 narazie papatki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graff, niestety, jeszcze z bratem nie jest najlepiej, nie wiem, kiedy wróce do domu. Teraz dorwałam sie na chwilę do jego komputera i gadam z Wami. Eh! Też bym sobie wybrała się na Słowację! Zwiedzałam kiedys służbowo jej kąpieliska i uzdrowiska - zazdroszczę! Pomyśleć, że cała rzeszowszczyzna leży na źródłach termalnych :( Całuski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 MOnisiu :) bądż dobrej myśli... życzę kochane ......... dobranoc :) ..... posyłam Wam stronkę , w której mozecie coś znależć dla siebie jak macie doła :) ja do niej czasami sobie zaglądam ......... http://www.zosia.piasta.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej cioteczki🌻 Monisia - dobrze, ze brat ma Ciebie - dużo zdrowia dla Was obojga. Graf - dzięki za linka, poczytałam sobie wiersze. Jesień rzeczywiście piękna, chciałabym, zeby tak było do świąt Bozego Narodzenia. Potem miesiąc mrozów i sniegu a od lutego już przedwiośnie... ale byłoby fajnie. Niestety, podobno ta zima ma być długa i mroźna. Nauczyłam się już lubić jesień, szczególnie jak taka ładna ale zimy nadal nie cierpię. Eda - te dzikie ptaki nad jeziorem, u nas jest ich mnóstwo. Boję się tylko, zeby nie powstała panika w związku z ptasią grypą. Trzymajcie się, miłych snów (ja ostatnio mam takie, że zal się budzić...)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane😘 Monisiu, mam nadzieję, że brat będzie powolutku wracał do zdrowia. Grafciu, fajna stronka, dzięki. Migusiu, Ty tak o tej ptasiej grypie, a ja wczoraj przytaszczyłam do domu sierpówkę - chyba samochód ją potrącił, a może tylko pęd powietrza, bo moj Miły ją obejrzał i nie wygląda żeby miała coś złamanego - pojedziemy do weterynarza jak tylko czas pozwoli, bo dzisiaj przyjeżdżają do mnie goście - i będą chyba do niedzieli, więc z netu też nici.... i wcale się nie boję, ze ten piękny ptaszek mnie zarazi grypą, co tam..........psik! psik!, kurcze! już kicham :D Pozdtawiam Wszystkie Dziewczęta, miłego weekendu Wam życzę. papa 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny kurczaki zaaplikujcie mi jaka kawke dozylna bo spie choc juz jedna za mna;-) mozg jakis spiacy ze nawet myslec mi sie nie cche nad niczym;-) a robotka nawet nawet jest;-) zaraz robie druga kawcie i moze zlapie koncept na napisanie czegos sensownego jak to jest ze cholerka raz tryslkam energia jak wampiradlo a drugi raz spalabym na okraglo hihihih buziaczki dla wsiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junka - tak to już jest. Nie da się żyć ciągle na pełnych obrotach. Zaaplikuj sobie jakąś uderzeniową dawkę witamin, mnie to czasem stawia na nogi, choć przyznaję, że nie zawsze. Maju - to dobrze, że oboje z Twoim Miłym macie to samo podejście do tych spraw. Oby więcej takich ludzi. Za oknem dalej cudnie. To jedyny czas kiedy widok z okien mojego mieszkania jest naprawdę ładny. Mienią się wszystkie odcienie czerwieni i żółtego. szkoda, że to tylko kilkanascie dni. Pa cioteczki, muszę wyjść. Postaram się zajrzeć później. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Migusiu nie da sie na pełnych obrotach ale ...kurcze ja kiedys mialam tyle energii a teraz niestety wiecej tych \"padnietych dni\" podziiwasz widoczki ach wyskoczyloby sie w jakie Pieninki .... tylko kasa...i ktosik kto by mnie zerwal na nogi... hm bilet od nas kosztuje 10 zl chyba nocleg moze 20? hm ktora mnie wyciagnie doda animuszu???????;-) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio dziewczynki.... zycze wszystkiego dobrego na weekend bedzie piekna pogoda, wiec spacerujecie lazikujcie, oddychajcie;-) zazywajcie piekna babiego lata... a jak mozecie wieczorkiem napiszcie duzo zebym miala w poniedzialek troszke do poczytania ja ide w sobote na spotkanie;-) wieczorkiem i ...poiwem wam cos mam serduszko......w odpowiedniej kondycji czyli: nie rusza mnie nic hahahaha, wiec tak jak sobie chyba zalozylam : ja tu teraz rzadze hihihihi oczywiscie to tylko spotkanie , rozszerzanie kontektow, traktuje na luzie i tak wiem ze bede trzymac;-) buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Junka, łobuziaku;) Jesli chodzi o wyjazdy to jestem pierwsza, ciągle tylko brak kasy. Bardzo lubię Szklarską Porębę, Bieszczady, w Pieninach byłam 20 lat temu i również byłam zachwycona. W tym roku pojechałyśmy w okolice Wisły i znowu mi się podobało Dziewczyny, czy jest miejsce w polskich górach o którym nie można powiedzieć, że jest tam ładnie? Niedaleko Wisły jest malutka wioska - Pietraszonka. Nie nocowałam tam ale pojechałam obejrzeć bo ktoś znajomy stamtąd pochodzi. Powiem Wam, że oniemiałam z zachwytu. Wioska położona na południowym stoku, cały dzień pięknie nasłoneczniona, z wszystkich stron otoczona lasami. Piękne miejsce do życia! Miłego weekenu wszystkim cioteczkom 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘Witam serdecznie w tym pięknym dniu :) W pracy remont się nie posuwa bo pomocnicy do \"D\'y i tylko kasę chcą a robota żadna :(......... tak właśnie zrobił nas przyjaciel/?/ na szaro , najpierw powiedział,ze się dogadamy a potem wziął 10 zł. za godzinę ......... a właściwie całą robotę robił mąż a on tylko mu mieszał zaprawę i trzymał sufit /płyte podwieszaną / Po tygodniu wziął za to 780 zł. :( ... podziękowałam mu 😠......... za położenie fliz na podłodze i podwieszenie sufitu fachowiec powiedział nam 650 zł..... podłoge położył w jeden dzień, w poniedziałek zrobi fugi a w tygodniu zrobi sufit / w drugim pomieszczeniu/ ... i robi to wszystko sam ........... mąż tylko patrzy :P............... tak się w piątek zdenerwowałam tym pseudo przyjacielem,że aż płakałam z nerw€w ,że tak nas potraktował, świnia . dałam mu te pieniądze ambitnie i niech idzie z bogiem ! z tego wszystkiego poszłam i zcięłam włosy na krótko/prawie/:) Dzisiaj była piękna pogoda więc troszkę byłysmy na długim spacerku :) Pietraszonka :)........ fajna nazwa i pierwszy raz o niej słyszę :) ... i muszę powiedzieć,że być może tam się wybiorę :) tylko pogadam z moim ślubnym :) kochane całuję gorąco i wypoczywajcie jutro i wracajcie z nowymi siłami do roboty:P acha moj małż miał na dłoniach wewnątrz yaką strasznie suchą skórę , taką twardą łuszczącą się ............ a po tym basenie sierkowym mówi ,że ma gładkie i miękkie dłonie ,,,,, i się nimi chwali ... to jest fakt , ale po jednym wypadie nie mogę stwierdzić czy to właśnie po basenie i czy akurat po tym siarkowym ?........ a może po gorących żródłach ? ... tak w to uwierzył,że powiedział,że juz tam chce jechać,ale na siarkowy basen a nie na gorący :P więc chyba zacznę się moczyć :) to narazie posyłam całuski ode mnie i od Julki :)😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie cioteczki w niedzielę.😘 Wczoraj po południu nasze łącze było zepsute - przecięty światłowód, więc nie udało mi się zajrzeć. Pogoda piękna więc trochę spacerowałam, teraz jestem w trakcie gotowania obiadu. Graff - miałam to samo z kolegami przy remoncie. W sumie wyszło drożej niż z fachowcami. Niestety za naukę się płaci. Teraz z góry pytam każdego ile sobie rzyczy za usługę i nie decyduję się dopóki nie usłyszę konkretnej sumy! Miłej niedzieli wszystkim życzę, wieczorem mam gościa więc pewnie nie zajrzę. Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kofane;-) jakowes siodme poty mnie dzisiejszej nocki wzięły i spac nie mogłam od 3 do rana w zasadzie jak juz juz usypiac chcialam ........buuuuuuudzenie sie odezwalo:( ale jakos trza dzionek wytrzymac;-) na razie wpadne potem milego dnia;-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam dziasiaj propozycję pracy ale znowu taką, że nie wiem czy się śmiać czy płakać. Teraz mam dylemat, w pierwszym odruchu odmówiłam ale potem zaczęłam się zastanawiać (chodzi przecież o ZUS). Jestem załamana - czy już naprawdę nie ma normalnej pracy? Przepraszam, znowu wyskoczyłam tak mało optymistycznie. Pozdrawiam wszystkie ciooteczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘😍....MIGUSIU :) głowa do góry , nie wiem co to za praca? , wiem ciężko tak powiedzieć....bierz!.... a z drugiej strony.. czy warto? jesli tak Cię dołuje?......... 😘. napisz jaką decyzje podjęłaś?... cłusek dla Ciebie😘 😘 JUNKO:).... a cóż to nie mozemy spać? :( wiesz! jak czasem piszesz to mam wrazenie,że mamy te same dolegliwości :P ja także ostatnio pocę się w nocy i budzę się oblana potem :(..... ech hormonki:(:P gdzie reszta? co? nie podoba sie Wam prezydent? dobranoc dziewczynki:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och dziewczyny....... Graff dzisiaj znow obudzilam sie znowu cala mokra;( a obcieli mi premie a mialam sobie kupic leki,,,,i zrobic zabieg... Miga - praca ktora doluje nie jest warta naszego zdrowia.... ale musimy sie nauczyc z taka zyc.......... sorry tez mam cos kipsko na duszy a wizja kkomputerka w domu oddala sie na imment juz chyba... ech buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane moje ptaszki!!! (zdrowiutkie - żeby nie było - co to się ich ptasia grypa nie ima :D!!) No działo się, działo!! Kuzynka dostała od pani irydolog wielką torbę ziół i musi je pić - podobno strrasznie gorzkie. Ma coż z wątrobą, z krążeniem i stressy wielkie musi zmniejszyć, haha dobrze mówić. Dziewczyna niby nie pracuje, ale haruje jak wół - cała gospodara na jej głowie - mąż zawodowy kierowca rano wyżeżdża i dobrze jak wróci na noc, a w domu ojciec chory, matka chora, ciągle do niej pretensje.... ze to źle i tamto nie dobrze..... uff, Dziewczyny, a my po pracy zamkniemy drzwi za sobą i już......... Junko, Migusiu, wiem, że to mało pocieszające, ja także mam dosyć swojej farsy w pracy - bo to nie praca jest!!! Ale nie dam się! Nie dajcie sie dziewczęta!! Migo, napisz co to za praca, jak możesz. Graff, oburzył mnie ten twój pożal się boże przyjaciel!! Rzeczywiście tacy to są .............. i nie ma co z takimi utrzymywać kontaktów, smutne. Nerwów szkoda. Ale narobiłaś mi smaku na wyjazd do Słowacji!!! A byli tam jacyś ludzie z psami? Bo koty możemy z synem zostawić, ale pieska w żadnym razie. Monisiu, napisz jak czuje się brat? Całuski dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🌻 witam kochane :) dzionek jak dzionek :) z julką na glowie:(:)... ale już niedługo :p Maju....nie widziałam tam psów, ale jak tylko bedę to rozpytam i Ci dam znać:) a przyjaciel? no cóż mam nauczkę ,żeby pytać ile kosztuje zanim \"kupię\" :( jeszcze nie wziął rzeczy swoich ,bo myśli że zadzwonie po niego jak bedę robić drugie pomieszczenie, A GÓwno!... fliziarz położył mi flizy w piątek i wziął za to 400 zł. mąż tylko patrzył............. Juneczko ... a może zarzywaj coś na te pocenie nocne, to chyba klima..... czy coś teraz zarzywasz?może spróbuj ,,,Klimakt-Heel,, mnie to lekarz dołożył do hormonów jak miałam takie większe uderzenia i pocenia to mogę to ssać kilka razy dziennie , jak tylko jest nasilenie :) trudno mi radzić bo nie wiem co teraz łykasz . j a wróciłam do tych ostatnich hormonów co mi tak brzuch róśł, ale 1/2 pastylki ... i jest dobrze :) A O PIWKU PAMIETAM I DAM ZNAĆ KIEDY SIĘ SPOTKAMY :)🌻 milego dnia :) :(biegnę do skarbówki:(... ech ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie cioteczki! Nie spałem z nerwów całą noc, rano podjęłam decyzję: odmówiłam. Tak się bałam, ale wolę robić to co dotychczas. Była to praca w charakterze ochroniarza!!!! w sklepie. Na dodatek w moim mieście, gdzie wszyscy się znają. Jestem nieśmiała, boję się nawet pijaków nie mówiąc o łapaniu złodziei. Firma ochroniarska zaczęła przyjmować kobiety bo podobno bardzo dobrze sobie radzą. Na dodatek marne pieniądze, praca we wszystkie soboty i dwie niedziele. Ochroniarz z którym rozmawiałam sobie szczerze o tej pracy podsunął mi kilka pomysłów. Zobaczę. Nic nia razie nie piszę aby nie zapeszyć. Dziewczyny, też budzę się czasem o trzeciej nad ranem i nie mogę spać. Potem cały dzień jestem śpiąca a następnej nocy to samo. Czasem budzę się spocona. Myślałam, że to klima ale chormony kobiece na razie w normie. Musimy coś wspólnie wymyśleć na te dolegliwości! Trzymajcie się cieplutko, 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Kobietki !!😘 Grafiku, trzymaj się - tu remont, tu rozliczenia, do tego jeszcze pseudo przyjaciel, i na dokładkę słodki skarbek - pewnie żywe srebro Juleczka. Całuski dla Was! I dużo siły dla Ciebie! Miga - jeżeli z tego co robisz, możesz opłacać jeszcze składkę emerytalną, to pewnie, że dobrze zrobiłaś. W tej pracy Ty sobie jesteś panią, a tam byłabyś jak w więzieniu - jeszcze jakby płaca była godziwa.... A może \"wypali\" to coś lepszego... trzymam kciuki. Wiesz ta bezsenność, to mogą być nerwy i stress - weź coś wieczorem - jakieś ziołowe tabletki uspokajające lub herbatkę ziołową. Ja miałam taki okres, kiedy mnie \"przerzucili\" na 1/2 etatu - nie mogłam spać, a jak zasnęłam to zaraz się budziłam zlana potem i takim strasznym kołataniem serca, że myślałam, że się wykończę. Lekarka przepisała mi jakieś straszne tablety, po których byłam nieprzytomna jeszcze cały dzień, więc kupiłam sobie melatoninę 0,5 mg i łamałam na pół - sen dobry - i samopoczucie w dzień ok. spróbuj. Junko!! Jakoś się o Ciebie martwię! Odezwij się kochana!! Dla wszystkich dziewcząt 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Myszeczki musze chyba do jakiej kumpeli podejsc i opisac swoj swait;-) bo w pracy coraz gorzej.....z tym pisaniem, nie wiadomo kto kiedy komu doniesie....takie odnosze wrazenie a ja swoja robote wykonuje jestem sprawna i szybka ale sa tacy co zazdroszcza ....swobody w zyciu?tego ze jestem Pania siebie?nie wiem.... ostatnio stweirdzilam ze zapisze sie moze do jakiej partii.....albo Centrum praw Kobiet, gdzies gdzie bede miala pole do dzialania o prawa dla kobiet, przeciwdzialanie mobbingowi, mozliwosc rozwijania wlasnych umiejetnosci a nie zapominania o nich, ,...albo zniechecania mnie do czegokolwiek ... bede sie spotykac z roznymi ludzmi by zalapac rozniaste kontakty ruszyc do przodu a nie cofac sie..... buziaczki dla wszystkich kofane moje menki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i Ja Was serdecznie witam w tym dzionku :) Wczoraj jak szłam przez planty dopiero zauważyłam ,że już jesień :(... strasznie dużo w tym tygodniu zaczęło spadać liści. Ale i tak póżno niż w zeszłe jesionki:P Maju :) dzięki Ty zawsze dasz dobre słowo na pocieszenie :)😘 robota idzie jak żółw:(..... z Julką nawet jakoś:P... zaraz po świętach ją zabiorą to zabiorę się solidnie do pracy i za siebie......... bo już chyba 3-paczki kaszki zjadłam solo:( a mąż wczoraj dokupił cały karton!😠 .. chyba go pogięło😠... przecież ja tego nie przerobię:P:P:P.... no nic jak już Julka pojedzie to wracam na aerobik/bo przerwałam] i zrzucam małe oponki:D ...JUnko .. przykro mi ,że tak się męczysz , i nie masz mozliwości swobodnie pisać na kompie:(... .... a w pracy rób swoje :) może nie beda się czepiać:) idę na chwilkę do pracy ... i tam wypiję kawkę :) więc jak zdążycie to zapraszam :)😘 do miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( upss.. wszystkich wywiał dzisiejszy wiatr? :) Witam 🖐️ ... własnie uporałam sie z Julką i mam swoje 5-minut:D i na chwilkę wdepnęłam do Was😘 a Tu pustka :( ech... co by tu Was rozweseliło? :P chyba to,że zjadłam pół paczki kaszki i powiedziałam sobie STOP podjadania !!!!😠 ale nie wiem jak długo wytrzymam bez ciamkania:( no dobra to idę sobie oglądnąć serialek:P dobranoc i papatki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Graff masz rację, wiatr mógł co nieco wywiać;) Maju - dzięki za poradę w sprawie melaniny, nawet ją mam bo kiedyś kupiłam. Też myślę, że w głównej mierze to stres, przyczyna większości chorób. Niestety, nie daję rady opłacać składek emerytalnych, nie jestem zmotoryzowana i to bardzo odbija się na zarobkach. Junka - strasznie Ci wspólczuję, też to wszystko przeżyłam, ale szybko zapomniałam i teraz zwyczajnie brakuje mi koleżanek z pracy, poczucia przynależności do jakieś grupy. Myślę, że obrałaś dobrą drogę. Rozwijaj się, nawiązuj znajomości, nie pozwól zabrać sobie małych i dużych radości. Wiem, że to trudne, ale spróbuj nie pokazywać jak bardzo Cię coś boli. Ludzie bez skrupułów natychmiast to wykorzystują. Hej, gdzie reszta cioteczek? Jestem tu niedługo ale już się z Wami zżyłam i martwię się kiedy milczycie. Pa, całuski😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzinka
witam wszystkie kobietki. zajmuje sie dietami i zdrowym odchudzaniem. kupiłam fajny preparat , taki warzywno-owocowy ,wypróbowałam iii w dwa tygodnie spadło po 2 cm z talii ,bioderek i ud.:) . teraz polecam go wszystkim znajomym i nieznajomym też ,nawet zajęłam sie rozprowadzaniem. odrzywki nazywaja sie "vega mix" i "vis vitalis mix" w skład wchodzą owoce i warzywa poddane micelizacji {co gwarantuje przyswajanie witamini minerałów w nich zawartych prawie w 100%} i liofilizacji {pewien rodzaj suszenia w stanie głębokiego zamrożenia i próżni gdzie lód przechodzi w pare wodną} zachowane są wszystkie najcenniejsze skladniki i własciwości.produkt jest zdrowy i naprawde działa.przy okazji odtoksycznia organizm. a ja jeszcze rzuciłam palenie i paznokcie przestały mi się rozdwajać. czuję sie świetnie. jeśli macie jakieś pytania to zapraszam: kotkidwa21@wp.pl lub GG: 2665137

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
Hallo mlodziezowe babeczki po 50-ce, co wy tam za bzdury gadacie. Po 50-ce to najlepszy wiek. Zdrowie madrosc, wiedza itd. Zamiast o chorobach i otylosci rozmawiac, to powinniscie sie seksem zajac. Seks odmladza, leczy, daje optymizmu itd. Ja proponuje ze ktora czy ktory tego pragnie niech poda swoje wojewodztwo i e-mail, i zamiast ubolewac lepiej sie posmiac i popiescic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY :)babuszki :P JULEK........ co Ty wiesz o sexie :P chyba nic skoro o nim mówisz ! my o sexie nie rozmawiamy ,bo to jest normalka dla nas :P a każda z nas indywidualnie do tego podchodzi i nie musimy wszystkich o naszych doznaniach informować... jak chcemy się pochwalic na ten temat to na maila :P i bardzo Ci dziękuje ale nie chce mi sie tracić czasu na naukę dla młokosów/ z szacunkiem/ miłego dnia Ci życzę i idz poszukać przytulanki gdzie indziej :D No widzicie dziewczyny jakie mamy wzięcie? :D nawet nie mamy czasu pogadać o lumbago ! to co ? kawka ? no to już (_)0 .. (_)0 .. (_)0 ...........................🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kofane........... soreczki coraz rzedziej pisze ale jakies nastroje mnie mecza........wiecie praca to wiecej niz polowa zycia..........i jeszzce dzisiaj mam wrazenie ze ktos mi ....podkopuje.... ale to pogadamy przy piwku kiedys;-) Julek hahahahaha Graff Ci pieknie odpowiedziala, przeciez nie bedziemy facetom zawracac glowy naszymi utyskiwaniami bo dopiero bylby problem z tym seksem hahahah po to tu gadamy i glupotach, szarsociuacvh zeby wam glowy nie suszyc i z wami \'uzywac zycia a nie smecic;-) seks jest pieknu w kazdym wieku a juz my na pewno najwiecej cos o tym wiemy hahaha caluski wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×