Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

hej kobitki. Gratuluje wszystkim dwoch kreseczek,spokojnych miesiecy zycze. U nas juz troche niespokojnie, do terminu zostal tydzien. Maluszek dokazuje w brzuszku mocniej niz przez cala ciaze, co sprawia mi czasem ogromny bol, Beatko tez tak masz? Dziewczyny,ktore urodzily juz mozecie mi powiedziec jak zachowywaly sie wasze dzieciaczki w brzuszku w dniu porodu, slyszalam ze na ogol sa spokojne,prawda? Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pati - super ze odpisalas, pewnie ze mnei to bedzie interesowalo. A musislas sie ich prosic o te badania czy ci sami zaoferowali w "early pregnancy unit"? Mi niestety nic nie doradzono i przy poprzedniej stracie w 7 tygodniu powiedziano mi ze dopiero zrobia mi badania dodatkowe jak poronie 3 razy i ze mam sie niczym nie przejmowac tylko w przyszlej ciazy zapisac na wizyte normalnie i ze wszystko bedzie dobrze, poronienie to normalna sprawa itd... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris 27 - to trzymam kciuki żeby synek się nie wygłupiał i jeszcze sobie posiedział w brzuszku :) 28agatagata - szybciutki Ci się udało :) gratuluję, co do objawów to dla mnie są wszystkie typowe :) trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Pamiętaj o pozytywnym nastawieniu i spróbuj być spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28agatagata jak poronilam to poszlam do GP i poprosilam o cytologie i hormony, powiedzialam, ze moj lekarz z polski mi zalecil. Powiedzial, ze ogolnie nie robia badan, ale skoro mi polski lekarz zalecil, to on nie widzi przeciwwskazan aby tego nie zrobic, zrobili mi pelna morfologie, lacznie z hormonami, nerkami, probami watrobowymi. Jak zaciazylam drugi raz, od razu poszlam do GP, szybko mnie umowili z polozna i ona pytala o choroby moje i rodziny i sama od siebie mi zrobila ta krew. I powiedziala, ze z uwagi na wczesniejsze poronienie skieruje mnie na wczesniejszy scan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izi 27 - ale ja bym chciala juz byc na twoim miejscu:) Ja wlasnie zrobilam wszystkie badania prywatnei w polsce, ale zadzwonie dzisiaj i do mojego lekarza i do early pregnancy unit gdzie bylam wczesniej i zobacze czy mi cos pomoga.. Mozliwe w sumie ze po jutrzejszych wynikach bede juz wiedziala cokolwiek wiecej. Nadzieja_81 my chyba z zajsciem w ciaze nie mamy problemu - staramy sie od poczatku stycznia i za kazdym razem jak sie kochamy podczas owulacji to zachodze. Zobaczymy jak bedzie z utrzymaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. U nas chyba dobrze choc prawie co noc mam jakies koszmary ale to dlatego ze w piatek usg i sie boje. Dolegliwosci niby sa takze chyba jest dobrze. Dzis stanelam na wadze i tu pol kilo wiecej ale moze uwazac bo tu strasznie pilnuja wagi przewalone. Po za tym na koniec miesiaca czeka nas przeprowadzka i sie troche stresuje bo nie mam sily na nic.... Takze u nas zmiany i oby na lepsze. w przyszlym tyg musze zrobic badania na trisomie mocz i inne takze mnostwo latania tu i tam i przeprowadzka. Gratuluje nowym dwupakom wiosna sprzyja!!!! Spokojnych 40 tygodni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Mam pytanie, może będziecie coś wiedziały na ten temat. 3 kwietnia poroniłam w 8 tyg ciąży i miałam zabieg łyżeczkowania. Po zabiegu dość szybko wszystko się oczyściło, bo w ciągu tygodnia. Teraz 6-go maja dostałam @ i jest bardzo, bardzo obfita jak na moje normy. Czy to normalny objaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja pierwsza miesiaczka tez byla dosc obfita, u mnie bylo tak ze jak do tej pory zawsze mialam objawy to ta przyszla tak neispodziewanie i obficie ze cale szczescie ze bylam w domu. Wydaje mi sie ze jak bedzie obfita przez 2-3 dni to ok, ale jakby sie przedluzalo to moze lepiej skonsultowac to z lekarzem. Ja z drugiej strony mialam poronienie samoistne wiec moze po zabiegu jest troche inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!Dzisiaj to ja mam doła.W zeszłą środę byłam u mojejGP.Niby fajna babka,pogadała,wysłuchała,zapisała do położnej i obiecała scan najpóźniej w 7tc.Nikt się z nami nie skontaktował więc pojechaliśmy(ja i mój mąż)do przychodni zapytać się czy coś wiadomo.I co?Pierwsza wizyta u położnej 22.05 tj koniec 8tc.Szlag mnie trafił.A scan?Chyba w 12tc.Wyć się chce.Zaczynam mieć dość UK i tego systemu i znieczulicy.W przypadku nikogo nie interesuje,że niedawno poroniłam. Przepraszam,że piszę tylko o sobie ale brak mi sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ja też mam dola-od wczoraj nic kompletnie nie czuję,żadnych babelkow,przelewania ani kopniaczkow!tak strasznie się boję że nawet nie macie pojęcia!do jutra popoludniu chyba oszaleje z nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waiting - u mnie dopiero 16 tydzień. Jeszcze sporo czekania. Czuję się dużo lepiej ale zęby szwankują :( Na wczorajszej wizycie Maleństwo odwróciło się plecami i usiadło po turecku , a już miałam nadzieję, że lekarz wypatrzy mu co tam między nóżkami ma... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom28 ja tez jestem w uk i scan mialam po poronieniu w 8tyg bo sama poszlam do szpitala. Poszukaj w swoim najblizszym szpitalu oddzialu early pregnancy, zobacz godziny przyjec na ogol sa przed poludniem i idz bez zapisywania. Na miejscu dostaniesz forme do wypelnienia, data ost miesiaczki, dane lekarza i twoje i zapytaja czy cos ci dolega tzn krwawienie czy bol brzucha. Sciemnij ze plamilas i ze wczesniej poronilas wiec masz obawy! Przyjma cie bez niczego! Trzymaj sie kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris kochana to ci wspolczuje, ale podobno po 34 tc skonczonym dziecko ma juz wszystko rozwiniete nawet plucka wiec jakby co to bedzie wszystko ok. Ja czekam z niecierpliwoscia na ten tydzien, w srode mam wizyte i zobaczymy co tam u mnie. pisz kochana tu do nas co i jak. karola nie martw sie ja tez kolo 24tc mialam tak ze malej nie czulam przez 2-3 dni ale pozniej zaczela sie ruszac i to mocniej niz przed 24tc tak wiec nie martw sie wszystko ok napewno. aniolek moje gratulacje:-) hanakali szkoda ze sie malenstwo odwrocilo bo jestem strasznie ciekawa kto sie urodzi w moje urodziny:-) kobietki a co do zoltawego sluzu to ja mam go przez cala ciaze i wszystko jest ok. u mnie wszystko ok, krocze mniej boli chyba ze sie nachodze, dzis mi nawet krew nie leciala, raz na jakis czas wyleci mi tak duzo sluzu ale to chyba nic takiego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś dramat :( nie dość, że leci ze mnie jak z kranu za przeproszeniem to jeszcze moja głowa jest pełna... nie mam sił ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom - najlepiej zadzwon do early pregnancy unit i powiedz ze plamisz, przyjma cie wczesniej. Nie wiem w ktorym jestes tygodniu, ale ja uwazam ze skan lepiej zrobic tak okolo 6 tygodnia bo wczesniej to moze nic nie byc widac i tylko dodatkowy stres nas czeka. ja dzwonilam i czekam az midwife oddzwoni. Nie zalamywac sie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo25 - wiem jkak jest ciezko, szczegolnie w tym pierwszym tygodniu, kiedy cialo szwankuje i tak naprawde nie mozna sie niczym zajac bo bole, krwawienie nie pozwalaja na to. Ja jak ronilam pamietam tylko ze byla piekna pogoda i ze marzylam zeby wreszcie wyjsc z domu i nie lezec ciagle, mialam ogromna depresje i kafe mi naprawde duzo pomogla. Teraz wiem ze ciaza to nie bajka, ale nadejdzie taki dzien ze bedziemy sie cieszyc naszymi maluszkami ;) tylko nie wiadomo z jakiego powodu musimy pocierpiec bardziej niz inne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa30
Mlo masz siły nawet sama nie wiesz ile! człowiek jest w stanie zniesc wszystko, wiem co mowie! może my akurat musimy troszke pocierpiec zeby sie udało! Bóg chyba wie co robi, a przynajmiej mam taką nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyn z UK - oddzwonila do mnie midwife z early pregnancy unit i umowila na skan w 6 tygodniu (tzn 5 tydzien i 3 dni - juz sama nie wiem jak te tygodnie sie pisze). czyli dokladnie za tydzien we wtorek zobaczymy czy cos tam sie we mnie rozwija i czy bedzie dobrze. powiedzialam prawde ze mam " a lot of cramping and a bit of pain and yellow discharge". Jakbym dodala jeszcze ze krwawie to mialabym od razu spotkanie, ale nie chce klamac wole zeby mnie przyjely normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kochane..niedlugo posypia sie bobasy: beatka, doris, izi. Doris, zycze zeby malutki wstrzymal sie do 37 tc. trzymaj sie dzielnie. u nas 31 tc i coraz bardziej dociera do mnie ze to juz tuz tuz :)) boje sie, ale musze dac rade, tak jak i Wy :)) odzywajcie sie na biezaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa85
aniołek23 gratulację:) ja tez w końcu myślę pozytywnie i jak większość z was mam nadzieję że rok 2013 będzie szczęśliwy:) Pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wom@n no ty masz termin rowne 2 tygodnie po mnie:-) a jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilus, czuje sie dobrze :) w piatek mam usg i juz sie nie moge doczekac az zobacze malego :) zobaczymy co powie lekarz w kwestii terminu , czy moze zmieni się na wczesniejszy. :))) maly wariuje tak ze ciagle pod skora widze jego male czesci cialka. :)) cudo! masz juz spakowana torb do szpitala? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek 23 gratuluje dwoch kreseczek , dbaj teraz o siebie bardzo. Duzo odpoczywaj a na pewno wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28agatagata-dzięki za radę.Mój mąż widząc chyba moje załamanie pojechał sam jeszcze raz do przychodni.Spotkał położną,która raz przyjeła nas przy poprzedniej ciaży i babka załatwiła nam scan na 22maja(wcześniej nie było miejsca).Powiedziała,że na wczesne scany nie wysyłają kobiet po jednym podrobienia bo według nich to się zdarza.Głupota!Wyśle nas jednak ponieważ nas rozumie i wie,że poprzednio ciąża przestała się rozwijać w 7tc,zabieg w 11tc a scan regulaminowy w 12.Stwierdziła,że pomimo przepisów trzeba być człowiekiem. Tak więc wszystko zależy od osoby siedzącej po drugiej stronie biurka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam miało być oczywiście poronieniu a nie podrobieniu.Piszę z telefonu a on ma chyba swoje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28agatagata bardzo ci dziękuję za odpowiedź, uspokoiłaś mnie :) Życzę wszystkim dziewczynom na tym topiku, by spełniły się ich nadzieje, serdecznie pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wom@n jeszcze nie mam ale po tym co spotkalo doris to chyba sie za to zabiore:-) a ty juz spakowana? u mnie mala tez czesto wypina mi swoje malenke cialko:-) pewnie maly juz wazy cos ok 1,5 kg:-) ja mam wizyte za tydzien w srode tez sie dowiem co i jak, i sie okaze czy w sobote bede mogla jechac do szczecina na komunie bo to jednak 400km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris a mam takie pytanko czulas te skurcze albo ogolnie ze cos sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×