Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

9 tygodni nie wydam fortuny bo mam testy ze sklepu internetowego za 1 zł :P Milenko daj znać jak się czujesz?? Wom@n jak tam u Ciebie? Ja dziś pokusiłam się o kolejny test i w ciągu 5 minut wyszła mi druga bardzo blada kreseczka, ale jeszcze nie chcę się cieszyć zobaczymy jak będzie jutro :) Jajniki od czasu do czasu bolą jak na okres więc myślę, że do niedzieli się wszystko wyjaśni... Strasznie dziś zimno... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J55j555
Witam wszystkie kobietki:-) qociakwawa mozo sie udalo ale nie zapeszam trzymam kciuki:-) Beatko trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte zebys zobaczyla swojego skarba:-):-):-) Asiu jak bys miala jakies pytania co do wyprawki i innych spraw chetnie odpowiem pozdrowienia i buziaki dla ciebie i synka:-):-):-) Dla reszty dziewczyn gorace pozdrowieni w zimny poranek;-);-):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J55j555
Witam wszystkie kobietki:-) qociakwawa mozo sie udalo ale nie zapeszam trzymam kciuki:-) Beatko trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte zebys zobaczyla swojego skarba:-):-):-) Asiu jak bys miala jakies pytania co do wyprawki i innych spraw chetnie odpowiem pozdrowienia i buziaki dla ciebie i synka:-):-):-) Dla reszty dziewczyn gorace pozdrowieni w zimny poranek;-);-):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki Po wizycie dobrze lekarz mowil ze mam wyniki dobre i nastepna wizyta za 2miesiace a dzisaj ta najwazniejsza mam nadzieje ze wszytsko oki mam strach w oczach ale ktora go niema J a juz na nozkach od 6 bylam w pupiu i tam musialam powiedziec ze jestem w ciazy musze dostarczyc karte ciazy i pozamiatane prace dostane jak urodze dopiero 9tygodni ciesze sie ze wszystko wporzadku u lekarza Asiu 👄 Dla dwupaczkow i milusinskich sle moc caluskow 👄 Dla reszty dziewczynek sle wirtualne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 tygodni
Beatko nie martw sie na pewno fasolinka jest zdrowa i silna i uslyszysz mocne serduszko.... wczoraj wy mnie pocieszalyscie i bylo ok a z gabinetu wyszlam szczesliwa jakbym dostala kolejne zycie ... a stracha mialam strasznego . Daj znac po wizycie myslami jestem z toba. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 tygodni
PYTANKO MAM ile tych pecherzykow graffa moze miec kobieta w jajniku tak sie zastanawiam bo ja mam 4 tym cyklu. TO W NORMIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. odmeldowuję sie i ja.:) nie bardzo mam o czym pisac. pracujemy ciezko nad fasolinka, powinnam byc dzis po owu, ale nie wiem bo cos mnie kluje, a paskow nie mam wiec nie sprawdze :) pozostaje czekać. dzis 16 dc :))) 9 tygodni, ja czasem mam po 10 pecherzykow ale mam pco ..wiec to inna sprawa ;/ moze byc i cztery..wtedy czworaczki..jak sie wszystkie pecherzyki rozwiną i pękną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 tygodni
A to fajnie. Malutkie kochane pecherzyki niech pekaja:) moga nawet dac blizniaki nie mam nic przeciwko i u meza w rodzinie juz sa i ponoc w moim pokoleniu z mojej strony tez powinny bys tak babcia mowila. W sumie to dobrze raz ciaza raz porod raz dieta ......i 3 pierwsze lata wyciete z zycia nocki na pewno ale jestem za!!!!!!! Oj wezme to co Boziu da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby chociaż jedno było, byle by zdrowe :) Mi dziś cały dzień nie dobrze :/ Jajniki czasem zakłują, mam nadzieje, że jutro druga kreseczka będzie ciemniejsza i sny się sprawdzą hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 tygodni
KOCIAKU bedzie pewnie dobrze ale mi lekarka mowila ze nie mozna podchodzic obsesyjnie to tego bo nic nie wychodzi... wiem wiem w 1 ciazy tez tak robilam i stracilam kilka testow ciazowych a dwie kreski wyszly dopiero w 28 dc ale od poczatku czulam sie inaczej i strasznie zmeczona.dodam ze za test placilam 10 takze bez komentarza. Teraz mam testy polskie za 10 zl. A ile ms jestes po stracie ja dopiero 3 ale jak czytam forum to widze ze wiekszosc zachodzi po tych 3 cyklach.Oby. Zaszalejemy w przyszlym tygodniu bo jak to moj maz nazywa okres starania sie o dzidzi to najpiekniejsze chwile jego zycia..... no ale to prawda ze jak juz nie ma antykon jest o wiiiele fajniej. Oj nudy w pracy nie moge wyjsc wczesniej takze moge popisac troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 tygodni
Oj ten moj telefon ucielo wczesniej ze za test ciazowy placilam 10 euro a w Polsce kupilam za 10 zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qociakwawa, oczywiscie trzymam kciukasy za 2 grube krechy :)))))))))) 9tygodniu, u mnie tez nudy.nie lubie takich dni bo czas sie slimaczy ;////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od czerwca mniej więc się staram, a po jest od kwietnia więc już wystarczająco dużo czasu minęło. Nie myślę obsesyjne po prostu w tym miesiącu czuję się inaczej i jak co miesiąc mówiłam, że czuję że nic z tego to teraz od kilku dni czuję, że może jednak dlatego od wczoraj do niedzieli będę robić testy, a jak nie będę to totalny luz, nie mam parcia, że musi być już teraz i natychmiast. Do takich nie należę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J55j555
qociakwawa super masz podejscie:-):-)oby ci sie udalo jak naj szybciej:-):-) A durga kreska byla widoczna tak normalnie czy pod swiatlo jezeli mozna spytac oczywiscie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 tygodni
Tak tak KOCIAKU to juz pora..... oj tym bardziej 3mam kciuki. Pisalam ci juz w tym miesiascu ty a ja w nastepnym.... amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Angli nie mam po co jechac do szpitala bo do 12 tyg nie robia scanow tylko polozna w tygodniu miedzy 9 a 11 przed poludniem wiec lipa :-((( jutro na 12 mam spotkanie z polozna ale bez usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izi, wspolczuje..kurcze..Anglia niby taki rozwiniety kraj..a takie podejscie maja jak w sredniowieczu :(( mam nadzieje ze to plamienie sie nie rozkreci. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J55j555
qociakwawa to tak po cichutku moge ci juz pogratulowac:-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 tygodni
Izi jestem z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J55j555
A tak wogule to bardzo szybko ci pokazal chociaz blada kreske bo mi to 4 dni po@ byl negatywny nawet cienia kreski nie bylo a w ciazy byla:-) i dlatego mysle ze sie udalo bo tak by nic nie pokazal:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J55j555
Izi kochana bedzie dobrze plamienie nie zawsze oznacza cos zlego jak lerzalam w szpitalu to przywiezli dziewczyne ktora dostala krwotoku z macicy gorzej niz@a z malenstwem bylo wszystko ok a byla w 7tyg:-)urodzila pozniej zdrowego synka:-)glowa do gory:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jakieś tam mega czułe testy heh... Jak będę miała ciemniejszą krechę to dopiero uwierzę, narazie wolę się nie nakręcać :) Izi będzie dobrze, tylko się nie denerwuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. Jestem juz po wizycie. Prawdopodobnie w srode bede miala punkcje. Dzisiaj w szostym dniu stymulacji mialam jeden pecherzyk 18 mm, cztery chyba po 14,5 mm i jeszcze pare mniejszych. Sluzowka super 8 mm. Zastrzyki do poniedzialku i wtedy usg jak bedzie wszystko tak jak ma byc to cos na pekniecie. Motylek Ten drugi zastrzyk ktory biore o 18.00 jest na zablokowanie wyrzutu LH i przedwczesnej owulacji. Qociakwawa Ja mysle, ze Ci sie udalo. Trzymam kciuki za bardzo widoczna druga kreske. Izi27 Ja mysle, ze powinnas troche wiecej lezec teraz, oszczedzaj sie a napewno wszystko bedzie dobrze. Milenka1988 Nie znam sie na skurczach ale tak jak dziewczyny pisza napewno organizm cwiczy przed porodem. 9 tygodni Jestem na etapie pecherzykow i z tego co wiem to pecherzyk graffa dojrzewa jeden gora dwa w cyklu a pecherzykow antralnych moze byc nawet 10 w jednym jajniku i to jest normalne. Ja w 5 dniu cyklu mialam po 5 w jajniku i mysle, ze mam obnizona rezerwe jajnikowa bo lepiej jakby bylo po 10. No ale mam juz swoje lata i ciesze sie, ze chociaz tyle bylo. A jesli moge spytac to w ktorym dniu cyklu mialas usg? Wom@n Kciuki trzymam zeby sie udalo fasolke splodzic:) Pozdrawiam Was wszystkie i sle 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszor kochana, ile Ty musisz przejsc tego wszystkiego :( ale jestes na dobre drodze trzymaj sie dzielnie. jestesmy z Tobą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 tygodni
MYSZOR usg wczoraj tj 7 dc ale nigdy sie nad tym nie zastanawialam dlatego pytam a moj gigi mowil ze to cztery ladne pecherzyki. To ich jeszcze moze przybyc czy juz zostanie 4? Tak tylko pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×