Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Motylku, nie wolno Ci sie smutać, masz sie uśmiechać duzo i okazywać wszystkim, że masz pod sercem drugie serduszko. Nie miej wyrzutów sumienia od tego jest forum aby pisac o wszystkim tych wesołych i tych smutnych rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziia91
Czy wiecie moze jaki powinien być poziom progesteronu w 4 tygodniu ciazy? Ja mam 31,8 i dostałam dwa razy dziennie po jednej tabletce luteiny. Pierwsza ciąże podejrzewam ze straciłam z nerwów bo narzeczony 3 dni przed ślubem miał wypadek samochodowy i wylądował na OIOMie, teraz jest juz całe szczęście wszystko dobrze. Staram sie dużo odpoczywać i nie wysilac... Wole dmuchać na zimne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki, ja naprawdę wierzę, że lato przyniesie na nasze forum dużo wspaniałych wiadomości. Wysyp II kreseczek będzie jak nic :) Madziu, bardzo mi przykro z powodu straty Maleństwa, myślę, że mogło mieć to wspólnego z tą straszną tragedią jaka Was spotkała. Teraz wszystko będzie dobrze, zobaczysz :) beatko, dziękuję za miłą niespodziankę. Uwielbiam BAJM :) Dziewczynki,tak bardzo chciałabym być już po wizycie i by było wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to zaliczamy sie do tego samego grona ulubiencow bajm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Motylku czuje sie dobrze smaopoczucie ok, własnie w sobote byłam na koncercie Bajm:) było super, przynajmniej na chwile zapomniałam o problemach, nastepny weekend spedzam z mezem na dzialeczce wiec bedzie oki:) jejus jak ja nie moge sie doczekac dwóch kreseczek:)ale mam nadzieje ze juz niebawem wam sie nimi pochwale:) Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziia91
Nam sie udało za pierwszym razem ;) bach i dwie krechy zobaczyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem już po wizycie. Lekarz powiedział, że te plamienie jak najbardziej mogło być po acardzie. Generalnie stwierdził, że wszystko jest ok. Ciąża rozwija się prawidłowo. Serduszko biło jak szalone:) Jak mi puścił to normalnie aż mi łzy ze szczęścia pociekły po policzkach:) Następną wizytę mam na 18.06. Tabletki mam nadal brać tak jak brałam, założył mi już dzisiaj też kartę ciąży, wyniki stwierdził, że są ok. A tak się bałam. Dziękuję Wam za dobre słowa i za to, że trzymałyście kciuki. Teraz ja trzymam za Was wszystkie:):):) Pytałam jeszcze go czy pobolewania w podbrzuszu są normalne, powiedział, że jak najbardziej. No i zapytałam o to czy jak mnie piersi nie bolą czy to zły objaw? Czuję , że są większe i nabrzmiałe, ale mnie nie bolą. Powiedział, że jeszcze nie muszą, że nic złego się nie dzieje:) Pozdrawiam Was wszystkie:) Dorcia myślę, że 4 czerwca napiszesz, że się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Asia wszystko dobrze a tak sie zamartwiałas:) (no ale wiadomo zawsze jest ten strach) teraz zero stresu i mysl pozytywnie wyszysto bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka no to pięknie. ciesze się niezmiernie, że wszystko jest dobrze nie powme "A nie mówiłyśmy":-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziia91
Byłam przedchwilka na spacerze. Idąc pobolewala mnie lewa strona podbrzusza. Czy to moze zwiastowac cos groźnego czy to normalne we wczesnej ciazy? Popadam chyba w paranoję po tym co mnie wcześniej spotkało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia takie pobolewania, o ile nie są zbyt silne i zbyt długie, np. trwają kilka dni to nic groźnego nie oznaczają. Ja też czasami czuję podbrzusze, ale jest to lekki ból, nie biorę żadnej no-spy ani żadnych innych leków. Samo po jakimś czasie przechodzi. Tak samo z jajnikami. Czasami zakłuje mnie lewy, czasami prawy ale to normalne. Przynajmniej mi się tak wydaje. Motylek, o7cia piszcie jak tam po wizytach, jak maleństwa:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńku kochana cieszę się że jest dobrze ale wiedziałam że tak będzie. Mnie boli cały czas brzuch:( ale jeszcze mam nadzieję to tydzień po owulacji wiec może się dopiero zagnieżdża?............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia nadzieja umiera ostatnia. Na pewno wszystko będzie dobrze:) Tak jak mi przepowiedziałaś tak samo z Tobą będzie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńko mam nadzieję że masz racje. Mój mąż leży kolo mnie i karze Was serdecznie pozdrowić często o Was pyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję i wzajemnie:) Mój mąż też pyta co tam u Dziewczyn na forum słychać:)? Zawsze mu opowiadam informacje z całego dnia :) Chyba tak samo "wpadł" jak ja:P:D Motylek, o7cia odezwijcie się!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) No ja po wizycie :) Było cudownie :D Moja dzidzia ma 5,44 cm i jestem w równym 12 tygodniu :) Wcześniej źle wyliczał bo dzidzi było za małe a teraz jest juz duże, ma rączki, nóżki, oczka, buzię, nosek itp. Na USG dzidzia machał nóżkami jak szalony, aż się smiałam oglądając to co dzidzi wyprawiało :) Dostałam zwolnienie lekarskie do 18 czerwca(wtedy mam kolejna wizyte). Termin porodu dziś wyliczył mi na 10 grudnia :) Z leków dostałam jeszcze duphaston, magnez i witaminy :) Lekarz jest zadolwolony, powiedzial, ze juz wszystko w porządku i mam się już cieszyć ciążą i tyć :D Hehe. Motylek - a ty jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziia91- jeśli bóle nie sa zbyt bolesne i nie trwaja zbyt długo, to sie nie przejmnuj, to rozciagajaca sie macica, mialam tak samo. Weź nospę, połóż się i przeczekaj kłucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane, jestem po wizycie u lekarza. Tej durnej infekcji nie mam, ciąża rozwija się prawidłowo :) Rozmawialiśmy odnośnie badań prenatalnych. Polecił mi klinikę nie daleko mnie, a nie w innej miejscowości. Stwierdził, że nie zna tego lekarza i nie chciałby sytuacji by tamten lekarz zabrał 180 zł tylko po to by zrobić mi usg i nagrać Maleństwo na płytce. Bo najważniejsze jest by lekarz przeprowadził badanie rzetelnie, sporządził opis z badania i wykazał czy Dziecko ma się dobrze i nie ma żadnych wad genetycznych. Tamtego lekarza miałam z polecenia koleżanki, tyle tylko, że ją przyjmował w innym mieście i nie mam pewności czy w tym co mnie ma odpowiednią aparaturę. Lekarz zrobił mi usg jednak nie mógł określić parametrów bym nie musiała płacić, tym bardziej, że będę miała te prenatalne w tym tygodniu a tak "nielegalnie" zrobił mi usg bym mogła zobaczyć jak Maleństwo urosło, machało rączką i biło serduszko :) Ciśnienie jest ok i na tym etapie ciąży mogą zdarzyć się osłabienia i zemdlenia. Mam uważać, gdy jest upał mam nie wychodzić sama a w autobusie mam korzystać z przywilejów, w końcu jestem w ciąży. Zapomniałam dodać, że...schudłam kg.ale ponoć często się to zdarza na tym etapie. Muszę tylko pójść do lekarza rodzinnego bo najprawdopodobniej mam zatoki :( Stąd ten katar ropny i bóle głowy :( Przepraszam za prywatę.... Asiulka, bardzo się cieszę, że wszystko jest dobrze :) Z tym pobolewaniem biustu to różnie, ja myślałam że dziś już mnie nie bolą, a jednak znowu zaczęły :) Asiulka kiedy termin porodu? Madziia91 jeżeli bóle są delikatne, bez skurczy silnych i plamień to normalne. Może być to spowodowane rozciąganiem się macicy :) Dorcia 38 jak dobrze pamiętam, to zapłodnione jajo zaczyna zagnieżdżać się w błonie śluzowej, która wyściela wnętrze macicy. mogą zaobserwować niewielkie plamienie lub krwawienie z dróg rodnych. Jest to wynik zagnieżdżenia się zarodka w błonie śluzowej macicy, choć nie u każdej kobiety ono występuje. Od tego momentu mogą pojawiać się delikatne pobolewania dołem brzucha przypominające te odczuwane tuż przed zbliżającą się miesiączką. Wiele kobiet odczuwa również wyraźne kłucie w okolicy jednego z jajników. Najprawdopodobniej jest to wynik nieznacznego powiększenia się w tym czasie ciałka żółtego. Także wiem, że będzie Maleństwo kochana :) Odnośnie Mężów, to ja zawsze mówię "musisz zejść szybciutko z kompa" a mój Mąż "tak wiem, musisz zobaczyć co u koleżanek słychać :) " Olcia, tzn. że rodzisz jednak przede mną. Bo ja mam się nastawiać na termin 16 grudnia :) Bardzo się cieszę kochana naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super Dziewczyny, że wszystko ok:) Ja następną wizytę mam na 18.06 to będę gdzieś w 11tyg. i powiedział, że potem powoli będziemy odstawiać leki, jak będzie wszystko ok. Ale luteinę powiem mu, że jak mi nie zaszkodzi to będę chciała brać jak najdłużej... Mam nadzieję, że się zgodzi. A termin mam na 14.01.2013r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane mi weekend zleciał fantastycznie :) codziennie z mężem i synkiem chodziliśmy na dłuuuugie spacery po parku a wczoraj cały dzień spędziliśmy w zoo :) dzisiaj pojechaliśmy do mojej koleżanki która urodziła dwa tygodnie temu synka i muszę wam powiedzieć że w pierwszej chwili nie wiedziałam jak wziąć maleństwo na ręcę :) ale jednak instynkt był silniejszy, przez godzinę nawet ręka mi nie mdlała :) cudnie było trzymać taką kruszynkę w ramionach... tylko troszkę mi się smutno zrobiło bo wiem że gdzybym nie poroniła to moje maleństwo miało by już 2 miesiące :( ale wiem że ten aniołek czówa nademną i to dzięki niemu jestem w ciąży... aż same łzy mi lecą po policzkach :( Wizyte mam na 18 czerwca u ginekologa, zobaczymy co mi powie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor75
Kochane dziewczynki bardzo ciesze sie, ze wszystko dobrze z waszymi maluszkami. Ja jestem po staraniach i w 26 dc ale mysle, ze sie nie udalo. Juz za tydzien wizyta u genetyka. Coraz bardziej sie boje. Dorcia38 Mysle, ze bol brzucha tak wczesnie po owulacji to dobry znak. Mialam tak w pierwszej ciazy zaczal mnie bolec piec dni po jajkowaniu. Ja mialam w grudniu cykl stymulowany ale sie nie udalo nawet nie mialam wtedy bolu jajnika jak w kazdym normalnym cyklu. Wierze, ze Tobie sie uda. Olina83 Co u Ciebie i coreczki? Dlugo sie nie odzywasz. Martusiatusia Pewnie jeszcze u mamy jestes ale jak wrocisz to napisz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziia91
Tzn ten bol nie był jakiś silny. Uzyskiwał całkowicie jak sie nie ruszalam a nasilal jak robiłam kolejny krok, jednak wystarczyło żebym chwilke powiedziała i przeszło ;) jak narazie nic nie boli, no pomijając piersi, bo one mnie od pierwszego dnia ciazy bola ;) za tydzień idę do lekarza wiec muszę być jak narazie dobrej myśli ;) chyba nie przeżyłabym znów takiej straty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wstawać, szkoda dnia:D Zapraszam na poranną kawę/kakao:) Buziaki dla Was :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki moje kochane natalla18 najważniejsze że czujesz się dobrze.I że pięknie wypoczęłaś w ten weekend :) Ja rodziłabym na dniach. Jest strasznie smutno, a gdy pomyśli się o straconym Dziecku, to łzy same cisną się do oczu. Cieszę się, że znowu jestem w ciąży, ale podobnie jak Ty Natalko wierzę, że czuwa nade mną mój Aniołek... A wizytę też mam na 18 czerwca :) myszor75 jak miło, że się odezwałaś :) Pamiętaj, że trzeba wierzyć, że się udało. Ja ze swojej strony życzę Ci tego z całego serca, zresztą jak każdej z dziewczynek :) Madziia91 może to wiązadła macicy? Najważniejsze że przestało boleć :) Asiulka, dołączam się do Ciebie. Pobudka dziewczynki :) Asmanka, Beatka, Dorcia, Olcia i Aniołek wstajemy :) Dziewczynki jutro mam wizytę u nas w Katowicach na te badania prenatalne, jestem pełna strachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki wstałam mam kawke/kakao OHHHHHHHHHHHHH jak pieknie wstac i przczytac takie cudowne wiadomosci kochane a mowilam ze bedzie wszystko oki brawo dla dzielnych mamusiek oby tak do konca :) :) :) dzis ogolnie dziewczyny bedzie dobrze i sle standardowo 🌼 Miałam umyc dziesiaj okna swieciło słoneczko a teraz kurcze blade nadeszły deszczowe chmury i lipka oj zawsze pod wiatr buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja wstałam ok. 7 :P Teraz sie zastanawiam co dziś robić. Widzę, że kilka nas ma wizyte u lekarza 18 czerwca :) Motylek - daj znac jak po badaniu, ja mam dopiero USG 3D w 20 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziia91
Ja mam wizytę juz 4 czerwca ;) nie moge sie juz doczekać ;) ja kakao nie pije ale za to pyszny świeży soczek jablkowo rabarbarowy ;) Nie wiem czy to wiazadla macicy cieżko określić, ja odczuwam delikatne bóle tak jakby to był lewy jajnik, moze faktycznie macica sie rozciąga ;) ale mam taka obsesje ze ciagle sprawdzam czy mnie piersi bola, bo Przy wcześniejszym poronieniu troszkę przestały mnie boleć ale nic poza tym sie nie działo, gdyby nie zwykła wizyta u ginekologa dłużej nosilabym martwego dzidziusia ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane dziewczyny!!! Staję do meldunku:) Wszystkim spokojnym i szczęśliwym ciężarówkom gratuluję:)Tak trzymać Za przyszłe ciężarówki Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Motylku kochany ja juz nie spie od 7 ale jestem tak zalatana ze wczesniej nie dałam rady zajrzeć do was, podpisuje liste obecności :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×