Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

beatka - dalej nie mam nic. Jak ktos chce mnie na FB namierzyć to wyslijcie mi emaila na mloda01@op.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!!Ja jestem juz po wizycie u ginekologa:) Nie było taz zle.Przezyłam:) Doktorek mnie zbadał, zrobił USG POWIEDZIAŁ ZE PO ZABIEGU JEST JUZ WSZYSTKO ŁADNIE ZABLIŹNIONE:) Pytałam o badania- zdziwił sie ze po pierwszym poronieniu chce robic badania- ale zeby nie było dal mi skierowanie na prolaktyne i progesteron z tym ze stwierdzil ze prolaktyne to napewno bede miala ok bo miesiaczkuje regularnie......Stwierdzil ze osobiscie pacjentkom radzi zajscie w ciaze po 6 miesiacach,ale widzi ze zalezy mi na dziecku bardzo wiec stwierdzil ze po nastepnej @ mozemy rozpocząc staranka:)Z tym ze juz mam zaczac brac folik(kwass foliowy)Ale nie wiem i zastanawiam sie czy to czasem nie było wymuszone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie pora na poranna kawke.... ktos mi potowarzyszy? dziewczyny jak ja wam zazdroszcze kupowania lozeczek, ubranek, wyprawek.... tez juz tak chce. ale u mnie poki co 11 dc i od poczatku tyg sie "przytulamy"... a myslalam ze beda ciche dni po weekendowej klotni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tez pije kawke. Szykuje sie do ginekologa, niestety jeszcze tego samego zeby wytlumaczyl mi wszystko o zaplodnieniu pozaustrojowym i podpisal papier bo klinika tego wymaga. Prawde mowiac to moze ja powinnam mu wytlumaczyc. Ja tez mialam wysoka prolaktyne i regularne cykle oczywiscie owulacyjne. Radze ja tez sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamo Aniołka! Dołączam z soczkiem:) i ze śniadankiem:) Nie wiem czy juz ci gratulowałam fasoleczki:)Poprostu ostatnio pogubilam sie troszunie:)Ale jesli nie to wlasnie to robie:) Mam nadzieje ze niebawem dołącze do was dwupaczuszki kochane:) Powiedzcie mi te badania progesteronu i prolaktyny ile bedzie mnie to kosztowało? Mowiłyscie cos ze te badania robi sie w okreslonym dniu cyklu,ale ktorym dokladnie to nie wiem:(cos nie doczytałam a teraz nie moge tego znnalesc:( wogole jak te badania wygladaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnowak87 To sa normalne badania z krwi. Ja prolaktyne robilam przy okazji progesteronu w 21 albo 22 dc ale mysle, ze mozna w kazdym dniu ja sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Lenko, dziękuję za zaproszenie na fb :) Trzymam kciuki za wizyty u lekarza dziewczynki :) Beatko, wszystkiego co najpiękniejsze, spełnienia wszystkich marzeń, zdrówka, kasiurki, Miłości oraz słoneczka w każdym dniu. Sto lat kochana! Niue wiem czy nie popełnię bubla, ale coś mi świta, że dziś obchodzicie z Mężem rocznicę ślubu? Jeśli tak, to również ślę najpiękniejsze życzenia, mnóstwo Miłości kochani! :* Asmanko, udanego tulącego się weekendu :) Dla wszystkich dziewczynek buziaczki, a dla dwupaczków i Maluszków podwójne buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane Dziewczynki:) Ja dołączam z herbatką z cytrynką do Was i z bułeczką:) Beatko Kochana wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i z okazji kolejnej rocznicy Ślubu!!!!!!!!!!:D Spełnienia najskrytszych marzeń, abyś wreszcie mogła cieszyć się z posiadania Maleństwa pod swoim serduszkiem, a potem, żebyś mogła go jak najszybciej przytulić:) Dużo szczęścia i miłości i czego tylko sobie życzysz Kochana 😘 😘 😘 😘 😘 Ściskamy Cię mocno z Filipkiem i z moim mężem:):D Napisz jak po wczorajszej wizycie. Dziewczyny nie martwcie się... Dołączycie do nas szybciej niż myślicie;) Czego z całego serca Wam życzę:) Trzymam kciuki za Was Kochane każdego dnia:) Dla Was 🌼 🌼 🌼 🌼 Reszta Dziewczyn odezwijcie się!!! Natka czemu tak zamilkłaś? Mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki faktycznie troszke tu spokojnie, niby troszke nas nowych dolaczylo ale jakos cichutkie jestesmy, chyba nie chcemy wam przeszkadzac:) Doris jak te badania?:) milenka1988 zazdroszcze tych zakupow dla malenstwa oczywiscie w pozytywnym znaczeniu tego slowa :P Beatko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i roczniczy, spelnienia najskrytszych marzen :* Caluski dla wszystkich dwupaczkow ktore daja mi nadzieje, i dla was wszystkich dziewczynki :* muaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry kochane A wiec wczorajsza wizyta oki dostalismy zielone swiatlo po hsg wszystko oki w 15dc mam pecherzyk 20mm i cos tam dalej i endometrium podwojne czyli grube i najblizsze 3 dni starania hurararra a dzisiaj napewno w takim dniu i rocznica slubu i urodziny Dziewczynki poplakalam sie przed monitorem dziekuje wam za tyle pieknych i szczerych zyczen kochane naprawde malo jest ludzi ktorzy pamietaja o jakichkolwiek rocznicach i okazjach dla was mnustwo 👄 👄 NNowak ciesze sie ze wszytsko oki u lekarza i macie zielone swiatelko to do dziela kochana Sle wam mnustwo wirtualnych 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka 100 lat 100 lat a czego sobie zyczysz to sama wiesz 🌼 nowak - prolaktyne mozna zbadac kiedykolwiek ale najczesciej chca prolaktyne miedzy 3 a 5 dniem cyklu a progesteron zalezy po co sa ale najczesciej miedzy 20 a 23 dniem cyklu... przynajmniej ja tak bede badala... i zamierzam prolaktyne razem zeby sie 2 razy nie kloc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszorku a nie wiesz ile kosztuja te badania? beatko zycze sto lat!!!!Zdrowia,usmiechu!Duzo kasiory! spełnieniam marzen,przede wszystkim tego jednego ZEBYS MOGLA TULIC W RAMIONACH SWOJE MALENSTWO:) I wszystko co naj naj:) Z okazji rocznicy slubu rowniez zycze wszystkiego dobrego,długich pieknych wspolnych lat w szczesciu i zdrowiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowak - co lekarz to nowa wizja wiec nie przejmuj sie ze on ma akurat te 6 m-cy w glowie... skoro jest zagojone a miesiaczki regularne to nie ma zadnych przeciwskazan do staranek... wez pod uwage tez zdania ze najsilniejsze sa niby ciaze poczete w pierwszych 6 miesiacach od poronienia... wiec odczekalas rozsadny czas i mozesz smialo zaczynac a co ma byc to i tak bedzie bo nie mamy na to wplywu a dobor komorek czy beda prawidlowe czy nie to czysta ruletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałas skierowanko na badanko:) prolaktyny i progesteronu zrobie te badania,glupia bym byla jak bym nie zrobila,zarejestrowałam sie wlasnie do dentysty na wrzesnia.Od wrezesnia zaczne brac ten folik jesli wyniki beda ok to zaczne dzialac:) Wiecie ja caly czas boje sie tak na wariata to chyba zrozumiale...... chce wszystko pozamykac. w sensie takim ze zęby zdrowe( zęby to w trakcie ciąży mozna leczyc)ale przede wszyskim te wyniki.Odkąd jestem na tym forum to niby jestem spokojniejsza, silniejsza psychicznie bo swojego czasu pamietam ze nie chciałam juz probowac........... ale z drugiej strony wy wszystkie sie badacie JA TEZ MUSZE niby lekarz mi powiedzial wczoraj PO PIERWSZYM PORONIENIU CHCE SIE PANI BADAC??? A co mam dopuscic do drugiego?! Bylam u pana doktora wczoraj ktory sam osobiscie robil mi zabieg lyzeczkowania po poronieniu,ma dobra renome,po zabiegu nie mialam komplikacj,bardzo dobrze sie mna opiekowal....... ale wczoraj mam wrazenie ze gadal to co chciałabym uslyszec, zastanawialismy sie nawet z mezem ze skoro on mi robil zabieg, to nawet jak by bylo cos nie tak to pewnie by mi nie powiedzial..... czy ja juz zaczynam fiksowac dziewczyny?? czy dobrze mysle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałas skierowanko na badanko:) prolaktyny i progesteronu zrobie te badania,glupia bym byla jak bym nie zrobila,zarejestrowałam sie wlasnie do dentysty na wrzesnia.Od wrezesnia zaczne brac ten folik jesli wyniki beda ok to zaczne dzialac:) Wiecie ja caly czas boje sie tak na wariata to chyba zrozumiale...... chce wszystko pozamykac. w sensie takim ze zęby zdrowe( zęby to w trakcie ciąży mozna leczyc)ale przede wszyskim te wyniki.Odkąd jestem na tym forum to niby jestem spokojniejsza, silniejsza psychicznie bo swojego czasu pamietam ze nie chciałam juz probowac........... ale z drugiej strony wy wszystkie sie badacie JA TEZ MUSZE niby lekarz mi powiedzial wczoraj PO PIERWSZYM PORONIENIU CHCE SIE PANI BADAC??? A co mam dopuscic do drugiego?! Bylam u pana doktora wczoraj ktory sam osobiscie robil mi zabieg lyzeczkowania po poronieniu,ma dobra renome,po zabiegu nie mialam komplikacj,bardzo dobrze sie mna opiekowal....... ale wczoraj mam wrazenie ze gadal to co chciałabym uslyszec, zastanawialismy sie nawet z mezem ze skoro on mi robil zabieg, to nawet jak by bylo cos nie tak to pewnie by mi nie powiedzial..... czy ja juz zaczynam fiksowac dziewczyny?? czy dobrze mysle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka dziekuje piekna ta kartka oraz zyczonka przeslalam cicos kochana wiec odbierz maila buziaki Nnowak masz racje niekiedy trzeba wziac sprawe w swoje rece i zrobic cos po swojemu kochana niepamietam czy robilas moze badanie tsh ft4 i ft3 jezeli nie to zrob sobie bo dosc czesto po ciazy uaktywnia sie tarczyca wiec moze to byc niepowodzeniem w utrzymaniu a ty masz juz jefno dzieciatko czyz nie zycze ci powodzenia a niestety lekarz po jednym poronieniu niezlecaja badan przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszeczko kuszące, kuszące, ale się nie skusze:-P ja tu juz pokazywałam raz djęcie swoje i wystarczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×