Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

Hej w niedzielę Graffiku - wczoraj wstałam od kompa, patrzę za okno a tu leje... Okłamałam Cię, że u nas sucho:( Przy niedzieli biorę się za porządkowanie dokumentów, aż strach ile tych wszystkich rachunków, umów itp teraz się dostaje. Wszystko trzeba przechowywać bo nie wiiadomo kiedy będą potrzebne. Graffiku - też myślałam żeby zacząć już jakieś świąteczne porządki ale w tym tygodniu będę miała dość dużo pracy to na razie odkładam. Bardzo lubię piec wcześniej pierniki bo jak poleżą to są najsmaczniejsze ale teraz się boję bo przy mojej żarłocznośći to mogłyby jeszcze nie dotrwać do świąt. Teraz robię stroiki dla córki bo w ich szkole ma być kiermasz. Bardzo to lubię:) Dużo całusków dla cioteczek 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane🌻 Ja już po deszczowym spacerku z pieskiem - fuj! Błoto pośniegowe... deszcz kapie na głowę, szaro i zimno, brrr, aż piesek szybciutko pędził do odmku:D Graffciu, na święta będę na pewno, bo kurs językowy trwa 1 do 2 miesiecy - nie wiem od czego to zależy... więc będziemy sprzątać, pichcić smaczne potrawy razem - skarbki moje!! 😘😘 A tak w ogóle nie miałam jeszcze możliwości rozmawiać z szefem i jak się nie zgodzi na wolne poniedziałki na kurs - to będę musiała zrezygnować z wyjazdu - a z nim wszystko jest możliwe. Idę robić herbatę zieloną, bo jakoś spada mi ciśnienie. papa, na razie..... Migusia🌻 Monisia🌻 Junka🌻 i Giga🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️😘 moje miłe :) witam szaro w niedzielę :P Ja właśnie wczoraj wyglancowałam szkło w witrynie :) jakie cudowne rozwiązanie jest zmywarka :) strasznie nie lubię pucować szkła :):P a co do pierników :) to nie piekę ,bo ja jestem niecierpliwa i napewno nie podobało by mi sie to,że nie mogę go zjeść wcześniej,,, tylko dlatego ,że dojrzewa:P........... jak coś robie to muszę skonsumować natychmiast ! jeszcze mamy troszke czasu:) ale myslę,że wymienimy się swoimi przepisami... kto co robi :) to narazie buziaczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta🖐️ Graff, ja też tak mam - jak coś upiekę lub ugotuję to zaraz wszamię.. niestety. Kumpela to co roku przed świętami robi takie cudowne kruche ciasteczka - po prostu miodzio!! ale niestety już jest na emeryturze i mi nie przyniesie, buuu! Jak macie jakiś prosty przepis na takie ciasteczka to proszę.. może zrobię. Całuski i miłego dnia 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 😘 ... 🌻MAJU ja nie robię teraz ciasteczek, bo jestem bardzo niecierpliwa,a to sie wiąże z cierpliwością :(... jak były małe dzieci to bawiłam się z nimi i robiłam dzine rzeczy na choinke i ciasteczka takze . Teraz szybko :p jedyne co z takiej zabawy dłuzszej to robię łamańce z makiem , to lubie bo się szybko robi . a poza tym tradycyjne potrawy wigilijne . Nie piekę makowca,bo to dla mnie za duzo roboty :P .. ale pieke dobre ,nawet bardzo dobre serniki, piszingery, tort. Właśnie nic co jest drożdzowego, nie wiem dlaczego,lubie drozdzowe ciasta,ale ich nie piekę :( U mnie dzis za oknem słoneczko,właśnie wybieram sie na miasto narazie buziaczki . acha , moze zrobię piernik na swieta,ale taki co od razu sie je :P 😘wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graffiku, napisz jak się robi te łamańce - ale jak są dla początkujących - bo ja skomplikowanych nie lubię piec. pa. Idę coś wszamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem :) witam kochane 😘 fajnie Junko,że na chwilke wpadłaś 😘 to miłe :) Maju napiszę Ci ten przepis tylko nie dzis ,bo musze poszukać przepisu aby dokładne proporcje napisać :) To są takie długie ciasteczka jak palec grube, i piecze sie je w piekarniku 15-min. a potem tym paluszkem nabiea sie mak /tak zrobiony jak do łazanek z makiem/.... same te łamańce sa bardzo smaczne i czasem moje dziewczyny robiły w ciągu roku . Ta nazwa jest dlatego łamańce poniewaz sa bardzo kruche, choć czasem wychodzą mi twarde. :P:( ... ale jak ułamiesz kawałek i włożysz do ust to rozpływają sie natychmiast . ... tak czasem dla odmiany.. albo robie mak z łazankami albo łamańce z makiem albo czasem jeszcze kutie. to zalezy od ilosci osób na wigili albo od chęci :) A gdzie sie dzis podziały nasze psiapsiółki :(? nic się nie odzywaja ? dobra kończe i po troszku bede wpisywac co robie ba wigilię :D Wczoraj i dziś posprzątałam w szafkach w meblach w pokoju :P ... ale było papierów !!!! do groma !!! skad sie to bierze ? a ja jestem bałaganiara i nie mam zwyczaju na bierząco wyrzucać poczty itp. i potem rany!ale burdel 😠 Kotki całuski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć siostrzyczki! 🌻 Graffiku - fajne te łamańce - już bym jadła! Kurcze, Ty to już pędzisz z tymi porządkami!! Muszę też zacząć, bo ja jeszcze \"w lesie\"! A bałaganiara ze mnie straszna! Tzn. nie bałaganiara tylko chomik, no, bo ja wszystko zbieram, chowam do szuflad i szafek i później dopiero trzeba to wyrzucać - no, oczywiście coś tam zostaje! Acha, w piątek mam pierwszą lekcję niemieckiego - nawet się cieszę! Moi panowie będa musieli sobie jakoś poradzić... teraz wszystko na mojej głowie.. oni się uczą i pracują.. a ja to co! Zobaczą co ja robię jak wyjadę na ten miesiąc! Wszystkim miłego dnia 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Siostrzychy hahahaha spodobalo mi sie witam was jestem z wami duchem i czekam na kompa , tesc(hm eks -tesc hahah) w koncu go zabrał zeby sprobowac cos moze zobic do znajomego moze sie uda go reaktywowac uf byloby fajnie bo juz mi sie ckni ..... pozdrowka i caluski, mysle o Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cioteczki! Prawą ręką piszę a lewą sięgam po kawę lub szarą renetę (na zmianę]. Zbieram sie na odwagę, żeby podzwonic i szukać chałtur. Oj, nie lubie tego, nie lubię. Miałam to robic wczoraj, ale [zeby odwlec] zabrałam się za malowanie szafek i drzwi w łazience (łazieneczce raczej]. Malowałam je 2 lata temu, ale farba strasznie pożółkła... Graff! Jak córcia? 🌻 Migusia🌻 Junka🌻 Maja 🌻 i Giga 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu🖐️ zrób to, zadzwoń! Bo to chodzi za Tobą...może zaraz znajdziesz jakąś fajną chałturkę:D Ale dzięki temu, że odwlekałaś to masz odnowioną łazienieczkę, ech zazdroszczę Ci tej energii... Juneczko trzymam kciuki za kompik! Graff🌻 Miga🌻 Giga🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Graffiku, Maju - witam w klubie, jakbym siebie widziała, szczególnie te tony papierzysk są denerwujące. Monisiu - trzymam kciuki jak bedziesz dzwonić, wiem jak to jest. Junka - może coś da się zrobić jednak z Twoim kompikiem i mogłybyśmy robić wspólne przygotowania do świąt. Dziewczyny, muszę opowiedzieć co mi się wczoraj przytrafiło! Otóż wsiadłam do niewłaściwego pociągu, przeciwnie do kierunku jazdy. Na dodatek pośpiesznego! Gdyby jeden z pasażerów nie dzwonił i wymienił nazwę stacji to pewnie wysiadłabym dopiero we Wrocławiu. Byłam trzy godziny do tyłu a i tak miałam szczęście, ze nie złapał mnie konduktor bo pewnie jeszcze by wlepił mandat. Najśmmieszniej było wtedy kiedy próbowałam uświadomić rozmawiającego przez komórkę pasażera, że się pomylił i wsiadł do złego pociągu! Przynajmniej pasażerowie mieli się z czego śmiać przez resztę dnia. Taka przygoda przy poniedziałku. Jestem zbyt roztrzepana. Cioteczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Graff🌻 Monisia🌻 Junka🌻 Miga🌻 Giga🌻 miłego zimowego dnia Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie kawie od rana, a Wy? Zapraszam! 🌻 No, jutro w samo południe mam spotkanie w pewnej redakcji w sprawie chałtury! Trzymajcie za mnie kciuki!!!! Dzisiaj będę sie przygotowywać psychicznie i merytorycznie. Wiecie? Wczoraj wypatrzyłam w ciuchlandzie fajny ciemnobrązowy kostium: długi żakiet ale... krótka (do kolan) spódnicZka, a ja mam grube nogi.... Za to chyba ulegnę i kupię sobie długi, luźny sweter w wełny wigoniowej w takim cudnym burrrym kolorze. Nie jest to mój kolorek, bo cerę mam ciemną i ciemnoblond włosy (hi, hi, ze srebrnym - czytaj siwym - połyskiem), ale jest taaaki piekny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu🖐️ juz trzymam piąstkę - na jutro! A co do kostiumu, to taki do kolan fajny....trochę poćwiczysz na orbiterku i już będzie pasował. Lubię chodzić po ciucholandzie...ostatnio kupiłam sobie taką fajną bluzę w kolorze ciepłej pomarańczy - fajnie rozświetla mi dzień jak ją założę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :0 ... :( wstałam dzis z bólem głowy i nie zdążyłam na Waszą kawke :( muszę sobie zrobić bo inaczej glowa mi peknie . właśnie teraz mam niskie cisnienie i natychmiast muszę sobie podnieść :). Monisiu:) kup sobie ten sweter skoro tak Ci sie podoba, bo jak nie kupisz to bedziesz o nim cały czas myślała i miała taki niedosyt czegoś 😘 oczywiscie musisz być pewna,że go chcesz :) kciuki będę trzymać:) napewno dostaniesz te chałturę :D ,,,a jeszcze mi powiedz co to za wełna ...wigoniowa...? a co do kostiumu to sie wstrzymaj skoro nie czujesz się w krótkich spódniczkach ..... Maju ... ja mam taki krótki polarek w kolorze pomarańczy i takze mi dobrze w tym kolorze,... ale oczywiście tradycyjnie ja tylko w czarnym chodzę :) więc rzadko go zakładam .. idę zrobic sobie kawke bo mi łeb rozsadza .... Maju .............MOnisiu .............Junko .............Migo ....................... I GIGO /co sie nie odzywasz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graff! wigoń zool. «Lama vicugna, ssak z rodziny wielbłądów o miękkiej, brązowożółtej sierści, żyjący dziko w wysokich Andach; wikunia» No i właśnie ten sweterek ma taki buro zółto brazowy kolorek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, Monisia kupuj ten sweterek! Super kolor, a jaki skomplikowany kolor...kupuj bo Ci go kupią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to polecę jutro, bo dziś juz nie mogę. Ale za to kupiłam zaprzyjaźnionej 102-latce sliczną sukienkę, taka niebieściutką, no w kolorze jej oczu (za - tylko cicho-sza! całe 8 zł!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej cioteczki! Wpadam, żeby chociaż się przywitać. Dzisiaj miałam trochę zwariowany dzień a jutro znowu praca w terenie. Monisia - piękny opis koloru;) swetra, myślę że ładnie będzie w nim rozsrebrzonej brzoskwince. Też czasem buszuję po Ciucholandach ale już dawno nie udało mi się kupić nic do ubrania. Swetry robię sama i muszę się pochwalic, że wychodzą bardzo ładne. Graffik - 😘 Maja - 😘 Monisia - 😘 Junka - 😘 Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Junka 😘 - dobrze, że jesteś. Ja też Cię lubię. Miałam jechać w teren ale odkładam na weekend. Muszę rozmawiać z ludźmi na wsi pracujacymi na etacie. Tak to jest, czasem cały tydzień wolny a weekend praca ale już nie kwiczę tylko biore się za prace domowe. Pozdrówka cioteczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć🖐️ U mnie w pracy nawał - piszę zawiadomienia o nadzwyczajnym walnym zebraniu udziałowców, chyba będą mówić o likwidacji. Ja zaczynam jutro kurs niemieckiego i bardzi sie z tego cieszę. Pamiętacie? Ostatnio nawet miałam szukać jakiegoś taniego kursu, a tu niespodzianka! za darmo! Monisiu! Kurcze... mogłaś poprosić żeby Ci odłożyły ten sweterek! No, ale chociaż robótka jest! Fajowo! Graffiku, proszę poszukaj tego przepisu na te łamańce, może nie są takie skomplikowane, co? Migusiu, żebyś chociaż pogodę miała ładną jak będziesz pracowała🌻, zaraz Ci zamówię:D Ja też troszkę \"ruszam\" moje zapchane szafki...ale mi się nie chce!! Junko szybko z tym kompikiem!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 mordeczki Wy moje :P ... przepisik na 100 % będzie tylko teraz jakos na siłę tzn. na krótko /bo z miłości do Was/ wpadam ale jutro napisze . Monisiu szkoda sweterka :( ale może nie był dla Ciebie pisany :P ja tak sobie zawsze tłumaczę jak coś mi ucieknie :) MIGO to masz po części fajnie z tym wolnym :) bo podgonisz robótki przedświąteczne :) JUNKO... spiesz się z tym kompikiem :P:P😘 MAJU ... to fajnie,że masz za friko kursik :) zawsze będziesz do przodu :) 🌻 ,,, i czyż życie nie jest piekne :)🌻 a teraz posyłam Wam cos o Naszym Papieżu ... wpiszcie sie do księgi kondolencyjnej :) jesli chcecie /bez przymusu/ ale myslę ,że wszystkie go kochałysmy :) narazie cmoki wielkie :)😘😘😘 http://www.odszedlwspanialy.prv.pl/ ################################### acha :) jeśli macie ochotę na jakieś zakupki , to w sobotę w \"RESERVED\"... jest na wszystko obniżka 50 % :) może coś znajdziecie dla siebie ? ja mam upatrzony sweterek czarny z 3/4 rekawkiem i w szeroki serek .. są też w innych kolorkach :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczki dla dziewczynek;-) hahahah ach ten moj kompik przepadl razem z tesciem hahahaha (zartuje) nie mam na razie informacji zadnych-pewnie usiluja cos zrobic-bo tesc jakowes czesci zakupowal, a pewnie nie wiadomo czy to cos da, mysle ze w weekend cos sie wyjasni;-) miłego weekendu dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjka ...co jest ja tu wpadam a tu taaaaaaaaakaaaaa cisza?/ ale...wiem pewnie tez macie jak ja...czuje sie jakby mi kto obuchem w łepek przylozył hahahhaha cały dzien jakis takis jakbym byla niedzisiejsza a przecie nic jeszzcze hahah jeszzce nie piłam;_) Graffik, Migucha, Monisia, Majusia cmoook zycze wam milego weekendu natchnienia do czego tam wam potrzebne bedzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) ciotka Junka 😘 a co Ty tu robisz o tej porze ???? czyzbyś juz miała kompik w domku ? ...... czy nachodzisz jakiegoś gościa co ma kpmpik :P fajnie ,że zaglądnęłaś :D ja właśnie skończyłam oglądać film i cały czas jadłam :(:( znowu mnie naszedł Ogromny głód:( ech :( co ja mam zrobić z tym apetytem😠😠zly] no to całuski😘 i do usłyszenia 🖐️ kobitki 😘 śpijcie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×