Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Asmana co z Tobą? Masz aż tyle pracy Bidulko:)? Odezwij się do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam właśnie pisanie protokołu... więc jestem wolna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, byłam u lekarza i mam zapalenie zatok i poszło na migdały. Stąd ten od miesiąca nawracający katar ropny i bóle głowy. Lekarka przepisała mi lek AMOTAKS i choć zapewniała, że jest bezpieczny dla kobiet w ciąży, to jakoś się boję. W końcu to antybiotyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek - ty to kurde widze, lapiesz wszystko co jest w poblizu :-/ Bierzesz wogole jakies witaminy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziia91
Ja tez ostatnio miałam straszny katar i lekarz zabronił mi brać lekarstw. Pomogło mi mleko z miodem, no ale dając antybiotyki chyba sie co robi i chyba nie powinno to zaszkodzić Twojemu maluszkowi. Kazał mi jeszcze jak byłam przeciwników unikać przeciagow i sie tez nie przegrzewac bo to wspomaga rozwój bakterii. Ja znów miałam delikatny bol z lewej strony przy chodzeniu. Teraz leze i jest dobrze ale strasznie sie boje o moje malenstwo. Mam w poniedziałek wizytę lekarz przyjmuje tez w czwartek nie wiem czy nie iść, strasznie sie boje a z drugiej strony nie chce być taka panikara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wom@n
czesc dziewczyny. rzadko odpisuje ale cały czas Was czytam, bo to wciągające :) Niestety..dostalam okres i moje marzenia o maleństwie prysły :( luteina wywołała okres, czyli tamte objawy mnie zmyliły. mam czekac na kolejny okres i zaczac znowu kuracje closybegytem. ale to kolejny miesiac oczekiwania :( jakie to męczące..:( najgorsze są te cykle bezowulacyjne :( czy olej z wiesiolka dziala tylko na sluz czy tez wspomaga owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wom@n
dziewczynki, a powiedzcie mi jeszcze czy tego wiesiolka mam brac od konkretnego dnia cyklu? jestem w 8 dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia, katar ropny utrzymuje mi się gdzieś od miesiąca, znika a teraz znowu mam. Dlatego teraz muszę brać antybiotyk bo to zatoki które zaatakowały już migdały :( Oprócz luteiny biorę witaminki pregna plus dla kobiet w ciąży. Madziu, gdy Cię boli wówczas musisz się oszczędzać, zatrzymywać lub zwalniać kroku gdy boli i nie narażać na nadmierny wysiłek, dużo leżeć i odpoczywać. wom@n bardzo mi przykro, że dostałaś okres. Wiem, że to czekanie jest najgorsze, ale musisz wierzyć że teraz się uda. Ja nigdy olejku z wiesiołka nie stosowałam. Wiem tylko, że jest on pomocny w wytwarzaniu śluzu,poprawia też jego jakość, więc pomaga też dotrzeć plemnikom tam gdzie ich miejsce,zażywany przez dłuższy okres czasu wspomaga krążenie. Powinno się go stosować od początku cyklu do owulacji. Jest to bardzo ważne gdyż wiesiołek może powodować mikroskurcze macicy a w związku z tym mógłby niekorzystnie działać w przypadku gdyby doszło do zagnieżdżenia. Dziewczynki, może któraś z Was go stosowała bo ja znalazłam takie info na necie, a nie chciałabym wom@n zaszkodzić. Spokojnego wieczorku kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziia91
Motylku ja praktycznie cały czas odpoczywam, nie pracuje wiec nie mam z tym problemu. Zauważyłam ze gdy własnie usiade na chwilke to przestaje kłuć no i ulgę mi tez sprawia jak zrobię siusiu ;) także moze to macica ucieka pecherz i dlatego to klucie albo te wiezadla sie rozciagaja ;) jak jestem w domu to żadnego klucie nie odczuwam ;) także mam nadzieje, ze moja dzidzia jest cała i nie moge sie doczekać aż ja w poniedziałek zobaczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziia91
A wgl Motylku czy oznajmiliscie juz wszystkim dobra nowinę? My narazie postanowiliśmy nikomu nie mówić, wiedza tylko rodzice i rodzeństwo, bo jak sobie przypomnę to jak wszyscy sie wypytywali i gadki w stylu "gdzie Ty masz ten brzuszek dziewczyno" to wolimy żeby wszyscy sami zauwazyli, a nie sie znów tłumaczyć jakby nie daj Boże cos sie wydarzyło.. W lipcu juz powinnam rodzic.. ;( ale mam nadzieje ze mój Aniolek czuwa nad siostrzyczka lub braciszkiem i wszystko pójdzie dobrze i urOdze w lutym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Motylek - no to dsobrze, ze bierzesz witaminy :) No to bierz antybiotyk i jak mocno slonce grzeeje to wystawiaj buzie na slonce zeby zatoki wygrzać :) Madzia91- tak ja juz oglosiłam bo dostałam pozwolenie od lekarza :) Wstawać dziewczynki na herbatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziia91
Oj o7cia to nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę ;) a w którym tygodniu pozwolił Ci się chwalić ta wspaniała nowina ;)? Ja już wstalam głód mnie obudził :P o 5 tez miałam pobudke ;) glodomorek z tego mojego maluszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki Mam nadzieję że nasze ciężarówki czują się dobrze?:) Ja wstałam w podłym nastroju:( Woman ja też jestem na kuracji clo+pregnyl i doskonale wiem jak się czujesz czekam z niecierpliwością na wynik tego cyklu ale coraz bardziej jestem przekonana że się nie udało:( Asmanko kochana brakuje mi Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu kochana cały czas jestem, co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ale łzy mi płyną same po policzkach bez powodu:( A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia - w 10 tygodniu pozwolił po USG. Mnie tez tak głód budził, ale teraz mi to już mineło :) Dorcia - co sie stało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu moja kochana nie płacz, po co Ci te łzy? hmmmmm a może to dobra oznaka - wahania nastroju? Przecież wiesz, że jesli nawet nic się nie udało to w kolejnych miesiącach znowu będziecie próbować a poza tym matki natury się nie przeskoczy. Z mężem wszystko w porządku? U mnie ok wczoraj znowu z mężem się przytulaliśmy - jestem ciakawa efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o7cia chyba mam gorszy dzień i dziwną chandrę bo nie mam powodu by płakać:) ale cieszę się ze mam was:) A Ty kochana jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko to trzymam kciuki!!!! Jak się nam nie uda to będziemy działać dalej:) A i warto pomyśleć o tym oleju z wiesiołka na płodny śluz!!! Poczytałam troszkę i to może być dobry sposób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu kawkę zrobiłam zapraszam wszystkie dziwczynki i na ploteczki:-). U nas dzisiaj sesja Rady Miasta, więc dzisiaj wolny dzień hip hip huraaa. Dorciu ja to Ci wytłumaczyć, jeżeli będę w ciąży to super jeżeli nie to rozpaczać nie będę - pewnie większość z Was dziwnie o mnie pomysli, ale nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super troszkę odpoczniesz:) A to co czujesz to nic dziwnego to zdrowe podejście u mnie troszkę inaczej to wygląda ze względu na pracę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Tobie to się nie dziwię zupełnie.....z pół roku masz czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze trzy próby - uda się zobaczysz. Mi koleżanka powiedziała, przedtem nie spodziewałas się że będziesz w ciaży a teraz jak chcesz to nie zajdziesz- i pewnie ma racje. To może zacznij też rozglądać się za nową pracą, rozsyłam CV. W jakiej branży pracowałas do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w sobotę przyjeżdża moja siostra na dwa tygodnie więc może troszkę zapomnę i nie będę tyle myślała o tym:)w sobotę muszę ugotować botwinkę i młode ziemniaczki do tego pieczone mięsko i ciasto z truskawkami ale ma zachcianki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde bolek to jak pracowałas bywałaś wogóle w domu? Siostra super sprawa jak ja bym chciała abysiostra do mnie przyjechała. Kup akilometrów nas dzieli:-(. Pewnie, że zapomnisz, wyluzujesz się i korzystaj z przyjemnych chwil. Na botwinkę to i ja się wpraszam - uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no niestety tylko wieczorkiem mój małżonek to samo:( Na botwinkę zapraszam a z moją siostrą też dzieli mnie trochę kilometrów zapuściła korzenie w Manchasterze i też rzadko się widzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zaczynam popadać w paranoję mam wrażenie że zaczynają mnie strasznie boleć sutki bu ja już mam dosyć oszaleć można:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My to oby trzy:-)(jest nas trzy. mieszkamy w Polsce, ale ja rozwinęłam skrzydła i cyjechałam z rodzinnego miasta... To do du.... takie życie czy to kwestia przyzwyczajenia odnośnie pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×