Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

sprawa chodzi o stłuczke, baba delikatnie ma gril pekniety a nam nic sie nie stało, bo mamy hak i wielkie halo z tego robi. Marwi mnie bo poszłam do kibelka a na majtkach mam kolor brązowy - normalnie wyglądało to jak rozpuszczona czekolada a jak usiadłam siku zrobić, to poleciało troche takiego czerwono - brunatnego. Matko jedyna ja nigdy w życiu czegoś takiego nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może macica jeszcze mi się oczyszcza po zabiegu, ale od 7 kwietnia by jeszcze się oczyszczała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenko ale mi tydzień temu dopiero się skończył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, e-de bycie na wolnym ma swoje plusy i minusy. Obiadek,czyściutko, ale i czasem nudno :) Asiulka byłaś w tym Lidlu? Ja byłam i się zawiodłam :( Asmanko, a mnie się wydaje że niebawem będziesz miała owulację i szyjka macicy czyści się po miesiączce. Zobaczycie dziewczynki, że niebawem wszystkie do nas dołączycie :) Przyjechali po mnie rodzice, pojechaliśmy do Lidla. Ja poszłam później do budki po ogórki i arbuz. I tam zaczęło mi się robić duszno i zasłabłam. Zrobiło mi się ciemno przed oczami, ciało bezwładne. Jak się po chwili ocknęłam siedziałam na krzesełku, a klientka mnie tuliła, pewnie bała się że się przewrócę. Po chwili zadzwoniłam do mamy by po mnie przyszli do budki jarzynowej. Jednak są dobrzy i uczciwi ludzie, bo nie każdy pomoże drugiemu. Jestem im bardzo wdzięczna że się mną zaopiekowali. Nie wiem czy to nie wina ciśnienia mam 106 na 69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek: byłam i kupiłam nawet 2 pary:) A co z tym Twoim zasłabnięciem? Miałaś już tak wcześniej? Ciśnienie masz trochę niskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana - wydaje mi sie, ze motylek ma racje - przed owulka tak czasem bywa. Nic się nie martw! motylku - mialas juz kiedys takie zaslabniecia? Faktycznie niskie masz to cisnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek rzeczywiscie niskie te twoje cisnienie a zasłabniecie no coz zdarza sie w ciazy a przy takim cisnieniu no coz musisz słonce uwazac i wychodzic w towarzystwie nie sama bo na dupke hihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś jak Mąż miał nockę jechałam do rodziców na noc. To było z tydzień, dwa tygodnie temu. Jechałam na przesiadkę i czekając na przystanku na autobus, poczułam, że robi mi się słabo i szybciutko usiadłam i mi po chwili przeszło. Dziś zasłabłam, ciemno przed oczami, ciało bezwładne. Trwało to chwilkę. Moja mama mi mówiła, że jej w ciąży też często było słabo. Nie wiem czy to z powodu ciąży, upału czy ciśnienia. Cały dzień boli mnie główka. Mam nadzieję, że z Maleństwem wszystko dobrze i nic mu nie grozi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek faktycznie masz niskie ciśnienie, a te zasłabnięcie hmm możliwe że przez ta pogode i do tego niskie cisnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki na pyszną kawę zapraszam dziś ja:) Asmanko jak plamienie? Motylku uważaj na siebie w ciąży zasłabnięcia się zdarzają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko poczytałam troszkę i jeśli to była by prawda (daj Boże) to twoje brunatne plamienie i mój wczorajszy ból brzucha promieniujący do krzyża to implantacja zarodka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) No to w takim razie Dorcia i Asmana trzymamy za Was mocno kciuki, żeby się udało:) Beatka co u Ciebie słychać? Motylek jak się czujesz? E-de, Lenka, Aniołek co u Was? Odezwijcie się do nas:) o7cia jak Ty się czujesz? Jak Twoja rwa? Mam nadzieję, że z dnia na dzień jest coraz lepiej:) Natalla i jak tam Twoje skurcze? Nadal je masz takie mocne? Pojechałaś do tego szpitala, jak Ci Dorcia mówiła? Buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję, odpukać dobrze. Dzisiaj zaczęłam 8tc :) Wczoraj się trochę pokłóciłam z mężem, bo od dwóch dni pomaga koledze wyregulować meble, a wcześniej prawie cały weekend majowy tam też spędził, bo wtedy je skręcali. I wkurzyłam się już wczoraj, bo mówię mu, że miał wolne wtedy to robił z meblami. A teraz ma na rano do pracy i zamiast popołudnie spędzić ze mną, to on znowu idzie i ja jestem całymi dniami sama. A w domu mi nic nie pozwala robić, z wszystkim jestem od niego uzależniona, a jego nie ma. Chciałabym, żeby wziął mnie gdzieś na spacer albo coś a jego ciągle nie ma. W przyszłym tygodniu ma nocki to mu się nie będzie chciało nigdzie chodzić, nawet przed pracą, a potem popołudnie to tym bardziej, bo cóż za przyjemność iść rano na spacer. Poza tym w domu też trzeba coś zrobić, więc odpada. I następna zmiana na rano dopiero za pełne 2tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dodatek jestem przeziębiona, bo złapałam mega katar, ciągle tylko kicham i smarkam. I trochę mnie jeszcze gardło pobolewa, ale to już pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi bardzo z powodu Twojego męża niestety z natury to egoiści i nie rozumieją potrzeb kobiety:( A na przeziębienie uważaj!!!! Soczek malinowy cieplutki zapodaj albo mleko z miodem i czosnkiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dorcia Asmana trzymam kciuki:)) a u mnie pomalutku do przodu kończy mi się @ o dziwo miałam tylko delikatne plamienie i trwa tylko 3 dni (to druga @ od zabiegu) jeszcze jedna @ i z meżem bierzemy się do działania :) Asia wracaj szybciutko do zdrowia;) Pozdrowionka :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję na razie ciepłą herbatę z miodem i cytryną, bo tabl nie biorę. W poniedziałek jak pojadę do gina na wizytę, a mi nie przejdzie to zapytam co mogę ewentualnie zażyć na wzmocnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Troszkę mi niedobrze i jestem słaba.Czuję się jakbym coś mocniejszego wypiła :) Słyszałam, że w ciąży kobiety często miewają problem z ciśnieniem. Gorzej jeśli jest za wysokie. Idę w poniedziałek do lekarza i zapytam go czy mogę napić się czasem (raz na tydzień) szklankę coca coli. Wiem, że to chemia, ale podnosi ciśnienie. Wydaje mi się, że za mało piję, dwa litry dziennie muszą być, a tego na pewno nie wypijam. Dorcia jak brzusio dzisiaj? Asmanko, plamienia ustały? Asiunia, mój Mąż też od następnego tygodnia ma nocki, więc chyba wybierzemy się same :) Ale rozumiem Twoją złość na Męża. Odnośnie przeziębienia, w aptece jest dostępny syrop PRENALEN. Syrop stworzony dla kobiet w ciąży i matek karmiących, oparty o naturalne składniki. Ja miałam go dwa razy. Ma przyjemny smak i naprawdę pomaga. Polecił mi go mój lekarz. Natalko, jak się dzisiaj czujesz? e-de, beatko, o7cia,aniołek co u Was? Milenko, jak się dzisiaj czujesz? Dorcia dołączam się do Ciebie z kakao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ja też się dołączam do trzymania kciuków:) Coś czuję, że te wakacje będą bardzo obfite:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku najlepiej skonsultuj się z lekarzem. A mój brzuszek troszkę lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia to dobrze, że się dzisiaj lepiej czujesz. A Ty masz iść 4 czerwca do lekarza, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana 4 czerwca to 14 dni po zastrzyku i wtedy mogę zrobić test:) To dzień mojej mam nadzieje nie przyszłej miesiączki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta ja czuje sie dobrze zrelaksowana po weekendzie i przed nastepnym hihihihihi Asiu postaw na swoim nie puszczaj meza do kolegi powiedz ze jestes w ciazy i zeby o tm nie zapominał i poszedł z toba na spacer :P bo jak nie to na karny jezyk go posadzisz Motylek a ty nam nierob zadnych fikołek bo bedziemy sie martwic przed lapatokami :) dziewczynki zycze wam samy ch pozytywnych testow i obyscie miały racje ze te lato bedzie obfite w ciazae dla nas dla reszty 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja tak mówię to tak musi być:D Asmana a Ty kochana też dzisiaj taka zapracowana, że nawet do nas nie zajrzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pojechałam do szpitala bo mam teraz bardzo dużo spraw do załatwiania bo staramy się z mężem o mieszkanko, dopadły mnie okropne upławy mimo tego że już prawie miesiąc nie zażywam luteiny... już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć... ciągle mi słabo, źle się czuje, nudności jakieś mnie dopadają.. masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalla musisz koniecznie sprawdzić te upławy co to jest nie chcę cię straszyć ale różnie bywa dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×