Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

qociakwawa trzymam kciuki jak zawsze za ciebie i mam nadzieje ze jutro beda mega grube i intensywne 2 krechy 👄 Izi27 na pewno wszystko bd dobrze, moja przyjaciolka tez jest w angli i w 7tyg miala plamienie powiedziala o tym i powiedziala ze chce miec usg wrecz blagala zeby jej zrobili i zrobili wiec sprobuj jutro :) wierze w to ze wszystko jest ok 👄 DZIEWCZYNKI MNIE WYPUSCILI JEDNAK JESZCZE WCZESNIEJ Z PRACY WIEC JESTEM MEGA ZADOWOLONA:) PRZEPRASZAM ZE NIE DO KAZDEJ Z OSOBNA ALE JESTEM NA MOMENT ALE CHCE WYKORZYSTAC WOLNA CHWILE I POLECIEC NA POCZTE I NA SKLEPY:p CALUJE WAS WSZYSTKIE BARDZO GORACO I TRZYMAM ZA WAS KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ;) z braku czasu nic nie pisze bo też nic specjalnie się u mnie nie dzieje... ale regularnie Was podczytuje qociak może i tym razem się ida :) daj znać co i jak! my w tym cyklu świadomie zaczelismy starani, wydaje mi się ze jest juz po dniach płodnych i owulacji, wszystkie objawy tego stanu wlasnie sie skonczyły :) moj ost cykl 28 dni, poprzedni 31- ost @ 9.11 wg moich obserwacji (tylko obserwacji) bez termometrow i testow owulacyjnych, dni płodne były od soboty w zasadzie do wczoraj prynjamniej wtedy byly objawy i działaliśmy :) zobaczymy co z tego wyjdzie... dzis jest 18 dc... jak sądzicie kiedy zrobić najwcześniej test? :) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 tygodni Mysle, ze z tych czterech pecherzykow jeden urosnie i z niego uwolni sie komorka jajowa z ktorej moze byc dzidzius:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilus2710
witam kobietki. wlasnie zrobilam test no i mezulek sprawil mi cudowny prezent urodzinowy dwie kreseczki:-) widze ze jak qociakwawa tez testy pokazuja u ciebie prawde to bedziemy w podobnych tyg ciazy:-) ale jestem szczesliwa!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, zle sie czuje.wrocilam wlasnie z aerobiku i nie moge sie wyprostowac. mam skurcze..jak na pierwszy dzien @. co to moze byc? dzis 18 dc juz chyba po owu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora babeczki Ilus kochana gratuje dwuch kreseczek ❤️ Qociakwawa tobie tez zycze dwuch kresek A u lekarza piekny widok nasz skarb pomachal dzisiaj raczkami i nozkami jestesmy mega szczesliwi ide spac papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilus2710
dziekuje kochane za te gratulacje teraz oby wszystko bylo okej. wom@n wiesz co mnie w 26 dc takie cos tez zlapalo jak sie strasznie nachodzilam bo mialam pelno urzedowych spraw do zalatwienia po tym bolu od razu wiedzialam ze jestem w ciazy bo mialam tak w poprzedniej. a test dzis tylko potwierdzil:-) moze wiecej bedzie tych lipcoweczek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilus, bylabym przeszczesliwa :)))) zobaczymy jak sie wszystko potoczy :) Ty kiedy do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 TYGODNI
ILUS gratulacje kochana wspaniale wiadomosci..... TEZ CHCE.... Wlasnie dowiedzialam sie ze moja znajoma zaliczyla wpadke;;;; TEZ CHCE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 TYGODNI
IZI daj znac co u was:) 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iluś gratulację !!!! :D Ja dziś robiłam test i w przepisowym czasie znów wyszła mi kreseczka troszkę ciemniejsza niż wczoraj :) Więc jeszcze czekamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilus2710 Gratuluje!!! Wom@n Ja w pierwszej ciazy mialam bole jak na @ cztery dni po owulacji, dokladnie w 19 dc, a w drugiej w 21 dc czyli osiem dni po bo mialam wczesniej jajkowanie. Moze to jest to? Kciuki trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja100
Cześć dziewczyny, pisałam jakiś czas temu na Waszym forum o moim przypadku. Chciałam się teraz Was poradzić. Jeszcze jak byłam w ciąży wyszła mi z wyników nadczynność tarczycy (spowodowana najprawdopodobniej wymiotami, złym samopoczuciem - to był I trymestr). Niestety w 17 tyg stwierdzono ciążę obumarłą (dziecko było okręcone pępowiną). Teraz jestem 5 tygodni po zabiegu i robiłam badania m.in. na tarczycę. TSH wyszło mi w normie. Lekarka powiedziała, że dla niej te wyniki to wyglądają na niedoczynność bo niemożliwie, żeby od TSH od prawie zerowego wróciło tak szybko no normy. Kazała za 3 miesiące (pod koniec stycznia) zrobić badania. Jak zapytałam czy będziemy mogli starać się o dziecko (chcieliśmy zacząć w grudniu) powiedziała, żebyśmy tego nie robili i że zobaczymy po badaniach. Czyli wszystko strasznie się przedłuża, a ja naprawę nie mogłam się doczekać grudnia:( Tak naprawdę to po tym co powiedziała lekarka to starania o dziecko moglibyśmy zacząć dopiero od lutego:( A ja tak nie chcę. Dlatego mam do Was pytanie - czy orientujecie się coś w tej tarczycy? Czy któraś z Was miała podobny przypadek? Co powinnam zrobić? Przy okazji oczywiście gratuluję Ilus2710! Qociakwawa trzymam kciuki! ***Dawidek - 20.09.2012r. - 17 tydz.***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje Kochane 😘 :-) Przepraszam, że się wczoraj nie odezwałam, ale tak jak pisałam w czwartek, że miałam odwiedziny 2 koleżanek, potem zakupy i zabrałam się za robienie toru i poszłam spać dopiero przed 24 :/ Już byłam tak wykończona, że nawet nie wiem kiedy zasnęłam :-) Ale dzisiaj już nadrabiam zaległości i odpisuję Wam :-) Qociakwawa ja też mam nadzieję, że jednak obejdzie się bez szpitala, i że te tabletki w końcu zaczną przynosić oczekiwane rezultaty... A Tobie już chyba mogę gratulować, ale oficjalnie "Przyjęcie w gronie Dwupaczków" zostawię na jutro :-P 9Tygodni daj sobie trochę czasu, musi się w końcu udać :-) Ja na wizycie u mojego gina usłyszałam, że po 3 cyklu mogę się zacząć starać, zaczęłam już po 2, ale i tak zaszłam dopiero tak jak powiedział po 3. Organizm sam wie kiedy jest gotowy a wtedy na pewno się uda :-) Trzymam kciuki ;-) Milenko jak się czujesz Kochana? Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko ok :-) A Olcia ma rację, że to organizm już się przygotowuje i pewnie stąd te skurcze. Napisz proszę czy już wszystko ok. Buziaki dla Ciebie i Syna 😘 😘 😘 Lena_d jak tam po Wielkim Dniu :-)? Jak się czujesz w roli "żony" :-)? Malutka zaczęła już kopać :-)? Buziaki 😘 😘 J55j555 bardzo Ci dziękuję :-) Jeśli będę miała jakiekolwiek pytania to na pewno zapytam :-) Buzki dla Was 😘 😘 Beatko tak się cieszę, że u endokrynologa wszystko ok :-) A widok na USG na pewno nie zapomniany :-) Widzisz, a tak się bałaś :-) Ile cm ma już to Wasze szczęście :-)? Buziaki dla Ciebie i Maleństwa 😘 😘 Izi27 jak się dzisiaj czujesz? Napisz nam jak po wizycie u położnej. Ja Ci już pisałam, że w tej ciąży miałam dwa plamienia. To drugie pojawiło się ok 2-3tygodni po pierwszym. Lekarz wtedy mi powiedział, że mam dużo leżeć i odpoczywać. No i przeszło, a dzisiaj mam już 29t1dc, będzie dobrze u Ciebie też :-) Myszor75 super, że tak wszystko leci do przodu :-) Dawaj na bieżąco znać co u Ciebie :-) Tak strasznie Wam kibicuję 😘 :-) Now898 w końcu się nad Tobą zlitowali :-) Ale pewnie za to weekend masz pewnie znowu w pracy :/ Mam nadzieję, że przedłużą Ci tą umowę za te wszystkie weekendy w pracy :-) Deminges a już myślałam, że zapomniałaś o nas... To teraz trzymamy kciuki za dwie krechy :-) Ilus2710 tak strasznie się cieszę :-) Mąż zrobił Tobie prezent urodzinowy, a ja zrobiłam mojemu mężowi, bo test robiłam w Jego urodziny i wyszły dwie kreski :-D No i tak w ogóle spóźnione, ale szczere :-) Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo miłości, szczęścia i donoszenia Skarba, którego nosisz już pod 😍 i szczęśliwego rozwiązania :-) 😘 Kaja100 ja niestety na temat tarczycy w ogóle się nie orientuję, najlepiej chyba by było gdybyś wybrała się do jakiegoś dobrego endokrynologa. I może wtedy dowiedziałabyś się czegoś konkretnego. Dla reszty Dziewczyn 😘 🌼 Motylku, Olcia, Madzia co u Was i Maleństw :-)? Napiszcie coś, bo ostatnio tak zamilkłyście :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu minki "zjadło"... Już czasami nie mam siły do tego forum z tymi minkami. Kiedy chcą to wklejają, a kiedy nie to nie :/ Ilus2710 tam było w życzeniach dla Ciebie "tego Skarba, którego już nosisz pod sercem"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qciakwakwa, chyba mozna gratulować a czemu nie zrobisz sobie dla pewności Bety? Dorcia co u Ciebie?testowałaś? czuję, że nic z tego, bo tak to pewnie byś sie już chwaliła;( Motylku, Asiu, Beatko;* dla Was i waszych szkrabów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci Asiu mam nadzieje, że wredna małpa nie przyjdzie :/ A ty teraz ładnie odpoczywaj i na prawdę pilnuj tego ciśnienia i jak będą kazali to kładź się do szpitala bo z tym nie ma żartów ostatnio się o tym przekonałam, ale to nie jest temat na to forum... Tak więc oszczędzaj się :) Wiecie co jest najlepsze? Te testy, które mają wykrywać niby od 10 i w ogóle coś tam pokazują ok. Znalazłam jednak w domu zwykły test i zrobiłam, dodam, że nie z pierwszego moczu i wyszła na nim bledzioszka widoczna gołym okiem więc już nie wiem jak to jest z tą czułością... Dziś trochę pobolewają plecy jak przed @ zazwyczaj, ale tempka o dziwo skoczyła do góry. Jeszcze tylko kilka dni i już będzie wiadomo, trzymajcie mocno kciuki :) Deminges fajnie, że nas odwiedziłaś mam nadzieje, że się uda !!! :) Wom@n a może to być pęcherz?? Bo troszkę dziwne, a na @ jeszcze za wcześnie z tego co wiem? :) 9 tygodni jak tam u Ciebie? Iluś no u Mnie jeszcze chwilkę poczekamy, nie chce się rozczarować, więc jak zobaczę dwie mocne krechy to dopiero będę się cieszyć, teraz jestem w fazie gdybania " nic pewnego " :) Beatko to najpiękniejszy widok dla każdej matki, zobaczyć swoje maleństwo w tak dobrej kondycji :* Śniegggg, zimno fuuuu :/ Ja wolę ciepełko no cóż ale każda pora roku ma jakieś uroki :) Buziaki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dentist27
jestem pod wrażeniem mojego organizmu :) dokładnie 30 dni od zabiegu dostalam okres :) jak w zegarku i jak sprzed ciąży...jeszcze jeden i ruszamy :D nie miałam czasu ostatnio czytac, bo jak zwykle cała masa nauki... qociak-mam nadzieję, że sie udało 9tygodni dobrze, że wizyta u gin tak Cie pozytywnie nastawiła do życia izi będzie dobrze-jestem z Tobą myszor 3mam kciuki ilus-gratuacje! tak bym już chiała byc na Twoim miejscu :) beata-fajnie, że maluszek Wam pomachał kaja, nie orientuję się w tym temacie w ogóle-niestety nie potrafię pomóc-proponuję wizytę u endokrynologa. brzuch mi chyba wywinie sie na lewa stronę tak mnie ciągnie :) ale się cieszę, że się pojawił tak o czasie, znaczy, że organizm bardzo szybko wrócił mi do normy :D lecę kochane, bo doba ma tylko 24 godziny a jeszcze tyle do zrobienia całuje goraco wsztskie papapa Aniołek 27.09.2012-12tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 TYGODNI
Hej dziewuszki u mnie nic nowego w brzuchu dalej mnie cos kluje ale skoro gigi zapewnil ze to nie moja kobiecosc to nie wiem co to. na wyrostek ponoc zwijalabym sie z bolu... bylam dzis na badaniach krwi i moczu bo gigi podejrzewa pecherz i sama sie tez nad tym zastanawiam bo plecy mnie pobolewaja moze od nerek? sama nie wiem. A jesli nie to moja glupia nadgorliwosc bo nie czekajac na meza dzwigalam kiedys ciezka walize i moze jakis miesien nadciagnelam? Staram sie o tym nie myslac i nie stresowac na zapas..... po za tym luz i spontan w przytulankach:) moze te lekarskie 3 ms po przynoisa dzidzie? Ale nie mysle juz o tym tak obsesyjnie staram sie wyciszyc i odpoczywac. Po za tym w czwartek wyjezdzamy na ten weekend w gory i lece zaraz na zakupy po jakies cieple buty i majty he he zeby tylka nie przeziebic...... :) wczoraj troche nerwowa bylam jak sie dowiedzialam o ciazy tej znajomej bo to para imprezowiczow i jakos wozek do nich nie pasuje.... po prostu wpadka. tym bardziej ze wynajeli sale na slub za rok a tu bobas sie trafi. troche bylo mi przykro ze takim co nie planowali przychodzi to tak latwo a my tak sie musimy nacierpiec i oczekac..... no zobaczymy ja tez juz nie planuje bo wtedy wszystko sie wali. 1 ciaza byla zaplanowana i oczekiwana wychuchana doslownie i sie nie udalo..... pozostaje tylko wiara i modlitwa dziewczynki. No i tez mam weekend imprezowy takze luz bluse. CO u ciebie DENTIST? QOCIAK 3mam kciuki! IZI daj znac! LENA jak po weselu? NO I CALA RESZTA PISZCIE CO NOWEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 TYGODNI
O DENTIST widze telepatja bo tez piszesz a wlasnie o tobie myslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qociakwawa no to jak na innym teście też "coś" wyszło to chyba jest dobrze... ;) jakie miałaś testy? ja mam taki luz ze nawet nie mam zadnych testow jeszcze kupionych... zreszta dopiero jest 19 dc nie wiem kiedy zrobic najwczesniej... jak sadzicie? myslalam ze w przyszłą niedzielę bedzie wtedy 27 dc... ost miał 28 dni... czy może wcześniej zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Deminges :) No ja mam te niby super czułe paskowe i dziś znalazłam jeszcze pre-test i to właśnie on pokazał mi drugą kreseczkę :) Tam na ulotce jest napisane, że nawet już 3 dni przed @ może wykryć, ale też nie musi i że najbardziej wiarygodny będzie w dniu małpy lub po, a i ze względu na samoistne poronienia najlepiej oczywiście robić po terminie... Ja myślę, że jak już nie będziesz mogła wytrzymać to możesz i w sobotę zrobić, ale wiarygodny będzie dzień po terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletka010101
ja w lutym dowiedzialam sie ze jestem w ciazy ale niestety pozamacicznej.... o dzidziusia staramy sie 7 miesiecy i nadal nic;/ martwi mnie to czy kiedys doczekam sie tej cudownej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×