Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Agnik moja tesciowa to typ kobiety ktora potrafi zrobic super wrazenie przed innymi, świetna z niej aktorka i ona nigdy sie nie zmieni. My rowniez nie chcemy rozpowiadac za szybko bliskim dopoki nie zobacze serduszka i zarodka, bo poprzednim razem bylo mega rozczarowanie i żal i gratulacje od innych a mojej ciazy juz nie bylo... ... ciagle matwiaca mdlosci z tego co slyszalam moga powracac i znikac wiec ciesz sie chcila normalnego funkcjonowania;-) ... myszka gratuluje 2 kreseczek. Ja do gina poszlam w poniedzialek a to byl 1 dzien szóstego tyg i bylo widac tylko pecherzyk ale gin powiedzial ze to kwestia tyg do 10dni jak pojawi sie zarodek i serduszko. Poszlam i przynajmniej wiem ze ciaza jest dobrze umiejscowiona. TRZYMAM KCIUKI!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co mi dzis robicie .. :) same smakowitosci - pierogi jedna druga ciasto marchewkowe ;) oooooojjj chyba musze cos dzis upiec :) jestescie inspirujace heeh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Sista83 u nas 17 tydzień i 3 dni;) xx x x x Sylwiatko25 Problem teściowej i to co opisujesz znam doskonale;)) nie rozpisuję się więc na ten temat bo szkoda mi nerwów;P Jestem dziś w super nastroju - żyję pięknymi wspomnieniami ;)(aczkolwiek w moim małżeństwie zawsze wiosna:) rok temu o tej porze szykowaliśmy się do ślubu to był cudowny okres a ślub jeszcze piękniejszy:) 15.09 mamy Naszą I rocznicę i myślę jak zaskoczyć męża bo On napewno cos wymyśli a ja nie mam jeszcze żadnej koncepcji;/ hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle martwiaca ja zrobilam dla meza ta sesje zdjeciowa sexi flexi :) bardzo mu sie podobalo . a ja dostalam zegarek :) teraz ma za chwile urodziny i mysle co tu wymyslec _ moze paintball albo bilety do teatru ( przeszlabym sie sama ) ,albo jakis fajny ciuch albo .. nie mam pojecia ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
ciągle martwiąca Ty 2 dni funkcjonujesz normalnie a ja w ogóle nie funkcjonuje :( dziś byłam w pracy aż 8 minut i wróciłam do domu, i znowu czuję jak mi rośnie wszystko, a najgorsza była jazda autem :( i głupia powiedziałam że jutro przyjdę do pracy a coś mi nie wygląda na to żebym czuła się lepiej. Wszystko zaczęło się od tego że powąchałam rosół i tak mnie skręca że masakra ;( a już cieszyłam się że mam to szczęście że nie będę wymiotowała a tu 13tc i taka niemiła niespodzianka .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Sista no ten pomysł z sesją już kiedyś rozpatrywałam:) ale ja nie lubię zdjęć w dodatku nie lubię zdjęć w dodatku czuję się nieatrakcyjna więc nic z tego nie wyjdzie;/ myślę też o wypadzie do kina lub dobrą kolację bo rzadko razem wychodzimy- brak czasu....Ale dziękuję za pomysły;) x x x x Mlo88 współczuję z całego serca...uwierz naprawdę wiem co czujesz żyłam tak przez 14 tygodni;(( o ile można powiedzieć że wtedy się żyje wogóle odpuść sobie pracę- nie dasz rady wiem to po sobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
ciągle martwiąca nie kop leżącego ;p no błąd zrobiłam że powiedziałam że mogę jutro przyjść :( najwyżej posiedzę 8 minut i wrócę do domu tak jak dziś :D teraz zaczynam czuć że jestem w ciąży szkoda że akurat w taki sposób. A co do prezentu na rocznice daj mężowi buziaka i niech się cieszy że nie jest starym kawalerem :D a za jakieś 23 tyg. dostanie dożywotni prezent :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mam jakis gorszy dzien .. slaba jestem i mdlawo _sniadanie oczywiscie poszlo ..:( teraz zjadlam zupe i mam zamiar wybrac sie po lekkie zakupy jedzeniowe . glowa mnie boli . mezunio wroci ok 18 . wiec mam czasu ale jakos ciezko mi dzis wszystko idzie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Sylwiatko25 nie denerwuj się tak małostkowymi ludźmi jak teściowa :) co prawda ja mam kochaną teściową bo jest całe 4000 tyś km ode mnie :D ale ogólnie naprawdę jest w porządku kobieta, za to moja mama ma też teściową harpię i wiele widziałam i wiem jak taki człowiek może wykańczać psychicznie aktorka z niej taka że szczena opada. ja 1.5 miesiąca temu byłam w pl. i tak mi dała popalić że masakra, tyle nerwów miałam że dziękuje Bogu że z moim maleństwem wszystko jest ok bo wtedy już byłam w ciąży, pamiętaj że teraz ty i fasolinka najważniejsi jesteście, ja też nie chcę żeby ta osoba co się zwie niby moją babką wiedziała że jestem w ciąży ale .... podsłuc***e rozmowy rodziców więc już pewnie wie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
sista83 ja tak miałam wczoraj :( myślałam że nie dojdę do domu. a dziś też kiepsko ale jakoś mam mały brzuch dziś :( też muszę iść po jedzonko ale coś się boję z domu wyjść. a świeże powietrze by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo ja wyszlam az pare metrow do sklepu po zakupy wrocilam i bede lezec/spac .. nie ma co na sile sie bujac na spacer jak czuje ze dzis nie jest moj dzien .. moze jutro sie uda ? spacerek i wiecej zywiolu .. gdzies w moim bloku urodzilo sie male dzidzi i daje czadu : cudny glosik :) az sie rozczulam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
sista83 a ja poszłam po krakersy :) i se chrupam teraz. napiłam się trochę coli i chyba minimalnie lepiej na żołądku. Kupiłam uszka bo mam smak na barszcz ale coś nie wiem tam grzyby są, tu są teraz upały znowu dziś 29 jutro ponad 30 więc u Was weekend też będzie gorący. odpoczywaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow spalam 2h i wlasnie jem obiad . zaraz musze sie pozbierac _ wlosiska umyc i czekam na meza . ale jestem dzis zmulona .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, ciesze sie ze u was ok. Gratuluje nowych fasolek. Dentist jak u was mysle caly czas o tobie i tradycyjnie zazdroszcze tego etapu na ktorym jestescie.... Trzymaj sie goraco i zycze ci bardzo lekkiego porodu. Daj znac czekam na same dobre wiesci. Poglaskaj brzusio ode mnie poki mala jeszcze w nim jest, gorace buziaki. Dziewczyny te szkoly rodzenia to sa przydatne czy nie bo tu powinnam chodzic i zle na ciebie patrza w szpitalu jesli nie masz szkoly rodzenia. Problem w tym ze ciezko dorwac jakas fajna polozna w miare blisko domu. D**acja w piatek mam wizyte i na pewno beda sie o to pytac. Myslicie ze natura sama nam dopowie co i jak mamy robic w tym momencie? Ja dzis robilam wyniki i oby byly ok, jakas nie wyspana przez to chodze. Tak ogolnie dzis zaczynamy 30tc i tradycyjnie pisze juz i dopiero. Oby maly posiedzial jeszcze pare tygodni w ciepelku. Dzis przegladalam ciuszki ktore dostalismy od znajomych i praktycznie wszystko mamy tylko zrobic wielkie pranie i prasowanie ale jeszcze poczekam do konca miesiaca, boje sie cokolwiek przygotowywac. Dalej to glupie uczucie masakra. Nie mialam jeszcze okazji cieszyc sie ta ciaza, trzymajcie kciuki w piatek obym dostala chorobowe bo na prawde potrzebuje pare chwil tylko dla siebie i synia. Mam jeszcze urlop bezplatny i nie mam zamiaru wracac do pracy i sil przede wszystkim. Hanakali azja karola mycha myszor i inne starsze forumowiczki napiszcie co u was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) nie wiem czy mnie jeszcze któraś pamięta,nie udzielałam się ostatnio praktycznie wcale ale może któraś z byłych forumowiczek przeczyta wiadomość. Kochane ja jestem juz rozpakowana! Mamy śliczną córeczkę Paulinkę, jestem w niej zakochana ;) poród odbył się przez cc bo mała była ułożona miednicowo. Już wracam do sił powolutku na szczęście mała nie jest zbyt marudna, ale i tak mam oczy na zapałkach. Minie jeszcze dużo czasu zanim nauczymy się siebie, ale wszystko jest na dobrej drodze. Życzę Wam wszystkim kochane zdrowych i ślicznych dzidziusiów,aby ciąże każdej z Was przebiegały prawidłowo, szczęśliwych porodów i radości macierzyństwa. Pozdrawiam i pewnie będe Was jeszcze podczytywała. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
WaitingForAMiracle Gratulacje córci :) Paulinki mają swój charakterek :P wiem sama po sobie bo też jestem Paulina :D 3 miesiące po porodzie byłam aniołkiem a później istny diabełek :D i tak do dziś zostało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WaitingForAMiracle super wieści :) wszystkiego dobrego dla ciebie i maluszka :) 9 tygodni jak u ciebie kochana? Moja Jula rośnie i rośnie wczoraj roczek skończyła babulka duża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waiting gratuluje! Mam nadzieje że i ja rozpakuje się w przyszlym tygodniu i juz sobie do domku wrócimy we trójkę. Na razie do poniedziałku czekam na usg i powtorke badań. Chociaz juz przepowiadajace skurcze się pojawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc! tu wom@n. WaitingForAMiracle,oczywiscie ze Cie pamietamy. super..gratuluję córuni,niech się zdrowo chowa.a Ty kochana wracaj do siebie po cesarce. Pozostale dziewczynki, potrzebuje troche czasu zeby przeczytac wszystkie karty i odpisac.Synus jest cudowny ale daje w kosc przez caly dzien i naprawde nie mam kiedy czytac forum :((( p.s. powiedzcie mi dlaeczego nie moge pisac ze swojego profilu?tez nie mozecie sie logowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waiting -gratuluje Kochan a.Zdrowka dla ciebie i Paulinki :) Dentist to my dwie czekamy juz?ja tez na koncowce jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 tygodni-dziekuje ze pamietasz o mnie.Ja juz na koncowce jestem a wlasciwie juz czekamy.Kochana masz fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Tu beata** Waiting gratuluje kochana penwie ze cie pamiętamy jak byśmy mogly zapomnieć dolacz do nas na fb jak masz konto zapraszamy Asmanka i jak tam sytuacja Dentis czekamy z toba 9tygmama aniołka i ztoba również kochana Dziewczyny pisze do was ale bez odzewu kochanae wiec ponawiam pytanie dolaczcie do nas na fb czekamy na was motyle aska i reszta dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
Hej Dziewczyny! :) sylwiatko25-o ile dobrze pamiętam,to pisałaś,że miałaś wysoki poziom prolaktyny i dlatego nie mogłaś zajść w ciążę.Pisałaś także,że brałaś przez miesiąc bromergon i zaszłaś.Ja wczoraj byłam u Ginka,przepisał mi bromergon i kazał brać przez miesiąc,jedną tabse rano i jedną wieczorkiem. Do tego kazał brać co drugi dzień ACARD. Teraz moje pytanie jest takie,zaszłaś w ciążę w tym miechu ,w którym brałaś bromergon czy miesiąc później? ? Brała któraś z Was ACARD? W jakim celu się go podaje starającym ?? Pozdrowionka :* xxxxx wom@n-miło Cię "widzieć" bo na prawdę synio musi dawać Ci w kość...rzadko tu bywasz ostatnio :) Ale bądź wytrwała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxpatxxx tak zgadza sie mialam przepisany bromergon poniewaz mialam prawdopodobnie owulacje bezpłodną przez wysoka prolaktyne. Mnie moj gin kazal brac po 1 tabletce dziennie wieczorem. Jednak ja zle sie po nich czulam rano jak wstawalam, ciagly bol glowy i mdliło mnie czasami nawet mocno i gin wtedy kazal przez pierwszy tydz stosowania zmniejszyc dawke i bralam przez pierwszy tydz pol tabletki zeby przyzwyczaic organizm i nieprzyjemne skutki uboczne ustały. Bromergon zaczelam brac w pierwszym dniu miesiaczki. W moja wczesniejsza ciaze zaszlam po 2 tyg od stosowania tego leku ale ciaza zakonczyla sie niepowodzeniem ale ten lek nie mial na pewno na to wplywu do gin powiedzial ze on wczesnej ciazy nie zagraza. Natomiast w ta ciaze w pierwszym cyklu staran prawdopodobnie dlatego sie nie udalo bo tak bardzo liczylam ze zajde w pierwszym tak jak poprzednio i tu nacisk na psychike okazal sie błędny. W drugim cyklu odpuscilam i starania o dzidzie byly całkiem przyjemne i nie mechaniczne jak poprzednio i sie udalo ;-D Ty pisalas ze masz brac bromergon przez miesiac po 2 tabletki, ja z kolei dostalam kuracje przez 3 miesiace po 1 tabletce. A co do tego drugiego leku to nie mam pojecia co to za tabletki. Nalepiej przeczytaj ulotke i napisz o sama jestem ciekawa ;-) Jakbys cos jeszcze chciala wiedziec to pytaj śmialo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jaki bol brzucha w tak wczesnej ciazy jak moja jest dozwolony? Dzisiaj caly czas boli mnie brzuch tak jak na @ i troche bardziej niz zazwyczaj bo wczesniej pobolalo minute i przestalo i tak kilka razy w ciagu dnia a dzis boli od rana caly czas. Wzielam nospe ale nie pomoglo. Przepraszam ze tak panikuje ale ostatnim razem poronilam w 6 tyg i 5 dni a to wypada jutro. Wiem ze to nie ma zadnego powiazania ale ostatnim razem tez zaczelo sie od takiego bolu :-( jeszcze raz przepraszam za ta moja panike ale ja co chwile biegam do toalety i sprawdzam czy nie ma czerwonej plamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×