Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Hej moje kochane Wom@n to terz ju 100% mozemy ci juz nie po cichu a raczej glosno gratulowac, ciesze sie bardzo bo to oznacza ze nie bedziemy mialy duzego poslizgu miedzy soba jesli wszystko pojdzie po naszej mysli, ja u lekarza bylam w 7 tyg i juz serduszko widzialam i fasolinka juz nie wygldala jak fasolinka choc byla wielkosci winogrona:) Tez czekam na brak, to u ciebie juz 20 tydzien? ale ten czas leci mam wrazenie jakbys tydzien temu pisala ze sie udalo:) mam nadzieje ze czujesz sie dobrze pomimo wielu obowiazkow i wiekszego brzusia. 9_Mamo Aniolka, akurat wydaje mi sie ze taki bolw okolicach jajnika to raczej objaw rozciagania sie macicy lub moze zagniezdzania sie fasolinki bo nieraz przy tym wystepuje lekie uklucie lub nawe drobne plamienie wiec mysle ze nie powinnas dluzej czekac tylko jutro testowac, mam przeczucie ze sie nie rozczarujesz:) czekam na dobre wiesci. Kaja przed wizyta u endokrynologa zrob koniecznie wyniki nie tylko tsh ale i ft3 i ft4 oraz ATPO z takim kompletem napewno bedzie mogla ci powiedziec czy masz problemy z tarczyca a jesli nawet tak to w ktorym kierunku uderzac z leczeniem. Ja dzis mialam kompletnie leniwy dzien po sniadanku i kosciele zmobilizowalam sie jedynie na drobny spacer na cmentarz bo nie bylo mnie w kraju w tym roku w swieto zmarlych i na nasza budowe nacieszyc sie widokiem rosnacego domu i choc bylam na spacerze moze z 30 minut to po powrocie spalam z 2 h :) fasolinka wyciaga ze mnie cala energie pomimo zwiekszonej niedzielnej dawki lekow na tarczyce nawet one mnie juz nie pobudzaja, mam tylko nadzieje ze moja energie fasolka dobrze wykorzystuje na to by zdrowo rosnac i sie rozwijac :) jutro z rana ide na serie badan skierownaych mi przez gina i oczywiscie kontrolne tsh aby we wtorek zameldowac sie u endo na kontroli. Czasem pobolewa mnie brzuch po dwoch stronach pachwin ale to takie chwilowe skurcze ktore mnie stresuja ale nie widze zeby sie cos wiecej ze mna dzialo. Tak bym chciala zeby to byl juz 20 listopad zebym miala kolejna wizyte u gina i pewnosc ze przez te 2 tyg moje malenstwo poczynilo ogromne postepy. sciskam was wszystkie badzo mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pisze z rana bo potem dopiero wieczorem bym mogla.... no i niestety sie rozczarowalam .... :-( 1 kreska na tescie :-( a @ dalej brak i jajnik dalej kluje.... wiec jeszcze jeden powod do zmartwien bo wszystko wraca do stanu sprzed poronienia czyli znowu zaczynaja sie nieregularne cykle.... :-( uciekam do pracy......smutno mi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane ja juz wrocilam do domku po zatowarowaniu nowego sklepu, jestem padnieta i umordowana ale dzis jest wielkie otwarcie i bedzie widac efekty naszej ciezkiej pracy:) czytalam na biezaco wasze posty ale bylam taka umordowana ze nie mialam sily do was cokolwiek odpisac 👄 Witam nowe dziewczynki i oczywiscie wspolczuje wam bardzo ze przechodzilyscie przez to pieklo ale pamietajcie ze wszystko kiedys musi byc dobrze, czas niestety nie leczy ran lecz przyzwyczaja do bolu ale z czasem jest latwiej:) trzymam za was wszystkie kciuki zeby kazdej sie wszystko poukladalo po waszej mysli 👄 OLCIA nie udalo nam sie spotkac ale i tak milo ze chociaz probowalysmy:P dzis otwarcie wiec jesli sie wybierasz to idz z kims bliskim bo pewnie bedzie multum ludzi a sklep jest ciasny i lepiej zeby ktos z toba byl :) DORIS pochlonelo mnie calkowicie robienie nowego sklepu to jest bardzo ciezka praca codziennie po 12h wlasciewie pracujesz i nie masz czasu nawet isc do toalety niby sa przerwy ale czesto sobie odmawiamy bo wiemy ile jest jeszcze pracy a czas jest ograniczony, tu na miejscu niby tez po 12h ciagne ale jest troszeczke lzej:P bardzo sie ciesze ze wszystko z toba i fasolinka ok i nie martw sie prosze tym razem musi byc wszystko dobrze ze szczesliwym zakonczeniem a za razem poczatkiem :) caluje cie graco 👄 DZIEWCZYNKI PRZEPRASZAM ZE NIE DO KAZDEJ Z OSOBNA ODPISUJE ALE NIE MAM SILY :( ODEZWE SIE POZNIEJ BUZIAKI DLA WAS I PISZCIE CO U WAS? :) 👄 Qociakwawa co z Toba daj znac bo sie martwimy strasznie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki Ja tylko na chwileczke motylek dziekuje ci za te slowa ale wiesz ze niepokoj zawsze jest przed kazda wizyta za duzo sie naczytalam w necie o tym wszytskim wiem ze spokoj jest najwazniejszy ale to wszystko samo jakos przychodzi same wiecie jeszcze dwa tygodnie i ide na wizytedo tego czasu spokoj niepokoji mnie tylko brak brzuszka ktorego jeszcze niewidac wiem ze to sparwa indywidualna ale ja juz bym chciala taki zemnie nerwus przepraszam ze nie dowszytskich dzisiaj mnie glowka boli ale pamietam jakz awsze o wszystkich wielkie buziole 👄 Dla dwupaczkow i milusinsich sle moc caluskow 👄 Dla reszty dziewczynek sle wirtualne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
now - wlasnie mam zamiasr dzis popołudniu tam pojsc oczywiscie z meżem, sama to nigdzie juz nie chodze :) Napewno beda promocje a mi sie kosmetyki koncza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy to normalne ze mimo 4tc czuje sie normalnie?zadnych objawow.moze czecie siku. a poza tym nic. nie mam mdlosci itp ;/ boje sie. nie wiem jak wytrzymam do wizyty:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wom@n ja do 8 tygodnia ciazy czulam sie normalnie dopiero po wizycie jak lekarka zapytala czy mam wymioty i jakies inne dolegliwosci i powiedzialam ze nie to ona ze zyczy zebym jak najszybciej je miala i za jakies dwa dni jak mnie chwycilo to kolejne tygodnie z zycia wyjete:P ja w sumie dobrze sie czulam bo nie wiedzialam nawet ze w ciazy jestem taka zapracowana bylam ze nawet nie zauwazylam ze nie mialam miesiaczki:P wiec moze przez to nie odczuwalam objawow, ale nie masz sie czym martwic moje znajome tez dluzo nie mialy zadnych dolegliwosci a teraz maja cudowne bobaski:) buziaki kochana 👄 OLCIU dobrze ze nigdzie bez swojego meza nie wychodzisz bo tak sobie wlasnie myslalam o tobie jak sklep robilysmy ze jak bedzie ruch to ci ludzie cie zadepcza bo nawet jak bylo przez ten tydzien zatowarowanie to tlumami podchodzili pod drzwi i za klami szarpali bezlitosnie hehe:) to zycze milych i udanych zakupow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman ponoc objawy zaleza od organizmu kobiety i od warunkow konkretnej ciazy ale z tego co wiem bywaja kobiety ktore w ogole nie maja mdlosci a wszystko przebiega ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycho, :) a kiedy betka? dzis? kurcze..super jakby nam sie udalo w tym samym czasie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czekaja mnie swieta w polsce bo malppiszon sie rozkreca.... 25 dc jak ostatnio. Dalej nie jest jak przed bo krotsze te cykle... no ale w kocnu zaskocze.... No i tak sie wkurzylam ze postanowilam juz w ogole niie myslec na ten temat bedzie to super a im blizej wiosny tym lepiej bo tych przeziebien mniej bedzie. I samopoczucie zawsze wtedy lepsze. Trudno. Szkoda tylko tego straconego czasu przez to poronienie ktore wszystko spieprz...... w moim organizmie. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czekaja mnie swieta w polsce bo malppiszon sie rozkreca.... 25 dc jak ostatnio. Dalej nie jest jak przed bo krotsze te cykle... no ale w kocnu zaskocze.... No i tak sie wkurzylam ze postanowilam juz w ogole niie myslec na ten temat bedzie to super a im blizej wiosny tym lepiej bo tych przeziebien mniej bedzie. I samopoczucie zawsze wtedy lepsze. Trudno. Szkoda tylko tego straconego czasu przez to poronienie ktore wszystko spieprz...... w moim organizmie. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J55j555
Witam dziewczynki:-) asiu zabek jescze nie wyszedla maluchowi niestety jeszcze sie meczy:-(:-(a ty jak sie czujesz?jak tam Filipek rozpycha sie mocno?daje mamusi popalic pewnie:-)a porodu im blizej tym mniej sie bedziesz bala pod koniec ciazy to juz nie bedziesz mogla sie doczekac kiedy sie zacznie:-)a jak zaczniesz rodzic to bedziesz mysla tylko o tym ze zachwilke zobaczysz synka na ktorego tyle czekalas i zapomnisz o bolu:-)pozdrowienia i buziaczki dla ciebie i Filipka:-* women moja siostra wogule nie miala objawow ciazy gdyby nie to ze brzuch jej rosl to pewnie by zapomniala ze w niej jest cala ciaze pracowala i syne caly i zdrowy a ja skolei wymiotowalam do 12 tyg tak ze schudlam 5 kg ile kobiet tyle roznych ciaz tak ze spokojnie napewno jest wszystko dobrze:-) beatko doskonale cie rozumiem ja przed kazda wizyta plakalam ze strachu:-(a po operacji w szpitalu lekaz ktory robil mi usg przd badanie do mnie z tekstem "zobaczymy czy wogule przezyl operacje"to ryczalam jak glupia jak mnie badal:-(jak poczujesz ruchy to troche sie uspokojisz:-) dla reszy dziewczyn pozdrowienia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J55j555
Mycha to trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J55j555
Mycha gratuluje:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja podbijam gratulacje i zaciskam kciuki za prawidłowy rozwój Twojej fasolindy :) A ja byłam dziś z mężulem na tej genetyce w końcu. Ale...Zawsze jakieś ALE... Mój M kaszle już miesiąc czasu. Babka powiedziała, że badanie może nie wyjśc wiarygodnie. Mam dzwonić za 1,5 tygodnia i się dowadywać. Dziewczynki - pozdrawiam Wasz wszystkie bardzo serdecznie - jak zwykle zresztą... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilus2710
mycha szczere gratulacje:-) ale ta koncowka roku staje sie owocna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mucha, czyli to 4 tc? :))) jak sie uda to beda podobne terminy. zobaczymy co mi lekarz powie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ede trzymam kciuki zeby wyszlo jak najlepiej woman nie smuteczkuj nie warto martwic sie na zapas... mysl pozytywnie... zobaczysz bedziemy jeszcze sie wymieniac spostrzezeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla nowych fasolek. U mie dzis ciezki dzien, kiepsko sie czulam, mam lekkie klucia w brzuchu i bolaly mnie kosci miednicy chyba wszystko sie poszerza, mam nadzieje, ze te lekkie bole spowodowane sa tym, ze dzidzia sie powieksza i rozpycha w macicy. Tak strasznie wszystko przezywam i sie boje ;-( W dodatku jeszcze dzis dostalam list ze szpitala i mam grupe krwi RH - co moze powodowac konflikt jesli dziecko ma grupe "+,, i bede musiala sie pilnowac z przeciwcialami i dostane zastrzyk pod koniec 30 tyg a takze po porodzie. Czemu to wszystko takie skomplikowane :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×