Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość 9 tygodni
No tym razem to gin polak bo mieszkam za granica ale prowadzil juz moje znajome i sa zadowolone i chociaz ma te wszystkie sprzety takze zobaczymy.... A TE TORBIELE TO GROZNE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Myszorku ja jeszcze sie nie staram jak narazie,bo nawet nie mam takiej mozliwosci,bo jestem w niemczech od wczoraj znow bylam na pare dni w polsce oczywiscie byly przytulanka:),ale uwazalismy poniewaz tak postanowilsmy,ze do stycznia odpuszczamy dopiero po wizycie u lekarza a mam ja jakos w styczniu zobaczymy co lekarz powie.Nie chce sie spieszyc,zeby kolejny raz nie przechodzic tego samego.Tak pozatym to jakos leci:)ogolnie czuje sie dobrze no i czekam na miesiaczke ktora powinna byc lada moment:).Ja tez robie sobie zastrzyki w brzuszek ale to na wyregulowanie gospodarki hormonalnej 2 razy w tygodniu zamiast lykac tabletek i pani doktor powiedziala,ze szybciej pomoga. Za Ciebie kochana trzymam mocno piastki,aby wszystko sie udalo i bylo jak nalezy.Z niecierpliwoscia czekam na wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Ja szybciutko, aby się odmeldować :D Dziś mam urlop, muszę załatwić kilka spraw urzędowych, poza tym czekam na @ lub jej brak :) Buziaki dla Wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam idiotyczny dylemat... po pierwsze jestem gruba... po drugie jestem dopiero 3 tygodnie na tabletkach na tarczyce... a dzis mi wyszedl pozytywny test owulacyjny... myslicie ze probowac? czy poczekac jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha jeśli mogę Ci doradzić to poczekaj 6tyg od momentu rozpoczęcia leczenia tabletkami, żebyś się nie rozczarowała później. Tak mi powiedziała lekarka, że należy poczekać, bo albo poronię albo nie zajdę. Poczekaj do następnego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj odebrałam swoje wyniki TSH i po 4 tygodniach kuracji tabletkami wszystko wróciło do normy. Jeśli nie zaskoczyłam to czekam na następny cykl i mam nadzieję ostatnią @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grejfrutowa - a jaka dawke bralas? bo ja zaczynalam od 4,3 i biore 50-tke... bardzo ladnie Ci spadlo przez 4 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja niby biore 0,5 tabletki wiecej bo 2x25 ciekawe jak to u mnie zadzialalo... bo samopoczucie jest milion razy lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J55j555
Witam wszystkich:-) Asiu jestem pol roku po porodzie i zostalo mi jeszcze jakies 6kg:-)przy dziecku schudniesz nawet nie bedziesz wiedziala kiedy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J55j555
A ile przytylas w ciazy?to ja niezle schudlam prawie 30kg w ciagu pol roku ale ja zawsze bylam szczupla przed ciaza wazylam 50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze..ja nie jestem w ciazy a juz mam nadwage. znacie jakies skuteczne ale niedrogie diety? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wom@n ja schudłam 3 kg w 1.5 tyg z Ewą Chodakowską, a właściwie jej płytą ostatnią TURBO, a mój facet schudł ok 8 kg w miesiąc dzięki mniejszym, regularnym i mniej tłuszczowym posiłkom. Nic więcej nie robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman najlepiej mż i duzo ruchu grejfrutowa pierwsza dawke dostalam 25 po wyniku 3,29 ale zanim zdazylam wziac pierwsza zrobilam sobie kontrolnie powtorke tsh i okazalo sie w ciagu 3 tygodni wzroslo o ponad 1 wiec moja lekarz stwierdzila ze skoro mam tendencje wzrostowa to trzeba mi dac wieksza dawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, kurcze podwójne zastrzyki?-jesteś niesamowita :) Beatko, bardzo się cieszę, że ciążowe dolegliwości Ci minęły, teraz już z górki :) A który to już tydzień Maluszek mieszka w Twoim brzuszku? Asiu, nie martw się kg, jestem pewna, że po porodzie szybko je zgubisz, zresztą 11 kg, to nie wiele, ja znam przypadki tycie nawet po 30 kg. A dlaczego myślisz, że urodzisz w tym roku? Madziu, u mnie badanie na glukozę wyglądało tak : w aptece kupiłam ten proszek glukozy i poszłam do przychodni. Tam na czczo pobrali mi krew i Pani pielęgniarka rozpuściła proszek w wodzie i podobnie jak Asia wcisnęłam sobie sok z cytrynki i wypiłam, straszne! A od wypicia miałam pobraną krew tylko raz po 2 godzinach.Wiem, że inni mają pobraną 3 razy, a ja dwa. I na czczo wynik miałam dobry, a ten po 2 godzinach 164, a norma jest do 140. Wyszła mi ta nietolerancja, mam dietę i muszę sama sobie mierzyć poziom cukru. Oczywiście jestem pewna, że Tobie wyjdzie dobrze :) wom@n ja schudłam w ciąży przez tą cholerną dietę. W ciągu 3 tyg.straciłam 5,5 kg. Ciążę zaczynałam z wagą 56 kg, a teraz jestem w 33 tyg.i ważę 58, przy czym 1 kg.przytyłam w ciągu ostatnich 2 tygodni, przyznaję oszukuję, bo przy tak radykalnej diecie źle się czułam. Wyeliminuj wszelkie słodycze, napoje gazowane, soki w kartonie, smażone potrawy, w szczególności fast food. Białe pieczywo zamień na ciemne, biały ryż i makaron na brązowy.Staraj się zjadać ok.5-6 posiłków dziennie.Jadaj o stałych porach szczególnie śniadania, obiady i kolacje. Owoce zjadaj do 17, unikając tych które zawierają najwięcej cukru tj.banan, arbuz czy winogrono, grejpfrut obniża cukier. Kolację jedź ok.19, możesz zjeść coś przed snem, nie później niż do 20.30 wówczas kanapkę bez masła. Potrawy smaż na oleju rzepakowym, bądź na parze. Do smarowania używaj masła, a nie margaryny. Nie łącz wędlin z nabiałem. Ser żółty, topione zresztą też są bardzo tłuste, unikaj ich na kolację. Wędlina tylko chuda np.drób, indyk ewentualnie polędwica sopocka. Warzywa najlepiej surowe w dowolnej ilości. Zielone są najmniej kaloryczne. Staraj się ich nie rozgotowywać. Ja mam taką dietę, która nie jest tylko dla ciężarówek :) Olcia, już bliżej, co raz bliżej i Maluszki będą na świecie, a pamiętam jak się testowałyśmy :) U mnie dziewczynki nie zbyt kolorowo. Dziś szefowa zlikwidowała sklep w którym pracowałam, wszystkie przeżyłyśmy szok, bo tego się nie spodziewałyśmy. Kurcze, jest mi strasznie smutno, aż się popłakałam. A teraz w dodatku kicham i chyba coś mnie bierze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. ja dzis umieralam. Dopadl mnie taki bol straszny glowy ze wylam w poduszke do tego mdlosci i wymioty. Moj organizm chyba sie zbuntowal i tak zareagowal na zmeczenie. w poniedzialek zamierzam powiedziec szefowi o ciazy wiec moze bede troche mniej pracowac, bo teraz codziennie zaczynam o 7 i koncze o 16.30 masakra dzis podtrzymywalam powieki zeby nie zasnac. a po powrocie do domu padlam do lozka i udalo mi sie wcisnac w siebie banana. Tak zle nie czulam sie od wiekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek - no juz coraz blizej :) z jednej strony ci fajnie ze przytylas tylko 2 kg, bo mi przybylo 15 kg ;/ Czyli nie masz miejsca zatrudnienia? i po macierzynskim stracisz prace??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izi na taki bol glowy jak nie chcesz tablketek to kup sobie te plastry apap sa swietne:) ja mialam takie okropne bole glowy w ciazy i dopiero przed poronieniem pomyslalam o tych plastrach i przyklejalam ze dwa razy i przeszlo od razu:) moje bole byly tak intensywne ze myslalam ze mi glowe rozsadzi a ogolnie jestem wytrzymala na bol :) ODNOSNIE nadwagi to ja dziewczynki tez w ciazy nie jestem a przez tamte 13 tyg najpierw bardzo duzo schudlam a pozniej jak dostalam tabletki na wymioty to bardzo przytylam jakies 5kg i nie moge sie tego pozbyc jednak to prawda ze latwiej zrzucic wieksza ilosc kg niz tak nie wielka. O tej Ewie Chodakowskiej slyszlam ze treningi i diety z jej rekomendacji sa swietne ale to trzeba miec silna wole ja niestety jestem leniwa i nie konsekwentna wiec pewnie moich 5kg nie zrzucej nawet do nastepnej ciazy hehe:P MILEJ DRUGIEJ POLOWY NOCKI KOCHANE JA DOPIERO PO PRACY JESTEM A JUTRO POWTORKA Z ROZRYWKI WIEC PENIE SIE NIE BD ODDZYWAC:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 TYGODNI
Hej dziewczyny mam dzis wizyte u gina cholernie sie boje co z tym moim jajnikiem. Stres bierze gore mam nadzieje ze to nic powaznego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylku, dziekuje za rady dietetyczne. od dzis sie do nich stosuje. musze schudnac przed ciaza :((( 9 tygodni, o ktorej masz wizyte? wiem ze to trudne ale postaraj sie nie denerwowac. wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9tygodniu, mnie jajniki pokluwaja w sumie przez caly cykl. raz na jakis czas robie usg i nie widac zadnych torbieli ani tym podobnych. moze po prostu Cie beda kłuć od tej pory. :) usg powinno wszystko wyjasnic. glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 tygodni
Wizyta o 17 musze przeczekac caly dzien w pracy nie wiem jak to wytrzymam. Okropny ten rok dla mnie od stycznia wszystko sie wali a teraz nie nastawiam sie pozytywnie mniejsze rozczarowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Dzisiaj rano pokusiłam się o test ciążowy no i niestety wynik negatywny, ale za to owulacyjny wyszedł mi pozytywny :O Czytałam gdzieś, że to może być oznaką ciąży, ale też nie musi. Znów mi się śnił mały kotek haha :D :D :D Następny test tym razem już tylko ciążowy w niedzielę, chyba że @ przyjdzie :P Silne postanowienie na nowy cykl : nie patrzę kiedy powinnam dostać kolejnej @, kiedy powinnam mieć dni płodne, termometr i wszelkie testy do śmietnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×