Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

e-de Slonko czasem trudno jest wiedziec ale jeszcze trudniej nie wiedziec... z wiedza chociaz czlowiek nie zachodzi w glowe zadajac sobie pytanie dlaczego bo po prostu znasz odpowiedz... choc przyzwycziac sie do zlych wiesci jest bardzo trudno... spojrz na myszorka... ona dostala zle wiescie ale walczy o zdrowe malenstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczyny :) Odmeldowuje się z rana :) Przepraszam, że się nie odzywałam ale jakoś ten czas mi tak ostatnio uciekał :) Już nadrabiam zaległości, odpisuję Wam a na końcu napiszę co u mnie :) Ilusr2710 jak @? Przyszła? Mam jednak nadzieję, że może się nie pojawi u Ciebie :) Hanakali ja też osobiście nie przepadam za wizytami u dentysty, ale jak trzeba to trzeba... Jeśli chodzi o @ to mam nadzieję, że w końcu się pojawi. Jeśli nie sama to z pomocą luteiny. 9TYGODNI przykro mi, że się nie udało tym razem, ale starania też są bardzo przyjemne, więc na pewno to sobie "odbijesz" :D A jak tam weekend z mężem się udał :)? Pogoda była ładna, więc mam nadzieję, że wypad zapisujesz do udanych :) Kaja100 to dobrze, że tylko 3 miesiące macie odczekać. Jak sama pisałaś, już miesiąc minął, więc zleci ten czas i zabierzecie się za "konkretne przytulanki" :) J55j555 co u Ciebie Kochana? Napisz parę słów co słychać, jak samopoczucie? :) Qociakwawa bardzo się cieszę, że masz takie podejście do Bobofrutka ;) Ale ja i tak trzymam kciuki, żeby już w tym cyklu Wam się udało :) Wom@n ja Ci z testami w ogóle nie pomogę, bo nigdy nie używałam, ale mam nadzieję, że już więcej ich nie będziesz potrzebować :) Myszor75 dobrze, że @ przyszła i możecie zacząć stymulację. Tak bardzo Wam kibicuję. Wiem, że zastrzyki są mało przyjemne, ale jak się wszystko uda to Dzieciątko Wam to wynagrodzi :) 😘 Pisz na bieżąco co u Ciebie 😘 Gosia7122 ja zaglądałam na Twój wykres, ale jakoś nie umiałam się w tym połapać, w tych kratkach pozaznaczanych różnymi kolorami :/ Wytłumacz mi o co chodzi to może jakoś będę mogła Ci pomóc :) Doris27 tak bardzo Ci gratuluję dwóch kreseczek :) Dbaj o siebie i Maleństwo :) Życzę udanego urlopu w Norwegii i odezwij się do nas jak wrócicie :) 😘 Now898 jak tam po weekendzie w pracy? Pewnie padasz ze zmęczenia :/ Mam nadzieję, że jakoś w tygodniu masz choć jeden dzień wolny, żeby odpocząć sobie :) Buziaki dla Ciebie 😘 😘 E-de nie załamuj się Kochana :) Jakoś się ułoży wszystko. Musisz uzbroić się w cierpliwość, wiem, że pomyślisz może, że łatwo się mówi, ale już tyle czekałaś, że w końcu musi się wszystko udać 😘 9_Mamo Aniołka u mnie samopoczucie ok :) Filip strasznie ruchliwy :) Jak muszę w nocy wstać, żeby się załatwić to jak się obudzi to potrafi tak z 2-3h wariować, że zasnąć nie idzie :P Już teraz jak nie mam aż takiego parcia to staram się przetrzymać do rana, żeby się nie obudził :) Ale rano i tak ok 6-7 już robi pobudkę i kopie tak długo dopóki nie wstanę, a jak już wstanę z łóżka to wtedy idzie spać :P Bardzo się cieszę, że w końcu zaczęło Wam się układać :) Oby to przyniosło owocne rezultaty :) Buziaki dla Ciebie 😘 😘 Dentist27 wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Kochana :) Dużo zdrówka, miłości, upragnionego Bejbusia i wszystkiego czego tylko sobie życzysz :) No i spełnienia wszystkich marzeń :) 😘 Wielki bukiet 🌼 🌼 🌼 dla Ciebie 😘 Madziu w końcu się do nas odezwałaś!!! Cieszę się, że z Malutką jest wszystko dobrze :) No już bliżej jak dalej do porodu :) Już niedługo będziemy tulić Nasze Maleństwa w ramionach :) A tym d*pkiem już nie zawracaj sobie głowy, bo on nie jest tego wart. Co do kolki to współczuję :( Kiedy masz wizytę u gina? I jak z Twoją siostrą? Wszystko jest ok? Beatko leniuszku nasz Kochany odpoczywaj ile wlezie :) Bo potem jak Maluszek będzie na świecie to już nie będziesz miała tyle czasu na odpoczynek :) Napisz nam jak będziesz po wizycie :) Buziaki dla Ciebie i Fasolinki 😘 😘 😘 Olcia cieszę się, że już wszystko masz gotowe :) Ja mojej "wyprawki szpitalnej" nawet jeszcze nie zaczęłam. Nie mam jeszcze kompletnie nic, ale jeszcze trochę czasu mi zostało :) Grunt, żebym do Świąt się wyrobiła :) Pogłaskaj Dawidka ode mnie :) Napisz nam też jak już będziesz po wizycie :) Milenka ja też mam straszne bóle pleców i czasami to nie mam siły z łóżka się zwlec... Mam nadzieję, że na szkole rodzenia pokażą jakieś ćwiczenia, które ulżą czasami w tych bólach. Motylku napisz jak tam po wizycie :) I pogłaskaj Natalkę :) Na pewno wszystko jest ok :) Izi27 nie martw się na zapas. Na pewno wszystko będzie ok:) A co do szefa to nie mam koncepcji jak masz mu o tym powiedzieć. Ja bym chyba prosto z mostu powiedziała, nie bawiła się w podchody. Dorcia, Asmana i reszta Dziewczyn odezwijcie się do nas :) Teraz napiszę parę słów co u mnie :) Więc oczywiście za długo nie mogło być spokojnie, no i jednak to ciśnienie nie było jednorazowe... Mam skoki ciśnienia, raz mam 140/90 a za chwile 110/70... Byłam wczoraj u gina, ale tylko po receptę na tabletki. Nie miałam pełnej wizyty. Na razie mam brać te tabletki 3 x 1tabl dziennie do poniedziałku, a w poniedziałek mam do niego dzwonić jak sytuacja wygląda. Mam nadzieję, że nie wyśle mnie na obserwację do szpitala. Tak jak pisałam Mały jest bardzo ruchliwy :) Dużo osób mi też "przepowiada", że chyba jeszcze urodzę w grudniu :) Jak Mały tak szybko rośnie to chyba byłoby lepiej nawet :) Następne zajęcia ze szkoły rodzenia mam w czwartek :) Mam pytanie do Dziewczyn, czy rozważacie znieczulenie ZZO przy porodzie SN? Bo ja jestem praktycznie na 100% zdecydowana, tylko ok 35tyg. muszę iść na wizytę do anestezjologa. Tyle u mnie :) Dla wszystkich starających się wielkie 😘 😘 😘 Dla czekających na zielone światło 🌼 😍 😘 Miłego dnia Dziewczyny :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu minki znowu nie wyskoczyły. Nie będę wklejać drugi raz tego samego wpisu. Ale tam gdzie nie ma kropek miały być minki, albo kwiatki, serca, buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki Tyle sie nabazgralam a mi prad wylaczyli i posta wcielo buuuuuuuuuuuuuuu Asiu niestety leniuszek sie zemnie zrobil niesamowity i jeszcze ta pogoda za oknem od niedzieli mgla czuje sie jak w smogu :P powiem ci ze ja tez mam takie loty z cisnieniem i jeszcze boli mnie glowa ja jestem niskocisnieniowiec max 120/90 a teraz 136/80 128/90 a puls przeszlo 100 musze pogadac o tym na wizycie przez dwa tygodnie mialam zaparcia takie ze suszone sliwki i ciastka z blonnikiem niepomagaly jak szlam na kibelek to plakalam a teraz od dwuch dni niema problemu dziwne ale sie ciesze taki moj urok Motylek jak tam po wizycie kochana DEntist27 szczescia milosci spelnienia marzen iw szytskiego co sobie wymarzysz Dziewczynki pamietam ow as i jestem z wami myslami kibicuje wam z calych sil sle wam 🌼 Dwupaczki i milusinscy sle wam duzo usciskow i mnustwo caluskow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko ja zawsze miałam ciśnienie książkowe 120/80. A teraz normalnie wariuje. Rano zmierzyłam i miałam 127/74, ok 8 wzięłam tabletkę i zmierzyłam teraz i mam 140/94 :/ Już sama nie wiem co myśleć i robić. A w tym czasie właśnie nic nie robiłam, zjadłam śniadanie i potem odpisywałam Wam na posty. Masakra jakaś... :/ I puls teraz też mam ok 90-100, w sobotę miałam nawet 119... A co do zaparć to wiem niestety co to jest i kiedy wszystkiego próbujesz i nic :/ Ale dobrze, że już Ci odpuściły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 tygodni
Przerwa na kawe.... przepraszam czasem pisze z bledami ale to wina mojego telefonu czasem nie nadaza za mna.... jesli chodzi o weekend to dopiero nastepny bo to swieto zmarlych a przy okazji dlugi weekend. Bedziemy tez w fajnym miejscu cudow Maryjnych takze dziewczynki nie zapomne o WAS w modlitwie..... DENTIST wspanialych urodzinek zycze i oby te nastepne za rok spedzac bedziecie min w 3.... Tego zycze z calego serca i wierze ze tak bedzie. Ja co prawda ur dopiero w sierpniu i rocznica slubu to i moze bocian cos przyniesie? Calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J55j555
Witam wszystkie kobietki:-) Asiu kochana jestes zawsze o mnie pamietasz:-)a z tym cisnieniem tez tak mialam pod koniec ciazy to nawet 170/110 mnie gin polozyl na obserwacje do szpitala ale nic sie nie dzialo zlego to wypuscili do domku musialam tylko kontrolowac cisnienie mi powiedzieli ze od masy bo przytylam 35 kg w ciazy:-)troche duzo:-)tak ze sie nie martw bedzie ok:-)buziaczki dla ciebie i synka:-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilus2710
witam wszystkie bardzo mocmo:-* asia1004 bardzo mi milo ze o mnie pamietasz. Okres jeszcze sie nie pojawil czekam do czwartu i testuje. Mam jakies takie przeczucie ze sie udalo. Od niedzieli mnie mdli przynajmniej raz dziennie. Wczoraj musialam zalatwic sobie skierowanie na praktyki (bede uczyc pierszaczkow) nachodzilam sie strasznie i jak wrocilam do domu to pobolewalo mnie tak dziwnie podbrzusze nie jak na okres raz mialam tak w poprzedniej ciazy jak za duzo sie nachodzilam. 27 pazdziernika mam urodziny mam nadzieje ze nosze swoj upragniony prezent:-) a co do ZZO ja jestem jak najbardziej za rodzilam naturalnie i bylo to dla mnie traumatyczne.. zycze aby kazdej z nas spelnily sie zyczenia:-) izi jak tak czytam posty to ciaza obdarzyla cie zlym humorkiem ale staraj sie mysles pozytywnie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu wizytę mam teraz 5 listopada. Jakaś taka niespokojna jestem niby wszystko dobrze z małą, a mam wrażenie, że za mało się rusza. Praktycznie w ciągu dnia wcale tego nie czuję, jak położę się na brzuchu to coś tam czuję, ale są to raczej takie delikatne muśnięcia. Z moją siostrą wszystko dobrze, już zaczęła 14 tydzień więc mam nadzieję, że na następnej wizycie już będziemy wiedziały kto tam u niej w brzuszku zamieszkuje, a po krwawieniu jakie miała nie ma śladu... A co do Twojego ciśnienia, to własnie jak leżałam w szpitalu to leżała ze mną dziewczyna co prawda dopiero w 9 tygodniu ciąży, ale też z ciśnieniem na obserwacji. A Ty Asiu kiedy masz teraz wizytę :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dentist27
Hej, włsciwie to powinnam napisac juz dentist28, ale odmłodzę sie jeszcze trochę, bardzo dziekuję za życzenia dziewczyny, to niesamowicie miłe, mam nadzieję że moje dzisiejsze marzenie spełni się nam tu wszystkim i że przyszłe urodziny będę obchodzic juz z maluszkiem albo przynajmniej z dużym brzuszkiem :) aż sie rozpłakałam z wrażenia jak przeczytałam życzenia od Was :* Asiu, dziekuję, mam nadzieje, że mimo wszystko się wysypiasz i Filipek też :) chociaż widzę, że on lubi spac, kiedy Ty nie śpisz-więc jakby jest górą :) beata** dzięki...to ciśnienie to nie aż takie duże, ale tetno masz szybkie-pogadaj z lekarzem, chociaz pewnie pwie Ci, że to normalne bo masz zwiekszoną ilośc krwi i serce ma więcej do pompowania. now898-niestety nie ma innej możliwości, żeby zajrzeć do żołądka i dwunastnicy, nie jest to przyjemne, na szczescie trwa około 3 minut- więc da się przetrwać-nie bój się- ja za 5 tygodni musze isc znowu więc jestem z Tobą. 9 tygodni, wielkie dzięki za żczenia, z moim meżem też staramy się jak najczęściej spędzać czas razem, często gdzieś wychodzic i wyjeżdzać. Mam ndzieję, że na rocznice juz dawno bedziecie zafasolkowani :) u nas druga rocznica w czerwcu nigdy nie pomyślałam nawet aby spełniły sie życzenia urodzinowe jakie dostawałam, bo zawsze były takie same ale tym razem bardzo bym chciała, żeby się spełniły te od Was już w tym tygodniu mijają 4 tygodnie...nawet nie spodziewałam się, że czas tak szybko zleci...a mam wrażenie, że dopiero wczoraj miałam zabieg. Mój mąż mi życzył z samego rana, żebym miała duzo dzieci..i wszystkie z nim :) on zawsze cos śmiesznego doda, a to było takie zabawne...mój kochany smieszek- tylko on umie mnie tak rozbawić. Jestem z Wami myslami dziewczyny i modlę się za wszystkie. Pozdrawiam wszystkie z drugim pasażerem na pokładzie i te które czekają na tego pasażera tak jak ja Całuje i do usłyszenia Aniołek 27.09.2012-12tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do Ede
Dzięki Ede za odpowiedź, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qociakwawa, u mnie klucia jajnikow.moze to owu sie ciagnie.sama nie wiem :) bo mi sie testy skonczyly. oczywiscie dzialamy z M co 2 dni :)) ale chyba dobre wiesci ze 2 kreski na pasku byly..to znaczy ze leki dzialaja? :) co u ciebie? w sobote test?jakies przeczucia? :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u Mnie w tym cyku wyjątkwo nic nie kłuje nic boli, oczywiście prócz piersi :P Przeczuć nie mam zupełnie żadnych, nastawiam się bardziej na @ niż na ciążę, a testu chyba nie będę robić jeśli już to niedziela lub poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dentist27
dziękuje dziewczyny :) :* Aniołek 27.09.2012-12tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, i ja poroniłam w Wigilię '11. Staramy się od tego czasu o dziecko. Mam objawy, ale nie wiem czy nie są fałszywe. Szczerze to już teraz nie napalam się na tą ciążę tak jak wcześniej- na początku. Objawy nie mogą być skutkiem psychiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentist27 wszystkiego najlepszego i powodzenia w starankach 👄 obys jak najszybciej byla w tej upragnionej ciazy:) zycze tego z calego serducha 👄 odnosnie badania to fakt bede musiala sie zmusic i isc ale obawiam sie odruchu wymiotnego ja jestem strasznie wrazliwa jak myje zeby i nie raz za daleko dojade szczoteczka to juz mnie ciagnie wiec ciezko to badanie widze hehehe :P DZIEWCZYNKI JAK TAM PO WIZYTACH U LEKARZY? WSZYSTKO OK? ja dzis mam wolne pierwszy raz od hohoho ale jutro znowu powrot do rzeczywistosci i do konca przyszlego tyg codziennie po 12h :( no ale trudno zycie:) dzieki tej pracy tak mi szybciej czas leci :P za dwa dni powinnam dostac @ to juz bedzie 3 od poronienia, tak mi sie wydaje ze dopiero mialam @ a tu juz kolejna hehe dobrze niech czas szybko plynie i oby do przedluzenia umowy i zielonego swiatelka :P CALUJE WAS WSZYSTKIE BARDZO GORACO I POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja dzis bylam na kontroli u gina i tak: moj synio waży już ponad 2 kg :), do porodu zostało mi 6 tygodni, ale juz mi sie szyjka skraca i lekarz kazał mi przaez najblizsze 3 tygodnie leżeć, żebynm teraz nie urodzila. I powiedzial, ze pewnie 37-38 tydzien urodze :D:D Hihi. A tak to wszystko w porzadku :) Wiec teraz tylko lezec i nic nie robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 TYGODNI
PROSZE O RADE Dzis 5 dc druga @ po i juz prawie 3 miesiace a niepokoi mnie bol jajnika byl zaraz po owulacji czyli wiedzialam ze okres sie zbliza i dzis znow zaczelo kluc... juz mnie to denerwuje. nie wiem co jest grane nigdy tak nie mialam. Mozliwe sa jakies zrosty czy Bog wie co po tym zabiegu???? Mialyscie cos takiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 TYGODNI wybierze sie kontrolnie do gina na usg ja wlasnie sie wybieram w przyszlym tyg bo juz jestem 3 miesiace po zabiegu i w tym miesiacu ciagle kluja mnie jajniki kontrola nie zaszkodzi a zawsze bedziemy wiedzialy na czym stoimy :) OLCIA swietnie ze wszystko w porzadeczku:) masz teraz labe jak musisz leze przez trzy tyg :P odpocznij teraz bo pozniej synio Ci nie na 👄 poglaskaj go od cioci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, lekarz nie robił mi usg tylko badał mnie ginekologicznie. Szyjka nadal krucha, ale nie skraca się. Oczywiście mam znowu infekcję i jestem na globulkach. Udało mi się przytyć kg i bardzo się cieszę. Kolejna wizyta 5 listopada, wówczas zobaczę moją kochaną księżniczkę :) dentist 28 przyłączam się do życzeń urodzinowych. Spełnienia tego największego marzenia kochana! Madziu, nie martw się kopniakami. Mnie Natusia też nie kopie jakoś intensywnie. Czuję ją, oraz jak się brzusio wykrzywia, ale nie ma już zbytnio miejsca na częste kopniaki i u Ciebie zapewne jest podobnie :) Asiu, czasem zdarza się, że ciśnienie może być podwyższone, jednak gdyby zdarzało się to nagminnie wówczas lekarz skierowałby Cię do szpitala, ale póki co to Ci na pewno nie grozi :) Olciu, leż i odpoczywaj. Dawidek wytrzyma, ale Mamusią zostaniesz już w listopadzie, kurcze to za tak nie wiele :) Myszorku,bardzo dziękuję że pytasz z cukrem bywa różnie, staram się tak układać jadłospis że jak zjem np.lepszy obiad, wówczas śniadanko i kolacyjka skromniejsza :) Proszę odezwij się w piątek jak będziesz po wizycie. Bardzo mocno Cię podziwiam i tym samym kciuki mocno, mocno zaciskam :) e-de dziękuję Ci kochana, ja również trzymam kciuki by i Tobie szybko się udało. Tak bym chciała by każda z Was do nas dołączyła i mocno wierzę w to, że tak się stanie kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dentist28 Troche sie spoznilam ale wczoraj jakos nie udalo mi sie nic napisac. Wszystkiego naj...naj...naj...spelnienia wszystkich marzen a szczegolnie tego jednego, zeby udalo Ci sie zostac mama. Motylek Oczywiscie, ze sie odezwe. Mam juz za soba cztery zastrzyki a jutro dochodzi mi drugi. Bede sie kula po obu stronach brzucha na raz. Wczoraj juz poczulam jajniki i mysle, ze szybko bede miala punkcje. Lece krotkim protokolem z antagonista a w nim stymulacja trwa kolo 9 do 11 dni. Pozdrawiam kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki 9tygodni to klocie to moze byc torbiel ja tak mialam tylko mi sie wchlonela sama niemoglam dostac lekow poniewaz juz bylam w ciazy wczraj moja siostra tez byla u gin z tym problemem co ty i okazalo sie ze ja tak boli dlatego ze miala owulacje i czasami tak jest ze sa takie bole dodatkowo kazal jej zrobic badanie moczu bo to tez moze byc spowodowane infekcja pecherza mam nadzieje ze ci choc troszeczke pomoglam Motylek caly kilogram w twoim przypadku to bardzo duzo bardzo sie ciesze razem z toba Myszorku kochany bardzo ci kibicuje i mam nadzieje ze twoja punkcja i transfer wynagrodza ci twoje zastrzyki w brzuszek ciesze sie rowniez ze nieodczuwasz zadnych dolegliwosci z tym zwiazanych np tycie wzdecia tak trzymaj U mnie aj bardzo sie stresuje ta wizyta piatkowa odebralam wyniki i wszzystkie mam wzorowe myslalam ze beda nieciekawe bo sie troszke zle czulam ale sa w normach nawet moje ft4 a tak gdyby nie brak @ niewiedzialabym ze jestem w ciazy troszeczke wieczorami mnie mdli ale to juz pikus z tym co bylo wymioty ustaly zostaly tylko nieliczne odruchy wymiotne cycuszki bola ale jak tylko sie mocniej dotkne i bardziej wieczorem jak sie klade na boczku bardziej draznia mnie sutki Dwupaczki i milusinkie sle wam mnostwo caluskow 👄 Dla reszty dziewczynek sle wam wirtualne piekne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Forumowiczki:) 9TYGODNI super, że spędzicie długi weekend razem, szkoda tylko, że pogoda zapowiada się nie za ciekawie :/ Zimno a nawet śnieg, no ale cóż...:) Ja jak zaczęłam się starać z mężem o Dzidziusia teraz to też było tak, że w piątek się przytulaliśmy, w sobotę miałam płodny śluz, a w niedzielę zrobiliśmy sobie całodniowy wypad i pojechaliśmy m.in. na Kalwarię Zebrzydowską, bardzo obydwoje tam lubimy jeździć, modliłam się strasznie, żeby się udało, no i się udało:) Potem jak już wiedziałam, że zaszłam to moja przyjaciółka przyniosła mi sól św. Agaty, podobno też pomaga:) No i jak tylko wyszedł test pozytywny założyłam poświęcony łańcuszek z Matką Boską właśnie z Kalwarii i praktycznie mam go założony cały czas:) Myślę, że to wszystko razem też jest bardzo ważne i daje nam siłę i wiarę, że tym razem się uda:) J55j555 ja póki co to przytyłam 11kg... A mam 28t5dc. Więc pewno jeszcze trochę przybiore niestety :/ A zrzuciłaś potem wszystko po ciąży? Bo ja do szczupłych nie należę i się boję, że mi zostanie :/ I tak jakiś czas po porodzie zamierzam wybrać się do dietetyka, bo trzeba coś z sobą zrobić, bo patrzeć na siebie nie mogę :/ Ilus2710 to może się już nie pojawi ta nieszczęsna @ :) Też mam nadzieję, że dostaniesz najwspanialszy prezent urodzinowy:) Trzymam mocno kciuki :) Madzia91 na pewno z Małą jest wszystko dobrze:) Super, że u Siostry też jest wszystko dobrze:) A co do mojej wizyty to mam 12 listopada, to już będzie 31/32tc, więc zobaczymy:) A ogólnie jak się czujesz:)? Męczysz się już szybko albo ciężko Ci z pewnymi rzeczami? Pogłaskaj Malutką ode mnie:) 😘 Dentist27 na pewno życzenia się spełnią, bo są szczere:) A jeśli chodzi o Filipka to i tak jest Kochany:) Jak patrzę na Jego buźkę z ostatniego USG to już bym Go chciała utulić, wycałować:) No ale jeszcze nam razem dobrze, więc niech rośnie jeszcze sobie spokojnie:) Grejfrutowa.pl to tylko parę dni przede mną miałaś to nieszczęście:( Bo ja 28.12 miałam zabieg:( A cykle masz regularne? Kiedy możesz zrobić test lub iść na betę? now898 Ty pracusiu Biedny. Współczuję tych 12h dziennie w pracy, 8h się ciągnie czasami, a co dopiero 12 :/ Masakra jakaś :/ Ale mam nadzieję, że tak jak mówisz, szybciej czas Ci zleci:) Buziaczki dla Ciebie 😘 😘 Olcia ale Malutki rośnie:) To super, że już tak nie dużo zostało:) To teraz leż, pachnij i odpoczywaj:D Buziaki dla Was 😘 😘 Motylku Ty te infekcje to masz przeokropne :/ Jedną wyleczysz to następna przychodzi :/ Szkoda mówić... Dobrze, że jakoś radzisz sobie z tym cukrem. Ciekawe co Ty usłyszysz od lekarza, za ile możesz urodzić:) Bo ja może zaliczę jeszcze ten 2012rok na poród:) Buziaczki dla Ciebie i Natalki 😘 😘 Moszor75 Kochana tak strasznie Wam kibicuję:) Na pewno wszystko będzie dobrze:) Pisz nam koniecznie o postępach:) Buziaki dla Ciebie 😘 😘 😘 Filipek przesyła Wam kopniaczki:) Jutro idę na kolejne, choć dopiero drugie zajęcia w szkole rodzenia:) Mam nadzieję, że ten czas jakoś mi szybko zleci do porodu:) Rozglądamy się za wózkiem, ale kupimy dopiero po porodzie, tak postanowiliśmy:) Tyle u mnie:) Lena_d przepraszam, że dopiero teraz, spóźnione ale szczere. Wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia:) Dużo miłości, szczęścia i gromadki Dzieciaczków:) 😘 Napisz nam jak się ślub i wesele udały:) Asmana, Dorcia odezwijcie się do nas:) Reszta Dziewczyn dużo 😘 🌼 Beatko dla Ciebie i Maleństwa mnóstwo 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu jak mam wejść np do babci na 3 piętro to katorga dla mnie... Pochodzę trochę po mieście i też mam już dosyć :) . No i ostatnio dopadł w mnie w nocy taki skurcz w łydce, że nie mogłam sobie sama z tym poradzić... A mam takie pytanko, bo pewnie robiłaś już glukozę? Ja mam przed ta wizytą zrobić i też się jakoś tego obawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 tygodni
Dziekuje za wasze rady mam jednak nadzieje ze to nic powaznego a moj jajnik ma jakies kaprysy i tak sobie pobolewa.... mam juz jutro wizyte u nowego giekolga takze 3majcie kciuki zeby to nie bylo nic strasznego. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu miałam już robioną glukozę, ale nie pamiętam kiedy. We wrześniu chyba jakoś. Musisz kupić glukozę w aptece i iść rano na czczo na badanie. Pobiorą raz krew do badania, potem każą wypić tą glukozę i będziesz musiała tam 2h siedzieć i potem drugi raz pobierają. W tym czasie nie wolno za dużo chodzić, bo to też ma wpływ na wynik. A mi Dziewczyny z forum poradziły, żebym sobie cytrynę wcisnęła do tej glukozy i to pomogło. Bo inaczej bym chyba tam zwymiotowała. Ale ja w domu sobie wycisnęłam już do słoiczka jedną małą cytrynę i jak dawałam laborantce glukozę to powiedziałam, żeby tą cytrynę mi też wlała i jakoś dało się wypić. Na pewno będzie wszystko dobrze:) 9TYGODNI to trzymam kciuki, żebyś trafiła na dobrego gina, bo teraz niestety trudno o takich :/ i żeby było wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×