Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Motylek - chodzi o to, ze moje nerki produkuja za duzo plynow ... wiec grozi mi odwodnienie, co ne jest wskazane. Ale dostalam antybiotyk i leki na uspokojenie nerek :) Podczas porodu nie musi cie rozerwac, przeciez polozna sie pyta czy chcesz byc cieta w razie W czy nie, a jesli sie nie spyta to jej powiedz przed porodem, ze chcesz naciecie krocza. Tak nas uczono w szkole rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskhan
izi27 - gratuluje dobrych wiesci, badz spokojniejszam bedzie dobrze. Mam pytanko... pamietam jak pisalam ze na poczatku mialas okrope bole podbrzusza jakby na miesiaczke.... ktora nie przyszla bo okazlo sie ze jestes w ciazy...jak dlugo mialas te bole??? bralas jakies lekarstwa?? luteine??? mieszkasz w uk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... chyba wyszly mi 2 krechy... ale slabiutka ta druga to sie jeszcze za mocno nie ciesze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha, juppiiii :))))))))))))))) super..ale spokojnie..powrtorz test. ja tez swoj powtorze za jakies 3 dni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman zrobie bete bo we wt mam wizyte u endo wiec musze wiedziec do wt czy sobie ubzduralam czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy zrobisz? w poniedzialek pewnie??? :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman wczesniej sie nie da niestety jak w poniedzialek... pogadam tylko z babkami czy jest szansa na wynik jeszcze w poniedzialek czy do wtorku musze czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goskhan - mnie brzuch pobolewal dosc dlugo przestal tak dopiero 3tygodnie temu, dlatego tak sie stresowalam czy z malenstwem wszystko ok. To jednak nie byl az tak mocny bol jak na okres czy w trakcie okresu, wydaje mi sie ze powodem bolu bylo to ze ja zawsze bylam bardzo plaska na brzuszku i powiekszanie macicy powodowalo ucisk w brzuchu. Teraz tez czasem cos czuje, jakby ktos mnie szczypal ale to trwa sekundy, ostatnio w nocy mialam dziwne uczucietak jakbym miala za malo skory na brzuchu i ktos mi go naciagal, ale to chyba normalne. Aha dziewczyny to moj 13tydz czy wy tez tak biegacie do kibelka w nocy, ja czasem 4 razy, a jak nie pojde to kloje mnie troche w pochwie, a jak juz sie zalatwie to przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jeszcze wczoraj rozpaczałam na temat wagi, a przed chwilą weszłam na wagę i szok :) w trzy dni 1kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NATALLA 18 jesli chodzi o diety polecam ci diete Dukana 2 lata temu stracilam 20kg i utrzymuje wage do teraz takze ok. A maz przy mnie zgubil 12kg he he a teraz zdrowe odzywianie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 TYGODNI patrzyłam w necie, ale ta dieta płatna jakaś jest, a nie bardzo chce płacić za coś przy czym nie mam pewności czy zadziała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalus dukan nie jest platny... ale nie kazdemu sluzy... nadmiar bialka czasem kiepsko dziala na nerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja100
Cześć dziewczynki:) Doris27 dzięki za odpowiedź odnośnie tarczycy, ja w sumie sama nie wiem czy mam, w każdym bądź razie wkrótce będę robić badania to zobaczymy. asia1004 masz rację, trzeba się wyluzować i dopiero wtedy starać sięo dziecko, co ma być to i tak będzie, nic nie przyspieszę, a jak będę tak starannie odliczać dni do 2 @ to jeśli mi się nie uda to bardzo się rozczaruję i pewnie będę myśleć, że już nigdy się nie uda. Dzięki za miłe słowa i za takie jasne wytłumaczenie sytuacji. Cieszę się również z Twojego szczęścia i że udało Ci się pogodzić z tym co się stało. Mam nadzieję, że wytrzymasz jeszcze trochę te fikołki Filipka:) Waitingformiracle życzę ci z całego serca żebyś jeszcze w tym roku była dwupakiem! Przykro mi, że musisz tyle czekać. 10 cykl starań? A jak miałaś wcześniej? Jakoś tak "od razu" się udało? A co na to Twój lekarz? Masz dalej się starać czy wysyła Cię na jakieś badania? Anka1987 i gshkan bardzo współczuję Wam, że i Was spotkało to nieszczęście. Dobrze, że trafiłyście na to forum - na pewno Wam pomoże. dentist27 w sumie masz rację, skoro miałaś już 1 @ i jest wszystko ok to pewnie i z 2 @ też będzie ok., to będziemy razem czekać na nasze listopadowe @ z niecierpliwością:) ilus2710 j miałam mdłości w obu ciążach, trwały do połowy II trymestru:( Mi pomagała tylko cytryna, ale wiem że innym pomagał imbir, np. herbatka z imbirem i generalnie dobre jest takie suche jedzenie np. suchary, płatki kukurydziane, podjadałam migdały. A tak naprawdę to tylko cytrusy mi wchodziły, w I ciąży codziennie jadłam pomarańczę lub grapefruita. beybe29 witaj i przykro mi że do nas dołączyłaś, ale wierzę że na pewno uda Ci się pozostałym staraczkom:) Myśl pozytywnie! Motylek1985Mlyneczka wytrzymaj proszę jeszcze trochę, mam nadzieję że będziesz miała poród naturalny, ale wiesz jak będzie cesarka to też nic się nie stanie złego, na pewno Natalka nie będzie się męczyć. Na pewno Cię nie porozrywa, mnie przy pierwszym nacinali, nawet nie wiedziałam o tym podczas porodu, potem zszyli i po sprawie. A ile waży Natalka? wom@n i mycha1977 gratuluję Wam! Mam nadzieję, że tym razem wszystko zakończy się dobrze. natalla18 też byłam na diecie Dukana (kupiłam książkę w Empiku) i były rezultaty ale wyjechałam na wakacje i wtedy przerwałam dietę, później nie udało mi się wrócić. Natomiast moja kuzynka była na niej, ma 2 dzieci, jest po cesarce, rewelacyjnie wygląda, je normalnie i nie tyje już od 2,5 roku, więc działa. Tylko na nerki trzeba uważać i pić dużo wody. katka84 życzę Ci żeby jednak było wszystko dobrze, ale musisz zrobić badania żeby się czegoś więcej dowiedzieć. Pozdrawiam wszystkie Was dziewczynki, czy któraś z Was wie co się dzieje z qociakwawą? ***Dawidek - 20.09.2012r. - 17 tydz.***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta jest w porzadku przynajmniej nie chodzilam glodna i to fakt ze trzeba duzo pic ale mi sie chcialo pic i bylo to wiosna wiec wszystko w kolo kwitlo bylo pieknie i rywalizowalam z mezem kto wiecej schudnie..... Ale po 3 ms juz mi ciezko bylo i normalnie jak nie jestem zwolenniczka slodyczy wtedy nie moglam przejsc spokojnie kolo cukierni he he organizm nie taki glupi. No i owoce ktore uwielbiam tego mi brakowalo. Zmienilam troche tryb zycia wiecej ruchu z reszta w pracy mam go w nadmiarze no i kolacje przed 19h sprobuj. Ksiazka kosztuje ok 40 zl wielu moich znajomych jest zwolennikiem dukana. U mnie spokojny wieczor. Jakos nie mam humoru jakis zmienny nastroj cyce jak donice i strasznie bola. No ale to wciaz objawy dwuznaczne... No i w brzuszku cos ciagnie no ale czekam w tym tygodniu sie wyjasni. No i strasznie zmeczona chodze juz tak od 3 dni, ale luz zobaczymy. Szczerze juz w ktoryms radiu zagrali kolede i tak mi sie smutno zrobilo bo obiecalam sobie ze jesli juz ewentualnie jestem w ciazy no to swieta z dala od rodziny w obcym kraju pierwszy raz od 26 lat.... No ale teraz nie chce niczym ryzykowac i zrobie wszystko co tylko moge jako kobieta aby ciaze donosic a swieta na pewno przeryczlabym.... ale dla fasolinki zrobie co trzeba bedzie. Oj nie zanudzam milego weekendu, NOWYM DWUPACZKOM gratuluje mam nadzieje taka malutuska ze do was dolacze...... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 TYGODNI - faktycznie lepiej sie nie nakrecac - ale wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazuja na to, ze zaskoczylas ;) A tak na marginesie - to gratuluje Ci takiego "schuścia"! 20 kg! WOW!!!!! Ja sama teraz taki pączek się zrobiłam...Nie wiem skad te nadprogramowe kilosy sie wziely... :( Pozdrowka dla all girls :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E DE nie chce sie nakrecac bo rozczarowania bola. Wczoraj snilo mi sie ze kupowalam wyprawke dla dzidzi a dzis ze szukalam spodni ciazowych ale to chyba dlatego ze sama kupowalam jeansy wczoraj.... jeszcze pare dni ale to czekanie jest najgorsze.... Po za tym jestem dosc ubitej budowy ciala i kazdy mysli ze waze duzo mniej niz jest w realu ale nastepna diete to mam nadzieje za 9 ms robic hehe. CO z naszym Qociakiem wie ktos? piszcie co tam u was dziewczynki bo cisza sie robi milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9tygodn, trzymam kciuki zeby @ nie przyszla :) natalla, tez stosowalam dukana ze 2-3 tyg i troszke schudlam, alke wymieklam :) dieta bardzo skuteczna ale te niebezpieczna.mojej kolezance zaczely wypadac wlosy i miala strasznie lamliwe pznokcie :( takze zastanow sie nad ta dieta..i nie ma sensu jej zaczynac jesli nie zmieni sie nawykow zywieniowych. po skonczonej diecie i przejsciu wszystkich bodajze 3 faz..musisz juz do konca zycia jednej dzien w tyg. miec dukanowy :) tak polecaja :))) dobre jest to ze bezkarnie mozna jesc miesko(drob, ryby) , jogurty, serki wiejskie... mi po jakims czasie wychodzily bokiem :)) najbezpieczniej ograniczyc slodycze i tylko lekko codzienne menu stuningowac dieta dukana.mniej chleba itp. sama sie zbieram zeby znowu zaczac :))) ksiazka jest pomocna bo wymienione jest w niej co jesc, czego nie i przepisy :) ciastka z otrebow i rodzynek robie do dzis :) dziewczynki, nie wytrzymalam i dzis zrobilam znowu test..no i juz 2 wyrazne kreski :) oby wszystko sie udalo :) mam nadzieje ze niedlugo jeszcze kilka nowych dwupaczkow pojawi sie na forum :*** pozdrawiam, milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOM@N gratulacje a co do diety to ja nie robilam tych ostatnich faz po prostu przestalam a waga stala sie moja kumpela i jesli cos podskoczylo to robilam faktycznie dzien proteinowy i bylko ok. A teraz juz od dawna jemy normalnie duzo warzyw mieska chudego i ryb a od czasu do czasu takie typowo polskie jedzonko. No i teraz ja gotuje bo wczesniej to moj maz i jedlismy pozno gdyz pozno wracalam z pracy takze to dlatego tak mi sie przytylo..... A ja ogolnie czulam sie bardzo dobrze dopiero po 3 ms dzialy mi sie cuda ale warto bylo. No i przyjemnosc wymiany garderoby mmmm najlepsza! Ale spoko jestem znow gotowa przytyc dla fasolinki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarza mam 23.11 wiec wyliczylam ze bedzie to 6t 3 d czy zrobi mi usg, czy za wczesnie? bo nie wytrzymam czekac ani paru dni dluzej. 9tygodniu, ja chcialam schudnac przed fasolka ale sie nie udalo. musze po prostu uwazac zeby za bardzo nie objadac sie slodyczami i chipsami(ktore uwielbiam) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czekam na brak
Witam dziewczynki! x wom@n, mycha, 9 tygodni i reszta starająca się i czekające na 2 kreseczki trzymam kciuki, żebyście zobaczyły małe fasolinki! quciakwawa odezwij się, bo każda się tu niepokoi, pamiętam jak razem wpatrywałyśmy się w testy, mam nadzieję, że wszystko dobrze! beatka i izi to już II trymest się uśmiecha, super! myszorku, trzymam kciuki za pozytywny teścik! Nasze duże dwupaczki, już niedługo rozwiązanie i cieszę się z Wami! x Dziewczynki o których nie pisałam, trudno spamiętać, ale każda pragnie tego samego, tulić swoje maleństwa, więc tego życzę Wam z całego serca! x Czytam Was cały czas, ale nie mam czasu na pisanie, dzieci, dom, praca, itd... a u mnie prawie 20 tydzień, mam nadzieję że już niedługo dowiem się kto tam mieszka, po cichu liczę na syncia, ale byle było zdrowe. x Buziaki dla wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czekam na brak
A co do diety dukana, ja schudłam na niej 23 kilogramy, utrzymywało się przez 1,5 roku, aż do fasolinki, teraz jestem w 5 miesiącu i prawie połowa wróciła, ale jestem dobrej myśli, jak raz mi się udało to od kwietnia znowu zaczynam, oczywiście nie tą dietę, bo będę karmić, a przy cycu i tak trzeba dietkować, więc szybko dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja mam ta diete dukana platna.sa tam przepisy,zakupy jakie trzeba kupic,wlasnie wczoraj to czytalam,dostalam to od mojej siostry,bo ona sie na tym odchudzala po porodzie:).Jesli ktoras z was chce to chetnie sie z wami tym podziele wystarczy podac meila a jesli nie chcecie tu podawac to na moje gg przeslijcie o to numer 9140458.ja od tygodnia jestem tez na diecie cos mi strzelilo:)dzis jest 10 dzien no i mam mniej 6 kg,wiec cos daje tam mam zamiar do swiat potrzymac dietke,ale ja mam co zrzucac po tych pieprzonych hormonach,ale moge sie pochwalic,ze w ciagu 3 miesiecy zrzucialam 10 kg,ale jeszcze mi zostalo troche,mam nadzieje,ze po malu dojde do wagi przed 2 latek:).Mam jeszcze 5 dni diety tej co zaczelam i chyba przejde sobie na dukana tez trodzke i zobacze czy bedzie rezultat a jak nie to wroce do tej na ktorej jestem teraz,ale musze troche sobie urozmaicic,bo juz mi wszystko po malu brzydnie:). Gratulacje dla nowych dwupaczkow,ciesze sie razem z wami i trzymam mocno piastki,zeby tym razem bylo wszystko dobrze i zeby te 9 miesiecy minelo szybciutko. Myszorku co tam u ciebie jak sie czujesz kochana?jak malenstwo,kiedy kontrola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusiatusia, wow..niezle rezultaty tego odchudzania :) moge prosic na maila? :)) izzmena1@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziwczyny, ja tylko na chwilke, u mnie dzis 31dc i brak @... dzis chcielismy sie troszke poprzytulac ale tak mnie zaczal kluć jajnik ze sie przestraszylam... jutro chyba testuje... tylko ze boje sie ze zobacze 1 kreske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×