Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Deminges jak dla mnie te testy nie zdają egzaminu, te z apteki są lepsze więc dla porównania spróbuj też innym :) Wom@n kiedy testujesz? :) Trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qociak wawa jaki polecasz...? ja w ost ciąży (tej poronione) tez miałam z allegro płytkowe i coś tam pokazały ;) wiec jak dojda jutro lubb w srode to nie wiem czy sie nie skusze... objawów nie mam zadnych nawet piersi bez zmian wiec mozliwe ze nici z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci, że robiłam pre-testy i dziś jakiś tam comfort i oczywiście od razu wyszła różowa kreseczka, a na tym paskowym z neta nie było widać prawie nic i się zmartwiłam, dlatego kup jakikolwiek w aptece, żeby mieć porównanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamówiłam płytkowe... ale masz racje zrobie "aptekowy"no chyb ze wyjdzie na tych allegrowych;) dziś dopiero 21 dc ale wiem ze płodne byly od 12-16 dc.... to tak z moich obserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak byłoby najlepiej w weekend, ale sama wiesz ze ciezko wytrzymać :) zobaczymy kiedy tetsy przyjda...ale powiem Ci że to tak wszystko na totalnym luzie ... co ma byc to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilus2710
qociakwawa gratulacje!:-) bardzo sie ciesze ze ci sie udalo:-) wczoraj nie pisalam bo bylam padnieta po tych 12 godzonach na wykladach. A dzis wrocilam wlasnie z praktych te maluchy sa takie kochane ale i przemadrzale:-) hehe miesiac temu zamowilismy u kamieniarza takie serduszko dla wiktorii mial zrobic do 1 listopada ale jeszcze sie nie odezwal, dzwonilam kilka razy ale nie odbieral juz mnie to denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qociakwawa, nie chce sie napalac..poczekam cierpliwie. co cykl robilam sobie nadzieje i nic z tego wiec teraz podchodze ostroznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jestem juz po wizycie. Oczywiscie sie spoznilam, cala droga w korku. A wiec wysiedzialam 10 jajeczek, endometrium super 12,5 mm. Dzisiaj ostatni zastrzyk o 17.00 blokujacy owulacje i dokladnie o 21.00 na pekniecie pecherzykow. Ciesze sie, ze to juz koniec bo od jakiegos czasu czuje jajniki nawet jak chodze. Stasznie mnie cycki bola i chodzic dzisiaj mi ciezko, w nocy obudzialam sie z bolem jajnikow. W srode o 8.00 mam punkcje. A co najgorsze dzisiaj dowiedzialam sie, ze musimy miec ICSI a nie zwykle IN VITRO przy badaniu genetycznym komorek. Wszystko byloby dobrze gdybym miala podpisane od poczatku to z kasa chorych a teraz za zaplodnienie jednego jajeczka musimy placic 1000 euro a podanych mam miec dwa. Juz wycofac sie nie moglismy tak juz jestesmy blisko. Szlag mnie trafia czasami bo przeciez na pieniadzach nikt nie spi. Gdybym miala chociaz pewnosc, ze sie uda to kazde pieniadze bym dala ale pewnosci nie mam. Moge miec tylko nadzieje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANAKALI - i jak sytuacja? Lepiej? Nie załamuj się kochana! Jesteśmy z Tobą. NATALLA18 - miło się czyta takie posty - super, że córcia taki słodziak :) BEATA** - każda kobieta po przejściach będzie pełna obaw. Trzeba byc dobrej myśli. Na pewno badania wyjdą super! QOCIAKWAWA - bardzo się ciesze z Twoich dwóch kreseczek! Gratuluję i kibicuję :) DEMINGES - życzę Ci dołączenia do w/w koleżanki :) MYSZOR75 - powtórzę się - ale Cię podziwiam! Trzymam mocno piąstki! FIOLETKA10101 - wybierz się do lekarza kochana. Na pewno się uda i doczekasz się jak to ładnie nazwałaś "cudownej chwili". DRZWIOBROTOWE - dzięki za wypowiedź. Takie historie z happy endem napajają optymizmem! ILUS2710 - nie dziwię się, że humorek dopisuje :) IZI27 - duzo optymizmu życzę! Musi być dobrze! MUSI! No i wszystkiego dobrego z okazji urodzin! Dla reszty naszych kochanych forumowiczek masa uścisków i buziaczków :* A co u mojej krajanki słychować? Odezwij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilus2710
myszor75 strasznie cie podziwiam. jestes bardzo dzielna kobieta zycze ci aby wszystko ulozylo sie jak najlepiej. e-de a ty tak o kazdym ladnie napisalas a co u ciebie slychac bo nic nie wspomialas?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku Kochany trzymam mocno piastki,zeby wszystko sie udalo:)ja mam dobre przeczucia:)kochana,ze w koncu przytulisz swojego bobaska. U mnie nic nowego troche przeziebiona jestem,ale co zrobic taka pora jest teraz,ze bardzo latwo o chorobe.Moj maz zaczyna sie dopytywac kiedy bedziemy sie starac o bobaska...zdziwilo mnie to,wiec mu poiwedzialam,ze od stycznia a jak bedzie to sie okaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy jako tako. Od wczoraj biorę luteinę na wywołanie miesiączki. Samopoczucie mam ciut lepsze ale daleko mi od komfortu psychicznego. Dziekuję i pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja dzis wolne ale jakos tak zeszlo ze nie mialam kiedy zagladnac :) mam zmartwienie, nie wiem co sie dzieje okres powinnam miec tydzien temu a do tej pory nie mam, po zabiegu mialam cykle regularne a teraz taki przestoj robilam chyba z 5 testow i nic dzis bylam na becie i wynik 1.20 wiec zdecydowanie nie ciaza, mam klocie jajnikow bole glowy i lekkie bole podbrzusza w srode mam dopiero wizyte i juz glupio mi isc do tej mojej gin bo ciagle latam latam i latam :( niby to tylko tydzien ale zawsze mialam wszystko jak w zegarku juz sama nie wiem co myslec :( przepraszam ze tylko o sobie ale nie mam glowy nawet zeby myslec o czyms innym :( jeszcze tylko qociakwawa ogromne gratulacje po raz kolejny i wszystkiego dobrego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie chwilowo spokojnie bez plamienia tylko troche czesciej glowa mnie boli senna jestem I czasem jak dluzej stoje to plecy mnie bola I czuje jakis rozciagajacy Bol w brzuchu I lekkie klucie mam nadzieje ze to normalne ;-( Dzis moj wielki dzien ide powiedziec szefowi o ciazy oj bedzie sie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwcia89
Hej dziewczyny, trochę mnie nie było, ale tak to już jest, że jedno nieszczęście ciągnie za sobą drugie i po poronieniu straciłam pracę, dwa tygodnie zwolnienia lekarskiego okazały się dla mojego szefa zbyt długie i mnie wywalił, jak to ujął: redukcja etatów, dziwne, że tylko ja poleciałam, ehh...no i teraz jestem na bezrobociu i intensywnie szukam pracy, do tego nadal czekam na @, już 6 tyg po poronieniu samoistnym i nadal jej nie ma, zaczynam podejrzewać, że coś jest nie tak i myślę o wizycie u lekarza, do tego jakoś kiepsko się czuję, nie mam na nic siły, ale może poprostu to przesilenie zimowe i natłok zmartwień, trzymajcie się kochane, gratuluje wszystkim, którym się udały staranka i trzymam kciuki za czekające na 2 kreseczki, pozdróweczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 tygodni
Izi bedzie dobrze. Ja jakos wyjatkowo zabiegana i duzo pracy no ale. Jeszcze jutro i w czwartek wyjezdzamy.... hurrra po za tym. Czas tak szybko leci ze patrzac dzis w kalendarz zapomnialam. Ze wczoraj minely juz 3 ms po..... naprawde czas leczy rany i az mi troche glupio ze zapomnialam.... no i 12 dc takze przytulanie ale totalny luz jak siema udac to sie uda..... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izi trzymam kciuki za wizytę, wszystko będzie ok :) 9 tygodni no to udanych staranek !!! Może ten wyjazd pozytywnie na Was wpłynie? Mi dziś rano było trochę nie dobrze, a poza tym to nic nowego :) Buziaki dla Wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane :-) Przepraszam, że nie piszę do każdej z osobna, ale jakoś nie mam weny... :/ Qociakwawa to oficjalnie witam Cię w gronie Dwupaczków :-) 😘 Izi wszystko będzie dobrze :-) Tylko jak najwięcej odpoczywaj!!! Myszorku wszystko będzie dobrze :-) Już jesteście tak blisko :-) Trzymam kciuki z całych sił 😘 Reszta Dziewczyn starających się trzymam kciuki :-) Madzia, Olcia, Motylek, Milenka co u Was? Odezwijcie się!!! 9_Mamo ANiołka co u Ciebie? Tak dawno nie pisałaś, mam nadzieję, że wszystko ok u Ciebie :-) 😘 Dla wszystkich Dziewczyn 😘 i wirtualne 🌼 Beatko dla Ciebie i Maleństwa Wielkie 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie tak sobie.... tzn. caly weekend mialam gosci z Polski jestem troche zmeczona ale bylo milo... skurcze mam ale juz nie takie mocne i nie takie czeste... ciagle jestem glodna a jak juz zaczynam jesc to mo w buzi rosnie i tak konczy sie moje jedzenie...teraz weszlam w 33 tydzien... tak jakby nie patrzec jeszcze 7 tygodni ale ja wiem ze urodze wczesniej... za tydzien wizyta juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenko, ale fajnie że już nie długo będzie tulić maluszka :) Ja mam takie mdłości, że niewiele brakuje, abym porozmawiała z porcelanką... ale niech będę ważne, że coś się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wom
qociakwawa, no to co? chyba oficjalny dwupaczek :)) cudnie! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki Ja tylko na chwilke Qociakwawa dwupaczku nasz kochany oszczedzaj sie teraz Asiu 👄 Dwupaczki i malenstwa sle wam moc caluskow 👄 Dla reszty dziewczynek sle wirtualne Dorotka co tam u ciebie Niepamietam ktora z dziewczyn ale pytala o tsh ja mam niedoczynnosc jakby co to niech pisze jak bede wiedziala odpowiedz to napisze pozdrawiam Ja dzisiaj znowu mam loty tzn slabo sie czuje ale takie uroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, trochę nie pisałam ale zaległości odrobiłam. Myszorku, bardzo długą drogę przeszłaś i teraz musi wszystko być dobrze, ale 1000 euro za zapłodnienie jednego jajeczka? Jakież to niesprawiedliwe. Bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki kochana! Testujące się dziewczynki, nawet jak na testach wychodzi jedna kreseczka, nie zawsze oznacza brak Fasolki, ja tak miałam w pierwszej ciąży. Testy są różne i nie do końca należy im ufać, także zawsze warto zrobić betę. qociakwawa serdeczne gratulacje, oby teraz tych bociankowych wiadomości przybywało :) Bardzo się cieszę. Martusiatusia styczeń już za pasem, trzymam kciuki, żeby jak najszybciej mogłaś znowu poprzytulać się z Mężusiem ale tym razem bez uważania :) wom@n kochana, Ty się tak wagą nie przejmuj w ogóle. Z własnego doświadczenia wiem, że ciężko jest utrzymać dietę jak dookoła tyle pokus :( Życzę Ci wytrwałości i dużo silnej woli :) Izi27 na początku ciąży musisz bardzo dużo odpoczywać kochana i jak najmniej stresu. Now898 Ty to chyba powinnaś dostać tytuł pracownika roku, przecież Ty bidulko ciągle harujesz! Mam nadzieję, że znajdziesz troszkę czasu na drobne przyjemności z Mężem? :) Madziu, co tam u Ciebie? Byłaś na tej glukozie? Każdy organizm jest inny, mnie ta glukoza wyszła bo od 2 tyg.przed badaniem codziennie jadłam po 2 puszki owoców, a dwa razy w tygodniu mleko zagęszczone w tubce. Napisz proszę co u Ciebie i jak radzisz sobie, mam nadzieję, że Twój były jednak ma coś między nogami i interesuje się Wami? J55j555 no to kochana miałaś dużego synia jak jedno, bądź dwu miesięczny noworodek i jeszcze rodziłaś bez znieczulenia-jestem pełna podziwu :) Asiu, musisz się bardzo oszczędzać, bo faktycznie te skoki ciśnienia są dziwne. Mam nadzieję, że Filipek pomieszka u Ciebie przynajmniej do grudnia :) Olciu, co u Ciebie kochana? Jak się ma mój Zięć? Ty bidulko cały czas już leżysz? Wiesz, umowę mam do końca grudnia, ale chcą mi przedłużyć do 2015, jednak po macierzyńskim muszę szukać pracy, bo główna siedziba mojej firmy mieści się ponad 100 km ode mnie, więc dojeżdżać dziennie nie będę. Milenka, Ty to chyba w ciąży nie za wiele przytyłaś co? No kochana już bliżej niż dalej :) Lenko, jak się czujesz? Kopniaki są już? Natalko, córcia Ci rośnie pięknie i jest taka śliczna, ja bym ją ciągle całowała, bo jest taka słodka :) Beatko, proszę odpoczywaj kochana dużo, cieszę się, że Maleństwo tak pięknie rośnie. Jaki termin porodu? :) Hanakali jak tam sytuacja z pracą? Wiemy niestety jak to jest, kiedy się coś sypie, to wszystko na raz, człowiek opada momentami z sił. Musisz być dobrej myśli i wierzyć, że wszystko co złe, niebawem minie. Całuję Cię bardzo mocno. Asmanko, Dorcia, Ede, Mamo Aniołka i reszta milczących dziewczynek co u Was kochane? U mnie dziewczynki jakoś leci. Wczoraj byłam u diabetolog i...koniec. Wyniki badań mam bardzo dobre, w moczu cukier nie obecny, także już koniec leczenia.W butach zimowych i w 3 warstwach ubrania, bo u nas zima pełną parą ważyłam 59 kg,więc przytyłam od początku 3 kg, ponoć najwięcej się tyje teraz, zobaczymy. Wczoraj po raz pierwszy mogłam zjeść ciasto, wybrałam ptysia i...był okropny,więc skusiłam się na malage, bo ciągle reklamują cukierki w telewizji i coś słodycze mi nie wchodzą-doszłam do wniosku, że albo Natalka naprawdę jest chłopczykiem albo wdała się w Męża, bo On słodyczy w ogóle nie lubi :) Wczoraj wieczorem bardzo bolał mnie jajnik i dół brzuszka, miałam takie fale, ale po 3 razach się skończyło, dziś natomiast bolała mnie lewa strona i podbrzusze-leżeć się nie dało. Dopiero jak wstałam i pokołysałam się w miejscu ustąpiło. Mój Mąż aż zbladł, myślał, że zaraz zacznę rodzić :) Codziennie powtarzam Natusi, że ma jeszcze trochę czasu, bo to dopiero 34 tydzień leci, a uznaje się skończone tygodnie czyli jest 33 skończony tydzień. Chciałabym by do grudnia wytrzymała i była jak ja i Mąż, ale wątpliwa sprawa :) Kopniaki są, ale już rzadsze teraz częściej wykrzywia mi brzuszek. Brzuszek swędzi bardzo i mam wrażenie że ktoś ciągnie mnie za piersi.Im bliżej porodu, tym strach ogromny. Tak jak pisałam wyżej mocno trzymam kciuki za wszystkie starające się dziewczynki. Tym dziewczynką które jeszcze muszą odczekać przesyłam przytulaski,a dwupaczką i Asmance przesyłam podwójne buziaki. Miłego dnia moje kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzialam szefowi I tak jak sie spodziewalam zero uczuc ludzkich zero gratulacji tylko mi powiedzial ze sie domyslal ciekawe skad, wrozka? Ale przyzwyczail mnie juz do tego pracuje u niego 5lat I ten facet jest angielskim palantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motulku:-) niezmiernie się cieszę,że cukry się wyregulowały... i możes zjeść ptysia; ). Nawet jak przytyjesz teraz co tam i tam jesteś wiele "do tyłu" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×