Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Dziweczyny dzieki za wsparcie. Muszę być silniejsza i sie tak nie łamać. Zaczełam sie zastanawiać czy nie wrócić do UK (tam urodziłam synka) i miałabym święty spokój. Ah dobrze że teraz jest pare dni wolnego to można się troszke wyluzować. Najwyższy czas umyć grilla. Życzę wszystkim udanej majóweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki Ja na chwilunie melduje sie w dwupaku :) czasami odzcowam pobolewania jak na @ lekarz swteirdzil ze sa to bole przepowaidajace wczoreaj cale popoludnie przespalam i wstalam dopiero 18 szok potem usnelam bez problemu Dla dwupaczkow i milusinskich moc caluskow 👄 Dla reszty dziewczynek sle wirtualne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku problem z zastrzykami jest taki że nie ma ich w hurtowniach :( niektóre apteki próbują ściągnąć je od producenta bezpośrednio ale to trwa. Na zawarcia spróbuj kefir choć szklankę dziennie ja tak pije bo akurat bardzo lubie kefir i od początku ciąży nie mam takich problemów, a krążek raczej nie powinien wypaść, tak mi się przynajmniej zdaje. Trzymaj się cieplutko :) Beatko to już naprawdę końcówka końcówki ;) informuj nas na bieżąco:* Dentist a co u ciebie moja droga? Zaczynasz sesje po weekendzie majowym czy jeszcze nie? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku problem z zastrzykami jest taki że nie ma ich w hurtowniach :( niektóre apteki próbują ściągnąć je od producenta bezpośrednio ale to trwa. Na zawarcia spróbuj kefir choć szklankę dziennie ja tak pije bo akurat bardzo lubie kefir i od początku ciąży nie mam takich problemów, a krążek raczej nie powinien wypaść, tak mi się przynajmniej zdaje. Trzymaj się cieplutko :) Beatko to już naprawdę końcówka końcówki ;) informuj nas na bieżąco:* Dentist a co u ciebie moja droga? Zaczynasz sesje po weekendzie majowym czy jeszcze nie? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris to faktycznie masz problem z tymi zastrzykami. Ja do tej pory nie miałam problemów z zaparciem,pije kefir jem jabłka kiwi pomalutku pomaga:) straszne są takie zaparcia,dziękuję za rady:D A ostatnio na wizycie pytalam się czy moze wypaść krążek to powiedziała ze raczej nie powinnien,a wiec różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane. doris milo ze o mnie pamietasz. Tak juz jeden egzamin mam zaliczyny w nastepnym dwa kolejne, ale chce to zaliczac na bierzaco zeby czekac na mala juz bez niczego na glowie:-) po za tym moja przyjaciolka jest juz prawie 2 tyg po terminie, lezy od niedzieli w szpitalu wiec odwiedzam ja i podtrzymuje na duchu. Jacy ci lekarze sa podli dopiero jak dzis jej maz zaplacil ordynatorowi to powiedzial ze jutro do 17 beda mieli dziecko... a u nas wszystko dobrze, Zosienka sie czesto wypina w brzuszku przez co moj brzuch ma czesto smieszny ksztalt:-) a co tam u Ciebie i Wiktorka tez jest taki lobuziak?:-) Aniołek Wiktoria 13.03.2012- 25tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołek pessar sam nie wypadnie ;) przekonasz się przy jego ściąganiu, jak mocno się trzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) Doris kochaniutka dziekuje ze ciagle pytasz o mnie:) u nas wszystko ok skurczy jak na razie nie mam od kiedy pije syropek na trawienie to w zasadzie skurcze przeszly, duzo odpoczywamy, ale jak jest w miare ladnie to wyruszamy na spacerek, dzis mamy 21 tydz i 3 dni wiec powoli do przodu:) a co u ciebie i Wiktorka? buziaki dla malego szkrabka 👄 oOo Wczoraj zaczelismy ze znajomymi sezonik grilowy, dzis powtoreczka w piatek o ile pogoda dopisze tez grilujemy, nie wiem jak moj uklad pokarmowy to zniesie bo po wczorajszym grilu zgaga do dzis mnie meczy hehe grilujemy ze znajomymi ktorym 2 tyg ur sie synus i jest taki kochany ze jak na niego patrze to juz bym chciala miec naszego malego w ramionach a tu jeszcze tyle czasu hehe oOo Ede, Dentist, Weiting, Wom@n, Hanakali i reszta dwupaczkow co u was i maluszkow? :) Lenko, Asiu, Motylku, Milenko, Madziu jak tam dzieciaczki wasze sie maja? ogrom caluskow dla nich 👄 Beatko wypoczywaj kochana poki mozesz bo juz lada moment a Franio bedzie razem z wami 👄 oOo Dziewczynki przepraszam ze nie do kazdej pisze z osobna ale pamietam o was wszystkich i sle buziaki 👄 oOo Nawiasem mowiac ciekawe dziewczynki co Qociakwawa, szkoda ze tak dlugo sie nie oddzywa, mam nadzieje ze z nia i dzidziuniem wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki Ja na chwilunie dzisiaj cos mnie pobolewa brzuszek jak na @ ale delikatnie jestem juz po zakupach maz mnie do sklepu zawiozl wtachal zakupy do gory i pijemy kawusie dziaij czeka mnie troszku prania i prasowania izi dwa tyg po terminie szok przesadzaja trzeba by bylo to nagrac i do tv w glowie mi sie to niemiesci Dla dwupaczkow i milusinskich moc caluskow 👄 Dla reszty dziewczyn sle wirtualne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko masz racje brak slow na ta cala sytuacje pol godziny temu jej maz napisal mi smsa ze zabrali ja na cc. Mam nadzieje ze moja malutka z zaskoczenia bedzie chciala wyjsc i nie bedziemy sie tak stresowac.. mnie ostatnio tez lekko pobolewal brzuch jak na @ ale przeszlo, ja akurat bylam na uczelni i wydaje mi sie ze to przez to ze tam siedzialam 12 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek2404 Witaj,pominełam cię ale patrzyłam na ostatnie strony.Dziękuję bardzo ,jest dobrze,malutka rośnie zaczełam już 21t.c Z tego co czytam to sporo dziewczyn już na zakręcie i niebawem na dniach czy godz będą szczęśliwe mamuśki :) Reszta dziewczyn nie poddawajcie się,ale i troche odpuśccie żeby organizm odpoczął a nawet psychika,wiem że wam ciężko też przez to przechodziłam-śle wam gorące :* Dla wszystkich moc uścisków i buziaków :) głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chciałam się Wam pochwalić, że zostałam ciocią, moja siostra urodziła wczoraj o 23:30 synka 3800 i 56cm :) poród miała bardzo ciężki, popękała strasznie ale dała radę :) . Już nie mogę się doczekać aż nasze skarby się spotkają :) 3 miesiące różnicy jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziia91 No to gratulacje dla Ciebie i dla siostry za sporego smyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki, ale sie pogoda na majowke trafila, co? :) od paru dni bardzo bola mnie ebra i tyl plecow. nie moge chodzi a lezec da sie tylko na plecach.czy tez tak mialyscie? okropny ucisk :(( beatka, Ty juz prawie mama.jeszcze troche i bedziesz tulic malenstwo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iluś super że na bieżąco zaliczasz egzaminy, zresztą powinnas mieć taryfę ulgową i ze względu na córcie łatwiejszy zestaw pytań. A co do kształtów brzucha to tu ci przytakne, bo rano jak wstaje to ma on kształt serca jakby malcow było dwóch z przedziałkiem na środku a w ciągu dnia robi się jajowaty. Heh kochana moja byle do przodu i nie długo nasze pociechy będą z nami. Brak słów na naszą służbę zdrowia, majątek z wypłaty ściągają na opiekę zdrowotną a potem i tak jak nie dasz koperty pod stołem to leżysz 2 tyg w oczekiwaniu aż się tobą zajmą. Now ja też wczoraj zaczęłam sezon grilowy z kuzynostwem i ich synkiem który ma 2, 5 roku, pocieszny malec. Uważaj tylko kochana na tych grilach żebyś nie jadła za dużo mięs grilowanych bo czasem są miejscami niedopieczone i można złapać toxo, tak mnie przestrzegał mój gin. Cieszę się że jesteś w dobrej formie. Pomiziaj brzuszek. A u nas pogoda doniczego, przyjaciel pokatnie załatwił mi dwa opakowania clexany to wybawił mnie z opresji na chwilę chociaż. Syniu aktywny i bardzo reaguje jak do niego mówię lub jak słyszy szczekanie naszego psiaka, oswaja się chyba z domownikam :) Wypoczywajcie moje drogie dwupaczki, mamuski, staraczki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Ceś dziewczęta.....cisza dziś na forum ... wolne każdy odpoczywa albo śpi jak ja bo pogoda ku temu;)) ech tak myślę że muszę coś skrobnąć bo nie ma z kim pogadać...mężuś w pracy;( mieliśmy się nie starać tylko poprostu przytulać a ja czuję że wkręcam się w dzidzie coraz mocniej a nie chciałam tego bo boję się że się nie uda...jak nigdy zaczęłam obserwować swoje ciało....ostatnio nawet rozmawiałam z koleżanką która dosłownie stara się o dzidzie i mi opowiadała że ona rozpoznaje u siebie owulację itd itp ja nie mam czegoś takiego i nawet nie wiem czy można rozpoznać takie coś....ja kupiłam testy owulacyjne ale jestem na siebie o to zła.....prawdę mówiąc tylko 1 wyszedł pozytywnie reszta była jakaś trefna.... Sorki że ponudziłam ale tak jakoś odrazu mi lżej...;) próbuję się oszukiwać ale prawda jest taka ze ciągle myślę o małej faolce jak to będzie nosić ją w sobie,czuć jej ruchy i czekać aż wreszcie będę mogłą ją przytulic....ale chyba długo jeszcze poczekam....;( Całuski Dla Was:* Miłego leniuchowania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Widze cisza i spokoj na forum. Pewnie spicie albo grillujecie. Co nie ktore korzystuja z ostatnich dni przed pojawieniem sie malenstw. A ja jestem w koncowce 7 tyg i zaczelam juz odczuwac typowe dolegliwosci. Mdlosci wymioty spanko i bole glowy. Wszystko na raz , a tak liczylam ze moze mnie to ominie. Pozdrawiam Was cieplutko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdd
WIOSNA UBIERZ SWÓJ BRZUSZEK ubrania dla kobiet w ciąży i po ciąży Wszystkie zamówienia powyżej 100,00 PLN złożone od 1 do 5 maja wyślemy za pośrednictwem firmy kurierskiej GRATIS http://sklep.brzuchatki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa85
Dziewczyny witam Was wszystkie Od jakiegoś czasu czytam to forum ale dopiero dziś zdecydowałam się napisać. Ja poroniłam samoistnie 28.01.13 w 10 tyg. obeszło się bez zabiegu niestety nie wiem co było powodem, minęły już ponad 3 miesiące, zastanawiam się czy to odpowiedni moment by zacząć starania?? Bardzo się boję czy tym razem się uda dodam że mamy konflikt bo ja mam RH ujemne czy któraś z was ma podobnie?? jakie są wasze doświadczenia?? Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Ja również poroniłam i właśnie jestem w trakcie "oczyszczania". No cóż tak widocznie miało być... 10 maja idę na usg w celu sprawdzenia czy nic nie pozostało na macicy i jeśli będzie to możliwe to starania z mężem zaczniemy od razu. Znam kilka przypadków gdzie starania zaczęto od razu i sie udało...więc nowa85 nie ma co czekac trzeba działac:) Głowa do góry, uda nam się!!!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa85 witaj. Mam taka sama grupe krwi jak ty, poronilam w maju zeszlego roku, a teraz za 12 dni mam termin porodu. Ciaza przebiega prawidlowo, mieszkam w uk, w 28 tyg ciazy dostalam specjalny zastrzyk w zwiazku z konfliktem, teraz czekamy az synus sie urodzi i jezeli bedziemy mieli konflikt krwi to ja dostane kolejny zastrzyk! Balam sie srrasznie kolejnej ciazy, ale widzisz zaszlam po 3 miesiacach i do dnia dzisiejszego jest wszystko ok. Teraz mam tylko wielkiego stresa jak to bedzie podczas porodu, boje sie strasznie bolu i chce miec wszystko za soba! Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa85
maglen86 bardzo mi przykro dokładnie wiem co teraz czujesz też czekałam aż się oczyszczę i później kontrolne usg ja dodatkowo po 3 tygodniach po poronieniu robiłam b-hcg . Ja sobie to też tak tłumacze że widocznie tak miało być :( niestety nie to łatwe ale staram się myśleć pozytywnie !! trzymam kciuki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,uda się wam.Ja poronilam w grudniu,a zaraz w styczniu zaszlam w ciążę.Teraz jestem w 17 tc i jak narazie jest wszystko ok.oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa85
Izi27 bardzo ci dziękuje za twoja odpowiedź. strasznie się boję kolejnej ciąży, bardzo chcemy mieć maleństwo ale strach jest chyba silniejszy:( Tobie życzę powodzenia na pewno będzie wszystko dobrze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa bardzo ci wspolczuje straty, stracilam w podobnym czasie co Ty i staralam sie juz po 1 @ i do tej pory cisza, ja juz oswoilam sie ze strata jakis czas temu, i chyba dlatego tak wczesnie zaczelam sie starac, tyle ze coraz gorzej sie czuje z tym ze ie jestem w ciazy, pragne dziecka i chyba za bardzo, ciagle o tym mysle i wiem ze sie w ten sposob nie przyblizam do tego a wrecz przeviwny oddalam, czasami mysle ze popadam w paranoje powoli ze nigdy nie bede mogla miec dzieci tym bardziej ze codziennie sie slyszy ze ktos wyrzucil niemowle na smietnik lub udusil czy inne zeczy, to takie nie sprawiedliwe wedlug nas Aniolkowych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa85
Nie wiem jak to to będzie w moim przypadku ale ja jeszcze nie zaczęłam starania niby moja gin zaleciła odczekanie ok 3 miesięcy żeby wszystko wróciło do normy ale niestety to nie to sprawia że jeszcze się nie staramy jak do tej pory strach jest silniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie jaką stosujecie metodę w celu sprawdzenia owulacji? ja zakupiłam paski owulacyjne na internecie, ale 4 cykl z rzędu i żadnej owulacji nie pokazywały więc przerzuciłam się na mierzenie temperatury w pochwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane w ten majowy cieplutki dzionek doris moj brzuszek z rana ma identyczny ksztalt:-) a powiedzcie mi kochane ktore sa w okolicach 32tc czy tez macie teraz tak strasznie duzo sluzu? wczoraj bylam u tej mojej przyjaciolki zobaczyc malego Karolka, sliczny maluszek, jak tak na niego popatrzylam to juz chcialabym miec Zosie:-) niestety po cc ta kolezanka nie ma pokarmu.. jak dlugo po cc pojawia sie pokarm? doris, beatko, now, dentist, karola, asienko, milenko, motylku co tam u was slychac? lenko jak tam Zosia? oraz reszta kobietek co u was slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×